Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

8 - 10 lip 2020

Puck, Polska

Wyniki regat
Cadet
Cadet chłopcy
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL 9902 Michał Dębkowski
Klemens Sommer
2003
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
9*
(9.00)
11.00
2 POL 9996 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 5*
(5.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
16.00
3 POL 10034 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 2
(2.00)
3
(3.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
OCS*
(26.00)
7
(7.00)
19.00
4 POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(26.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
9
(9.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
22.00
5 POL 9602 Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
2003
2006
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 4
(4.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
1
(1.00)
6
(6.00)
10*
(10.00)
23.00
6 POL 9847 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 6
(6.00)
4
(4.00)
8*
(8.00)
8
(8.00)
8
(8.00)
1
(1.00)
27.00
7 POL 10082 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
Mężczyzna
Kobieta
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 3
(3.00)
8
(8.00)
3
(3.00)
12
(12.00)
4
(4.00)
14*
(14.00)
30.00
8 POL 10066 Mateusz Wasilewski
Vanessa Radziewicz
2005
2007
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 7
(7.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
9*
(9.00)
8
(8.00)
35.00
9 POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 9
(9.00)
10
(10.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
11*
(11.00)
43.00
10 POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(26.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
4
(4.00)
44.00
11 POL 9959 Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
Mężczyzna
Kobieta
MKŻ Mikołajki 8
(8.00)
9
(9.00)
9
(9.00)
11
(11.00)
13*
(13.00)
12
(12.00)
49.00
12 POL 960 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 13
(13.00)
14*
(14.00)
14
(14.00)
10
(10.00)
12
(12.00)
2
(2.00)
51.00
13 POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 17
(17.00)
DSQ*
(26.00)
13
(13.00)
13
(13.00)
15
(15.00)
6
(6.00)
64.00
14 POL 10071 Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 15
(15.00)
13
(13.00)
11
(11.00)
16
(16.00)
11
(11.00)
18*
(18.00)
66.00
15 POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 10
(10.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
18
(18.00)
19*
(19.00)
15
(15.00)
71.00
16 POL 9102 Oskar Plichta
Olaf Plichta
2003
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 12
(12.00)
OCS*
(26.00)
17
(17.00)
15
(15.00)
17
(17.00)
13
(13.00)
74.00
17 POL 9252 Franciszek Massalski
Beniamin Bron
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 18
(18.00)
11
(11.00)
15
(15.00)
23*
(23.00)
10
(10.00)
22
(22.00)
76.00
18 POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS "Dwójka" Warszawa 11
(11.00)
15
(15.00)
19
(19.00)
21*
(21.00)
14
(14.00)
17
(17.00)
76.00
19 POL 9512 Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 14
(14.00)
12
(12.00)
18
(18.00)
24
(24.00)
16
(16.00)
RET*
(26.00)
84.00
20 POL 9097 Jakub Podsiadlinkowski
Adam Wasilewski
2005
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
KS Włókniarz Chełmża 19
(19.00)
22*
(22.00)
21
(21.00)
17
(17.00)
18
(18.00)
19
(19.00)
94.00
21 POL 9607 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
KS Włókniarz Chełmża 22
(22.00)
18
(18.00)
20
(20.00)
14
(14.00)
21
(21.00)
23*
(23.00)
95.00
22 POL 9250 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 16
(16.00)
20
(20.00)
22
(22.00)
RET*
(26.00)
20
(20.00)
20
(20.00)
98.00
23 POL 10008 Wojciech Ptaszkiewicz
Leon Podolski
2006
2006
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 21
(21.00)
21
(21.00)
23
(23.00)
19
(19.00)
OCS*
(26.00)
16
(16.00)
100.00
24 POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
20
(20.00)
19
(19.00)
24*
(24.00)
22
(22.00)
22
(22.00)
21
(21.00)
104.00
25 POL 9849 Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław DNC*
(26.00)
DNC
(26.00)
DNC
(26.00)
20
(20.00)
23
(23.00)
DNC
(26.00)
121.00
Cadet dziewczyny
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.