Mistrzostwa Polski kl. nieolimpijskich

18 - 20 wrz 2020

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 2426 Magdalena Chyła
Oliwia Jekiel
2003 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
2 POL 2425 Antonina Olowiak
Zuzanna Mróz
2006 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
3 POL 2964 Gustaw Miciński
Mateusz Gwóźdź
2004 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
4 POL 2963 Stanisław Radojewski
Alexander Ślusarczyk
2004 JKW Poznań 26.09.2020, 21:48
5 POL 2794 Marceli Mierzwicki
Franciszek Borys
2003 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
6 POL 2524 Zuzanna Zielińska
Agata Gabrysiak
2006 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
7 POL 2351 Gerard Polaczyk
Kacper Jaskuła
2003 KLUB ŻEGLARSKI MEWA / JACHT KLUB WIELKOP 26.09.2020, 21:48
8 POL 2357 Antoni Sopata
Patryk Różak
2003 OŚ AZS Poznań 26.09.2020, 21:48
9 POL 2272 Nawojka Ślusarska
Zuzanna Widomska
2003 KLUB ŻEGLARSKI MEWA/JACHT KLUB WIELKOPOL 26.09.2020, 21:48
10 POL 2795 Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
2005 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
11 POL 2606 Hanna Burdziej
Kajetan Kaska
2004 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.09.2020, 21:48
12 POL 606 Miłosz Samek
Bartosz Luśnia
2005 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.09.2020, 21:48
13 POL 1738 Dominika Sawicka
Anna Mordas
2003 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.09.2020, 21:48
420
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 55565 Jan Turczynowicz
Bianka Śledzińska
2003 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
2 POL 56528 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
2004 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
3 POL 55657 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
4 POL 54956 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
2004 KS BAZA Mrągowo 26.09.2020, 21:48
5 POL 56624 Dominika Grala
Joanna Fabisiak
2006 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
6 POL 56369 Kacper Paszek
Maria Konarzewska
2001 FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / GIŻYCKA GRUP 26.09.2020, 21:48
7 POL 5614 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005 KSW Baltic Dziwnów 26.09.2020, 21:48
8 POL 56805 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
2002 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
9 POL 56856 Tymon Kosobucki
Maciej Maćkowiak
2007 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
10 POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 26.09.2020, 21:48
11 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
12 POL 55651 Michał Mazurowski
Aleksander Warno
2004 KS BAZA Mrągowo 26.09.2020, 21:48
13 POL 56625 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
14 POL 36831 Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
2006 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 26.09.2020, 21:48
15 POL 55384 Hanna Jarząbek
Jacek Muszyński
2002 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
16 POL 56530 Olga Hanslik
Natalia Wocial
2003 Golden Boats Academy Warszawa 26.09.2020, 21:48
17 POL 56623 Magdalena Skórnóg
Jan Gierzyński
2006 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
18 POL 56829 Wojciech Jankowski
Michał Jankowski
2006 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 26.09.2020, 21:48
19 POL 55326 Daria Targos
Hanna Gloeh
2005 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
20 POL 55955 Eliza Kołtak
Amelia Kwiatkowska
2005 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
21 POL 56627 Laura Banach
Marta Chomik
2004 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
22 POL 49881 Filip Sikorski
Alicja Piątak
2006 CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY 26.09.2020, 21:48
23 POL 55957 Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
2007 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 26.09.2020, 21:48
24 POL 5538 Jakub Tomczynski
Kacper Walęga
2004 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
25 POL 56676 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006 Golden Boats Academy Warszawa 26.09.2020, 21:48
26 POL 56834 Emilia Roszkowska
Julian Gloeh
2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / MIĘDZYS 26.09.2020, 21:48
27 POL 5356 Karolina Gała
Maciej Schiele
2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / MIĘDZYS 26.09.2020, 21:48
28 POL 56942 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
2002 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
29 POL 56978 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
2002 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / FUNDACJA YACH 26.09.2020, 21:48
30 POL 5532 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004 KSW Baltic Dziwnów 26.09.2020, 21:48
31 POL 55654 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
