8 - 10 lip 2020

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Puck, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 9902 Michał Dębkowski
Klemens Sommer
2003
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 1
(1.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
16*
(16.00)
16.00
2 POL POL 9996 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 6
(6.00)
8*
(8.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
21.00
3 POL POL 10034 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
M UKŻ Ostróda 2
(2.00)
4
(4.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
OCS*
(47.00)
9
(9.00)
25.00
4 POL POL 9903 Malwina Walter
Anna łyczko
2003
2005
K ŻUKS Stężyca 4
(4.00)
2
(2.00)
7
(7.00)
9
(9.00)
6
(6.00)
13*
(13.00)
28.00
5 POL POL 9803 Patrycja Raszczyk
Zofia Sienkiewicz
2003
2007
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 7
(7.00)
6
(6.00)
2
(2.00)
12*
(12.00)
2
(2.00)
12
(12.00)
29.00
6 POL POL 9848 Zuzanna Ostrowska
Alicja łabanowska
2005
2010
K MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(47.00)
7
(7.00)
16
(16.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
1
(1.00)
31.00
7 POL POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(47.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
17
(17.00)
8
(8.00)
6
(6.00)
35.00
8 POL POL 9602 Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
2003
2006
K
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 5
(5.00)
9
(9.00)
8
(8.00)
1
(1.00)
14
(14.00)
19*
(19.00)
37.00
9 POL POL 9972 Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
K UKŻ "Lamelka" Kartuzy 13
(13.00)
11
(11.00)
11
(11.00)
2
(2.00)
17*
(17.00)
10
(10.00)
47.00
10 POL POL 9847 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 10
(10.00)
5
(5.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
19*
(19.00)
2
(2.00)
50.00
11 POL POL 10082 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 3
(3.00)
15
(15.00)
4
(4.00)
23
(23.00)
7
(7.00)
26*
(26.00)
52.00
12 POL POL 9970 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 9
(9.00)
20*
(20.00)
15
(15.00)
10
(10.00)
11
(11.00)
7
(7.00)
52.00
13 POL POL 10066 Mateusz Wasilewski
Vanessa Radziewicz
2005
2007
M
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki 12
(12.00)
10
(10.00)
14
(14.00)
11
(11.00)
21*
(21.00)
11
(11.00)
58.00
14 POL POL 9755 Amelia Piasecka
Julia Gref
2003
2003
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 14
(14.00)
17
(17.00)
9
(9.00)
15
(15.00)
20*
(20.00)
17
(17.00)
72.00
15 POL POL 9646 Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 8
(8.00)
14
(14.00)
12
(12.00)
27*
(27.00)
24
(24.00)
15
(15.00)
73.00
16 POL POL 9971 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
K UKŻ Ostróda 22*
(22.00)
12
(12.00)
13
(13.00)
19
(19.00)
12
(12.00)
20
(20.00)
76.00
17 POL POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander łabanowski
2006
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(47.00)
33
(33.00)
32
(32.00)
7
(7.00)
3
(3.00)
5
(5.00)
80.00
18 POL POL 9461 Julia Kundzicz
Daria Jabłońska
2005
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 15
(15.00)
OCS*
(47.00)
10
(10.00)
18
(18.00)
23
(23.00)
14
(14.00)
80.00
19 POL POL 9956 Amelia Leszczyńska
łucja Falęcik
2006
2009
K MKŻ Mikołajki 30*
(30.00)
24
(24.00)
20
(20.00)
13
(13.00)
9
(9.00)
21
(21.00)
87.00
20 POL POL 9514 Michalina Hościłowicz
Klara Tyczkowska
2003
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 16
(16.00)
13
(13.00)
26*
(26.00)
24
(24.00)
16
(16.00)
18
(18.00)
87.00
21 POL POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 19
(19.00)
18
(18.00)
19
(19.00)
14
(14.00)
18
(18.00)
22*
(22.00)
88.00
22 POL POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
K MKS "Dwójka" Warszawa 18
(18.00)
19
(19.00)
23
(23.00)
22
(22.00)
13
(13.00)
29*
(29.00)
95.00
23 POL POL 9959 Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
M
K
MKŻ Mikołajki 17
(17.00)
16
(16.00)
18
(18.00)
21
(21.00)
27*
(27.00)
24
