29 - 31 sie 2019

Mistrzostwa Polski cz. I

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Wyniki
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt Jr Mł.
1 POL POL 2794 Marceli Mierzwicki
Franciszek Borys
4 5 1 3 1 5 7* 3 1 23.00 1
2 POL POL 2795 Sławomir Kapałka
Jakub Gołębiowski
1 6* 5 2 3 3 3 2 RDG 23.00
3 POL POL 2357 Antoni Sopata
Patryk Różak
2 8* 3 8 5 4 1 5 6 34.00 2
4 POL POL 2425 Aleksandra Wirzinkiewicz
Zuzanna Mróz
5 7 UFD* 1 2 2 8 7 4 36.00
5 POL POL 2426 Magdalena Chyla
Oliwia Jekiel
8* 2 2 7 6 7 5 1 7 37.00 3
6 POL POL 2352 Gustaw Miciński
Mateusz Gwóźdź
3 1 7 4 7 1 4 9* DNE 38.00 4
7 POL POL 2356 Stanisław Radojewski
Alexander Ślusarczyk
7* 3 6 6 4 6 2 6 5 38.00 5
8 POL POL 2351 Karolina Żurek
Agata Wilczewska
6 4 4 5 RET* DSQ 6 4 2 42.00
9 POL POL 1756 Ada Grześ
Agata Gabrysiak
9* 9 9 9 8 8 9 8 9 69.00 6
10 POL POL 1234 Jakub Charaszkiewicz
Kamil Polak
10* 10 8 10 9 9 10 10 8 74.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt J-ka Jr Jr Mł.
1 POL POL 56370 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
1 2 BFD* 2 1 1 12 1 1 21.00 1
2 POL POL 56369 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
6 7 1 7 3 10* 2 9 2 37.00 1
3 POL POL 54956 Amelia Linowska
Julia Chmiel
8 5 2 12* 5 3 11 2 3 39.00 2 1
4 POL POL 56805 Gabriela Czapska
Hania Rajchert
7 14* 3 3 10 6 5 10 9 53.00 3
5 POL POL 56676 Emilia Roszkowska
Tomasz Santorowski
3 9 BFD* 1 11 11 8 8 13 64.00 2 2
6 POL POL 55653 Nina Machowicz
Magdalena Jagiełło
5 13 BFD* 14 7 5 13 3 5 65.00 4
7 POL POL 55654 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
4 3 6 16* 14 9 9 13 8 66.00 5 3
8 POL POL 55953 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
15 10 9 13 13 4 DSQ* 4 4 72.00 3 4
9 POL POL 55650 Seweryn Wysokiński
Hanna Dzik
9 1 BFD* 11 2 BFD 1 7 10 73.00
10 POL POL 55326 Zofia Burska
Julian Gloeh
10 8 7 9 9 2 15 16 20* 76.00 4
11 POL POL 55327 Julia Schmidt
Zuzanna Figel
2 21 BFD* 5 19 8 4 19 12 90.00 6 5
12 POL POL 56528 Jan Turczynowicz
Antoni Sapijaszko
21 15 5 4 17 BFD* 10 12 7 91.00 5
13 POL POL 55384 Hanna Jarząbek
Maksym Richter
13 4 8 8 12 18 21* 11 18 92.00 6
14 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Jacek Muszyński
UFD* 6 BFD 10 4 13 18 5 6 94.00 7
15 POL POL 56884 Pola Dzik
Iga Wielczyk
18 12 4 6 18 7 DNC* 23 11 99.00 7 6
16 POL POL 56625 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
11 11 BFD* 19 6 12 17 14 15 105.00 8 7
17 POL POL 55657 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
12 22 13 23* 8 14 14 6 22 111.00 9 8
18 POL POL 54596 Weronika Jaroszek
Zuzanna Dominikowska
16 20* 10 20 16 15 16 17 17 127.00 8
19 POL POL 56624 Marta Chomik
Joanna Fabisiak
14 19 BFD* 18 15 BFD 6 18 14 136.00 9 9
20 POL POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
20 16 BFD* 15 20 17 19 15 16 138.00 10 10
21 POL POL 56651 Michał Skocz
Hanna Gloeh
17 17 11 27* 24 21 20 22 24 156.00 11 11
22 POL POL 53621 Zuzanna Ołowiak
Zofia Kucharska