2003 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI/OLSZTYŃSKI KLUB 26.09.2020, 21:48
32 POL 55652 Rafał Pogorzelski
Fiip Fajfer
2003 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
33 POL 56538 Maja Kwiek
Marianna Gębicka
2007 Golden Boats Academy Warszawa 26.09.2020, 21:48
34 POL 56 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005 YACHT KLUB POLSKI GDYNIA/STOWARZYSZENIE 26.09.2020, 21:48
35 POL 56884 Pola Dzik
Hanna Dzik
2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA/YACHT 26.09.2020, 21:48
36 POL 156530 Mateusz Krasowski
Szymon Rozum
2000 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
37 POL 53621 Jan Zamojski
Zofia Kucharska
2006 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
38 POL 56558 Magdalena Jagiełło
Adrian Dubowski
2002 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
39 POL 56141 Dominika Fajdasz
Mateusz Szweda
2005 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
40 POL 56000 Weronika Jaroszek
Zuzanna Dominikowska
2002 KSW Baltic Dziwnów 26.09.2020, 21:48
41 POL 56913 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
2003 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 26.09.2020, 21:48
42 POL 54973 Zofia Prądzyńska
Michał Trafalski
2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI / YACHT KLUB PO 26.09.2020, 21:48
43 POL 55327 Julia Schmidt
Zuzanna Figel
2003 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
44 POL 56146 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
2003 UKS Żegluj Lublin 26.09.2020, 21:48
45 POL 52423 Jan Macugowski
Jakub Kreft
2005 KŻ VI-KING Człuchów 26.09.2020, 21:48
46 POL 53608 Adam Chamier Cieminski
Wiktor Pawłowski
2004 CHKŻ Chojnice 26.09.2020, 21:48
47 POL 52725 Anna Żynda
Martyna Grycuk
2005 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 26.09.2020, 21:48
48 POL 53606 Tymon Wiatrowski
Paweł Werochowski
2006 CHKŻ Chojnice 26.09.2020, 21:48
49 POL 53108 Jan Borowiak
Michał Szklarz
2005 KSW Baltic Dziwnów 26.09.2020, 21:48
50 POL 54966 Radosław Parzych
Hubert Bałdyga
2005 KS BAZA Mrągowo 26.09.2020, 21:48
Europa
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 103 Michał Sitko 2004 YKP Kraków 26.09.2020, 21:48
2 POL 153 Teresa Zawal 2004 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
3 POL 150 Borys Boratyński 1966 Jacht Klub Koszalin 26.09.2020, 21:48
4 POL 117 Aleksandra Sikorska 2005 UKS Żegluj Lublin 26.09.2020, 21:48
5 POL 151 Jakub Micewski 2005 WKŻ Wolsztyn 26.09.2020, 21:48
6 POL 91 Jacek Baryła 1961 Jacht Klub Koszalin 26.09.2020, 21:48
7 POL 88 Magda Winiarska 2006 YKP Kraków 26.09.2020, 21:48
8 POL 149 Marcin Staniewicz 2002 Jacht Klub Koszalin 26.09.2020, 21:48
9 POL 129 Jan Sikorski 2001 WKŻ Wolsztyn 26.09.2020, 21:48
10 POL 58 Emilia Pic 1999 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
11 POL 9 Anna Witczak 2004 ŻLKS Poznań 26.09.2020, 21:48
12 POL 85 Joanna Kiełczewska 2003 JKW Poznań 26.09.2020, 21:48
13 POL 76 Katarzyna Pic 1987 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
14 POL 53 Jan Pic 1987 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
15 POL 3603 Jeremi Zimny 1994 WKŻ Wolsztyn 26.09.2020, 21:48
16 POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 WKŻ Wolsztyn 26.09.2020, 21:48
17 POL 70 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 26.09.2020, 21:48
18 POL 6 Łukasz Włoch 1995 KŻ Mewa Poznań 26.09.2020, 21:48
19 POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 26.09.2020, 21:48
20 POL 261 Wojtek Konstanty 2002 YKP Kraków 26.09.2020, 21:48
21 POL 755 Sylwester Bączek 1984 Jacht Klub Koszalin 26.09.2020, 21:48
22 POL 41 Zofia Derwich 2002 WKŻ Wolsztyn 26.09.2020, 21:48
23 POL 148 Marcin Kozieł 1999 Jacht Klub Koszalin 26.09.2020, 21:48
24 POL 143 Leon Dura 2004 WKŻ Wolsztyn 26.09.2020, 21:48
25 POL 87 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
26 POL 31 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
27 POL 404 Weronika Folmer 1999 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ 26.09.2020, 21:48
28 POL 183 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
29 POL 96 Katarzyna Derwich 2002 WKŻ Wolsztyn 26.09.2020, 21:48
30 POL 13 Maksymilian Markow 2003 YKP Kraków 26.09.2020, 21:48
31 POL 644 Jacek Woźny 2001 UKŻ Środa Wielkopolska 26.09.2020, 21:48
HC-16
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 117567 Aleksander Daniszewski
Borys Podumis
2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 26.09.2020, 21:48
2 POL 115092 Zuzanna Tomaszewska
Kacper Barszczyk
2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 26.09.2020, 21:48
3 POL 117038 Maria Retecka
Piotr Rodzewicz
2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 26.09.2020, 21:48
4 POL 106554 Krzysztof Janukowicz
Andrzej Thomas
2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 26.09.2020, 21:48
Laser Radial