(24.00)
96.00
24 POL POL 960 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 25
(25.00)
28
(28.00)
29*
(29.00)
20
(20.00)
26
(26.00)
3
(3.00)
102.00
25 POL POL 9433 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
K MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(47.00)
35
(35.00)
21
(21.00)
8
(8.00)
15
(15.00)
23
(23.00)
102.00
26 POL POL 9735 Anastazja Pastuszka
Laura Szymborska
2006
2006
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 21
(21.00)
23
(23.00)
27
(27.00)
32*
(32.00)
10
(10.00)
27
(27.00)
108.00
27 POL POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
M MKS "Dwójka" Warszawa 31*
(31.00)
26
(26.00)
28
(28.00)
26
(26.00)
29
(29.00)
8
(8.00)
117.00
28 POL POL 10071 Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
M UKŻ Ostróda 27
(27.00)
27
(27.00)
22
(22.00)
30
(30.00)
25
(25.00)
32*
(32.00)
131.00
29 POL POL 9254 Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
K MKS "Dwójka" Warszawa 11
(11.00)
22
(22.00)
33
(33.00)
34
(34.00)
34
(34.00)
39*
(39.00)
134.00
30 POL POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa 20
(20.00)
30
(30.00)
24
(24.00)
33*
(33.00)
33
(33.00)
28
(28.00)
135.00
31 POL POL 9102 Oskar Plichta
Olaf Plichta
2003
2009
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 24
(24.00)
OCS*
(47.00)
34
(34.00)
29
(29.00)
31
(31.00)
25
(25.00)
143.00
32 POL POL 9252 Franciszek Massalski
Beniamin Bron
2008
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 32
(32.00)
21
(21.00)
31
(31.00)
40*
(40.00)
22
(22.00)
38
(38.00)
144.00
33 POL POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 23
(23.00)
29
(29.00)
36
(36.00)
38*
(38.00)
28
(28.00)
31
(31.00)
147.00
34 POL POL 9512 Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
M UKS "Żeglarz" Wrocław 26
(26.00)
25
(25.00)
35
(35.00)
43
(43.00)
30
(30.00)
RET*
(47.00)
159.00
35 POL POL 9097 Jakub Podsiadlinkowski
Adam Wasilewski
2005
2011
M KS Włókniarz Chełmża 33
(33.00)
40
(40.00)
41*
(41.00)
31
(31.00)
32
(32.00)
34
(34.00)
170.00
36 POL POL 9463 Agata Marcinkowska
Karola Markowska
2006
2007
K UKS WODNIACY GARCZYN 40
(40.00)
42*
(42.00)
39
(39.00)
25
(25.00)
36
(36.00)
33
(33.00)
173.00
37 POL POL 9756 Olga Szarmach
Joanna Winnicka
2003
2005
K UKS WODNIACY GARCZYN 34
(34.00)
31
(31.00)
30
(30.00)
45
(45.00)
35
(35.00)
DNC*
(47.00)
175.00
38 POL POL 9801 Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
K UKŻ "Lamelka" Kartuzy 36
(36.00)
41
(41.00)
25
(25.00)
42*
(42.00)
38
(38.00)
36
(36.00)
176.00
39 POL POL 9607 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
M KS Włókniarz Chełmża 38
(38.00)
34
(34.00)
37
(37.00)
28
(28.00)
40*
(40.00)
40
(40.00)
177.00
40 POL POL 9250 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 29
(29.00)
38
(38.00)
42
(42.00)
RET*
(47.00)
37
(37.00)
35
(35.00)
181.00
41 POL POL 9134 Katarzyna Wolska
Paulina Schütz
2004
2007
K UKS WODNIACY GARCZYN 28
(28.00)
32
(32.00)
40
(40.00)
41
(41.00)
41
(41.00)
DNC*
(47.00)
182.00
42 POL POL 10008 Wojciech Ptaszkiewicz
Leon Podolski
2006
2006
M UKŻ Ostróda 37
(37.00)
39
(39.00)
43
(43.00)
35
(35.00)
OCS*
(47.00)
30
(30.00)
184.00
43 POL POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M UKŻ Lamelka
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
35
(35.00)
36
(36.00)
44*
(44.00)
39
(39.00)
43
(43.00)
37
(37.00)
190.00
44 POL POL 9999 Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
K UKŻ Ostróda 39
(39.00)
37
(37.00)
38
(38.00)
37
(37.00)
39
(39.00)
DNC*
(47.00)
190.00
45 POL POL 9849 Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
M UKS "Żeglarz" Wrocław DNC*
(47.00)
DNC
(47.00)
DNC
(47.00)
36
(36.00)
44
(44.00)
DNC
(47.00)
221.00
46 POL POL 9135 Zofia Schütz
Zuzanna Plata
2006
2006
K UKS WODNIACY GARCZYN DNC*
(47.00)
DNC
(47.00)
DNC
(47.00)
44
(44.00)
42
(42.00)
DNC
(47.00)
227.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 9902 Michał Dębkowski
Klemens Sommer
2003
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
1