19 25 BFD* 21 22 22 3 24 25 161.00 10 12
23 POL POL 55651 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
28 26 BFD* 26 21 16 7 21 19 164.00 12 13
24 POL POL 56623 Jan Gierzyński
Paweł Kuszewski
26 18 BFD* 17 27 20 24 20 21 173.00 13 14
25 POL POL 53564 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
23 27 14 DNC* 25 19 22 25 27 182.00 11 15
26 POL POL 56378 Amelia Rasz
Maria Konarzewska
22 24 12 25 30* 23 27 26 28 187.00 12 16
27 POL POL 54949 Jakub Mazurek
Piotr Błoński
24 23 BFD* 22 26 24 25 29 23 196.00 14
28 POL POL 53374 Radosław Parzych
Grzegorz Sitarek
25 28 BFD* 24 23 BFD 26 27 26 211.00 15 17
29 POL POL 49881 Filip Sikorski
Artur Radomski
29 30 15 28 31* 26 28 30 30 216.00 16 18
30 POL POL 55806 Marcel Wolętek
Maciej Schiele
27 BFD* BFD 29 28 25 23 28 29 221.00 17 19
31 POL POL 53608 Wojciech Słomka
Alicja Piątak
30 29 BFD* 30 29 27 29 31 31 236.00 18 20
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt Jr J-ka
1 POL POL 53 Jan Pic 1 1 1 1 1 1 3* 1 2 9.00
2 POL POL 70 Damian Sieczkowski 6 2 5 12 3 2 18* 6 3 39.00
3 POL POL 76 Katarzyna Pic 2 3 3 7 8 3 13* 9 4 39.00
4 POL POL 25 Jerzy Sztyk 3 6 10* 3 9 7 1 5 10 44.00
5 POL POL 148 Marcin Kozieł 5 5 2 4 10 6 12 2 14* 46.00
6 POL POL 89 Agnieszka Konys 7 UFD* 4 2 14 4 6 4 15 56.00
7 SWE SWE 3603 Jeremi Zimny 4 4 16 21 2 8 4 8 RET* 67.00
8 POL POL 115 Agnieszka Kiełczewska 9 11 14 14 15* 5 7 7 1 68.00
9 POL POL 128 Bartosz Miziewicz 8 13 6 8 4 BFD* 5 13 11 68.00 1
10 POL POL 41 Zosia Derwich 10 10 20* 9 17 9 11 3 8 77.00 1
11 POL POL 36 Joanna Małyszka 13 12 21* 5 11 18 2 20 6 87.00
12 POL POL 87 Rafał Szubert 18* 8 11 6 6 13 15 18 13 90.00 2
13 NED NED 755 Sylwester Bączek 14 7 12 10 13 10 9 16 27* 91.00
14 POL POL 61 Szymon Ruban 20 UFD* 7 20 7 11 19 17 5 106.00
15 POL POL 125 Lech Sztyk 19 15 15 23 12 BFD* 10 11 7 112.00
16 POL POL 31 Piotr Jóźwiak 15 22 19 16 5 BFD* 20 19 9 125.00 3
17 POL POL 150 Borys Boratyński 16 19 9 31* 16 17 14 10 25 126.00
18 POL POL 58 Emilia Pic 21 16 24 13 18 12 16 26* 21 141.00
19 POL POL 129 Jan Sikorski 24 9 13 18 24 14 23 25* 22 147.00 4
20 POL POL 143 Leon Dura 12 UFD* 17 24 22 15 31 14 12 147.00 5
21 POL POL 52 Katarzyna Derwich 23 14 33* 15 19 19 27 21 20 158.00 2
22 POL POL 132 Maksymilian Markow 22 20 BFD* 17 20 BFD 8 15 19 162.00 6
23 POL POL 1115 Joanna Kiełczewska 11 17 8 22 31 BFD* 22 23 29 163.00 3
24 ESP ESP 644 Jacek Woźny 17 23 18 33* 33 23 21 12 17 164.00 7
25 POL POL 183 Gabriela Zawal 25 24 23 19 25 24 33* 22 16 178.00 4
26 POL POL 116 Marta Kozieł 33 21 25 11 34* 20 17 29 26 182.00 5
27 POL POL 138 Gabriela Cielecka 28 26 29 26 21 16 24 30* 23 193.00 6
28 POL POL 149 Marcin Staniewicz 32 18 34 35* 27 22 25 28 28 214.00 8
29 POL POL 16 Wojciech Konstanty 27 30 27 28 26 BFD* 30 31 18 217.00 9
30 POL POL 127 Patrycja Mośko 29 28 30 29 28 26 28 24 32* 222.00 7
31 POL POL 103 Maria Sitko 31 31 28 25 32* 21 29 27 31 223.00 8
