18 - 20 wrz 2020

Mistrzostwa Polski kl. nieolimpijskich

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt Jr Mł.
1 POL POL 2426 Magdalena Chyła
Oliwia Jekiel
Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 1 1 7 4 2 1 1 UFD* 7 30.00
2 POL POL 2425 Antonina Olowiak
Zuzanna Mróz
Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 2 5 2 7 3 2 10* 4 1 34.00
3 POL POL 2964 Gustaw Miciński
Mateusz Gwóźdź
Yacht Klub Polski Gdynia 1 5 8* 6 1 5 5 3 7 4 37.00 1
4 POL POL 2963 Stanisław Radojewski
Alexander Ślusarczyk
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 5 6 2 5 6 7* 6 2 3 2 37.00 2
5 POL POL 2794 Marceli Mierzwicki
Franciszek Borys
Yacht Klub Polski Gdynia 4 7 6 1 5 4 10* 4 5 3 39.00
6 POL POL 2524 Zuzanna Zielińska
Agata Gabrysiak
Nauticus Yacht Club Olsztyn 7 3 4 4 8* 1 3 6 6 6 40.00 3
7 POL POL 2351 Gerard Polaczyk
Kacper Jaskuła
KLUB ŻEGLARSKI MEWA / JACHT KLUB WIELKOP 2 8 3 9* 9 9 4 5 2 5 47.00
8 POL POL 2357 Antoni Sopata
Patryk Różak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3 4 7 8 3 11* 8 8 8 8 57.00
9 POL POL 2272 Nawojka Ślusarska
Zuzanna Widomska
KLUB ŻEGLARSKI MEWA/JACHT KLUB WIELKOPOL DNF* 9 UFD 3 12 6 7 9 1 9 70.00
10 POL POL 2795 Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa 9 11* 9 10 2 8 9 7 9 10 73.00 4
11 POL POL 2606 Hanna Burdziej
Kajetan Kaska
Centrum Żeglarskie UFD* 10 10 11 10 13 11 11 12 11 99.00 5
12 POL POL 606 Miłosz Samek
Bartosz Luśnia
Centrum Żeglarskie DNF* 12 11 12 11 10 12 12 10 12 102.00 6
13 POL POL 1738 Dominika Sawicka
Anna Mordas
Centrum Żeglarskie DNC* DNC DNC DNC DNF 12 13 13 11 13 118.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt J-ka Jr Jr Mł.
1 POL POL 56942 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 5 1 4 3 1 DSQ* 14.00 1
2 POL POL 56978 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 4 3 1 11* 3 4 15.00 1
3 POL POL 55654 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI/OLSZTYŃSKI KLUB 1 8 14* 1 11 2 23.00 2
4 POL POL 55652 Rafał Pogorzelski
Fiip Fajfer
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K BFD* 5 2 9 6 6 28.00 2
5 POL POL 56538 Maja Kwiek
Marianna Gębicka
Golden Boats Academy 6 2 11* 4 10 10 32.00 3 1
6 POL POL 56 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
YACHT KLUB POLSKI GDYNIA/STOWARZYSZENIE 3 13* 9 8 12 1 33.00 4 2
7 POL POL 56884 Pola Dzik
Hanna Dzik
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA/YACHT BFD* 9 6 7 8 3 33.00
8 POL POL 156530 Mateusz Krasowski
Szymon Rozum
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 7 12 15 2 7 18* 43.00
9 POL POL 53621 Jan Zamojski
Zofia Kucharska
Yacht Klub Polski Gdynia 10 14 8 5 DSQ* 9 46.00 3 3
10 POL POL 56558 Magdalena Jagiełło
Adrian Dubowski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 19* 7 10 13 9 7 46.00 4
11 POL POL 56141 Dominika Fajdasz
Mateusz Szweda
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13 6 35* 29 2 8 58.00 5
12 POL POL 56000 Weronika Jaroszek
Zuzanna Dominikowska
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW BFD* 25 22 6 4 5 62.00 5
13 POL POL 56913 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / FUNDACJA YAC 2 17 SCP 26* 16 11 64.00 6
14 POL POL 5532 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW 8 11 17 27* 26 12 74.00 6 4
15 POL POL 56834 Emilia Roszkowska
Julian Gloeh
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / MIĘDZYS 12 20 18 14 20 23* 84.00 7
16 POL POL 56625 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 23 16 13 16 33* 24 92.00 8 5
17 POL POL 56676 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
Golden Boats Academy 27* 10 24 20 22 17 93.00 9
18 POL POL 56528 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
Giżycka Grupa Regatowa 20 26* 20 19 14 20 93.00 10
