Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych

6 - 8 lip 2022

Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 28.06.2022, 10:20
2 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
UKŻ Ostróda 28.06.2022, 10:20
3 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
UKŻ Ostróda 28.06.2022, 10:20
4 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
2008
2011
UKŻ Ostróda 28.06.2022, 10:20
5 Mikołaj Smoleński
Bartosz Smoleński
2007
2010
UKŻ Ostróda 28.06.2022, 10:20
6 Weronika Wiadro
Piotr Marciniak
2006
2012
UKŻ Ostróda 28.06.2022, 10:20
7 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 28.06.2022, 10:48
8 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław 28.06.2022, 13:00
9 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 28.06.2022, 13:00
10 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 28.06.2022, 13:00
11 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
UKS Żeglarz Wrocław 28.06.2022, 13:00
12 Pola Czerwińska
Marysia Sajewicz
2008
2008
UKS Żeglarz Wrocław 28.06.2022, 13:00
13 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 29.06.2022, 15:16
14 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
2009
2014
MKŻ Mikołajki 29.06.2022, 15:21
15 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
MKŻ Mikołajki 29.06.2022, 15:25
16 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki 29.06.2022, 15:31
17 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 30.06.2022, 14:50
18 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz 01.07.2022, 10:08
19 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 01.07.2022, 10:08
20 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz 01.07.2022, 10:08
21 Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
2009
2009
PMOS Pisz 01.07.2022, 10:08
22 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
2009
2008
PMOS Pisz 01.07.2022, 10:08
23 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
2006
2013
KST Włókniarz Chełmża 02.07.2022, 19:15
24 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
2005
2010
KST Włókniarz Chełmża 02.07.2022, 19:21
25 Mikołaj Olejniczak
Adam Wasilewski
2009
2011
KST Włókniarz Chełmża 02.07.2022, 19:36
26 Antoni Chojnowski
Stefan Chojnowski
2007
2012
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
27 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
28 Ryszard Ruban
Patryk Bartnicki
2008
2008
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
29 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
30 Maciej Karpiński
Xawery Kasprzak
2006
2014
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
31 Zuzanna Kamińska
Olga Lasota
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
32 Maciej Cesarz
Zofia Szaryńska
2007
2010
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
33 Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
34 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
35 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
36 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
37 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
38 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
39 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
40 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2022, 22:03
41 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
2005
2011
ŻUKS Stężyca 03.07.2022, 15:47
42 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
ŻUKS Stężyca 03.07.2022, 15:47
43 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca 03.07.2022, 15:47
44 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 03.07.2022, 21:59
45 Klara Tyczkowska
Miłosz Lachowski
2007
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki 03.07.2022, 22:04
46 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
UKŻ Grot OSiR Suwałki 03.07.2022, 22:10
47 Daria Jabłońska
Hubert Jachimowicz
2007
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 03.07.2022, 22:17
48 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2007
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki 03.07.2022, 22:23
49 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 04.07.2022, 15:49
50 Paulina Schütz
Alicja Węsierska
2007
2010
UKS Wodniacy Graczyn 04.07.2022, 15:49
51 Karola Markowska
Oliwia Martwicka
2007
2009
UKS Wodniacy Graczyn 04.07.2022, 15:49
52 Zofia Przybyła
Aleksander Hinc
2008
2009
UKS Wodniacy Graczyn 04.07.2022, 15:49
53 Maksymilian Konkel
Michał Pawela
2007
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 05.07.2022, 14:10
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.