Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

8 - 10 lip 2020

Puck, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL 9902 Michał Dębkowski
Klemens Sommer
2003
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 1
(1.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
16*
(16.00)
16.00
2 POL 9996 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 6
(6.00)
8*
(8.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
21.00
3 POL 10034 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 2
(2.00)
4
(4.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
OCS*
(47.00)
9
(9.00)
25.00
4 POL 9903 Malwina Walter
Anna łyczko
2003
2005
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 4
(4.00)
2
(2.00)
7
(7.00)
9
(9.00)
6
(6.00)
13*
(13.00)
28.00
5 POL 9803 Patrycja Raszczyk
Zofia Sienkiewicz
2003
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 7
(7.00)
6
(6.00)
2
(2.00)
12*
(12.00)
2
(2.00)
12
(12.00)
29.00
6 POL 9848 Zuzanna Ostrowska
Alicja łabanowska
2005
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa DNC*
(47.00)
7
(7.00)
16
(16.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
1
(1.00)
31.00
7 POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa DNC*
(47.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
17
(17.00)
8
(8.00)
6
(6.00)
35.00
8 POL 9602 Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
2003
2006
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 5
(5.00)
9
(9.00)
8
(8.00)
1
(1.00)
14
(14.00)
19*
(19.00)
37.00
9 POL 9972 Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
Kobieta
Kobieta
UKŻ Lamelka Kartuzy 13
(13.00)
11
(11.00)
11
(11.00)
2
(2.00)
17*
(17.00)
10
(10.00)
47.00
10 POL 9847 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 10
(10.00)
5
(5.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
19*
(19.00)
2
(2.00)
50.00
11 POL 10082 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
Mężczyzna
Kobieta
PMOS Pisz 3
(3.00)
15
(15.00)
4
(4.00)
23
(23.00)
7
(7.00)
26*
(26.00)
52.00
12 POL 9970 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 9
(9.00)
20*
(20.00)
15
(15.00)
10
(10.00)
11
(11.00)
7
(7.00)
52.00
13 POL 10066 Mateusz Wasilewski
Vanessa Radziewicz
2005
2007
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 12
(12.00)
10
(10.00)
14
(14.00)
11
(11.00)
21*
(21.00)
11
(11.00)
58.00
14 POL 9755 Amelia Piasecka
Julia Gref
2003
2003
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 14
(14.00)
17
(17.00)
9
(9.00)
15
(15.00)
20*
(20.00)
17
(17.00)
72.00
15 POL 9646 Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 8
(8.00)
14
(14.00)
12
(12.00)
27*
(27.00)
24
(24.00)
15
(15.00)
73.00
16 POL 9971 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 22*
(22.00)
12
(12.00)
13
(13.00)
19
(19.00)
12
(12.00)
20
(20.00)
76.00
17 POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander łabanowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa DNC*
(47.00)
33
(33.00)
32
(32.00)
7
(7.00)
3
(3.00)
5
(5.00)
80.00
18 POL 9461 Julia Kundzicz
Daria Jabłońska
2005
2007
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 15
(15.00)
OCS*
(47.00)
10
(10.00)
18
(18.00)
23
(23.00)
14
(14.00)
80.00
19 POL 9956 Amelia Leszczyńska
łucja Falęcik
2006
2009
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 30*
(30.00)
24
(24.00)
20
(20.00)
13
(13.00)
9
(9.00)
21
(21.00)
87.00
20 POL 9514 Michalina Hościłowicz
Klara Tyczkowska
2003
2007
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 16
(16.00)
13
(13.00)
26*
(26.00)
24
(24.00)
16
(16.00)
18
(18.00)
87.00
21 POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 19
(19.00)
18
(18.00)
19
(19.00)
14
(14.00)
18
(18.00)
22*
(22.00)
88.00
22 POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 18
(18.00)
19
(19.00)
23
(23.00)
22
(22.00)
13
(13.00)
29*
(29.00)
95.00
23 POL 9959 Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