19 POL POL 55657 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17 36* 19 31 15 14 96.00 7 6
20 POL POL 54956 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 15 28 7 32 BFD* 16 98.00 11 7
21 POL POL 56624 Dominika Grala
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa BFD* 24 23 12 13 26 98.00 8
22 POL POL 56369 Kacper Paszek
Maria Konarzewska
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / GIŻYCKA GRUP 16 22 5 DNC* 5 UFD 99.00
23 POL POL 5614 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW 26* 21 21 24 19 15 100.00 12 8
24 POL POL 56805 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 28* 23 12 25 24 19 103.00 9
25 POL POL 56856 Tymon Kosobucki
Maciej Maćkowiak
Yacht Klub Polski Gdynia 22 15 25 34* 30 21 113.00 13 9
26 POL POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA 14 32 DNC* 18 23 33 120.00 14
27 POL POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 29* 28 23 18 27 120.00 15 10
28 POL POL 55565 Jan Turczynowicz
Bianka Śledzińska
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 25 18 29* 21 28 29 121.00 16
29 POL POL 55651 Michał Mazurowski
Aleksander Warno
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO BFD* DSQ 27 10 25 13 126.00 17 11
30 POL POL 36831 Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 21 19 DNC* 38 21 34 133.00 18
31 POL POL 55384 Hanna Jarząbek
Jacek Muszyński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 4 UFD* 15 BFD DNF 139.00 19
32 POL POL 56530 Olga Hanslik
Natalia Wocial
Golden Boats Academy 11 34 16 30 BFD* DNF 142.00 10
33 POL POL 56623 Magdalena Skórnóg
Jan Gierzyński
Giżycka Grupa Regatowa 9 33 41 41 BFD* 28 152.00 20 12
34 POL POL 56829 Wojciech Jankowski
Michał Jankowski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 29 31 DNC* 48 17 30 155.00 21 13
35 POL POL 55326 Daria Targos
Hanna Gloeh
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA BFD* 42 36 17 29 32 156.00 11 14
36 POL POL 55955 Eliza Kołtak
Amelia Kwiatkowska
Nauticus Yacht Club Olsztyn BFD* 27 26 28 BFD 25 157.00 12 15
37 POL POL 56627 Laura Banach
Marta Chomik
Giżycka Grupa Regatowa 30 30 32 36 BFD* 38 166.00 13 16
38 POL POL 49881 Filip Sikorski
Alicja Piątak
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY 33 40 DNC* 33 37 35 178.00 22 17
39 POL POL 55957 Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA BFD* 38 37 42 27 36 180.00 14 18
40 POL POL 5538 Jakub Tomczynski
Kacper Walęga
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 34 39* 39 39 32 37 181.00 23 19
41 POL POL 54973 Zofia Prądzyńska
Michał Trafalski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / YACHT KLUB PO BFD* 37 31 35 BFD 31 185.00 24 20
42 POL POL 5356 Karolina Gała
Maciej Schiele
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / MIĘDZYS 31 48 33 43 BFD* 40 195.00 25 21
43 POL POL 55327 Julia Schmidt
Zuzanna Figel
Yacht Klub Polski Gdynia BFD* DNC DNC 22 BFD 22 197.00 15
44 POL POL 56146 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 32 44 30 40 BFD* DNF 197.00 16
45 POL POL 52423 Jan Macugowski
Jakub Kreft
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE 38 41 40 47* 35 43 197.00 26 22
46 POL POL 53608 Adam Chamier Cieminski
Wiktor Pawłowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 35 45* 42 44 36 42 199.00 27 23
47 POL POL 52725 Anna Żynda
Martyna Grycuk
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 37 47 DNC* 49 31 39 203.00 17
48 POL POL 53606 Tymon Wiatrowski
Paweł Werochowski
CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI BFD* 46 38 45 34 44 207.00 28 24
49 POL POL 53108 Jan Borowiak
Michał Szklarz
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW DNC* 35 34 37 BFD DNF 208.00 29 25
50 POL POL 54966 Radosław Parzych
Hubert Bałdyga
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO 36 43 43 46 BFD* 41 209.00 30 26
