20 - 23 sie 2020

Mistrzostwa Polski Jachtów Klas T - WYSPA BRZOZOWA - Morąg CUP 2020

Bogaczewo Polska - 14-300, Morąski Klub Żeglarski Keja
Wyniki
M Klasa Nazwa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 Suma Pkt
1 OPEN I Nauticus Olsztyn 1 POL POL 14 Jacek Pszczółkowski
Grzegorz Gontarz
Konrad Pszczółkowski
2* 1 1 1 1 1 7.00 5.00
2 OPEN I Delphia 24 POL POL 35 Jakub Gajewski
Bartosz Wach
Jakub Sazanów- Lubelski
Przemek Watemborski
1 3* 3 3 2 3 15.00 12.00
3 OPEN I KLEIB POL POL 30 Radosław Cierpiał
Bartek Grześ
Maciej Michalak
3 2 4 5* 4 2 20.00 15.00
4 OPEN I SHOT 16 POL POL 16 Łukasz Kałamarz
Maciej Skiba
4 4 5 7* 3 4 27.00 20.00
5 OPEN I Nauticus Olsztyn 2 POL POL 17 Marcin Rostek
Tomasz Jekiel
Wojciech Krawczyk
Adam Chyła
6* 6 2 2 6 6 28.00 22.00
6 OPEN I FART POL POL 7 Andrzej Gotowicki
Mateusz Gotowicki
Adam Wieczorek
5 5 7* 4 5 5 31.00 24.00
7 OPEN I SANTANA POL POL 21 Jacek Samsel
Krystian Kędzierski
Dariusz Uryszek
Wojciech Pleban
7 8* 6 6 7 7 41.00 33.00
8 OPEN I RS 400 POL POL 39 Jarosław Waszkiel
Robert Łyskawa
8* 7 8 8 8 8 47.00 39.00
9 OPEN I Hormon POL POL 23 Zbigniew Kościukiewicz
Katarzyna Kościukiewicz
9 9 9 9 DNS* DNS 56.00 46.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 Suma Pkt
1 OPEN II SUI 150 POL POL 19 Janusz Dąbrowski 1 1 2* 2 2 1 9.00 7.00
2 OPEN II ARROW POL POL 33 Dariusz Król OCS* 2 1 1 1 2 10.00 7.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 Suma Pkt
1 Omega IŁAWA SAILING POL POL 9 Jakub Jurczak
Marta Kowalczyk
Damian Szulc
1 4* 1 1 1 3 11.00 7.00
2 Omega OMEGA POL POL 42 Krzysztof Budek 3* 2 2 2 2 1 12.00 9.00
3 Omega WYSPA BRZOZOWA POL POL 37 Artur Woźniak
Tomasz Kański
2 3 4* 3 3 2 17.00 13.00
4 Omega OMEGA KEJA POL POL 40 Szymon Łabudziński
Filip Łabudziński
Artur Wiliński
4 1 3 RET* DNS DNS 23.00 18.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 Suma Pkt
1 Slow BEZ POŚPIECHU POL POL 26 Robert Skulimowski
Beata Brzezińska
Andrzej Składanek
1 1 2* 1 1 1 7.00 5.00
2 Slow ZIMNY POL POL 34 Grzegorz Zimnicki
Konrad Banaszek
DNF* 2 3 2 3 2 18.00 12.00
3 Slow Soka POL POL 27 Tomasz Marchalewski
Monika Marchlewska
Leszek Trojan
Katarzyna Trojan
DNF* DNS 1 4 2 3 22.00 16.00
4 Slow MUSASHI POL POL 13 Piotr Jurecki
Mariola Jurecka
Kamila Semerak
DNF* 4 4 3 4 4 25.00 19.00
5 Slow NIEZAPISANA POL POL 28 Stanisław Truszkowski
Krzysztof Smoliński
2 3 5* 5 5 5 25.00 20.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 Suma Pkt
1 T1 OLI & DAD POL POL 3 Oliwia Feret
Tomasz Feret
Miron Bleja
2* 1 1 1 1 2 8.00 6.00
2 T1 BOSUN POL POL 22 Adam Krzyżykowski
Lucyna Maj
1 2* 2 2 2 1 10.00 8.00
3 T1 s/y Pani Gertruda POL POL 15 Maciej Jaskuła
Mariusz Baczyński
3* 3 3 3 3 3 18.00 15.00
