Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

6 - 9 lip 2019 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
POL 9902
Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
MKS "DWÓJKA"
1
2
2
1
3
5*
1
1
11.00
2
POL 9602
Pawał Kajeta
Tymoteusz Roszkowski
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
5*
1
4
3
1
1
3
2
15.00
3
POL 9903
Marcin Jarczewski
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca
2
3
1
2
8*
4
7
3
22.00
4
POL 9433
Franciszek Rutkowski
Jan Kopyra
MKS "DWÓJKA"
3
17*
7
11
6
3
4
5
39.00
5
POL 10074
Piotr Cendrowski
Adam Rutkowski
MKS "DWÓJKA"
6
7
6
8
7
10*
2
10
46.00
6
POL 9607
Marcin Wasilewski
Martyna Wasilewska
KS Włókniarz Chełmża
7
6
9
14*
13
2
6
4
47.00
7
POL 9609
Wojciech Zalewski
Jan Zalewski
YKP Kraków
11
5
3
7
9
8
12*
8
51.00
8
POL 9512
Ignacy Sławiński
Krzysztof Woźniak
UKS Żeglarz Wrocław
4
21*
8
5
5
14
9
6
51.00
9
POL 10034
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
UKŻ Ostróda
8
9
5
9
2
11*
10
11
54.00
10
POL 9996
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
10
13
11
6
4
6
5
18*
55.00
11
POL 9911
Remigiusz Dzierbun
Leonard Gdaniec
SKŻ DRAWA
SKŻ DRAWA
9
8
UFD*
4
10
7
11
20
69.00
12
POL 9488
Małgorzata Bulik
Mikołaj Sołdan
MKS "DWÓJKA"
15
16*
12
10
11
13
8
7
76.00
13
POL 10071
Krystian Kołakowski
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda
12
11
10
16
DSQ*
12
20
15
96.00
14
POL 9497
Tomasz Buś
Witold Pytliński
YKP Kraków
24*
4
13
17
14
21
14
16
99.00
15
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
MKS "DWÓJKA"
13
10
DNF*
15
DNF
20
13
12
112.00
16
POL 9557
Tadeusz Zalewski
Maciej Pytliński
YKP Kraków
19
DSQ*
DNF
13
12
9
18
14
114.00
17
POL 9259
Maciej Cesarz
Piotr Buch
MKS "DWÓJKA"
14
DNF*
17
18
16
15
25
13
118.00
18
POL 10082
Krystian Krysiak
Laura Szymborska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
DNF*
12
DSQ
12
DSQ
17
15
9
123.00
19
POL 9102
Oskar Plichta
Szczepan Gurowski
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
17
14
DSQ*
20
15
16
22
19
123.00
20
POL 9849
Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
21
UFD*
15
19
17
19
17
17
125.00
21
POL 9606
Jan Zwierzchowski
Jakub Klasa
ŻUKS Stężyca
16
15
14
24
20
18
19
26*
126.00
22
POL 10008
Zuzanna Zachłowska
Wojciech Ptaszkiewicz
UKŻ PMOS PISZ
UKŻ Ostróda
20
18
16
21
18
22*
21
21
135.00
23
POL 9959
Jakub Adamski
Kornel Gajkowski
MKŻ Mikołajki
18
19
18
22
DNF*
DNF
16
25
147.00
24
POL 9810
Łukasz Śliwiński
Natalia Pieńkowska
MKŻ Mikołajki
22
DNF*
DNF
23
19
23
23
23
162.00
25
POL 9999
Jędrzej Majewski
Weronika Wiadro
UKŻ Ostróda
23
20
DNF*
25
22
24
26
24
164.00
26
POL 9733
Jakub Drozdowski
Bartłomiej Wodowski
MKŻ Mikołajki
DNF*
DNF
DNF
DNF
21
25
24
22
179.00
27
POL 9065
Maciej Bicki
Paweł Skrzypkowski
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
DNF*
DNF
DNF
26
23
26
27
27
187.00
28
POL 9354
Jagodana Glinecka
Patryk Bartnicki
MKS "DWÓJKA"
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
203.00