(1.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
9*
(9.00)
11.00
2 POL POL 9996 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 5*
(5.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
16.00
3 POL POL 10034 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
M UKŻ Ostróda 2
(2.00)
3
(3.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
OCS*
(26.00)
7
(7.00)
19.00
4 POL POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(26.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
9
(9.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
22.00
5 POL POL 9602 Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
2003
2006
K
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 4
(4.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
1
(1.00)
6
(6.00)
10*
(10.00)
23.00
6 POL POL 9847 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 6
(6.00)
4
(4.00)
8*
(8.00)
8
(8.00)
8
(8.00)
1
(1.00)
27.00
7 POL POL 10082 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 3
(3.00)
8
(8.00)
3
(3.00)
12
(12.00)
4
(4.00)
14*
(14.00)
30.00
8 POL POL 10066 Mateusz Wasilewski
Vanessa Radziewicz
2005
2007
M
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki 7
(7.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
9*
(9.00)
8
(8.00)
35.00
9 POL POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 9
(9.00)
10
(10.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
11*
(11.00)
43.00
10 POL POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(26.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
4
(4.00)
44.00
11 POL POL 9959 Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
M
K
MKŻ Mikołajki 8
(8.00)
9
(9.00)
9
(9.00)
11
(11.00)
13*
(13.00)
12
(12.00)
49.00
12 POL POL 960 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 13
(13.00)
14*
(14.00)
14
(14.00)
10
(10.00)
12
(12.00)
2
(2.00)
51.00
13 POL POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
M MKS "Dwójka" Warszawa 17
(17.00)
DSQ*
(26.00)
13
(13.00)
13
(13.00)
15
(15.00)
6
(6.00)
64.00
14 POL POL 10071 Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
M UKŻ Ostróda 15
(15.00)
13
(13.00)
11
(11.00)
16
(16.00)
11
(11.00)
18*
(18.00)
66.00
15 POL POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa 10
(10.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
18
(18.00)
19*
(19.00)
15
(15.00)
71.00
16 POL POL 9102 Oskar Plichta
Olaf Plichta
2003
2009
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 12
(12.00)
OCS*
(26.00)
17
(17.00)
15
(15.00)
17
(17.00)
13
(13.00)
74.00
17 POL POL 9252 Franciszek Massalski
Beniamin Bron
2008
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 18
(18.00)
11
(11.00)
15
(15.00)
23*
(23.00)
10
(10.00)
22
(22.00)
76.00
18 POL POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 11
(11.00)
15
(15.00)
19
(19.00)
21*
(21.00)
14
(14.00)
17
(17.00)
76.00
19 POL POL 9512 Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
M UKS "Żeglarz" Wrocław 14
(14.00)
12
(12.00)
18
(18.00)
24
(24.00)
16
(16.00)
RET*
(26.00)
84.00
20 POL POL 9097 Jakub Podsiadlinkowski
Adam Wasilewski
2005
2011
M KS Włókniarz Chełmża 19
(19.00)
22*
(22.00)
21
(21.00)
17
(17.00)
18
(18.00)
19
(19.00)
94.00
21 POL POL 9607 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
M KS Włókniarz Chełmża 22
(22.00)
18
(18.00)
20
(20.00)
14
(14.00)
21
(21.00)
23*
(23.00)
95.00
22 POL POL 9250 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 16
(16.00)
20
(20.00)
22
(22.00)
RET*
(26.00)
20
(20.00)
20
(20.00)
98.00
23 POL POL 10008 Wojciech Ptaszkiewicz
Leon Podolski
2006
2006
M UKŻ Ostróda 21
(21.00)
21
(21.00)
23
(23.00)
19
(19.00)
OCS*
(26.00)
16
(16.00)
100.00
24 POL POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M UKŻ Lamelka
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
20
(20.00)
19
(19.00)
24*
(24.00)
22
(22.00)
22
(22.00)
21
(21.00)
104.00
25 POL POL 9849 Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
M UKS "Żeglarz" Wrocław DNC*
(26.00)
DNC
