Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

8 - 10 lip 2020 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
POL 9902
Michał Dębkowski
Klemens Sommer
2003
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
1
(1.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
16*
(16.00)
16.00
2
POL 9996
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
6
(6.00)
8*
(8.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
21.00
3
POL 10034
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
M
UKŻ Ostróda
2
(2.00)
4
(4.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
OCS*
(47.00)
9
(9.00)
25.00
4
POL 9903
Malwina Walter
Anna łyczko
2003
2005
K
ŻUKS Stężyca
4
(4.00)
2
(2.00)
7
(7.00)
9
(9.00)
6
(6.00)
13*
(13.00)
28.00
5
POL 9803
Patrycja Raszczyk
Zofia Sienkiewicz
2003
2007
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
7
(7.00)
6
(6.00)
2
(2.00)
12*
(12.00)
2
(2.00)
12
(12.00)
29.00
6
POL 9848
Zuzanna Ostrowska
Alicja łabanowska
2005
2010
K
MKS "Dwójka" Warszawa
DNC*
(47.00)
7
(7.00)
16
(16.00)
3
(3.00)
4
(4.00)
1
(1.00)
31.00
7
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
DNC*
(47.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
17
(17.00)
8
(8.00)
6
(6.00)
35.00
8
POL 9602
Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
2003
2006
K
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
5
(5.00)
9
(9.00)
8
(8.00)
1
(1.00)
14
(14.00)
19*
(19.00)
37.00
9
POL 9972
Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
K
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
13
(13.00)
11
(11.00)
11
(11.00)
2
(2.00)
17*
(17.00)
10
(10.00)
47.00
10
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
10
(10.00)
5
(5.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
19*
(19.00)
2
(2.00)
50.00
11
POL 10082
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
3
(3.00)
15
(15.00)
4
(4.00)
23
(23.00)
7
(7.00)
26*
(26.00)
52.00
12
POL 9970
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
9
(9.00)
20*
(20.00)
15
(15.00)
10
(10.00)
11
(11.00)
7
(7.00)
52.00
13
POL 10066
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radziewicz
2005
2007
M
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki
12
(12.00)
10
(10.00)
14
(14.00)
11
(11.00)
21*
(21.00)
11
(11.00)
58.00
14
POL 9755
Amelia Piasecka
Julia Gref
2003
2003
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki
14
(14.00)
17
(17.00)
9
(9.00)
15
(15.00)
20*
(20.00)
17
(17.00)
72.00
15
POL 9646
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki
8
(8.00)
14
(14.00)
12
(12.00)
27*
(27.00)
24
(24.00)
15
(15.00)
73.00
16
POL 9971
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
K
UKŻ Ostróda
22*
(22.00)
12
(12.00)
13
(13.00)
19
(19.00)
12
(12.00)
20
(20.00)
76.00
17
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander łabanowski
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
DNC*
(47.00)
33
(33.00)
32
(32.00)
7
(7.00)
3
(3.00)
5
(5.00)
80.00
18
POL 9461
Julia Kundzicz
Daria Jabłońska
2005
2007
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki
15
(15.00)
OCS*
(47.00)
10
(10.00)
18
(18.00)
23
(23.00)
14
(14.00)
80.00
19
POL 9956
Amelia Leszczyńska
łucja Falęcik
2006
2009
K
MKŻ Mikołajki
30*
(30.00)
24
(24.00)
20
(20.00)
13
(13.00)
9
(9.00)
21
(21.00)
87.00
20
POL 9514
Michalina Hościłowicz
Klara Tyczkowska
2003
2007
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki
16
(16.00)
13
(13.00)
26*
(26.00)
24
(24.00)
16
(16.00)
18
(18.00)
87.00
21
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
19
(19.00)
18
(18.00)
19
(19.00)
14
(14.00)
18
(18.00)
22*
(22.00)
88.00
22
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
K
MKS "Dwójka" Warszawa
18
(18.00)
19
(19.00)
23
(23.00)
22
(22.00)
13
(13.00)
29*
(29.00)
95.00
23
POL 9959
Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
