Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich

10 - 12 wrz 2021

Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 2963 Stanisław Radojewski
Alexander Ślusarczyk
2004
2004
JKW Poznań 18.09.2021, 09:29
2 POL 2425 Antonina Olowiak
Magdalena Skórnóg
2006
2006
Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
3 POL 2272 Alicja Przybyłek
Hanna Wiszniowska
2005
2005
OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
4 POL 2424 Zuzanna Zielińska
Agata Gabrysiak
2006
2006
Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
5 POL 2795 Gerard Polaczyk
Kacper Jaskuła
2003
2003
KŻ Mewa Poznań
JACHT KLUB WIELKOP
18.09.2021, 09:29
6 POL 2964 Mateusz Gwóźdź
Gustaw Miciński
2005
2004
YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
7 POL 3092 August Sobczak
Krzysztof Królik
2008
2006
CHKŻ Chojnice
Sail & Ski Klub Warszawa
18.09.2021, 09:29
8 POL 2357 Antoni Sopata
Wiktor Borkowski
2003
2006
OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
9 POL 3103 Maja Kwiek
Marianna Gębicka
2007
2006
Golden Boats Academy Warszawa 18.09.2021, 09:29
10 POL 3101 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006
2003
Golden Boats Academy Warszawa 18.09.2021, 09:29
11 POL 2965 Magdalena Chyła
Oliwia Jekiel
2003
2003
Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
12 POL 2352 Katarzyna Wajdowska
Leon Sapijaszko
2004
2006
Golden Boats Academy Warszawa 18.09.2021, 09:29
13 POL 2785 Pola Dzik
Maja Woźnicka
2004
2006
YKP Gdynia
Sail & Ski Klub Warszawa
18.09.2021, 09:29
14 POL 3091 Aleksander Daniszewski
Borys Podumis
2006
2007
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.09.2021, 09:29
15 POL 296 Józef Krasowski
Franciszek Borys
2009
2003
Sail & Ski Klub Warszawa
YACHT KLUB PO
18.09.2021, 09:29
16 POL 2606 Karolina Tomczyk
Dominik Ilnicki
2004
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18.09.2021, 09:29
17 POL 279 Mikołaj Zmitrowicz
Rodion Mushchinkin
2003
2004
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.09.2021, 09:29
18 POL 2356 Zuzanna Widomska
Kacper Walęga
2003
2005
JKW Poznań 18.09.2021, 09:29
19 POL 606 Miłosz Samek
Bartosz Luśnia
2005
2004
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18.09.2021, 09:29
420
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 56759 Karolina Cendrowska
Zofia Korsak
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
2 POL 57082 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
2003
2004
CHKŻ Chojnice
YACHT KLUB PO
18.09.2021, 09:29
3 POL 54949 Ewa Czapla
Agnieszka Zadora
2005
2004
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 18.09.2021, 09:29
4 POL 55955 Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
2006
2005
Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
5 POL 56857 Jan Macugowski
Jakub Kreft
2005
2007
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE 18.09.2021, 09:29
6 POL 55953 Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
2007
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2021, 09:29
7 POL 55139 Anna Chomont
Matylda Ferenc
2005
2007
KSW Baltic Dziwnów
TOWARZYSTW
18.09.2021, 09:29
8 POL 52725 Tymon Sochaj
Karolina Żurek
2007
2001
18.09.2021, 09:29
9 POL 57079 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
2005
2005
AZS UW Warszawa 18.09.2021, 09:29
10 POL 56624 Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
2006
2007
Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
11 POL 57170 Adam Chamier Cieminski
Wiktor Pawłowski
2004
2007
CHKŻ Chojnice 18.09.2021, 09:29
12 POL 5538 Jakub Tomczynski
Leon Przybyszewski
2004
2005
KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
13 POL 55806 Marta Piotrowska
Maciej Schiele
2007
2004
MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
14 POL 56676 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2007
2006
YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
15 POL 56530 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
2006
2007
Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
16 POL 55565 Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
2008
2007
KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
17 POL 56141 Martyna Grzegorczyk
Wiktor Radziej
2008
2008
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.09.2021, 09:29
18 POL 5653 Tymon Wiatrowski
Paweł Werochowski
2006
2006
CHKŻ Chojnice 18.09.2021, 09:29
19 POL 55569 Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
2006
2005
CHKŻ Chojnice
MIEJSKI KLUB
18.09.2021, 09:29
20 POL 5360 Antoni Smagoń
Wojciech Słomka
2007
2006
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY 18.09.2021, 09:29
21 POL 53600 Krzysztof Szczodrowski
Antoni Szyca
2005
2005
CHKŻ Chojnice
LUDOWY KLUB S
18.09.2021, 09:29
22 POL 5600 Artur Radomski
Michał Malinowski
2006
2006
18.09.2021, 09:29
23 POL 53617 Klara Piotrowska
Adam Strelau
2007
2005
MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
24 POL 53108 Michał Szklarz
Jan Borowiak
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów 18.09.2021, 09:29
25 POL 56538 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005