32 POL POL 44 Alicja Siputa 26 25 22 30 36* 25 32 32 34 226.00 9
33 POL POL 2 Michal Sitko DNF* 32 31 34 23 BFD 26 39 24 250.00 10
34 POL POL 131 Hanna Gronek 30 27 26 27 29 BFD* DNC DNC DNC 262.00 10
35 POL POL 151 Jakub Micewski DNF* 35 DNC 37 30 28 36 33 30 270.00 11
36 POL POL 94 Norbert Dudzik DNF* 34 DNF 32 35 29 38 38 33 280.00 12
37 POL POL 88 Magda Winiarska 34 29 DNC* 36 38 BFD 37 34 36 285.00 11
38 POL POL 24 Krzysztof Podraza DNF* 33 32 39 39 27 39 36 DNC 286.00 13
39 POL POL 30 Wojciech Rzemieniewski DNF* 36 DNC 40 40 30 34 37 37 295.00 14
40 POL POL 117 Aleksandra Sikorska DNF* DNF DNC 38 37 BFD 35 35 35 303.00 12
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 117434 Zuzanna Szadziul
Szymon Cierzan
1 1 1 1 1 1 1 2* 2 9.00
2 POL POL 117429 Aleksandra Soczyńska
Filip Kokot
2 2 2 2 2 2 3* 1 1 14.00
3 POL POL 115092 Stanisław Wierczyński
Julia Wróblewska
3 6* 3 6 4 3 5 3 3 30.00
4 POL POL 117432 Pola Szadziul
Piotr Zalewski
4 5 4 3 6* 5 4 4 4 33.00
5 POL POL 109078 Aleksander Daniszewski
Zuzanna Tomaszewska
5 4 5 4 5 7* 6 6 5 40.00
6 POL POL 106554 Kacper Barszczyk
Mateusz Wasilewski
6 3 7* 7 3 4 7 5 7 42.00
7 POL POL 117038 Maria Retecka
Jakub Bentkowski
DNF* 7 6 5 7 6 2 7 6 46.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 F5 F6 F7 Pkt Jr Jr Mł. J-ka J-ka Mł.
1 POL POL 210947 Łukasz Machowski 1 4 1 4 1 1 13* 12.00 1
2 POL POL 209024 Tadeusz Kubiak 5 3 3 2 18* 13 6 32.00
3 POL POL 212212 Mateusz Hanke 6 5 8 2 6 6 11* 33.00
4 POL POL 213355 Przemysław Machowski 1 9 4 1 7 12 35* 34.00 2 1
5 POL POL 209471 Gerard Polaczyk 12* 7 2 5 9 10 1 34.00 3 2
6 POL POL 211107 Mikołaj Silny 5 11 6 3 8 3 UFD* 36.00 4
7 POL POL 191127 Piotr Malinowski 3 1 5 4 47* 17 12 42.00 5
8 POL POL 215528 Wiktor Robaczewski 3 13 4 5 15 21* 2 42.00 6 3
9 POL POL 209035 Tytus Butowski 15 9 3 6 4 7 23* 44.00 7
10 POL POL 212638 Aleksander Arian 7 15 18* 10 3 5 8 48.00
11 POL POL 194897 Mateusz Grzempa 6 10 BFD* 3 10 20 5 54.00 8
12 POL POL 210007 Igor Barcikowski 4 12 2 11 23 DNC* 4 56.00 9 4
13 POL POL 212649 Filip Miłoszewski 4 8 9 7 21 32* 9 58.00 10 5
14 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2 25 12 1 16 DSQ* 7 63.00 11 6
15 POL POL 210009 Adam Sokołowski 2 22 6 9 11 14 50* 64.00 12 7
16 POL POL 191117 Michał Krasodomski 23 10 11 9 13 2 30* 68.00 13 8
17 POL POL 189549 Kuba Kaniszewski 16 3 9 23 14 8 25* 73.00
18 POL POL 182288 Kacper Błaszczyk 11 20 1 12 5 31 DNC* 80.00
19 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk 16 2 17 15 35* 29 3 82.00 14 9
20 POL POL 211258 Maciej Jarosz 14 11 7 6 40 4 43* 82.00 15
21 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 9 16 17 14 37* 15 15 86.00 16 10
22 POL POL 204341 Igor Kuczys 10 8 15 13 RET* 18 24 88.00 17 11
23 POL POL 189349 Piotr Masztalerz 7 6 10 BFD* 20 24 26 93.00 18
24 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 22 6 13 8 36* 26 19 94.00 19
25 POL POL 207572 Maciej Panaś 8 17 20 17 12 23* 22 96.00 20 12