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 208652 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława 26.09.2020, 21:48
2 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
3 POL 208153 Krzysztof Olejnik 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 26.09.2020, 21:48
4 POL 213531 Maksymilian Burdziej 2003 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.09.2020, 21:48
5 POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 26.09.2020, 21:48
6 POL 183128 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
7 POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
8 POL 196898 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice 26.09.2020, 21:48
9 POL 212205 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
10 POL 209038 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 26.09.2020, 21:48
11 POL 197949 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 26.09.2020, 21:48
12 POL 216546 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 26.09.2020, 21:48
13 POL 214222 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
14 POL 211258 Maciej Jarosz 2002 Stowarzyszenie Marina Poraj 26.09.2020, 21:48
15 POL 111111 Dominik Śliwiński 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 26.09.2020, 21:48
16 POL 209468 Anna Brzozowska 1993 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.09.2020, 21:48
17 POL 214835 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
18 POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
19 POL 214228 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
20 POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 26.09.2020, 21:48
21 POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
22 POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
23 POL 185782 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
24 POL 212588 Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
25 POL 186220 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 26.09.2020, 21:48
26 POL 212962 Marcelina Korszon 2002 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
27 POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań 26.09.2020, 21:48
28 POL 213144 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 26.09.2020, 21:48
29 POL 217493 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
30 POL 209035 Tytus Butowski 2001 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 26.09.2020, 21:48
31 GER 62 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
32 POL 212631 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
33 POL 210009 Adam Sokołowski 2003 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
34 POL 11 Mikołaj Silny 2002 SEJK Pogoń Szczecin 26.09.2020, 21:48
35 POL 217484 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków 26.09.2020, 21:48
36 POL 213514 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
37 POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 26.09.2020, 21:48
38 POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
39 POL 1 Filip Miłoszewski 2003 SEJK Pogoń Szczecin 26.09.2020, 21:48
40 POL 212212 Mateusz Hanke 1989 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 26.09.2020, 21:48
41 POL 204557 Konstanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
42 POL 212589 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
43 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
44 POL 210786 Piotr Malinowski 2001 SSW MOS Iława 26.09.2020, 21:48
45 POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 26.09.2020, 21:48
46 POL 205645 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 26.09.2020, 21:48
47 POL 196962 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
48 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
49 POL 210947 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
50 POL 69 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
51 POL 211916 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
52 POL 204205 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
53 POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
54 POL 215004 Antoni Borkowski 2003 26.09.2020, 21:48
55 POL 213309 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
56 POL 194948 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
57 POL 180729 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
58 POL 218244 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 26.09.2020, 21:48
59 POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 26.09.2020, 21:48
60 POL 186236 Cezary Popielski 2005 26.09.2020, 21:48
61 POL 206489 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 26.09.2020, 21:48
62 POL 20709 Mikołaj Kmin 2005 UKS FIR Warszawa 26.09.2020, 21:48
63 POL 191842 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
64 POL 211312 Michał Gonciarz 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 26.09.2020, 21:48