2007
YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
26 POL 5636 Patryk Kosmalski
Bartosz Reiter
2002
2000
CHKŻ Chojnice
FUNDACJA YACH
18.09.2021, 09:29
27 POL 57083 Ewa Lewandowska
Julia Żmudzińska
2006
2005
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.09.2021, 09:29
28 POL 57066 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MIĘDZYSZKOLNY K
18.09.2021, 09:29
29 POL 57045 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005
2005
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
18.09.2021, 09:29
30 POL 56146 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
2002
2001
MKS Dwójka Warszawa
UCZ
18.09.2021, 09:29
31 POL 57081 Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
2003
2003
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2021, 09:29
32 POL 56558 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
33 POL 56856 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
34 POL 56528 Mateusz Gigielewicz
Mikołaj Merkler
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
35 POL 56834 Emilia Roszkowska
Gabriela Fajdasz
2004
2007
KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
36 POL 55663 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
KSW Baltic Dziwnów 18.09.2021, 09:29
37 POL 54407 Michał Jaroszek
Filip Lenart
2006
2005
18.09.2021, 09:29
38 POL 56628 Jan Fuk
Kacper Wojczulanis
2006
2008
Giżycka Grupa Regatowa
NAUTICUS FUNDAC
18.09.2021, 09:29
39 POL 55651 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów 18.09.2021, 09:29
40 POL 56797 Patrycja Kurpiewska
Hanna Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
41 POL 56369 Jan Zamojski
Michał Trafalski
2006
2007
YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
42 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
43 POL 55954 Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2006
2006
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2021, 09:29
44 POL 55957 Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
2007
2005
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2021, 09:29
45 POL 55805 Kacper Janowicz
Szymon Stencel
2006
2005
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.09.2021, 09:29
46 POL 56329 Filip Sikorski
Alicja Piątak
2006
2006
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
CENTRUM S
18.09.2021, 09:29
47 POL 54956 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
2005
2005
KS BAZA Mrągowo 18.09.2021, 09:29
48 POL 553 Lila Sochaj
Olga Wietek
2007
2008
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.09.2021, 09:29
49 POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2021, 09:29
50 POL 55326 Karolina Gała
Szymon Rozum
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
51 POL 55654 Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004
2006
KS BAZA Mrągowo 18.09.2021, 09:29
52 POL 56627 Dominika Grala
Patryk Chełkowski
2006
2006
Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
53 POL 56858 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
54 POL 5667 Mateusz Szweda
Adrian Dubowski
2002
2002
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
MIĘDZYSZKOLNY
18.09.2021, 09:29
55 POL 56370 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
KS BAZA Mrągowo 18.09.2021, 09:29
56 POL 56831 Nina Janowicz
Michał Jankowski
2006
2005
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.09.2021, 09:29
Europa
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 108 Adam Langner 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 18.09.2021, 09:29
2 POL 127 Eliza Kałużna 2008 Jacht Klub Koszalin 18.09.2021, 09:29
3 POL 24 Wiktoria Bazyli 2007 WKŻ Wolsztyn 18.09.2021, 09:29
4 POL 1766 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
5 DEN 70 Przemysław Gumieniczek 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 18.09.2021, 09:29
6 POL 119 Magda Winiarska 2006 YKP Kraków 18.09.2021, 09:29
7 POL 4 Zosia Jasniewicz 2007 WKŻ Wolsztyn 18.09.2021, 09:29
8 POL 65 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
9 POL 51 Kacper Kaczmarek 1991 OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
10 POL 2 Amelka Szpulak 2006 YKP Kraków 18.09.2021, 09:29
11 POL 13 Witold Pytliński 2007 YKP Kraków 18.09.2021, 09:29
12 POL 7 Jakub Bendowski 2009 WKŻ Wolsztyn 18.09.2021, 09:29
13 POL 71 Laura Tomikowska 2004 ŻLKS Poznań 18.09.2021, 09:29
14 POL 36 Joanna Małyszka 1997 KŻ Mewa Poznań 18.09.2021, 09:29
15 POL 176 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
16 POL 158 Jacek Woźny 2001 UKŻ Środa Wielkopolska 18.09.2021, 09:29
17 NOR 404 Weronika Folmer 1999 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 18.09.2021, 09:29
18 POL 9 Anna Witczak 2004 ŻLKS Poznań 18.09.2021, 09:29
19 POL 70 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 18.09.2021, 09:29
20 POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 18.09.2021, 09:29
21 POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 ŻLKS Poznań 18.09.2021, 09:29
22 POL 96 Zofia Derwich 2002 WKŻ Wolsztyn 18.09.2021, 09:29