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt Jr J-ka
1 POL POL 53 Jan Pic ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 1 1 2* 1 1 1 5.00
2 POL POL 3603 Jeremi Zimny WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2 2 RDG 6* 2 2 9.00
3 POL POL 128 Bartosz Miziewicz WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3 3 6* 4 5 4 19.00 1
4 POL POL 70 Damian Sieczkowski ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 5 7* 3 2 6 5 21.00
5 POL POL 6 Łukasz Włoch Klub Żeglarski MEWA 6 6 7* 5 4 3 24.00
6 POL POL 76 Katarzyna Pic ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 8 5 1 10* 7 7 28.00
7 POL POL 115 Agnieszka Kiełczewska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7 4 8 3 12 19* 34.00
8 POL POL 755 Sylwester Bączek Jacht Klub Koszalin 10 14 4 9 18* 9 46.00
9 POL POL 41 Zofia Derwich WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4 UFD* 18 8 9 10 49.00 1
10 POL POL 148 Marcin Kozieł Jacht Klub Koszalin 20* 8 19 11 3 11 52.00
11 POL POL 143 Leon Dura WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9 10 5 SCP* 13 15 52.00 2
12 POL POL 87 Rafał Szubert ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 18* 15 10 12 11 6 54.00 3
13 POL POL 31 Piotr Jóźwiak ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 14 16* 12 13 10 8 57.00 4
14 POL POL 404 Weronika Folmer KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 11 9 13 19* 14 12 59.00
15 POL POL 183 Gabriela Zawal ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 16* 12 14 15 8 14 63.00 2
16 POL POL 96 Katarzyna Derwich WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 12 18 15 20* 15 13 73.00 3
17 POL POL 13 Maksymilian Markow Yacht Klub Polski Kraków UFD* 13 11 14 19 18 75.00 5
18 POL POL 644 Jacek Woźny UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 21 17 22* 7 16 17 78.00 6
19 POL POL 261 Wojtek Konstanty Yacht Klub Polski Kraków 17 11 23 17 UFD* 16 84.00 7
20 POL POL 85 Joanna Kiełczewska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15 22* 16 16 21 22 90.00 4
21 POL POL 58 Emilia Pic ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 19 19 24* 18 20 21 97.00
22 POL POL 9 Anna Witczak ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 13 23 17 26* 22 23 98.00 5
23 POL POL 103 Michał Sitko Yacht Klub Polski Kraków 24 21 UFD* 25 17 20 107.00 8
24 POL POL 153 Teresa Zawal ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 23 24 21 24 23 25* 115.00 6
25 POL POL 150 Borys Boratyński Jacht Klub Koszalin 22 20 DNC* 23 DNC DNC 129.00
26 POL POL 117 Aleksandra Sikorska UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 28 RET* 25 28 24 24 129.00 7
27 POL POL 151 Jakub Micewski WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 27 26 20 29 DNC* DNC 134.00
28 POL POL 91 Jacek Baryła Jacht Klub Koszalin 25 25 DNC* 27 DNC DNC 141.00
29 POL POL 88 Magda Winiarska Yacht Klub Polski Kraków 26 27 26 DNC* DNC DNC 143.00 8
30 POL POL 149 Marcin Staniewicz Jacht Klub Koszalin DNC* DNC DNC 22 DNC DNC 150.00 9
31 POL POL 129 Jan Sikorski WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 160.00 10
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 115092 Zuzanna Tomaszewska
Kacper Barszczyk
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 1 2 1 2 2 1 1 1 1 DSQ* 12.00
2 POL POL 117567 Aleksander Daniszewski
Borys Podumis
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 2 1 2 3 1 2 4* 3 3 1 18.00
3 POL POL 117038 Maria Retecka
Piotr Rodzewicz
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 3 3 3 1 3 3 3 2 4* 2 23.00
4 POL POL 106554 Krzysztof Janukowicz
Andrzej Thomas
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO DNC* DNC DNC DNC DNC 4 2 4 2 3 35.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 F5 F6 Pkt Jr Jr Mł.
