Mistrzostwa Polski Jachtów Klas T - WYSPA BRZOZOWA - Morąg CUP 2020

20 - 23 sie 2020

Bogaczewo Polska - 14-300, Morąski Klub Żeglarski Keja

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPEN I
# Nr Klasa Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 4 OPEN I Hormon Zbigniew Kościukiewicz
Katarzyna Kościukiewicz
16.08.2020, 19:18
2 9 OPEN I Nauticus Olsztyn 2 Marcin Rostek
Tomasz Jekiel
Wojciech Krawczyk
Adam Chyła
Nauticus YC Olsztyn 18.08.2020, 16:47
3 10 OPEN I Nauticus Olsztyn 1 Jacek Pszczółkowski
Grzegorz Gontarz
Konrad Pszczółkowski
Nauticus YC Olsztyn 18.08.2020, 22:17
4 17 OPEN I FART Andrzej Gotowicki
Mateusz Gotowicki
Adam Wieczorek
20.08.2020, 18:31
5 22 OPEN I SHOT 16 Łukasz Kałamarz
Maciej Skiba
20.08.2020, 19:56
6 26 OPEN I SANTANA Jacek Samsel
Krystian Kędzierski
Dariusz Uryszek
Wojciech Pleban
20.08.2020, 20:07
7 33 OPEN I KLEIB Radosław Cierpiał
Bartek Grześ
Maciej Michalak
20.08.2020, 21:06
8 43 OPEN I RS 400 Jarosław Waszkiel
Robert Łyskawa
21.08.2020, 11:46
9 44 OPEN I Delphia 24 Jakub Gajewski
Bartosz Wach
Jakub Sazanów- Lubelski
Przemek Watemborski
21.08.2020, 11:48
OPEN II
# Nr Klasa Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 24 OPEN II SUI 150 Janusz Dąbrowski 20.08.2020, 20:03
2 37 OPEN II ARROW Dariusz Król 20.08.2020, 21:44
Omega
# Nr Klasa Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 1 Omega IŁAWA SAILING Jakub Jurczak
Marta Kowalczyk
Damian Szulc
SSW MOS Iława 04.08.2020, 16:50
2 31 Omega WYSPA BRZOZOWA Artur Woźniak
Tomasz Kański
20.08.2020, 21:01
3 40 Omega OMEGA Krzysztof Budek 21.08.2020, 11:41
4 42 Omega OMEGA KEJA Szymon Łabudziński
Filip Łabudziński
Artur Wiliński
21.08.2020, 11:45
Slow
# Nr Klasa Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 5 Slow Soka Tomasz Marchalewski
Monika Marchlewska
Leszek Trojan
Katarzyna Trojan
16.08.2020, 20:04
2 8 Slow MUSASHI Piotr Jurecki
Mariola Jurecka
Kamila Semerak
MKŻ Keja Morąg 17.08.2020, 22:18
3 28 Slow BEZ POŚPIECHU Robert Skulimowski
Beata Brzezińska
Andrzej Składanek
20.08.2020, 20:14
4 29 Slow NIEZAPISANA Stanisław Truszkowski
Krzysztof Smoliński
20.08.2020, 20:57
5 41 Slow ZIMNY Grzegorz Zimnicki
Konrad Banaszek
21.08.2020, 11:43
T1
# Nr Klasa Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 3 T1 OLI & DAD Oliwia Feret
Tomasz Feret
Miron Bleja
SKŻ Powidz 11.08.2020, 23:05
2 7 T1 s/y Pani Gertruda Maciej Jaskuła
Mariusz Baczyński
17.08.2020, 10:56
3 12 T1 BOSUN Adam Krzyżykowski
Lucyna Maj
19.08.2020, 20:46
4 21 T1 GRAŻKA Mariusz Krzemieniewski
Magdalena Wielechowska
Jerzy Czerniak
20.08.2020, 19:47
5 45 T1 GOŁA Dawid Gołowiec
Maciej Witkowski
21.08.2020, 11:49
6 46 T1 Pierwsza Lepsza Emil Szulim
Michał Kulkowski
Ryszard Janowski
Piotr Bombała
22.08.2020, 10:20
T2
# Nr Klasa Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 11 T2 NEOPROFIL Piotr Adamowicz
Marek Świeca
AKM Gdańsk 18.08.2020, 23:01
2 13 T2 RAFA2 „ szopeneria „ Marcin Macioszek
Bartek Rominiecki
Leszek Macioszek
19.08.2020, 21:35
3 16 T2 RETRAKT Przemysław Tkacz
Bożena Tkacz
20.08.2020, 18:28
4 25 T2 ZALEWO Piotr Matwiejczuk
Grzegorz Swat
Wojciech Sobolczyk
20.08.2020, 20:05
5 32 T2 ALKA Karol Kulkowski
Jakub Szymajda
Sebastian Korzeniewski
20.08.2020, 21:04
6 34 T2 PIĄTKA + Tomasz Kopytko
Magdalena Kopytko
Paweł Łazarz
20.08.2020, 21:36
7 35 T2 EMIKON Jacek Jadkowski
Paulina Walińska
Łukasz Kryl
20.08.2020, 21:38
8 36 T2 WIR Maciej Kalinowski
Maciej Kalinowski-Junior
Michał Jaworski
20.08.2020, 21:40
T3
# Nr Klasa Nazwa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 14 T3 SEN 749 Arkadiusz Sendlewski
Arkadiusz Spychalski
Krzysztof Nowak
Mirosława Wirzechowska
20.08.2020, 18:17
2 15 T3 CZARNA PERŁA Robrert Prajwocki
Marcin Górniewski
Krzysztof Rygielski
20.08.2020, 18:20
3 18 T3 STERNIK Radosław Sternicki
Mateusz Sternicki
Aleksander Sternicki
Jacek Turczynowicz
20.08.2020, 19:40
4 19 T3 BEPRO Jacek Grabiński
Zbigniew Rychciński
Waldemar Porwal
20.08.2020, 19:44
5 20 T3 AVATAR Sławomir Wąsowski
Tadeusz Przybyłowicz
Ryszard Grzesiak
20.08.2020, 19:45
6 23 T3 GRAAL Andrzej Terepiński
Kamila Terepińska
Tomasz Szymanowski
20.08.2020, 20:01
7 27 T3 BLACK & WHITE Mirosław Sztuba
Tadeusz Malinowski
Krzysztof Palacz
20.08.2020, 20:12
8 30 T3 MILLENIUM II Andrzej Kosecki
Patrycja Kosecka
Basia Marcinkowska-Król
20.08.2020, 21:00
9 38 T3 KRUHY Michał Marciniak
Oskar Rożek
Adrian Pietrzak
21.08.2020, 09:01
10 39 T3 CHEERY Sławomir Sękowski
Julia Jankowska
Paweł Drobek
21.08.2020, 09:18
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.