Mężczyzna
Kobieta
MKŻ Mikołajki 17
(17.00)
16
(16.00)
18
(18.00)
21
(21.00)
27*
(27.00)
24
(24.00)
96.00
24 POL 960 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 25
(25.00)
28
(28.00)
29*
(29.00)
20
(20.00)
26
(26.00)
3
(3.00)
102.00
25 POL 9433 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa DNC*
(47.00)
35
(35.00)
21
(21.00)
8
(8.00)
15
(15.00)
23
(23.00)
102.00
26 POL 9735 Anastazja Pastuszka
Laura Szymborska
2006
2006
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 21
(21.00)
23
(23.00)
27
(27.00)
32*
(32.00)
10
(10.00)
27
(27.00)
108.00
27 POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 31*
(31.00)
26
(26.00)
28
(28.00)
26
(26.00)
29
(29.00)
8
(8.00)
117.00
28 POL 10071 Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 27
(27.00)
27
(27.00)
22
(22.00)
30
(30.00)
25
(25.00)
32*
(32.00)
131.00
29 POL 9254 Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 11
(11.00)
22
(22.00)
33
(33.00)
34
(34.00)
34
(34.00)
39*
(39.00)
134.00
30 POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 20
(20.00)
30
(30.00)
24
(24.00)
33*
(33.00)
33
(33.00)
28
(28.00)
135.00
31 POL 9102 Oskar Plichta
Olaf Plichta
2003
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 24
(24.00)
OCS*
(47.00)
34
(34.00)
29
(29.00)
31
(31.00)
25
(25.00)
143.00
32 POL 9252 Franciszek Massalski
Beniamin Bron
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 32
(32.00)
21
(21.00)
31
(31.00)
40*
(40.00)
22
(22.00)
38
(38.00)
144.00
33 POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 23
(23.00)
29
(29.00)
36
(36.00)
38*
(38.00)
28
(28.00)
31
(31.00)
147.00
34 POL 9512 Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 26
(26.00)
25
(25.00)
35
(35.00)
43
(43.00)
30
(30.00)
RET*
(47.00)
159.00
35 POL 9097 Jakub Podsiadlinkowski
Adam Wasilewski
2005
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
KS Włókniarz Chełmża 33
(33.00)
40
(40.00)
41*
(41.00)
31
(31.00)
32
(32.00)
34
(34.00)
170.00
36 POL 9463 Agata Marcinkowska
Karola Markowska
2006
2007
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 40
(40.00)
42*
(42.00)
39
(39.00)
25
(25.00)
36
(36.00)
33
(33.00)
173.00
37 POL 9756 Olga Szarmach
Joanna Winnicka
2003
2005
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 34
(34.00)
31
(31.00)
30
(30.00)
45
(45.00)
35
(35.00)
DNC*
(47.00)
175.00
38 POL 9801 Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
Kobieta
Kobieta
UKŻ Lamelka Kartuzy 36
(36.00)
41
(41.00)
25
(25.00)
42*
(42.00)
38
(38.00)
36
(36.00)
176.00
39 POL 9607 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
KS Włókniarz Chełmża 38
(38.00)
34
(34.00)
37
(37.00)
28
(28.00)
40*
(40.00)
40
(40.00)
177.00
40 POL 9250 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 29
(29.00)
38
(38.00)
42
(42.00)
RET*
(47.00)
37
(37.00)
35
(35.00)
181.00
41 POL 9134 Katarzyna Wolska
Paulina Schütz
2004
2007
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 28
(28.00)
32
(32.00)
40
(40.00)
41
(41.00)
41
(41.00)
DNC*
(47.00)
182.00
42 POL 10008 Wojciech Ptaszkiewicz
Leon Podolski
2006
2006
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 37
(37.00)
39
(39.00)
43
(43.00)
35
(35.00)
OCS*
(47.00)
30
(30.00)
184.00
43 POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 35
(35.00)
36
(36.00)
44*
(44.00)
39
(39.00)
43
(43.00)
37
(37.00)
190.00
44 POL 9999 Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 39
(39.00)
37
(37.00)
38
(38.00)
37
(37.00)
39
(39.00)
DNC*
(47.00)
190.00
45 POL 9849 Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław DNC*
(47.00)
DNC
(47.00)
DNC
(47.00)
36
(36.00)
44
(44.00)
DNC
(47.00)
221.00
46 POL 9135 Zofia Schütz
Zuzanna Plata
2006
2006
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn DNC*
(47.00)
DNC
(47.00)
DNC
(47.00)
44
(44.00)
42
(42.00)
DNC
(47.00)
227.00
Cadet chłopcy
Cadet dziewczyny
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.