Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2021

7 - 9 lip 2021 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
2
POL 9971
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda
3
POL 10071
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
4
POL 9999
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda
5
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
2006
2010
UKŻ Ostróda
6
POL 9460
Weronika Wiadro
Diana Smoleńska
2006
2013
UKŻ Ostróda
7
POL 913
Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
2007
2009
UKŻ Ostróda
8
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki
9
POL 9810
Natalia Pieńkowska
Łucja Falęcik
2009
2009
MKŻ Mikołajki
10
POL 9959
Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
11
POL 9758
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki
12
POL 9256
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
kst Włókniarz Chełmża
13
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
kst Włókniarz Chełmża
14
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław
15
POL 9752
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
16
POL 10082
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
17
POL 10083
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
18
POL 9809
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
19
POL 9252
Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
20
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
21
POL 9254
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS "Dwójka" Warszawa
22
POL 9433
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
23
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
24
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
25
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
26
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
27
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
28
POL 9848
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
29
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
30
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
31
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
32
POL 990
Maciej Karpiński
Klemens Sommer
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
33
POL 9857
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław
34
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
35
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
36
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca
37
POL 9606
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
38
POL 9903
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca
39
POL 9901
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
ŻUKS Stężyca
40
POL 9996
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS WODNIACY GARCZYN
41
POL 9756
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
42
POL 9463
Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
UKS WODNIACY GARCZYN
43
POL 9134
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2007
2008
UKS WODNIACY GARCZYN
44
POL 9102
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
45
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
46
POL 9755
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki
47
POL 9514
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki
48
POL 9646
Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2014
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki
49
POL 9461
Julia Gref
Adam Lis
2008
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki
50
POL 9435
Daria Jabłońska
Hania Sadowska
2007
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki
51
POL 9647
Krzysztof Kowalewski
Adam Lis
2008
2013
UKŻ GROT Suwałki