1 POL POL 217493 Przemysław Machowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1 1 4 8* 1 1 8.00 1
2 POL POL 209035 Tytus Butowski KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 1 5 4 10* 3 4 17.00
3 GER GER 62 Łukasz Machowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 3 2 1 4* 17 3 26.00
4 POL POL 212631 Filip Olszewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 20* 9 5 5 8 5 32.00 1
5 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 BFD* 3 2 12 9 34.00 2
6 POL POL 11 Mikołaj Silny STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 7 1 3 11* 5 19 35.00 3
7 POL POL 217484 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków BFD* 6 8 13 4 6 37.00 2
8 POL POL 213514 Jakub Ławicki MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 9 9 2 13* 11 13 44.00 4
9 POL POL 197541 Klara Sobczak CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 5 15* 12 1 10 20 48.00
10 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 5 BFD* 11 3 2 27 48.00 5
11 POL POL 1 Filip Miłoszewski STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 9* 3 6 2 31 7 49.00 6
12 POL POL 213144 Laura Szulc CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 15 2 21* 19 6 8 50.00
13 POL POL 212212 Mateusz Hanke KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 4 3 8 10* 25 12 52.00
14 POL POL 212589 Filip Rajchert MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 10* 6 1 1 36 11 55.00 7
15 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 18* 17 13 4 19 2 55.00 3
16 POL POL 210786 Piotr Malinowski STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 3 10* 5 6 20 26 60.00
17 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka 22* 7 19 14 9 17 66.00
18 POL POL 205645 Jan Krawczyk CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 17 20 15 31* 7 10 69.00 4
19 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 12 UFD* 16 7 22 15 72.00 8
20 POL POL 210221 Kinga Brzóska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 4 18* 12 8 21 28 73.00
21 POL POL 210947 Dominika Raszka MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 17 10 9 18* 13 24 73.00
22 POL POL 69 Oskar Ponto Yacht Klub Polski Gdynia 6 8 9 11* 14 38 75.00 5
23 POL POL 211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2 11* 2 9 38 25 76.00 6
24 POL POL 204205 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 15* 14 13 7 15 33 82.00
25 POL POL 204557 Konstanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 21 12 20 28* 18 14 85.00 9
26 POL POL 212962 Marcelina Korszon MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 6 4 14 RET* 16 BFD 95.00
27 POL POL 214222 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 14 36* 18 15 27 21 95.00 7
28 POL POL 186220 Paulina Placzke UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 25* 13 11 17 29 29 99.00
29 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 16 19 20* 19 23 23 100.00 8
30 POL POL 208153 Krzysztof Olejnik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 12 13 41* 16 48 16 105.00 9
31 POL POL 213531 Maksymilian Burdziej Centrum Żeglarskie 24 12 33* 14 24 31 105.00 10
32 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 13 14 22 24* 30 30 109.00 11
33 POL POL 183128 Maciej Iliński Yacht Klub Polski Gdynia 13 16 25* 5 40 36 110.00 10
34 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski Yacht Klub Polski Gdynia 31* 11 27 17 37 18 110.00 11
35 POL POL 196898 Kacper Żywiczka CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 16 15 18 22* 39 22 110.00 12
36 POL POL 212205 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 11 16* 6 9 33 RET 114.00 12
37 POL POL 209038 Maria Majchrzycka ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 10 17 36* 20 32 43 122.00
38 POL POL 197949 Igor Haufa ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W BFD* 22 19 26 28 35 130.00 13
39 POL POL 208652 Patryk Furmanek STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 7 23* 16 21 45 44 133.00 13
40 POL POL 216546 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 28* 27 23 18 26 39 133.00 14
41 POL POL 211258 Maciej Jarosz Stowarzyszenie Marina Poraj 14 8 40* 3 DNC DNC 135.00 14
42 POL POL 111111 Dominik Śliwiński KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 11 BFD* 38 12 43 32 136.00 15