M
K
MKŻ Mikołajki
17
(17.00)
16
(16.00)
18
(18.00)
21
(21.00)
27*
(27.00)
24
(24.00)
96.00
24
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
25
(25.00)
28
(28.00)
29*
(29.00)
20
(20.00)
26
(26.00)
3
(3.00)
102.00
25
POL 9433
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
K
MKS "Dwójka" Warszawa
DNC*
(47.00)
35
(35.00)
21
(21.00)
8
(8.00)
15
(15.00)
23
(23.00)
102.00
26
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Laura Szymborska
2006
2006
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
21
(21.00)
23
(23.00)
27
(27.00)
32*
(32.00)
10
(10.00)
27
(27.00)
108.00
27
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
M
MKS "Dwójka" Warszawa
31*
(31.00)
26
(26.00)
28
(28.00)
26
(26.00)
29
(29.00)
8
(8.00)
117.00
28
POL 10071
Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
M
UKŻ Ostróda
27
(27.00)
27
(27.00)
22
(22.00)
30
(30.00)
25
(25.00)
32*
(32.00)
131.00
29
POL 9254
Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
K
MKS "Dwójka" Warszawa
11
(11.00)
22
(22.00)
33
(33.00)
34
(34.00)
34
(34.00)
39*
(39.00)
134.00
30
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa
20
(20.00)
30
(30.00)
24
(24.00)
33*
(33.00)
33
(33.00)
28
(28.00)
135.00
31
POL 9102
Oskar Plichta
Olaf Plichta
2003
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
24
(24.00)
OCS*
(47.00)
34
(34.00)
29
(29.00)
31
(31.00)
25
(25.00)
143.00
32
POL 9252
Franciszek Massalski
Beniamin Bron
2008
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
32
(32.00)
21
(21.00)
31
(31.00)
40*
(40.00)
22
(22.00)
38
(38.00)
144.00
33
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
23
(23.00)
29
(29.00)
36
(36.00)
38*
(38.00)
28
(28.00)
31
(31.00)
147.00
34
POL 9512
Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
26
(26.00)
25
(25.00)
35
(35.00)
43
(43.00)
30
(30.00)
RET*
(47.00)
159.00
35
POL 9097
Jakub Podsiadlinkowski
Adam Wasilewski
2005
2011
M
KS Włókniarz Chełmża
33
(33.00)
40
(40.00)
41*
(41.00)
31
(31.00)
32
(32.00)
34
(34.00)
170.00
36
POL 9463
Agata Marcinkowska
Karola Markowska
2006
2007
K
UKS WODNIACY GARCZYN
40
(40.00)
42*
(42.00)
39
(39.00)
25
(25.00)
36
(36.00)
33
(33.00)
173.00
37
POL 9756
Olga Szarmach
Joanna Winnicka
2003
2005
K
UKS WODNIACY GARCZYN
34
(34.00)
31
(31.00)
30
(30.00)
45
(45.00)
35
(35.00)
DNC*
(47.00)
175.00
38
POL 9801
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
K
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
36
(36.00)
41
(41.00)
25
(25.00)
42*
(42.00)
38
(38.00)
36
(36.00)
176.00
39
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
M
KS Włókniarz Chełmża
38
(38.00)
34
(34.00)
37
(37.00)
28
(28.00)
40*
(40.00)
40
(40.00)
177.00
40
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
29
(29.00)
38
(38.00)
42
(42.00)
RET*
(47.00)
37
(37.00)
35
(35.00)
181.00
41
POL 9134
Katarzyna Wolska
Paulina Schütz
2004
2007
K
UKS WODNIACY GARCZYN
28
(28.00)
32
(32.00)
40
(40.00)
41
(41.00)
41
(41.00)
DNC*
(47.00)
182.00
42
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Leon Podolski
2006
2006
M
UKŻ Ostróda
37
(37.00)
39
(39.00)
43
(43.00)
35
(35.00)
OCS*
(47.00)
30
(30.00)
184.00
43
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M
UKŻ Lamelka
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
35
(35.00)
36
(36.00)
44*
(44.00)
39
(39.00)
43
(43.00)
37
(37.00)
190.00
44
POL 9999
Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
K
UKŻ Ostróda
39
(39.00)
37
(37.00)
38
(38.00)
37
(37.00)
39
(39.00)
DNC*
(47.00)
190.00
45
POL 9849
Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
M
UKS Żeglarz Wrocław
DNC*
(47.00)
DNC
(47.00)
DNC
(47.00)
36
(36.00)
44
(44.00)
DNC
(47.00)
221.00
46
POL 9135
Zofia Schütz
Zuzanna Plata
2006
2006
K
UKS WODNIACY GARCZYN
DNC*
(47.00)
DNC
(47.00)
DNC
(47.00)
44
(44.00)
42
(42.00)
DNC
(47.00)
227.00