31 sie - 3 wrz 2017

Mistrzostwa Polski Juniorów (29er, 420, Hobie Cat 16, Laser Radial K)

Puck, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt
1 POL POL 2351 Mikolaj Staniul
Kajetan Jablonski
YKP Gdynia 2 1 1 3 2 1 1 1 1 1 DNS* 14.00
2 POL POL 2272 Adam Głogowski
Jakub Sztorch
YKP Gdynia 1 4 UFD* 2 1 2 2 2 5 4 1 24.00
3 POL POL 2352 Mikołaj Chłopek
Mateusz Kruczynski
YKP Gdynia 3 2 UFD* 6 3 5 3 3 3 2 3 33.00
4 POL POL 2359 Paweł Jakubowski
Franciszek Windorbski
KS "Baza" Mrągowo 6 6 UFD* 1 4 4 5 5 2 3 2 38.00
5 POL POL 2356 Zuzanna Walecka
Emilia Zygarlowska
JKW Poznań 4 7 3 5 5 3 4 6 6 8* 4 47.00
6 POL POL 2358 Wiktoria Lehmann
Maja Micińska
ŻLKS Poznań
YKP Gdynia
5 3 2 8 6 7 7 DNF* 4 7 7 56.00
7 POL POL 101 Mateusz Ksobich
Aleksander Wiszniowski
AZS Poznań
JKW Poznań
8 5 UFD* 7 7 6 6 4 7 5 5 60.00
8 POL POL 2357 Karolina Zurek
Marianna Damasiewicz
YKP Gdynia
JKW Poznań
7 8 4 4 DNF* DNF DNF 7 8 6 6 68.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 55653 Jakub Gołębiowski
Filip Szmit
MOS SSW Iława
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
1 5* 3 1 1 2 1 1 10.00
2 POL POL 56146 Seweryn Wysokinski
Mateusz Jankowski
CSW "Opty" Ustka
MKS "Dwójka" Warszawa
3 1 1 3 2 1 2 UFD* 13.00
3 POL POL 56370 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
OKŻ Olsztyn 5 UFD* 4 2 8 3 3 5 30.00
4 POL POL 56008 Basia Dzik
Hania Dzik
YKP Gdynia 4 2 5 UFD* 4 6 8 2 31.00
5 POL POL 55651 Mateusz Krasowski
Rafał Radecki
MKS "Dwójka" Warszawa 2 10* 9 5 5 4 5 4 34.00
6 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Adrian Dubowski
KS Spójnia Warszawa 13* 8 12 4 3 9 4 3 43.00
7 POL POL 54407 Maciej Krusiec
Agata Wiśniewska
MKS "Dwójka" Warszawa
YKP Gdynia
9* 6 7 7 7 7 6 6 46.00
8 POL POL 55384 Michal Jagielski
Antoni Sapijaszko
KS Spójnia Warszawa 6 11 6 8 DNC* 5 7 7 50.00
9 POL POL 55654 Zofia Korsak
Weronika Sawicka
MKS "Dwójka" Warszawa 7 4 8 9 6 8 9 10* 51.00
10 POL POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Jarząbek
KS Spójnia Warszawa 8 17* 10 6 9 10 10 9 62.00
11 POL POL 56147 Aleksandra Roszkowska
Zofia Szabat
KS Spójnia Warszawa 11 7 2 10 12* 12 12 11 65.00
12 POL POL 54179 Maciej Kawka
Sebastian Ignaczewski
KS Spójnia Warszawa 10 3 11 11 11 11 13* 12 69.00
13 POL POL 55805 Magdalena Jagiełło
Hanna Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa 12 9 16* 14 10 13 11 8 77.00
14 POL POL 56142 Ignaczewski Dominik
Jacek Muszyński
KS Spójnia Warszawa 19 12 15 12 DNC* 17 14 16 105.00
15 POL POL 3564 Jakub Mazurek
Nina Machowicz
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 18 14 14 DNC* DNC 15 15 14 110.00
16 POL POL 53564 Piotr Błoński
Wiktor Matwiejuk
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 15 15 17 DNC* DNC 14 17 13 111.00
17 POL POL 54401 Alicja Spruch
Marianna Kula
MKS "Dwójka" Warszawa 14 16 13 15 DNC* DNC 16 DNC 114.00
18 POL POL 55952 Bartosz Łowicki
Aleksandra Wąsikowska
Nauticus YC Olsztyn 17 UFD* UFD 13 DNC 16 18 15 119.00
19 POL POL 6 Weronika Jaroszek
Sara Florczyńska
MKS "Dwójka" Warszawa 16 13 18 DNC* DNC DNC DNC DNC 127.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 115092 Tymoteusz Cierzan
Oskar Niemira
UKS"Navigo"Sopot 1 1 1 1 1 1 1 1 3 5* 11.00
2 POL POL 117040 Zuzanna Szadziul
Wojciech Kaczmarek
UKS"Navigo"Sopot 3 2 3 4* 2 3 2 2 1 2 20.00
3 POL POL 117038 Maja Niemira
Szymon Cierzan
UKS"Navigo"Sopot 2 4* 2 2 3 2 3 3 4 3 24.00
4 POL POL 109079 Aleksandra Jędryczka
Katarzyna Piernicka
UKS"Navigo"Sopot 4 3 4 3 DNF* 4 DNS 4 2 1 32.00
5 POL POL 117039 Filip Kokot
Robert Kochanowski
UKS"Navigo"Sopot UFD* 6 6 6 4 DNF 4 6 5 4 48.00
6 POL POL 109082 Aleksandra Soczyńska
Stanisław Wierczyński
UKS"Navigo"Sopot 5 5 5 5 5 DNF* 5 5 DNF 6 48.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 209432 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 2 4* 1 1 1 1 1 1 8.00