23 POL 87 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
24 POL 58 Katarzyna Pic 1987 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
25 POL 22 Jeremi Zimny 1994 WKŻ Wolsztyn 18.09.2021, 09:29
26 POL 148 Borys Boratyński 1966 Jacht Klub Koszalin 18.09.2021, 09:29
27 POL 85 Joanna Kiełczewska 2003 JKW Poznań 18.09.2021, 09:29
28 POL 159 Jan Pachla 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 18.09.2021, 09:29
29 POL 103 Michał Sitko 2004 YKP Kraków 18.09.2021, 09:29
30 POL 107 Aleksandra Kaczmarek 1995 OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
31 POL 138 Bartosz Leżała 2006 UKŻ Środa Wielkopolska 18.09.2021, 09:29
32 POL 149 Marcin Staniewicz 2002 Jacht Klub Koszalin 18.09.2021, 09:29
33 POL 16 Maciej Pytliński 2005 YKP Kraków 18.09.2021, 09:29
34 DEN 1721 Aleksandra Sikorska 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 18.09.2021, 09:29
35 POL 91 Jacek Baryła 1961 Jacht Klub Koszalin 18.09.2021, 09:29
36 POL 52 Filip -Antoni Pańczyszyn 2007 WKŻ Wolsztyn 18.09.2021, 09:29
37 NED 755 Sylwester Bączek 1984 Jacht Klub Koszalin 18.09.2021, 09:29
38 POL 129 Jan Sikorski 2001 WKŻ Wolsztyn 18.09.2021, 09:29
39 POL 41 Alicja Helena Siputa 2005 WKŻ Wolsztyn 18.09.2021, 09:29
40 DEN 1485 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
41 POL 143 Leon Dura 2004 WKŻ Wolsztyn 18.09.2021, 09:29
42 POL 183 Teresa Zawal 2004 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
43 POL 61 Szymon Ruban 1978 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
HC-16
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 108975 Zuzanna Tarnawska
Tobiasz Ginda
2002
2004
MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
2 POL 117474 Max Berliński
Marcel Bisewski
2006
2005
Port Mechelinki 18.09.2021, 09:29
3 POL 77777 Iga Saj
Maksymilian Nadolski
2005
2005
Port Mechelinki 18.09.2021, 09:29
4 POL 115092 Oliwier Kozłowski
Mikołaj Figura
2009
2007
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.09.2021, 09:29
5 POL 117434 Maria Retecka
Mateusz Gąsiorowski
2005
2005
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.09.2021, 09:29
6 POL 109617 Franciszek Wołyniec
Jarosław Stella
2006
2006
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.09.2021, 09:29
7 POL 107206 Antek Reszka
Olga Stella
2009
2004
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.09.2021, 09:29
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 178341 Wojciech Juszczak 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
2 POL 213850 Maria Prus-Głowacka 2004 OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
3 POL 207655 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 18.09.2021, 09:29
4 POL 215952 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 18.09.2021, 09:29
5 POL 195867 Karol Głąbik 2003 LOK KLUB WODNY GARLAND 18.09.2021, 09:29
6 POL 200887 Wanda Szylińska 2005 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18.09.2021, 09:29
7 POL 104311 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
8 POL 194897 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 18.09.2021, 09:29
9 ESP 211522 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
10 POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
11 POL 215004 Antoni Borkowski 2003 OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
12 POL 214801 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 18.09.2021, 09:29
13 POL 212511 Jan Michał Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
14 POL 213549 Miłosz Michalak 2005 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
15 POL 196348 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 18.09.2021, 09:29
16 POL 19186 David Goetz 2003 OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
17 POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
18 POL 197815 Piotr Hofman 2003 18.09.2021, 09:29
19 POL 208153 Krzysztof Olejnik 2005 SEJK Pogoń Szczecin 18.09.2021, 09:29
20 POL 218888 Aleksandra Mac 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 18.09.2021, 09:29
21 POL 213207 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
22 POL 191837 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
23 ESP 216104 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
24 POL 168053 Olek Ponto 2004 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
25 POL 200984 Michał "Kornik" Skawiński 2007 UKŻ Wiking Toruń 18.09.2021, 09:29
26 POL 212961 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków 18.09.2021, 09:29
27 POL 193510 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
28 POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
29 POL 192638 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
30 POL 188235 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
31 POL 217825 Zofia Wojcik 2005 AZS UW Warszawa 18.09.2021, 09:29
32 POL 202449 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
33 POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce 18.09.2021, 09:29
34 POL 197949 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 18.09.2021, 09:29