43 POL POL 209468 Anna Brzozowska Centrum Żeglarskie 2 18 7 UFD* DNC DNC 137.00
44 POL POL 214835 Kacper Dybiec KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 19 23 14 26* 35 46 137.00 15
45 POL POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 20 15 32* 46 34 138.00 16
46 POL POL 214228 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 19 7 7 DNC* DNC DNC 143.00
47 POL POL 213328 Lilly May Niezabitowska STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 8 21 31* 6 DNC DNC 145.00
48 POL POL 214216 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 24 24 34* 16 34 47 145.00 16
49 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA BFD* 33 10 23 47 37 150.00 17
50 POL POL 185782 Julia Szymczak MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22 19 23 32* 42 45 151.00
51 POL POL 212588 Amelia Buska MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 18 31* 24 29 41 42 154.00
52 POL POL 203271 Paweł Trella MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 21 UFD* 38 15 44 40 158.00 18
53 POL POL 204343 Hubert Polaczyk Klub Żeglarski MEWA 20 25* 17 12 DNC DNC 159.00
54 POL POL 215004 Antoni Borkowski 26 34* 26 21 49 41 163.00 17
55 POL POL 213327 Oskar Sawicki UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 26 35* 29 24 2 - 81.00 19
56 POL POL 215529 Wiktor Robaczewski STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH BFD* 4 25 UFD 1 - 85.00 18
57 POL POL 168053 Olek Ponto Yacht Klub Polski Gdynia 27 31* 30 23 6 - 86.00 20
58 POL POL 216603 Tomasz Bendlewski Yacht Klub Polski Gdynia 23 24 28* 28 11 - 86.00 21
59 POL POL 213237 Hubert Roszyk ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 30 30 32* 22 8 - 90.00 22
60 POL POL 81 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn BFD* BFD 10 25 3 - 93.00 23
61 POL POL 10 Wojciech Antoniak Centrum Żeglarskie 25 38 22 40* 12 - 97.00 19
62 POL POL 208169 Marcin Pietrzak MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA BFD* 29 27 38 5 - 99.00 24
63 POL POL 195786 Mateusz Narloch MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 37 34 50* 25 4 - 100.00 25
64 POL POL 202449 Piotr Flieger MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 41 27 21 43* 14 - 103.00 26
65 POL POL 192680 Michał Grzesiek ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 36* 28 26 31 18 - 103.00 27
66 POL POL 203062 Paweł Gerłachowski Yacht Klub Polski Gdynia 35 26 42* 36 7 - 104.00 28
67 POL POL 180714 Julian Podwalski STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 38* 26 35 27 16 - 104.00 29
68 POL POL 208738 Marek Szczepankowski UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 39* 22 37 27 27 - 113.00 30
69 POL POL 214225 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 29 38* 34 29 23 - 115.00
70 POL POL 204763 Przemysław Okoński UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 42 UFD* 24 40 10 - 116.00 20
71 POL POL 169707 Teodor Kasprzyk ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 31 33 45* 35 17 - 116.00 31
72 POL POL 210887 Szymon Gąsiorowski Yacht Klub Polski Gdynia 34 28 47* 44 13 - 119.00 32
73 POL POL 188824 David Goetz 32 35* 17 34 37 - 120.00 21
74 POL POL 186225 Tymon Gajdziński MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 30 39 43* 33 20 - 122.00 33
75 POL POL 203114 Bartosz Dąbrowski UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 35 29 45* 37 22 - 123.00 34
76 POL POL 196348 Mateusz Balicki CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI BFD* 32 31 36 24 - 123.00 35
77 POL POL 191837 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 27 25 32 34* 41 - 125.00 36
78 POL POL 212961 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 29 BFD* 30 30 36 - 125.00
79 POL POL 186221 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM 38 30 37 48* 21 - 126.00 37
80 POL POL 203021 Maciej Panaś CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI BFD* 21 35 20 UFD - 130.00 38
81 POL POL 210138 Alan Kocięda MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 34 41 44* 33 28 - 136.00 39
82 POL POL 160406 Krzysztof Dobrowolski UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 47* 45 36 47 9 - 137.00