(26.00)
DNC
(26.00)
20
(20.00)
23
(23.00)
DNC
(26.00)
121.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 9803 Patrycja Raszczyk
Zofia Sienkiewicz
2003
2007
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2
(2.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
6*
(6.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
10.00
2 POL POL 9903 Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
K ŻUKS Stężyca 1
(1.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
5*
(5.00)
11.00
3 POL POL 9848 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
K MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(22.00)
3
(3.00)
9
(9.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
17.00
4 POL POL 9972 Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
K UKŻ "Lamelka" Kartuzy 6
(6.00)
4
(4.00)
5
(5.00)
1
(1.00)
11*
(11.00)
3
(3.00)
19.00
5 POL POL 9970 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 4
(4.00)
10*
(10.00)
8
(8.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
2
(2.00)
25.00
6 POL POL 9755 Amelia Piasecka
Julia Gref
2003
2003
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 7
(7.00)
8
(8.00)
3
(3.00)
8
(8.00)
12*
(12.00)
8
(8.00)
34.00
7 POL POL 9646 Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 3
(3.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
14*
(14.00)
14
(14.00)
7
(7.00)
37.00
8 POL POL 9971 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
K UKŻ Ostróda 12*
(12.00)
5
(5.00)
7
(7.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
10
(10.00)
39.00
9 POL POL 9461 Julia Kundzicz
Daria Jabłońska
2005
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 8
(8.00)
OCS*
(22.00)
4
(4.00)
9
(9.00)
13
(13.00)
6
(6.00)
40.00
10 POL POL 9956 Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
2006
2009
K MKŻ Mikołajki 14*
(14.00)
13
(13.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
4
(4.00)
11
(11.00)
45.00
11 POL POL 9514 Michalina Hościłowicz
Klara Tyczkowska
2003
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 9
(9.00)
6
(6.00)
14*
(14.00)
12
(12.00)
10
(10.00)
9
(9.00)
46.00
12 POL POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
K MKS "Dwójka" Warszawa 10
(10.00)
9
(9.00)
12
(12.00)
11
(11.00)
8
(8.00)
14*
(14.00)
50.00
13 POL POL 9433 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
K MKS "Dwójka" Warszawa DNC*
(22.00)
16
(16.00)
11
(11.00)
3
(3.00)
9
(9.00)
12
(12.00)
51.00
14 POL POL 9735 Anastazja Pastuszka
Laura Szymborska
2006
2006
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 11
(11.00)
12
(12.00)
15*
(15.00)
15
(15.00)
5
(5.00)
13
(13.00)
56.00
15 POL POL 9254 Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
K MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
5
(5.00)
11
(11.00)
17*
(17.00)
16
(16.00)
15
(15.00)
17
(17.00)
64.00
16 POL POL 9801 Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
K UKŻ "Lamelka" Kartuzy 16
(16.00)
18
(18.00)
13
(13.00)
19*
(19.00)
18
(18.00)
16
(16.00)
81.00
17 POL POL 9463 AGATA MARCINKOWSKA
KAROLA MARKOWSKA
2006
2007
K UKS WODNIACY GARCZYN 18
(18.00)
19*
(19.00)
19
(19.00)
13
(13.00)
17
(17.00)
15
(15.00)
82.00
18 POL POL 9756 OLGA SZARMACH
JOANNA WINNICKA
2003
2005
K UKS WODNIACY GARCZYN 15
(15.00)
14
(14.00)
16
(16.00)
21
(21.00)
16
(16.00)
DNC*
(22.00)
82.00
19 POL POL 9134 KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHÜTZ
2004
2007
K UKS WODNIACY GARCZYN 13
(13.00)
15
(15.00)
20
(20.00)
18
(18.00)
20
(20.00)
DNC*
(22.00)
86.00
20 POL POL 9999 Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
K UKŻ Ostróda 17
(17.00)
17
(17.00)
18
(18.00)
17
(17.00)
19
(19.00)
DNC*
(22.00)
88.00
21 POL POL 9135 ZOFIA SCHÜTZ
ZUZANNA PLATA
2006
2006
K UKS WODNIACY GARCZYN DNC*
(22.00)
DNC
(22.00)
DNC
(22.00)
20
(20.00)
21
(21.00)
DNC
(22.00)
107.00
Cadet Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Cadet chłopcy Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Cadet dziewczyny Wyniki oficjalne po 6 wyścigach