26 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka 8 2 5 BFD* 42 30 10 97.00 1 1
27 POL POL 218847 Dominika Raszka 13 7 19 17 46* 27 16 99.00 2 2
28 POL POL 213514 Jakub Ławicki 14 1 14 19 24 28 46* 100.00 21
29 POL POL 212588 Filip Rajchert 18 18 13 12 33 11 37* 105.00 22 13
30 POL POL 207291 Alicja Spruch 10 27 DNC* 13 2 25 29 106.00 3
31 POL POL 212205 Filip Kapała 24 5 BFD* 18 25 9 33 114.00 23 14
32 POL POL 191836 Amelia Dziąba 15 14 15 20 39 40* 14 117.00 4 3
33 CYP CYP 194779 Juliusz Hebel 13 30 14 41 50* 16 20 134.00 24 15
34 POL POL 210946 Szymon Pawlik 19 21 16 26 22 36 49* 140.00
35 POL POL 195317 Tomasz Misiak 21 18 8 BFD* 41 38 17 143.00 25
36 POL POL 214216 Julia Rogalska UFD* 19 7 8 27 DNC 28 144.00 5
37 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft 26 15 23 21 19 42 UFD* 146.00 26 16
38 POL POL 185782 Julia Szymczak 17 22 22 BFD* 45 19 21 146.00 6 4
39 POL POL 204763 Przemysław Okoński 17 12 30 34 38 44* 27 158.00 27 17
40 POL POL 200987 Michał Maciaszczyk 25 21 24 24 28 41* 39 161.00
41 ESP ESP 205297 Natalia Kuczys 11 17 18 BFD* 43 39 36 164.00 7
42 POL POL 195782 Hanna Koczar 19 24 34 14 34 45* 42 167.00 8 5
43 POL POL 186220 Paulina Placzke 36 28 11 16 48* 43 34 168.00 9
44 POL POL 214348 Zuzanna Widomska 9 19 BFD* 22 26 49 44 169.00 10 6
45 POL POL 180752 Kacper Jaskuła 20 23 BFD* 19 30 22 UFD 169.00 28 18
46 POL POL 216119 Bartłomiej Mierzwa 24 BFD* 31 10 53 34 18 170.00 29 19
47 POL POL 196898 Kacper Żywiczka 36 24 24 24 29 33 45* 170.00 30 20
48 POL POL 186221 Bogusz Tłok 29 13 16 36 49* 37 41 172.00 31 21
49 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej 25 28 21 BFD* 17 50 32 173.00 32 22
50 POL POL 188824 David Goetz 20 BFD* 28 18 31 47 31 175.00 33 23
51 POL POL 186236 Stefan Marciniak 40 4 23 35 32 46 47* 180.00 34 24
52 EST EST 206438 Dominik Śliwiński 38 32 10 11 52* 51 40 182.00 35 25
53 CAN CAN 212631 Stanisław Konarzewski 22 BFD* 30 16 51 35 38 192.00 36 26
54 POL POL 194967 Hanna Dmochowska 32 34 21 21 44 48* 48 200.00 11 7
55 EST EST 206437 Miłosz Jerzy Gabryszewski 35 16 BFD* 25 7 7 9 99.00 37 27
56 POL POL 215004 Antoni Borkowski 43* 30 26 20 3 14 13 106.00 38 28
57 POL POL 201111 Maurycy Robakowski 27 31* 25 26 9 5 22 114.00 39
58 POL POL 191842 Hubert Maczyszyn 26 36 22 BFD* 5 19 17 125.00 40 29
59 POL POL 176745 Dominik Popielarz 28 32 33* 29 13 11 15 128.00 41 30
60 POL POL 213292 Adam Słodownik 18 RET* BFD 23 16 2 16 130.00 42 31
61 POL POL 195867 Karol Głąbik 21 26 35 BFD* 4 23 21 130.00 43 32
62 POL POL 213309 Michał Paciorek 37 DNC* 12 31 22 16 12 130.00 44 33
63 POL POL 210943 Kacper Ludwiński 27 29 29 22 2 22 DNC* 131.00
64 POL POL 182208 Marcin Kozubowicz 30 42* 32 30 11 24 4 131.00
65 POL POL 191858 Mateusz Leszko 39* 37 26 37 19 4 10 133.00
66 POL POL 192638 Paweł Gerłachowski 33 20 37 BFD* 17 21 5 133.00 45 34
67 POL POL 204343 Hubert Polaczyk UFD* BFD 20 7 1 RET 3 141.00 46
68 POL POL 178115 Wojciech Antoniak 43 39 BFD* 33 12 12 2 141.00 47