83 POL POL 195307 Franek Kotlarek UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR BFD* 32 53 38 15 - 138.00 40
84 POL POL 194948 Szymon Janiak MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 33 37 39* 35 33 - 138.00 41
85 POL POL 180729 Jakub Rzeszotek MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 41 43* 40 39 19 - 139.00 42
86 POL POL 218244 Adam Słodownik KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 28 BFD* 29 30 DNC - 141.00 43
87 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA BFD* 36 28 45 32 - 141.00 22
88 POL POL 186236 Cezary Popielski 32 44* 41 41 30 - 144.00 44
89 POL POL 206489 Alicja Akulicz ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 40 37 46* 39 31 - 147.00
90 POL POL 20709 Mikołaj Kmin UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 44 40 44 46* 25 - 153.00 45
91 POL POL 191842 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 33 39 42* 41 40 - 153.00 46
92 POL POL 211312 Michał Gonciarz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 48* 42 43 46 29 - 160.00 47
93 POL POL 208653 Paweł Kundzier KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 46* 46 39 42 34 - 161.00
94 POL POL 213309 Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 36 BFD* 33 42 DNC - 165.00 48
95 POL POL 210943 Jakub Marciniak KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC 43 40 47* 37 46 - 166.00 49
96 POL POL 192834 Dominik Konieczny ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 40 44 49* 43 39 - 166.00 50
97 POL POL 210136 Piotr Vogel 37 41 50* 45 45 - 168.00 51
98 POL POL 209552 Filip Ciszkiewicz MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA DNE 5 UFD* DNC DNC - 169.00
99 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 39 43 51* 48 47 - 177.00 52
100 POL POL 210788 Jakub Jurczak 43 46 46 47* 43 - 178.00 23
101 POL POL 210945 Gabriel Małecki Centrum Żeglarskie 44 50* 49 44 42 - 179.00 53
102 POL POL 201561 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 42 45 48 50* 44 - 179.00 54
103 POL POL 186836 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 45 49* 48 49 38 - 180.00 55
104 POL POL 199296 Krystian Nawrat LOK KLUB WODNY GARLAND 49 48 52* 49 35 - 181.00
105 POL POL 204311 Paweł Sikora POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI 45 42 52* 50 48 - 185.00 56
106 POL POL 172347 Michał Szymaszek UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA DNC* DNC DNC 51 26 - 187.00
107 POL POL 19183 Agnieszka Piekło KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 50 47 51 DNC* DNC - 202.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 278 Mikołaj Zmitrowicz
Rodion Mushchinkin
UKS Navigo 2 UFD* 2 1 1 1 2 1 1 1 12.00
2 POL POL 165 Stanisław Wierczyński
Julia Wróblewska
UKS Navigo 1 1 1 2* 2 2 1 2 2 2 14.00
3 POL POL 164 Natasha Anolik
Alex Wysocki
UKŻ OPTI CWM / UKS NAVIGO 3* 2 3 3 3 3 3 3 3 3 26.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 1 Tomasz Gaj STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 2 1 1 1 3* 1 1 7.00
2 POL POL 7 Marek Bernat KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 4 3 5* 4 1 5 2 19.00
3 POL POL 777 Michał Strumnik UFD* 2 3 2 7 6 3 23.00
4 POL POL 17 Jarosław Radzki KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 6 5 4 3 2 RET* 4 24.00
5 POL POL 19 Grzegorz Salamon Klub Żeglarski Horn Kraków 5 6 2 7* 4 2 6 25.00
6 POL POL 4 Radosław Droździk YACHT KLUB POLSKI BIELSKO 1 4 8 5 5 3 UFD* 26.00
7 POL POL 44 Przemysław Droździk STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 7 7 6 6 8* 4 7 37.00
8 POL POL 40 Robert Święcki STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 3 8 7 9* 9 7 5 39.00
9 POL POL 21 Waldemar Czyż Klub Żeglarski Horn Kraków 8 9 9 8 6 DNC* DNC 52.00
10 POL POL 27 Maciej Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn DNC* DNC 11 11 11 8 8 61.00
11 POL POL 674 Lesław Godek 9 10 10 10 10 DNC* DNC 61.00
29er Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
420 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Europa Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
HC-16 Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Nacra15 Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
OK-Dinghy - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 7 wyścigach