Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie Laser

9 - 11 cze 2017 Władysławowo, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
POL 210788
Filip Ciszkiewicz
MKŻ Arka Gdynia
1
2
1
1
1
1
1
DNC*
8.00
2
POL 211314
Jakub Rodziewicz
SEJK "Pogoń" Szczecin
3
3
2
3
2
4*
3
3
19.00
3
POL 212506
Dawid Kania
Regatowy Klub Sportowy Lasery
4
1
3
4
4
3
4
5*
23.00
4
POL 208654
Tomasz Lobert
AZS UW Warszawa
7
8
8
6
DNC*
9
12
4
54.00
5
POL 2
Paweł Nowicki
TKŻ Toruń
12
13
19*
5
6
5
5
9
55.00
6
POL 188953
Kacper Stanisławski
MKŻ Arka Gdynia
6
7
21*
7
10
8
15
6
59.00
7
POL 203776
Michał Wądek
KW LOK "Garland" Gliwice
17*
9
7
10
8
7
8
10
59.00
8
POL 198205
Kacper Mazurek
AZS UW Warszawa
26*
12
10
9
5
6
16
7
65.00
9
POL 192583
Damian Kosmalski
CHKŻ Chojnice
5
11
6
DNC*
11
18
11
8
70.00
10
POL 207099
Marcel Gluchowski
UKS FIR Warszawa
16*
5
14
15
13
10
10
11
78.00
11
POL 198206
Kacper Błaszczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
9
15
15
8
7
12
14
18*
80.00
12
POL 192638
Sebastian Mazurek
AZS UW Warszawa
23*
14
5
11
12
13
7
19
81.00
13
POL 210785
Maciej Grabowski
Yacht Klub Stal Gdynia
DNC*
DNC
DNC
2
3
2
2
1
84.00
14
POL 211107
Jan Krasodomski
SEJK "Pogoń" Szczecin
24*
10
9
12
9
11
13
24
88.00
15
HKG 209749
Gerald Williams
J ASIA
2
4
4
DNC*
DNC
DNC
6
2
92.00
16
POL 207586
Szymon Kowalski
TKŻ Toruń
11
6
12
17
15
19
20*
12
92.00
17
POL 19263
Piotr Ostrowski
AZS UW Warszawa
8
16
11
28*
16
23
9
14
97.00
18
POL 168771
Michał Maciaszczyk
SEJK "Pogoń" Szczecin
15
17
18
19*
19
14
18
15
116.00
19
POL 20491
Krzysztof Białaś
MOS SSW Iława
18
19
20
21*
21
16
21
13
128.00
20
POL 92638
Konrad Berezowski
RKS "Lasery" Zegrze
19
22
22
14
14
15
22
23*
128.00
21
POL 196898
Dominik Wojtoniak
MKŻ Arka Gdynia
27*
21
16
16
20
21
17
17
128.00
22
POL 8
Jakub Domagała
CHKŻ Chojnice
25
18
13
18
18
24
26*
20
136.00
23
POL 197541
Oskar Adamiak
CHKŻ Chojnice
31
27
17
13
17
17
19
DNC*
141.00
24
POL 174480
Michał Zieliński
AZS Poznań
32*
25
24
20
22
20
25
25
161.00
25
POL 209035
Mieszko Niewiarowski
CHKŻ Chojnice
10
24
23
25
29
28
23
31*
162.00
26
POL 191832
Wojciech Kotowski
AZS Poznań
20
20
25
24
24
22
30*
27
162.00
27
POL 194897
Oskar Sawicki
CHKŻ Chojnice
13
23
26
30
31
31
34*
29
183.00
28
POL 210944
Szymon Pawlik
Centrum Żeglarskie Szczecin
21
26
27
31
30
30
35*
21
186.00
29
POL 21095
Cezary Miłkowski
TKŻ Toruń
14
29
32
DNC*
DNC
DNC
27
16
192.00
30
POL 70889
Szymon Rodziewicz - Borowski
AZS UW Warszawa
29*
28
29
29
27
29
28
22
192.00
31
POL 180701
Marcin Kozubowicz
TS "Kuźnia" Rybnik
22
33*
28
26
28
26
33
30
193.00
32
POL 1968981
Michał Górnisiewicz
UKŻ 7 Białystok
34*
32
33
22
25
25
29
33
199.00
33
POL 61
Wiktor Kreft
KŻ "Horn" Kraków
33
34*
30
27
26
27
31
32
206.00
34
POL 1
Maciej Bardan
UKS FIR Warszawa
DNC*
DNC
DNC
23
23
DNC
24
26
207.00
35
POL 19820
Jakub Stremlau
TKŻ Toruń
30
31
31
DNC*
DNC
DNC
32
28
226.00
36
POL 197723
Borys Michniewicz
OKŻ Olsztyn
28
30
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
243.00