Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

8 - 10 lip 2020 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
22
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2
68
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
3
17
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
UKŻ Lamelka
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
4
63
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
UKŻ Lamelka
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
5
27
POL 9097
Jakub Podsiadlinkowski
Adam Wasilewski
2005
2011
KS Włókniarz Chełmża
6
73
POL 9097
Jakub Podsiadlinkowski
Adam Wasilewski
2005
2011
KS Włókniarz Chełmża
7
18
POL 9102
Oskar Plichta
Olaf Plichta
2003
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
8
64
POL 9102
Oskar Plichta
Olaf Plichta
2003
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
9
12
POL 9134
KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHÜTZ
2004
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
10
46
POL 9134
Katarzyna Wolska
Paulina Schütz
2004
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
11
11
POL 9135
ZOFIA SCHÜTZ
ZUZANNA PLATA
2006
2006
UKS WODNIACY GARCZYN
12
45
POL 9135
Zofia Schütz
Zuzanna Plata
2006
2006
UKS WODNIACY GARCZYN
13
24
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
14
70
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
15
60
POL 9252
Franciszek Massalski
Beniamin Bron
2008
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
16
15
POL 9252
Franciszek Massalski
Beniamin Bron
2008
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
17
15
POL 9254
Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
18
59
POL 9254
Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
19
58
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
20
15
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
21
15
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
22
57
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
23
15
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
24
55
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
25
15
POL 9433
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
26
53
POL 9433
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
27
32
POL 9461
Julia Kundzicz
Daria Jabłońska
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
28
78
POL 9461
Julia Kundzicz
Daria Jabłońska
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
29
13
POL 9463
AGATA MARCINKOWSKA
KAROLA MARKOWSKA
2006
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
30
47
POL 9463
Agata Marcinkowska
Karola Markowska
2006
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
31
56
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
32
15
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
33
15
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
34
54
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander łabanowski
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
35
28
POL 9512
Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
UKS Żeglarz Wrocław
36
74
POL 9512
Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
UKS Żeglarz Wrocław
37
79
POL 9514
Michalina Hościłowicz
Klara Tyczkowska
2003
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
38
33
POL 9514
Michalina Hościłowicz
Klara Tyczkowska
2003
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
39
66
POL 9602
Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
2003
2006
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
40
20
POL 9602
Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
2003
2006
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
41
72
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
KS Włókniarz Chełmża
42
26
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
KS Włókniarz Chełmża
43
31
POL 9646
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
44
77
POL 9646
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
45
3
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Laura Szymborska
2006
2006
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
46
38
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Laura Szymborska
2006
2006
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
47
34
POL 9755
Amelia Piasecka
Julia Gref
2003
2003
UKŻ Grot OSiR Suwałki
48
80
POL 9755
Amelia Piasecka
Julia Gref
2003
2003
UKŻ Grot OSiR Suwałki
49
44
POL 9756
Olga Szarmach
Joanna Winnicka
2003
2005
UKS WODNIACY GARCZYN
50
10
POL 9756
OLGA SZARMACH
JOANNA WINNICKA
2003
2005
UKS WODNIACY GARCZYN
51
69
POL 9801
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
52
23
POL 9801
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
53
4
POL 9803
Patrycja Raszczyk
Zofia Sienkiewicz
2003
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
54
39
POL 9803
Patrycja Raszczyk
Zofia Sienkiewicz
2003
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
55
51
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
56
15
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
57
52
POL 9848
Zuzanna Ostrowska
Alicja łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
58
15
POL 9848
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
59
75
POL 9849
Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
UKS Żeglarz Wrocław
60
29
POL 9849
Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
UKS Żeglarz Wrocław
61
49
POL 9902
Michał Dębkowski
Klemens Sommer
2003
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
62
15
POL 9902
Michał Dębkowski
Klemens Sommer
2003
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
63
25
POL 9903
Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
ŻUKS Stężyca
64
71
POL 9903
Malwina Walter
Anna łyczko
2003
2005
ŻUKS Stężyca
65
62
POL 9956
Amelia Leszczyńska
łucja Falęcik
2006
2009
MKŻ Mikołajki
66
16
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
2006
2009
MKŻ Mikołajki
67
48
POL 9959
Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
MKŻ Mikołajki
68
14
POL 9959
Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
MKŻ Mikołajki
69
81
POL 9970
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
70
35
POL 9970
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
71
40
POL 9971
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
72
5
POL 9971
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
73
21
POL 9972
Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
74
67
POL 9972
Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
75
19
POL 9996
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
76
65
POL 9996
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
77
41
POL 9999
Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
UKŻ Ostróda
78
6
POL 9999
Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
UKŻ Ostróda
79
42
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Leon Podolski
2006
2006
UKŻ Ostróda
80
8
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Leon Podolski
2006
2006
UKŻ Ostróda
81
36
POL 10034
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda
82
1
POL 10034
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda
83
61
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
84
15
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
85
76
POL 10066
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radziewicz
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
86
30
POL 10066
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radziewicz
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
87
2
POL 10071
Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda
88
37
POL 10071
Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda
89
50
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
90
15
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
91
43
POL 10082
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
92
9
POL 10082
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU