5 - 8 wrz 2019

Mistrzostwa Polski cz. II

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Wyniki
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt Mł.M. Mł.K.
1 POL POL 11 Agnieszka Skrzypulec
Jolanta Ogar
1* 1 1 1 1 1 1 1 1 0 30.00
2 POL POL 3 Ewa Romaniuk
Maciej Krusiec
3 4 8* 8 2 3 6 2 5 6 39.00 1
3 POL POL 513 Marcin Urbański
Weronika Janc
7 2 6 5 3 2 13* 13 3 2 43.00 2
4 POL POL 32 Maciej Sapiejka
Dominik Janowczyk
2 3 3 4 6 10* 5 4 7 12 46.00
5 POL POL 13 Seweryn Wysokiński
Hanna Dzik
5 10* 2 2 5 4 3 3 6 16 46.00 3
6 POL POL 15 Antonina Marciniak
Barbara Ramotowska
10* 5 5 3 7 7 7 5 8 10 57.00
7 POL POL 50 Kamil Cesarski
Beniamin Waszkiewicz
9 6 4 7 13* 9 2 6 13 4 60.00 4
8 POL POL 997 Kinga Brzóska
Bartosz Reiter
6 8 9 6 12* 6 4 7 4 14 64.00 5
9 POL POL 51 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
4 14* 11 10 4 12 10 10 9 8 78.00 6
10 POL POL 450 Kacper Paszek
Oliwia Laskowska
8 7 BFD* UFD 11 13 8 9 2 0 98.00 7
11 POL POL 2 Zofia Burska
Filip Zalewski
12 11 10 9 8 8 11 11 12 DNC* 92.00 8
12 POL POL 8 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
DNC* 9 7 12 10 11 12 8 11 DNC 98.00 9
13 POL POL 81 Agnieszka Łapińska
Julia Oleksiuk
11 15 BFD* 11 9 5 9 12 10 UFD 100.00 1
14 POL POL 536 Paweł Florek
Marcin Żurowski
13 12 12 13 14 15* 14 14 14 13 119.00
15 POL POL 111 Hubert Kurjańczyk
Bartłomiej Szlija
15* 13 13 14 15 14 15 15 15 12 126.00 10
16 POL POL 9 Roch Osiński
Mateusz Ropelski
14 17* 14 15 16 16 16 16 16 11 134.00 11
17 POL POL 4 Kornelia Ulążka
Anna Zwara
16 16 15 16 DNF* 17 17 17 17 14 145.00 2
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Pkt 49er Mł. 49erFX
1 POL POL 19 Dominik Buksak
Szymon Wierzbicki
1 4* 1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 13.00 1
2 POL POL 164 Mikołaj Staniul
Paweł Nowicki
3 1 2 5* 4 2 2 3 4 2 3 1 27.00 2 1
3 POL POL 8 Paweł Jakubowski
Adam Głogowski
6 2 3 DNF* 1 3 3 2 2 5 2 6 35.00 3 2
4 POL POL 196 Jan Marciniak
Piotr Leymańczyk
4 6* 5 4 3 4 4 4 3 4 4 3 42.00 4 3
5 POL POL 888 Tomasz Stańczyk
Kinga Łoboda
5 5 7 2 8* 5 7 8 6 3 6 8 62.00 1
6 POL POL 107 Marcel Marciniak
Wiktor Grocholewski
10 7 6 DNF* 5 8 5 5 5 8 5 4 68.00 5 4
7 POL POL 155 Madeleine Zielińska
Nadia Zielińska
7 9* 9 7 6 7 6 6 9 7 7 9 80.00 2
8 POL POL 88 Tytus Butowski
Łukasz Machowski
8 10* 8 6 7 6 8 9 7 9 8 7 83.00 5 3
9 POL POL 42 Łukasz Przybytek
Paweł Kołodziński
2 3 4 3 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 89.00 6
10 POL POL 7 Mateusz Ksobich
Antoni Budzaj
9 8 10 OCS* 9 9 9 7 8 6 9 5 89.00 7 6
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt Mł.
1 POL POL 8 Lukasz Lesinski 2 5 2 1 8* 2 1 1 8 2 24.00
2 POL POL 173 Mikołaj Lahn 1 2 UFD* 4 1 8 2 2 2 6 28.00
3 POL POL 11 Sebastian Kalafarski 10* 1 1 2 3 5 3 7 3 18 43.00 1
4 POL POL 14 Piotr Mazur 4 9 UFD* 6 6 6 5 5 4 4 49.00
5 POL POL 12 Oskar Adamiak 3 6 4 10* 5 7 6 6 7 8 52.00 2
6 POL POL 73 Andrzej Romanowski 9* 4 5 9 2 9 4 8 1 12 54.00
7 POL POL 111 Kacper Mazurek 7 3 UFD* 3 4 4 9 10 9 10 59.00 3
8 POL POL 52 Krzysztof Stromski 5 14* 3 11 12 1 10 3 6 16 67.00 4
9 POL POL 18 Bartosz Ptak 8 7 8 7 9 10* 7 9 5 14 74.00 5
10 POL POL 1 Bartosz Szydłowski 6 10 6 5 11 12* 8 4 10 20 80.00
11 POL POL 50 Szymon Winiarski 11 11 10 12* 7 3 11 12 11 0 76.00 6
12 POL POL 25 Marek Kubat 12 12 11 14 15* 11 12 13 14 0 99.00
13 POL POL 21 Jacek Bińkowski 16 13 15 8 10 18* 14 15 12 0 103.00
14 POL POL 38 Juliusz Reichelt 15 18 7 UFD* 14 14 13 14 13 0 108.00
15 POL POL 161 Borys Michniewicz 13 8 9 13 DNC* DNC DNC 11 DNC 0 117.00 7
16 POL POL 27 Piotr Rosiński 14 17* 12 15 13 16 17 17 16 0 120.00
17 POL POL 60 Roman Jabczanik 18* 15 14 16 16 17 15 18 15 0 126.00
18 POL POL 15 Lucjan Bladowski 17* 16 13 17 17 15 16 16 17 0 127.00
19 POL POL 43 Beniamin Kobierski 19 19 DNC* 18 DNC 19 18 DNC DNC 0 156.00
20 POL POL 6 Radosław Jankowski DNC* DNC DNC DNC DNC 13 DNC DNC DNC 0 160.00 8
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M9 Pkt Mł. J-ka J-ka Mł.
1 POL POL 197117 Wiktoria Gołębiowska 3 1 1 1 3 2 6* 4 2 17.00 1
2 POL POL 210786 Agata Barwińska 1 6 3 BFD* 1 3 1 1 4 20.00
3 POL POL 211313 Magdalena Kwaśna 2 2 2 7* 2 1 7 2 6 24.00 2
4 POL POL 213849 Katarzyna Harc 7 17* 4 5 6 8 2 7 8 47.00 3
5 POL POL 212962 Marcelina Korszon 5 5 9* 9 5 5 8 3 20 60.00 4 1
6 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska 10 8 8 8 9 4 4 12* 12 63.00 5 1
7 POL POL 213144 Laura Szulc 11 3 5 2 10 9 15* 9 14 63.00 6 2
8 POL POL 214217 Julia Rogalska 4 10 6 6 4 12 9 25* 18 69.00 7 2
9 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka 8 13* 12 11 8 6 3 8 16 72.00 8 3
10 POL POL 218847 Dominika Raszka 9 12 7 12 13 16* 11 6 10 80.00 9 4
11 POL POL 207099 Magda Placzke 12 19 10 13 7 14 5 18 21* 98.00 10 3
12 POL POL 207291 Alicja Spruch 16 4 23* 14 17 18 14 5 18 106.00 11 4
13 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska 15 24* 16 17 14 7 12 10 16 107.00 12 5
14 POL POL 196348 Klara Sobczak 19* 14 18 4 16 13 13 17 13 108.00 13 6
15 POL POL 186220 Paulina Placzke 13 20 13 19 15 10 10 11 25* 111.00 14 5
16 POL POL 195574 Anna Michalska 22* 11 22 15 21 17 18 14 14 132.00 15
17 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia 6 16 20 20 24* 24 20 16 11 133.00 16 7
18 POL POL 197725 Weronika Folmer 14 28* 11 18 12 23 24 19 15 136.00 17
19 POL POL 212958 Natalia Borusińska 20 7 19 16 22* 22 17 20 22 143.00 18 6
20 POL POL 191836 Amelia Dziąba 24 26* 26 3 23 25 16 15 12 144.00 19 8
21 POL POL 185782 Julia Szymczak 26* 15 14 24 19 15 23 21 17 148.00 20 9
22 POL POL 205650 Aleksandra Bobula 18 9 21 23 27* 21 25 13 19 149.00 21 10
23 POL POL 212589 Amelia Buska 23 18 17 21 25* 11 21 24 23 158.00 22 11
24 POL POL 88 Agata Kalinowska 17 22 15 26 20 19 19 22 27* 160.00 23 7
25 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska 21 23 25 10 26 29 27 UFD* 20 181.00 24 8
26 POL POL 195786 Natalia Jabłońska 28 30* 27 25 18 20 22 23 24 187.00 25 9
27 POL POL 205646 Julia Tomaszewska 27 21 28 22 11 26 28 28 29* 191.00 26
28 POL POL 191882 Aleksandra Długołęcka 25 25 24 BFD* 28 28 30 27 26 213.00 27 12
29 POL POL 200987 Wanda Szylińska 29* 29 29 27 29 27 26 26 28 221.00 28 13
30 POL POL 198203 Oliwia Dróżyńska 30 27 30 BFD* 30 30 29 29 DNC 236.00 29 14
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M9 Pkt Mł. Jr
1 POL POL 215951 Tadeusz Kubiak 0 1 1 1 1 1 1 9* 6 14.10
2 POL POL 214117 Kuba Rodziewicz 5 2 3 13* 5 3 3 5 2 28.00 1
3 POL POL 215952 Dawid Kania 12* 9 2 3 3 4 2 3 10 36.00
4 POL POL 214213 Stanisław Klimaszewski 4 4 8 4 2 11* 6 7 18 53.00
5 POL POL 212638 Aleksander Arian 6 8 5 15 4 2 4 19* 12 56.00
6 POL POL 209552 Mikołaj Silny 3 13 4 7 16 17* 5 6 4 58.00 2 1
7 POL POL 213500 Kacper Stanisławski 2 11 9 12* 6 7 7 11 8 61.00 3 2
8 POL POL 194948 Piotr Ostrowski 1 7 16* 14 7 6 13 4 14 66.00 4 3
9 POL POL 207570 Piotr Malinowski 19* 3 6 8 12 10 10 2 16 67.00 5 4
10 POL POL 210788 Kacper Błaszczyk 13 15 12 17* 9 5 9 1 20 84.00 6 5
11 POL POL 211115 Michał Krasodomski 7 6 10 9 10 18 12 13 DNC* 85.00 7 6
12 POL POL 204343 Hubert Polaczyk 10 18 7 5 11 15 11 27* 24 101.00 8 7
13 POL POL 189549 Kuba Kaniszewski 29* 5 18 2 21 20 16 8 14 104.00
14 POL POL 215784 Tomasz Misiak 15 14 15 20* 14 9 17 12 11 107.00 9 8
15 POL POL 203111 Tomasz Trajnowicz 8 28 17 BFD* 13 8 8 17 12 111.00 10 9
16 POL POL 210944 Michał Maciaszczyk 20* 17 14 18 17 13 20 10 17 126.00
17 POL POL 212639 Piotr Masztalerz 17 12 13 10 15 25 24 14 DNC* 130.00 11 10
18 POL POL 210943 Szymon Pawlik 18 20 19 16 27* 14 22 15 15 139.00 12
19 POL POL 210946 Kacper Ludwiński 9 16 26 11 19 22 27 18 DNF* 148.00 13 11
20 POL POL 211814 Kacper Jaskuła 21 19 32* 27 18 19 15 16 18 153.00 14 12
21 POL POL 160402 Jakub Wiedeheft 16 24 22 28 30* 16 14 24 13 157.00 15 13
22 POL POL 214219 Wojciech Klimaszewski DNC* 10 11 6 8 23 DNC DNC DNC 163.00 16 14
23 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki 11 26 27 21 22 28* 18 23 21 169.00 17 15
24 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki 22 21 20 22 20 26* 21 22 23 171.00 18 16
25 POL POL 207586 Hubert Lipiński 32* 27 21 25 28 12 28 28 16 185.00 19 17
26 POL POL 202440 Piotr Jóźwiak 26* 23 23 19 24 24 23 25 25 186.00 20 18
27 POL POL 197721 Wojciech Kotowski 27 22 24 26 26 21 29* 26 19 191.00 21
28 POL POL 210088 Radosław Jankowski 31 30 25 23 33* 27 19 29 20 204.00 22
29 POL POL 210945 Jędrzej Bering 24 31 29 30 25 29 DNC* 21 22 211.00 23 19
30 POL POL 214211 Hubert Maczyszyn 25 29 28 24 32 31 RET* 20 26 215.00 24 20
31 POL POL 207579 Aleksander Unruh 30 25 30 BFD* 23 30 26 30 UFD 229.00 25 21
32 POL POL 208654 Maciej Berkau 28 32 DNC* 29 29 33 25 31 DNC 242.00 26 22
33 POL POL 213508 Paweł Ortmann 23 33 31 31 31 32 30 32 DNC* 243.00 27 23
34 POL POL 191834 Piotr Jóźwiak DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 280.00 28 24
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Pkt
1 POL POL 3 Jakub Surowiec
Katarzyna Goralska
1* 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11.00
2 POL POL 442 Tymoteusz Bendyk
Irmina Mrózek Gliszczynska
2 2 2 3 2 DNF* 2 3 3 3 3 2 27.00
3 POL POL 476 Mikołaj Chłopek
Maja Micińska
3* 3 3 2 3 2 3 2 2 2 2 3 27.00
470 Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
49er Wyniki oficjalne po 12 wyścigach
Finn Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Nacra17 Wyniki oficjalne po 12 wyścigach