69 POL POL 212589 Amelia Buska 37 34 34 BFD* 32 1 7 145.00 12 8
70 UKR UKR 186233 Bohdan Kravchenko 44* 33 31 38 42 6 1 151.00 48
71 POL POL 190829 Tomasz Procek 42* 29 28 42 38 3 11 151.00 49 35
72 POL POL 201122 Maciej Cymerman 34* 26 19 32 27 32 19 155.00 50 36
73 POL POL 196964 Hubert Lipiński 40* 27 40 33 36 15 6 157.00 51
74 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki DNC* 38 27 40 21 9 25 160.00 52 37
75 POL POL 186226 Volodymyr Kravchenko 42* 36 38 15 35 31 8 163.00 53 38
76 POL POL 196348 Wojciech Kikmunter 32 BFD* 36 28 37 17 14 164.00 54 39
77 POL POL 190544 Alan Kocięda 31 23 32* 31 26 27 27 165.00 55 40
78 POL POL 172347 Michał Szymaszek 30 39* 39 38 28 18 18 171.00
79 POL POL 194961 Piotr Flieger DSQ* BFD 42 30 6 13 34 180.00 56 41
80 POL POL 173379 Kacper Dybiec 28 51 BFD* 28 8 10 UFD 180.00 57 42
81 POL POL 180724 Hubert Roszyk 34 31 27 25 UFD* 8 UFD 180.00 58 43
82 POL POL 202655 Oskar Maguda 35 BFD* 41 27 14 34 31 182.00 59
83 POL POL 194968 Karol Eriksson 33 41* 36 27 30 25 33 184.00 60 44
84 POL POL 199296 Krystian Nawrat 41 BFD* 46 37 15 26 26 191.00
85 POL POL 210945 Jędrzej Bering 46 35 33 29 18 37 DNC* 198.00 61
86 POL POL 203114 Konrad Dziąba 23 25 29 39 UFD* 28 UFD 199.00 62 45
87 POL POL 180729 Tymon Gajdziński 38 37 47 36 20 DNC* 23 201.00 63 46
88 POL POL 185617 Marek Szczepankowski 39 35 50* 35 34 29 29 201.00 64 47
89 POL POL 200984 Tadeusz Kubiak 44* 40 43 32 44 20 32 211.00
90 POL POL 208653 Paweł Ortmann 49 45 BFD* 44 10 42 24 214.00 65
91 POL POL 200986 Oliwier Urbański 29 33 25 BFD* 23 DNC DNC 220.00 66 48
92 POL POL 191834 Dominik Konieczny 46 41 49* 34 29 35 37 222.00 67 49
93 POL POL 198203 Oliwia Dróżyńska 41 40 38 43* 31 36 36 222.00 13 9
94 POL POL 195309 Franciszek Kotlarek 48* 46 41 46 25 39 40 237.00 68 50
95 POL POL 211312 Filip Handerek 47 44 48* DNE 33 30 30 239.00 69
96 POL POL 195311 Maciej Berkau 49 38 45 BFD* RET 33 20 240.00 70
97 POL POL 212202 Kajetan Glinicki 48 42 44 BFD* 24 DNC 28 241.00 71
98 POL POL 167664 Sławomir Chybiński 45 44 35 47* 41 41 39 245.00
99 POL POL 214222 Stanisław Klimaszewski 12 14 RET* DNE DNC DNC DNC 246.00
100 POL POL 210136 Piotr Vogel 45 43 51* 39 39 40 42 248.00 72 51
101 POL POL 195312 Stanisław Podwojski 53* 43 39 45 43 44 35 249.00 73
102 POL POL 183368 Mikołaj Kmin 52 47 40 BFD* 40 38 38 255.00 74 52
103 POL POL 190828 Mikołaj Warot 50* 50 37 49 45 45 41 267.00 75 53
104 POL POL 197719 Róża Stolarska 51* 49 42 50 47 46 43 277.00 14 10
105 POL POL 170199 Stanisław Grocholewski 47 48 BFD* 48 46 43 DNC 287.00 76 54
106 POL POL 203096 Kacper Fabian 31 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 306.00 77
107 POL POL 201833 Fabian Chodak DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 330.00 78
107 POL POL 16 Bartosz Dąbrowski DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 330.00 79 55
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 165 Maja Niemira
