Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2021

7 - 9 lip 2021

Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 01.07.2021, 09:04
2 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda 01.07.2021, 09:04
3 Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda 01.07.2021, 09:04
4 Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda 01.07.2021, 09:04
5 Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
2006
2010
UKŻ Ostróda 01.07.2021, 09:04
6 Weronika Wiadro
Diana Smoleńska
2006
2013
UKŻ Ostróda 01.07.2021, 09:04
7 Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
2007
2009
UKŻ Ostróda 01.07.2021, 09:04
8 Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki 01.07.2021, 14:14
9 Natalia Pieńkowska
Łucja Falęcik
2009
2009
MKŻ Mikołajki 01.07.2021, 14:22
10 Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 01.07.2021, 14:31
11 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki 01.07.2021, 14:37
12 Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
KST Włókniarz Chełmża 01.07.2021, 18:50
13 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
KST Włókniarz Chełmża 01.07.2021, 18:58
14 Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław 01.07.2021, 22:19
15 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz 02.07.2021, 09:52
16 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz 02.07.2021, 09:52
17 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 02.07.2021, 09:52
18 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
PMOS Pisz 02.07.2021, 09:52
19 Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
20 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
21 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
22 Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
23 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
24 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
25 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
26 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
27 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
28 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
29 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
30 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
31 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:24
32 Maciej Karpiński
Klemens Sommer
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 02.07.2021, 17:25
33 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław 02.07.2021, 21:22
34 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 02.07.2021, 22:47
35 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 02.07.2021, 22:52
36 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca 03.07.2021, 10:09
37 Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca 03.07.2021, 10:09
38 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca 03.07.2021, 10:09
39 Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
ŻUKS Stężyca 03.07.2021, 10:09
40 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 05.07.2021, 12:55
41 Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS Wodniacy Graczyn 05.07.2021, 13:27
42 Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
UKS Wodniacy Graczyn 05.07.2021, 13:46
43 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2007
2008
UKS Wodniacy Graczyn 05.07.2021, 15:02
44 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 05.07.2021, 20:39
45 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 05.07.2021, 20:45
46 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki 06.07.2021, 12:12
47 Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki 06.07.2021, 12:12
48 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2014
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki 06.07.2021, 12:12
49 Julia Gref
Adam Lis
2008
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki 06.07.2021, 12:12
50 Daria Jabłońska
Hania Sadowska
2007
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 06.07.2021, 12:12
51 Krzysztof Kowalewski
Adam Lis
2008
2013
UKŻ Grot OSiR Suwałki 06.07.2021, 12:12
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.