2 POL POL 205300 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 3 2 5* 4 2 3 2 3 19.00
3 POL POL 207855 Natalia Stawiarska AZS UW Warszawa 9 11* 6 2 5 2 4 4 32.00
4 POL POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 5 3 8 6 18* 7 7 6 42.00
5 POL POL 204311 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 9 BFD* 12 13 5 3 2 45.00
6 POL POL 198206 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 4 13* 4 7 6 12 10 7 50.00
7 POL POL 111 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 18 6 3 8 4 6 6 UFD* 51.00
8 POL POL 208652 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 8 17 BFD* 5 3 4 5 11 53.00
9 POL POL 207349 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7 1 15 15 9 9 13 17* 69.00
10 POL POL 161696 Natalia Jablonska MKŻ Arka Gdynia 20* 16 9 10 10 8 8 8 69.00
11 POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 10 29* 11 3 20 11 9 9 73.00
12 POL POL 192638 Izabela Satrjan UKŻ "Lamelka" Kartuzy 14 28 2 DNC* 7 10 14 5 80.00
13 POL POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 19* 12 7 9 14 14 15 12 83.00
14 POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 16 15 10 18* 11 15 12 16 95.00
15 POL POL 95304 Julia Tomaszewska AZS Poznań 34* 33 13 11 12 13 11 10 103.00
16 GBR GBR 206943 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 11 5 16 DNC* 16 20 18 20 106.00
17 POL POL 191831 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 17 10 18 16 21* 18 19 14 112.00
18 POL POL 194967 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 32* 20 17 19 8 16 21 13 114.00
19 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 23 31* 21 14 17 21 16 19 131.00
20 POL POL 212958 Natalia Borusińska UKS"Zalew"Kielce 25* 24 20 17 15 17 22 21 136.00
21 POL POL 173379 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa 26 19 27* 13 19 19 24 18 138.00
22 POL POL 20681 Dominika Keska UKŻ "Wiking" Toruń 6 7 19 DNC* DNC DNC 20 15 139.00
23 POL POL 207348 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 12 14 12 DNC* DNC DNC 17 22 149.00
24 POL POL 185706 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 28 25 DNE DNC* 22 22 26 24 183.00
25 POL POL 202449 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 30 32 29 DNC* 23 23 25 26 188.00
26 POL POL 191835 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 29 18 25 20 DNC* DNC DNC DNC 200.00
27 POL POL 207579 Julia Sieczkowska ŻLKS Poznań 21 8 28 DNC* DNC DNC DNC DNC 201.00
28 POL POL 186834 Katarzyna Król CŻ szczecin DNC* 26 22 DNC DNC DNC 23 23 202.00
29 POL POL 201838 Natalia Majewska Stowarzyszenie Port Mechelinki 31 23 24 DNC* DNC DNC 27 25 202.00
30 POL POL 207586 Małgorzata Weber TKŻ Toruń 24 21 14 DNC* DNC DNC DNC DNC 203.00
31 POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 15 27 23 DNC* DNC DNC DNC DNC 209.00
32 POL POL 195307 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 13 22 BFD* DNC DNC DNC DNC DNC 215.00
33 POL POL 174566 Jagoda Kania KŻ "Horn" Kraków 27 34 26 DNC* DNC DNC DNC DNC 231.00
34 POL POL 189349 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 22 30 BFD* DNC DNC DNC DNC DNC 232.00
35 POL POL 206817 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 33 35 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 248.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 180728 Krzysztof Racz RKS "Lasery" Zegrze 1 1 BFD* 1 1 1 1 1 7.00
2 POL POL 198202 Antonina Zagrzejewska RKS "Lasery" Zegrze 2 2 1 3* 3 2 3 3 16.00
3 POL POL 180738 Mirosław Zemke MKŻ Arka Gdynia 3 3 2 2 2 DNC* 2 2 16.00
4 POL POL 195305 Stanisław Elmer RKS "Lasery" Zegrze 4 4 3 DNC* DNC DNC 4 4 29.00
29er Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
420 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
HC-16 Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser Radial - Kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial - Masters Wyniki oficjalne po 8 wyścigach