4 T1 Pierwsza Lepsza POL POL 00 Emil Szulim
Michał Kulkowski
Ryszard Janowski
Piotr Bombała
DNS* DNS 4 4 4 4 30.00 23.00
5 T1 GOŁA POL POL 38 Dawid Gołowiec
Maciej Witkowski
4 4 DNS* DNS DNS DNS 29.00 22.00
6 T1 GRAŻKA POL POL 12 Mariusz Krzemieniewski
Magdalena Wielechowska
Jerzy Czerniak
DNS* DNS 5 DNS DNS DNS 33.00 26.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 Suma Pkt
1 T2 NEOPROFIL POL POL 1 Piotr Adamowicz
Marek Świeca
1 1 1 1 6* 1 11.00 5.00
2 T2 ZALEWO POL POL 20 Piotr Matwiejczuk
Grzegorz Swat
Wojciech Sobolczyk
2 3* 2 3 1 3 14.00 11.00
3 T2 PIĄTKA + POL POL 55 Tomasz Kopytko
Magdalena Kopytko
Paweł Łazarz
3 2 3 7* 2 7 24.00 17.00
4 T2 EMIKON POL POL 31 Jacek Jadkowski
Paulina Walińska
Łukasz Kryl
4 4 4 4 4 6* 26.00 20.00
5 T2 RAFA2 „ szopeneria „ POL POL 6 Marcin Macioszek
Bartek Rominiecki
Leszek Macioszek
5* 5 5 5 3 5 28.00 23.00
6 T2 RETRAKT POL POL 2 Przemysław Tkacz
Bożena Tkacz
7* 6 7 6 5 2 33.00 26.00
7 T2 WIR POL POL 32 Maciej Kalinowski
Maciej Kalinowski-Junior
Michał Jaworski
8* 7 6 2 8 4 35.00 27.00
8 T2 ALKA POL POL 29 Karol Kulkowski
Jakub Szymajda
Sebastian Korzeniewski
6 8* 8 8 7 8 45.00 37.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 Suma Pkt
1 T3 SEN 749 POL POL 5 Arkadiusz Sendlewski
Arkadiusz Spychalski
Krzysztof Nowak
Mirosława Wirzechowska
1 1 3* 1 1 2 9.00 6.00
2 T3 STERNIK POL POL 8 Radosław Sternicki
Mateusz Sternicki
Aleksander Sternicki
Jacek Turczynowicz
3 5* 2 3 3 3 19.00 14.00
3 T3 BLACK & WHITE POL POL 24 Mirosław Sztuba
Tadeusz Malinowski
Krzysztof Palacz
4 4 1 2 8* 7 26.00 18.00
4 T3 BEPRO POL POL 10 Jacek Grabiński
Zbigniew Rychciński
Waldemar Porwal
6 3 5 8* 4 1 27.00 19.00
5 T3 KRUHY POL POL 41 Michał Marciniak
Oskar Rożek
Adrian Pietrzak
2 6 4 4 7 8* 31.00 23.00
6 T3 CZARNA PERŁA POL POL 4 Robrert Prajwocki
Marcin Górniewski
Krzysztof Rygielski
8* 2 6 6 6 4 32.00 24.00
7 T3 CHEERY POL POL 36 Sławomir Sękowski
Julia Jankowska
Paweł Drobek
5 8* 7 5 5 5 35.00 27.00
8 T3 GRAAL POL POL 18 Andrzej Terepiński
Kamila Terepińska
Tomasz Szymanowski
7 7 8* 7 2 6 37.00 29.00
9 T3 AVATAR POL POL 11 Sławomir Wąsowski
Tadeusz Przybyłowicz
Ryszard Grzesiak
9 9 9 9 9 10* 55.00 45.00
10 T3 MILLENIUM II POL POL 25 Andrzej Kosecki
Patrycja Kosecka
Basia Marcinkowska-Król
10 10 10 OCS* 10 9 60.00 49.00
OPEN I Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
OPEN II Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
Omega Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
Slow Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
T1 Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
T2 Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
T3 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach