6 - 9 lip 2019

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Puck, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 9803 Magdalena Leymańczyk
Zuzanna Gruszmis
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 1 1 2 1 1 1 2 4* 9.00
2 POL POL 9752 Patrycja Raszczyk
Zofia Siemkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2 6 DNF* 4 3 3 1 5 24.00
3 POL POL 9957 Laura Banach
Anna Tymińska
MKŻ Mikołajki 5 5 4 2 4 5 7* 3 28.00
4 POL POL 9847 Daria Targos
Zofia Hochtaubel
MKS "DWÓJKA" 3 2 9* 3 7 7 6 1 29.00
5 POL POL 10070 Amelia Piasecka
Aniela Nowak
UKŻ Grot OSiR Suwałki DNF* 3 7 5 2 8 5 2 32.00
6 POL POL 9970 Wiktoria Ryzińska
Julia Mielewczyk
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 6 4 1 9 6 11* 4 8 38.00
7 POL POL 9250 Agnieszka Kąkol
Wiktoria Krauza
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 4 7 3 6 9 9 11* 7 45.00
8 POL POL 9848 Zuzanna Ostrowska
Hanna Bujko
MKS "DWÓJKA" 7 8 UFD* 7 8 2 9 6 47.00
9 POL POL 9901 Malwina Walter
Anna Łyczko
ŻUKS Stężyca DNF* 10 8 8 5 6 8 9 54.00
10 POL POL 9514 Michalina Hościłowicz
Klara Tyczkowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 8 9 6 11 11 12* 10 10 65.00
11 POL POL 9646 Maria Kisłowska
Julia Gref
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10 11 5 14* 10 10 14 12 72.00
12 POL POL 9801 Zofia Wolska
Zofia Szaryńska
ŻUKS Stężyca 9 13 11 12 15 14 13 DNF* 87.00
13 POL POL 9435 Julia Kundzicz
Daria Jabłońska
UKŻ Grot OSiR Suwałki DNF* DNF DNF 10 12 4 3 DNF 89.00
14 POL POL 9971 Oliwia Kuliś
Zuzanna Markowska
UKŻ Ostróda 11 DNF* 10 13 14 13 16 13 90.00
15 POL POL 9972 Weronika Marszalik
Lidia Gurowska
UKŻ "Lamelka" Kartuzy DNF* 12 UFD 15 13 15 12 11 98.00
16 POL POL 9956 Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
MKŻ Mikołajki DNF* DNF DNF 16 16 17 15 14 118.00
17 POL POL 9756 Olga Szarmach
Joanna Winnicka
UKS WODNIACY GARCZYN DNF* 14 DNF 18 17 16 DNF 15 120.00
18 POL POL 9134 Katarzyna Wolska
Paulina Schutz
UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
DNF* DNF DNF 19 18 18 18 16 129.00
19 POL POL 9135 Zofia Schutz
Zuzanna Plata
UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
DNF* DNF DNF 17 19 19 17 DNF 132.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 9902 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
MKS "DWÓJKA" 1 2 2 1 3 5* 1 1 11.00
2 POL POL 9602 Pawał Kajeta
Tymoteusz Roszkowski
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 5* 1 4 3 1 1 3 2 15.00
3 POL POL 9903 Marcin Jarczewski
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca 2 3 1 2 8* 4 7 3 22.00
4 POL POL 9433 Franciszek Rutkowski
Jan Kopyra
MKS "DWÓJKA" 3 17* 7 11 6 3 4 5 39.00
5 POL POL 10074 Piotr Cendrowski
Adam Rutkowski
MKS "DWÓJKA" 6 7 6 8 7 10* 2 10 46.00
6 POL POL 9607 Marcin Wasilewski
Martyna Wasilewska
KS Włókniarz Chełmża 7 6 9 14* 13 2 6 4 47.00
7 POL POL 9609 Wojciech Zalewski
Jan Zalewski
YKP Kraków 11 5 3 7 9 8 12* 8 51.00
8 POL POL 9512 Ignacy Sławiński
Krzysztof Woźniak
UKS "Żeglarz" Wrocław 4 21* 8 5 5 14 9 6 51.00
9 POL POL 10034 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
UKŻ Ostróda 8 9 5 9 2 11* 10 11 54.00
10 POL POL 9996 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 10 13 11 6 4 6 5 18* 55.00
11 POL POL 9911 Remigiusz Dzierbun
Leonard Gdaniec
SKŻ DRAWA
SKŻ DRAWA
9 8 UFD* 4 10 7 11 20 69.00
12 POL POL 9488 Małgorzata Bulik
Mikołaj Sołdan
MKS "DWÓJKA" 15 16* 12 10 11 13 8 7 76.00
13 POL POL 10071 Krystian Kołakowski
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda 12 11 10 16 DSQ* 12 20 15 96.00
14 POL POL 9497 Tomasz Buś
Witold Pytliński
YKP Kraków 24* 4 13 17 14 21 14 16 99.00
15 POL POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
MKS "DWÓJKA" 13 10 DNF* 15 DNF 20 13 12 112.00
16 POL POL 9557 Tadeusz Zalewski
Maciej Pytliński
YKP Kraków 19 DSQ* DNF 13 12 9 18 14 114.00
17 POL POL 9259 Maciej Cesarz
Piotr Buch
MKS "DWÓJKA" 14 DNF* 17 18 16 15 25 13 118.00
18 POL POL 10082 Krystian Krysiak
Laura Szymborska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU DNF* 12 DSQ 12 DSQ 17 15 9 123.00
19 POL POL 9102 Oskar Plichta
Szczepan Gurowski
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 17 14 DSQ* 20 15 16 22 19 123.00
20 POL POL 9849 Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
UKS "Żeglarz" Wrocław 21 UFD* 15 19 17 19 17 17 125.00
21 POL POL 9606 Jan Zwierzchowski
Jakub Klasa
ŻUKS Stężyca 16 15 14 24 20 18 19 26* 126.00
22 POL POL 10008 Zuzanna Zachłowska
Wojciech Ptaszkiewicz
UKŻ PMOS PISZ
UKŻ Ostróda
20 18 16 21 18 22* 21 21 135.00
23 POL POL 9959 Jakub Adamski
Kornel Gajkowski
MKŻ Mikołajki 18 19 18 22 DNF* DNF 16 25 147.00
24 POL POL 9810 Łukasz Śliwiński
Natalia Pieńkowska
MKŻ Mikołajki 22 DNF* DNF 23 19 23 23 23 162.00
25 POL POL 9999 Jędrzej Majewski
Weronika Wiadro
UKŻ Ostróda 23 20 DNF* 25 22 24 26 24 164.00
26 POL POL 9733 Jakub Drozdowski
Bartłomiej Wodowski
MKŻ Mikołajki DNF* DNF DNF DNF 21 25 24 22 179.00
27 POL POL 9065 Maciej Bicki
Paweł Skrzypkowski
UKŻ "Lamelka" Kartuzy DNF* DNF DNF 26 23 26 27 27 187.00
28 POL POL 9354 Jagodana Glinecka
Patryk Bartnicki
MKS "DWÓJKA" DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 203.00
Cadet KOBIETY Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Cadet OPEN Wyniki oficjalne po 8 wyścigach