Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych

6 - 8 lip 2022

Puck, Polska

Wyniki regat
Chłopców
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 10074 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 1 1 1 1 1 1 1 4* 7.00
2 POL 9847 Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
2005
2012
Mężczyzna
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 4 9* 2 2 3 3 4 8 26.00
3 POL 10069 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 9* 3 6 5 7 2 9 2 34.00
4 POL 10068 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 11* 4 7 4 2 9 3 7 36.00
5 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 3 7 3 13 DSQ* 5 2 5 38.00
6 POL 9238 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 5 13* 4 6 5 7 5 6 38.00
7 POL 10067 Maciej Cesarz
Zofia Szaryńska
2007
2010
Mężczyzna
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 2 6 UFD* 3 8 10 10 3 42.00
8 POL 9972 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 10 2 UFD* 8 4 6 7 12 49.00
9 POL 9237 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 7 8 14* 7 13 13 12 1 61.00
10 POL 9602 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 14* 12 8 9 6 4 14 14 67.00
11 POL 10070 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 8 5 11 18* 14 12 8 11 69.00
12 POL 9801 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 6 21* 10 12 10 14 15 9 76.00
13 POL 9433 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 12 14* 12 11 11 8 13 10 77.00
14 POL 9857 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 21 16 15 16 24* 11 6 15 100.00
15 POL 10063 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 13 17 19 25* 12 15 19 17 112.00
16 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 18 19 5 20 18 16 18 22* 114.00
17 POL 9514 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 30* 10 SCP
(9)
26 9 18 16 16 115.00
18 POL 10066 Klara Tyczkowska
Miłosz Lachowski
2007
2009
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 20 15 13 28 17 UFD* 11 13 117.00
19 POL 9901 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 16 23* 17 15 19 23 20 18 128.00
20 POL 9512 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 19 11 21 17 SCP*
(16)
17 21 24 130.00
21 POL 9255 Ryszard Ruban
Patryk Bartnicki
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 15 18 UFD* 10 20 21 24 26 134.00
22 POL 10008 Mikołaj Smoleński
Bartosz Smoleński
2007
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 25 22 16 22 15 27 28* 28 155.00
23 POL 9607 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 27 24 23 29* 22 25 17 20 158.00
24 POL 9957 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 22 30* 20 23 23 20 23 27 158.00
25 POL 990 Maciej Karpiński
Xawery Kasprzak
2006
2014
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 23 20 UFD* 14 26 29 27 21 160.00
26 POL 9735 Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
2009
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
PMOS Pisz 28 25 24 21 30* 19 25 23 165.00
27 POL 9256 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
2005
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 26 27 18 27 29* 28 22 19 167.00
28 POL 9999 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
2008
2011
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 17 29 22 32 25 22 DNF* DNF 183.00
29 POL 9755 Daria Jabłońska
Hubert Jachimowicz
2007
2010
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 24 DNF DNF* 19 UFD 24 26 25 189.00
30 POL 10065 Weronika Wiadro
Piotr Marciniak
2006
2012
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Ostróda DNF DNF DNF* 24 21 26 29 30 200.00
31 POL 943 Antoni Chojnowski
Stefan Chojnowski
2007
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 29 26 DNF* 31 27 30 DNF 29 208.00
32 POL 9097 Mikołaj Olejniczak
Adam Wasilewski
2009
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża DNF 28 25 30 28 31 DNF* DNF 213.00
33 POL 9134 Zofia Przybyła
Aleksander Hinc
2008
2009
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn DNF* 31 26 DNF DNF DNF UFD 31 232.00
34 POL 9180 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław DNF DNF DNF* DNF DNF 32 UFD DNF 246.00
35 POL POL9102 Maksymilian Konkel
Michał Pawela
2007
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy DNF DNF DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 250.00
Dziewcząt
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.