Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2021

7 - 9 lip 2021

Puck, Polska

Wyniki regat
Cadet Chłopców
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL 9433 Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 2 2 4 2 2 1 2 11* 2 17.00
2 POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 6* 5 1 4 1 3 1 4 3 22.00
3 POL 960 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 7 6 3 3 6 4 6 1 8* 36.00
4 POL 9847 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 1 12 8 6 13* 5 5 3 1 41.00
5 POL 10082 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
Mężczyzna
Kobieta
PMOS Pisz 4 3 5 1 9 10 3 12 16* 47.00
6 POL 9254 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 14 1 6 5 5 UFD* 9 10 4 54.00
7 POL 9102 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 5 4 2 DNF* 3 2 7 18 13 54.00
8 POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 8 7 12 8 4 7 DSQ* 5 9 60.00
9 POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 13* 9 11 11 7 6 4 7 6 61.00
10 POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 3 11 21* 15 14 9 DPI
(11)
6 7 86.00
11 POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 21* 8 9 7 17 12 10 13 11 87.00
12 POL 9514 Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10 13 7 12 18 11 13 21* 12 96.00
13 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 12 14 13 16 11 8 15 8 DPI*
(10)
97.00
14 POL 9959 Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
Mężczyzna
Kobieta
MKŻ Mikołajki 18 19* 14 13 10 14 17 16 5 107.00
15 POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 16 10 15 14 8 16 16 15 24* 110.00
16 POL 9512 Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
Mężczyzna
Kobieta
UKS Żeglarz Wrocław 11 15 10 10 20 15 20 DPI*
(20)
20 121.00
17 POL 10071 Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 19 25* 17 18 16 20 12 9 17 128.00
18 POL 9127 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 9 27* 16 21 15 13 14 14 26 128.00
19 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 23 17 26 27* 19 18 8 2 21 134.00
20 POL 990 Maciej Karpiński
Klemens Sommer
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 15 20 18 19 23* 22 18 23 15 150.00
21 POL 9461 Julia Gref
Adam Lis
2008
2011
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 17 16 22 DNF* 12 21 DSQ 27 14 162.00
22 POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 24* 21 23 23 21 17 19 19 23 166.00
23 POL 10008 Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 22 29* 27 22 22 23 22 17 19 174.00
24 POL 9256 Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 25 22 19 25 28* 27 23 22 18 181.00
25 POL 9857 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 31* 24 20 9 30 30 24 24 22 183.00
26 POL 9607 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 20 26 29 DPI*
(20)
24 19 21 25 27 191.00
27 POL 9606 Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 29* 18 24 17 26 26 29 28 28 196.00
28 POL 9646 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2014
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 26 23 25 28 29* 25 25 26 29 207.00
29 POL 9756 Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
Kobieta
Mężczyzna
UKS Wodniacy Graczyn 28 28 28 24 25 24 27 DNF* 25 209.00
30 POL 9758 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 27 31* 31 26 31 29 26 29 31 230.00
31 POL 913 Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
2007
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 30 30 30 DNF* 27 28 28 DNF 30 236.00
32 POL 9647 Krzysztof Kowalewski
Adam Lis
2008
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki DNC* DNC DNC DNF DNC DNF DNC DNF 231.00
Cadet Kobiet
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.