35 POL 213331 Filip Oleszczyk 2005 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18.09.2021, 09:29
36 POL 214217 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
37 POL 11 Maksymilian Cymerman 2002 SEJK Pogoń Szczecin 18.09.2021, 09:29
38 POL 216603 Tomasz Bendlewski 2004 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
39 POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 18.09.2021, 09:29
40 POL 213514 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
41 POL 210789 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
42 POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 18.09.2021, 09:29
43 POL 209036 Maciej Cymerman 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18.09.2021, 09:29
44 POL 209552 Tadeusz Kubiak 1994 SEJK Pogoń Szczecin 18.09.2021, 09:29
45 POL 218379 Maksymilian Burdziej 2003 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18.09.2021, 09:29
46 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
47 POL 197117 Wiktoria Gołębiowska 2000 SSW MOS Iława 18.09.2021, 09:29
48 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków 18.09.2021, 09:29
49 POL 218531 Oskar Sawicki 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18.09.2021, 09:29
50 POL 19711 Adam Sokołowski 2003 Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
51 POL 213141 Konstanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
52 POL 180714 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława 18.09.2021, 09:29
53 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
54 POL 207291 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
55 POL 207855 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 18.09.2021, 09:29
56 POL 215171 Adelina Wietki 2006 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
57 POL 214767 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
58 POL 192680 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
59 POL 218947 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
60 POL 211312 Michał Gonciarz 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 18.09.2021, 09:29
61 POL 197111 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
62 POL 216599 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
63 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
64 POL 204343 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań 18.09.2021, 09:29
65 POL 214835 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
66 POL 214225 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
67 POL 216546 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 18.09.2021, 09:29
68 POL 201940 Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków 18.09.2021, 09:29
69 POL 32 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
70 POL 205645 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 18.09.2021, 09:29
71 POL 201561 Andrzej Pochopień 2006 KŻ Horn Kraków 18.09.2021, 09:29
72 POL 20681 Marta Chomik 2005 UKŻ Wiking Toruń 18.09.2021, 09:29
73 POL 186236 Cezary Popielski 2005 OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
74 POL 214702 Natalia Burczyńska 2005 UKŻ Wiking Toruń 18.09.2021, 09:29
75 POL 218786 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
76 POL 206823 Tomasz Nitka 1987 LOK KLUB WODNY GARLAND 18.09.2021, 09:29
77 POL 19 Zuzanna Rodzeń 2004 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
78 POL 209914 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 18.09.2021, 09:29
79 POL 190984 Szymon Małachowski 2006 UKŻ Siódemka Białystok 18.09.2021, 09:29
80 POL 163872 Mikołaj Kmin 2005 KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
81 POL 160406 Daniel Śmiałowski 2007 PKM LOK Poznań 18.09.2021, 09:29
82 POL 193512 Iwo Gogołkiewicz 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18.09.2021, 09:29
83 POL 186836 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
84 POL 192834 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
85 POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
86 POL 186226 Anna Gdaniec 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.09.2021, 09:29
87 POL 210571 Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków 18.09.2021, 09:29
88 POL 210943 Dawid Werner 2004 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18.09.2021, 09:29
89 POL 206497 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok 18.09.2021, 09:29
90 POL 204311 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 18.09.2021, 09:29
91 POL 213309 Michał Paciorek 1969 KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
92 POL 211111 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława 18.09.2021, 09:29
93 POL 215527 Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława 18.09.2021, 09:29
94 POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
95 POL 208653 Paweł Kundzier 1981 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.09.2021, 09:29
96 POL 205216 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
97 POL 197721 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
98 POL 214348 Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