65 POL 208653 Paweł Kundzier 1981 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 26.09.2020, 21:48
66 POL 210943 Jakub Marciniak 2005 KSW Baltic Dziwnów 26.09.2020, 21:48
67 POL 160406 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 26.09.2020, 21:48
68 POL 192834 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
69 POL 210136 Piotr Vogel 2005 26.09.2020, 21:48
70 POL 209552 Filip Ciszkiewicz 1995 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
71 POL 202397 Franciszek Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
72 POL 210788 Jakub Jurczak 2003 26.09.2020, 21:48
73 POL 210945 Gabriel Małecki 2004 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.09.2020, 21:48
74 POL 201561 Andrzej Pochopień 2006 KŻ Horn Kraków 26.09.2020, 21:48
75 POL 186836 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
76 POL 199296 Krystian Nawrat 1961 LOK KLUB WODNY GARLAND 26.09.2020, 21:48
77 POL 204311 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 26.09.2020, 21:48
78 POL 172347 Michał Szymaszek 1995 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA 26.09.2020, 21:48
79 POL 195307 Franek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa 26.09.2020, 21:48
80 POL 210138 Alan Kocięda 2004 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
81 POL 213327 Oskar Sawicki 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 26.09.2020, 21:48
82 POL 180714 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława 26.09.2020, 21:48
83 POL 215529 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława 26.09.2020, 21:48
84 POL 168053 Olek Ponto 2004 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
85 POL 216603 Tomasz Bendlewski 2004 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
86 POL 213237 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 26.09.2020, 21:48
87 POL 81 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
88 POL 10 Wojciech Antoniak 2002 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 26.09.2020, 21:48
89 POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 26.09.2020, 21:48
90 POL 195786 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
91 POL 202449 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
92 POL 192680 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
93 POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
94 POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 26.09.2020, 21:48
95 POL 203021 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 26.09.2020, 21:48
96 POL 214225 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
97 POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 26.09.2020, 21:48
98 POL 169707 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 26.09.2020, 21:48
99 POL 210887 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia 26.09.2020, 21:48
100 POL 188824 David Goetz 2003 26.09.2020, 21:48
101 POL 186225 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 26.09.2020, 21:48
102 POL 203114 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok 26.09.2020, 21:48
103 POL 196348 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 26.09.2020, 21:48
104 POL 191837 Konrad Dziąba 2004 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2020, 21:48
105 POL 212961 Anna Trędowska 2002 KŻ Horn Kraków 26.09.2020, 21:48
106 POL 186221 Bogusz Tłok 2004 MLKS KRAJNA W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM 26.09.2020, 21:48
107 POL 19183 Agnieszka Piekło 1990 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 26.09.2020, 21:48
Nacra15
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 278 Mikołaj Zmitrowicz
Rodion Mushchinkin
2003 UKS Navigo 26.09.2020, 21:48
2 POL 165 Stanisław Wierczyński
Julia Wróblewska
2004 UKS Navigo 26.09.2020, 21:48
3 POL 164 Natasha Anolik
Alex Wysocki
2006 UKŻ OPTI CWM / UKS NAVIGO 26.09.2020, 21:48
OK-Dinghy
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 27 Maciej Karnacewicz 1977 Nauticus YC Olsztyn 26.09.2020, 21:48
2 POL 674 Lesław Godek 2020 26.09.2020, 21:48
3 POL 21 Waldemar Czyż 1955 KŻ Horn Kraków 26.09.2020, 21:48
4 POL 40 Robert Święcki 1959 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 26.09.2020, 21:48
5 POL 1 Tomasz Gaj 1967 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 26.09.2020, 21:48
6 POL 7 Marek Bernat 1962 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 26.09.2020, 21:48
7 POL 777 Michał Strumnik 1983 26.09.2020, 21:48
8 POL 17 Jarosław Radzki 1969 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 26.09.2020, 21:48
9 POL 19 Grzegorz Salamon 1971 KŻ Horn Kraków 26.09.2020, 21:48
10 POL 4 Radosław Droździk 1967 JKP Bielsko Biała 26.09.2020, 21:48
11 POL 44 Przemysław Droździk 1974 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 26.09.2020, 21:48
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.