Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2021

7 - 9 lip 2021 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
Pkt
1
POL 9433
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa
2
2
4
2
2
1
2
11*
2
17.00
2
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
6*
5
1
4
1
3
1
4
3
22.00
3
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
7
6
3
3
6
4
6
1
8*
36.00
4
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
1
12
8
6
13*
5
5
3
1
41.00
5
POL 10082
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
4
3
5
1
9
10
3
12
16*
47.00
6
POL 9254
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
M
MKS "Dwójka" Warszawa
14
1
6
5
5
UFD*
9
10
4
54.00
7
POL 9102
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
5
4
2
DNF*
3
2
7
18
13
54.00
8
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
8
7
12
8
4
7
DSQ*
5
9
60.00
9
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
13*
9
11
11
7
6
4
7
6
61.00
10
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
M
MKS "Dwójka" Warszawa
3
11
21*
15
14
9
DPI
(11)
6
7
86.00
11
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa
21*
8
9
7
17
12
10
13
11
87.00
12
POL 9514
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
M
UKŻ Grot OSiR Suwałki
10
13
7
12
18
11
13
21*
12
96.00
13
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
M
UKS Żeglarz Wrocław
12
14
13
16
11
8
15
8
DPI*
(10)
97.00
14
POL 9959
Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
M
K
MKŻ Mikołajki
18
19*
14
13
10
14
17
16
5
107.00
15
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
16
10
15
14
8
16
16
15
24*
110.00
16
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
M
K
UKS Żeglarz Wrocław
11
15
10
10
20
15
20
DPI*
(20)
20
121.00
17
POL 10071
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
M
UKŻ Ostróda
19
25*
17
18
16
20
12
9
17
128.00
18
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
9
27*
16
21
15
13
14
14
26
128.00
19
POL 9971
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
M
UKŻ Ostróda
23
17
26
27*
19
18
8
2
21
134.00
20
POL 990
Maciej Karpiński
Klemens Sommer
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
15
20
18
19
23*
22
18
23
15
150.00
21
POL 9461
Julia Gref
Adam Lis
2008
2011
K
M
UKŻ Grot OSiR Suwałki
17
16
22
DNF*
12
21
DSQ
27
14
162.00
22
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M
ŻUKS Stężyca
24*
21
23
23
21
17
19
19
23
166.00
23
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
2006
2010
M
UKŻ Ostróda
22
29*
27
22
22
23
22
17
19
174.00
24
POL 9256
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
M
kst Włókniarz Chełmża
25
22
19
25
28*
27
23
22
18
181.00
25
POL 9857
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
31*
24
20
9
30
30
24
24
22
183.00
26
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
M
kst Włókniarz Chełmża
20
26
29
DPI*
(20)
24
19
21
25
27
191.00
27
POL 9606
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
M
ŻUKS Stężyca
29*
18
24
17
26
26
29
28
28
196.00
28
POL 9646
Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2014
2008
M
UKŻ Grot OSiR Suwałki
26
23
25
28
29*
25
25
26
29
207.00
29
POL 9756
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
K
M
UKS WODNIACY GARCZYN
28
28
28
24
25
24
27
DNF*
25
209.00
30
POL 9758
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
M
MKŻ Mikołajki
27
31*
31
26
31
29
26
29
31
230.00
31
POL 913
Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
2007
2009
M
UKŻ Ostróda
30
30
30
DNF*
27
28
28
DNF
30
236.00
32
POL 9647
Krzysztof Kowalewski
Adam Lis
2008
2013
M
UKŻ GROT Suwałki
DNC*
DNC
DNC
DNF
DNC
DNF
DNC
DNF
-
231.00