99 POL 88 Iwo Reński 2005 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
100 POL 180716 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
101 POL 217493 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
102 POL 210786 Natalia Chojnowska 2007 SSW MOS Iława 18.09.2021, 09:29
103 POL 216615 Anna Trędowska 2002 KŻ Horn Kraków 18.09.2021, 09:29
104 POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 18.09.2021, 09:29
105 POL 212206 Karol Eriksson 2004 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
106 POL 6 Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa 18.09.2021, 09:29
107 POL 210788 Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
108 POL 216556 Franek Kotlarek 2005 KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
109 POL 209471 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań 18.09.2021, 09:29
110 POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 18.09.2021, 09:29
111 POL 199296 Krystian Nawrat 1961 LOK KLUB WODNY GARLAND 18.09.2021, 09:29
112 POL 183118 Maciej Gomulski 2004 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
113 POL 173475 Jakub Piesiewicz 2005 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 18.09.2021, 09:29
114 POL 111111 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
115 POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 09:29
116 POL 185312 Konstantyn Podwojski 2005 LOK KLUB WODNY GARLAND 18.09.2021, 09:29
117 POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
118 POL 202655 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
119 POL 216732 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
120 POL 194843 Michał Szymaszek 1995 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 18.09.2021, 09:29
121 POL 203114 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok 18.09.2021, 09:29
122 POL 186221 Bogusz Tłok 2004 MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘ 18.09.2021, 09:29
123 POL 209038 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 18.09.2021, 09:29
124 POL 216121 Kacper Rodziewicz 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa 18.09.2021, 09:29
125 POL 203021 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 18.09.2021, 09:29
126 POL 212205 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
127 POL 210947 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
128 POL 212419 Dominik Śliwiński 2003 MKŻ Arka Gdynia 18.09.2021, 09:29
129 POL 190905 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 18.09.2021, 09:29
130 POL 217484 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków 18.09.2021, 09:29
131 POL 212212 Mateusz Hanke 1993 18.09.2021, 09:29
132 POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 18.09.2021, 09:29
133 POL 213144 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 18.09.2021, 09:29
134 POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 SEJK Pogoń Szczecin 18.09.2021, 09:29
135 POL 214812 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia 18.09.2021, 09:29
136 POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
137 POL 191191 Filip Miłoszewski 2003 SEJK Pogoń Szczecin 18.09.2021, 09:29
138 POL 217499 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
139 POL 215529 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława 18.09.2021, 09:29
140 POL 192583 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 18.09.2021, 09:29
141 POL 213355 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa 18.09.2021, 09:29
Nacra15
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 165 Stanisław Wierczyński
Veronika Didenko
2004
2006
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.09.2021, 09:29
2 POL 27 Zuzanna Tomaszewska
Kacper Barszczyk
2006
2007
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.09.2021, 09:29
3 POL 164 Szymon Cierzan
Pola Szadziul
2004
2003
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 18.09.2021, 09:29
OK-Dinghy
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 7 Marek Bernat 1962 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 18.09.2021, 09:29
2 POL 41 Adam Liszkiewicz 1962 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2021, 09:29
3 POL 77 Adam Jankowski 1973 18.09.2021, 09:29
4 POL 3 Robert Głowacki 1968 18.09.2021, 09:29
5 POL 674 Lesław Gondek 1962 LOK KLUB WODNY GARLAND 18.09.2021, 09:29
6 POL 21 Waldemar Czyż 1955 KŻ Horn Kraków 18.09.2021, 09:29
7 POL 4 Radosław Droździk 1967 JKP Bielsko Biała 18.09.2021, 09:29
8 POL 17 Jarosław Radzki 1969 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 18.09.2021, 09:29
9 POL 44 Przemysław Droździk 1974 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 18.09.2021, 09:29
10 POL 777 Michał Strumnik 1983 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 18.09.2021, 09:29
11 POL 1 Tomasz Gaj 1967 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 18.09.2021, 09:29
12 POL 27 Maciej Karnacewicz 1977 Nauticus YC Olsztyn 18.09.2021, 09:29
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.