Oskar Niemira
2* 1 1 2 1 2 1 1 1 10.00
2 POL POL 164 Tymoteusz Cierzan
Katarzyna Piernicka
1 2 2 1 UFD* 1 2 2 2 13.00
3 POL POL 278 Mikołaj Zmitrowicz
Rodion Mushchinkin
3 3 3 3 UFD* 3 3 3 3 24.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 1 Tomasz Gaj 2 2 2 2 1 1 3* 1 1 12.00
2 POL POL 4 Radosław Droździk 1 1 6* 1 3 3 2 2 4 17.00
3 POL POL 7 Marek Bernat 3* 3 1 3 2 2 1 3 2 17.00
4 POL POL 14 Pawel Pawlaczyk 6 7* 4 6 4 4 6 4 3 37.00
5 POL POL 44 Przemysław Droździk 4 5 5 8* 5 6 4 7 7 43.00
6 POL POL 19 Grzegorz Salamon 8* 6 7 4 7 5 5 5 6 45.00
7 POL POL 17 Jarosław Radzki 5 4 3 7 8* 8 8 6 5 46.00
8 POL POL 40 Robert Święcki 7 8* 8 5 6 7 7 8 8 56.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 320 Karina Filip 1 1 1 2* 2 1 2 1 9.00
2 POL POL 122 Ola Wasiewicz 4* 4 2 1 4 3 1 2 17.00
3 POL POL 108 Julia Dawidowicz 5* 5 3 4 1 2 4 3 22.00
4 POL POL 230 Maja Kuchta 6 2 4 3 6 8* 3 4 28.00
5 POL POL 103 Wiktoria Giec 3 6 6 7* 3 7 7 6 38.00
6 POL POL 104 Marlena Szlaska 9 UFD* 7 6 5 6 5 5 43.00
7 POL POL 100 Iga Stępczyńska 2 3 5 9* 9 9 9 9 46.00
8 POL POL 9 Zuzanna Żmuda 8 7 9* 8 7 4 6 8 48.00
9 POL POL 27 Oliwia Chomka 7 8* 8 5 8 5 8 7 48.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 72 Kamil Manowiecki 1 1 1 1 1 3 1 10* 9.00
2 POL POL 636 Dominik Lewiński 4 UFD* 2 2 5 1 5 3 22.00
3 JPN JPN 358 Shinnosuke Naito 2 2 6 7 8* 2 2 8 29.00
4 POL POL 42 Michał Polak 8 3 3 3 4 9* 4 4 29.00
5 POL POL 45 Kamil Ugniewski 3 5 7 10* 6 8 6 2 37.00
6 POL POL 296 Jan Goralski 6 4 5 8 10* 6 9 1 39.00
7 POL POL 25 Michał Lis 5 13* 4 6 9 5 7 5 41.00
8 POL POL 44 Konrad Machura 10 6 DSQ* 5 2 4 8 7 42.00
9 POL POL 4 Dawid Litwinek 9 UFD* DSQ 4 3 7 3 6 54.00
10 POL POL 197 Antoni Siwek 13 10 10 15* 7 10 12 11 73.00
11 POL POL 46 Daniel Ugniewski 12 7 12 13 16 11 14 21* 85.00
12 POL POL 120 Grzegorz Bujnowski 11 UFD* 9 12 13 14 10 20 89.00
13 POL POL 150 Michał Krawczyk 18* 12 11 9 11 16 15 15 89.00
14 POL POL 6 Aleksander Marek Żyłka 16 DNF* 8 11 15 19 11 13 93.00
15 POL POL 75 Mike Ryan 14 8 16 19* 14 13 16 12 93.00
16 POL POL 15 Jędrzej Cituk 17* 9 14 16 17 12 13 16 97.00
17 POL POL 64 Alexander Biene 7 DNF* 13 18 20 21 18 9 106.00
18 POL POL 2 Marek Madejczyk 21* 14 15 14 12 17 17 18 107.00
19 POL POL 77 Iwo Wrzesiński 15 11 18 20* 19 20 19 14 116.00
20 POL POL 515 Krzysztof Leński 20 UFD* 17 17 18 18 20 17 127.00
21 POL POL 18 Jan Pasiuk 19 UFD* 19 21 21 15 21 19 135.00
29er Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
420 Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Europa Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
HC-16 Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Nacra15 Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
OK-Dinghy Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
RS:X - Kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
RS:X - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 8 wyścigach