25 - 27 cze 2018

Mistrzostwa Polski Juniorów - Laser Standard

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 9 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 1 5* 3 5 1 1 5 2 19.00
2 POL POL 210785 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 4 12* 3 1 1 3 5 11 3 31.00
3 POL POL 3 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 12* 10 2 7 4 5 2 1 1 32.00
4 POL POL 8 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 2 6 9 5 3 2 4 3 RET* 34.00
5 POL POL 202449 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 3 4 7 8* 6 6 3 6 5 40.00
6 POL POL 212632 Jakub Marciniak JKW Poznań 5 3 4 6 7 4 7 4 RET* 40.00
7 POL POL 111 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 6 11* 1 10 10 9 8 7 6 57.00
8 POL POL 2 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10* 8 6 4 9 8 6 9 7 57.00
9 POL POL 210711 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 19 5 DNC* 9 14 7 11 2 8 75.00
10 POL POL 212588 Kacper Mazurek AZS UW Warszawa 8 7 8 11 8 UFD* 18 15 13 88.00
11 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 9 9 BFD* 18 13 10 16 8 12 95.00
12 POL POL 7 Tomasz Misiak JKW Poznań 20* 18 13 19 11 13 14 12 10 110.00
13 POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻMKS-Poznań 17 23* 10 13 20 11 9 14 18 112.00
14 POL POL 210953 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 11 13 15 17 12 22* 20 13 11 112.00
15 GER GER 212411 Tim Conradi Oman 7 2 DNC* 2 2 DNC DNC DSQ 4 113.00
16 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 18 16 11 12 17 12 15 16 22* 117.00
17 POL POL 207586 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 16 17 BFD* 21 18 17 12 10 9 120.00
18 POL POL 205645 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 13 19 BFD* 16 16 20 10 19 14 127.00
19 POL POL 174480 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 21 15 BFD* 14 22 16 13 22 17 140.00
20 POL POL 170891 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 23 20 BFD* 22 15 14 17 18 16 145.00
21 POL POL 207579 Aleksander Unruh AZS Poznań 14 24* 14 23 21 21 22 21 20 156.00
22 POL POL 210944 Kacper Ludwiński KS CŻ Szczecin 22 22 BFD* 24 19 19 19 17 15 157.00
23 POL POL 186230 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 26 14 16 15 27 15 DNC* 26 19 158.00
24 POL POL 201481 Michał Kugacki MKŻ Arka Gdynia 15 21 12 20 28* 24 23 24 23 162.00
25 POL POL 61 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 27 25 BFD* 25 23 18 21 23 25 187.00
26 POL POL 206497 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 28* 27 17 26 24 23 25 25 26 193.00
27 POL POL 31 Aleksander Pikuła KS CŻ Szczecin 24 26 18 29* 29 26 29 20 21 193.00
28 POL POL 7667 Tomasz Dabrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 25 29* 19 27 25 25 24 27 24 196.00
29 POL POL 18935 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 29 28 21 28 26 28 27 DNC* 27 214.00
30 NED NED 185392 Jakub Szymanowicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo DNC* 30 20 30 31 29 26 DNC 29 227.00
31 POL POL 183129 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC 31 30 27 28 28 28 236.00
Laser Wyniki oficjalne po 9 wyścigach