Mistrzostwa Polski cz. 2

27 - 30 wrz 2018 Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
M9
Pkt
Mł.
MP_AZS
1
POL 214117
Jakub Rodziewicz
SEJK "Pogoń" Szczecin
1
3
6
4
4
18*
3
10
4
35.00
1
2
POL 212955
Filip Ciszkiewicz
MKŻ Arka Gdynia
4
1
1
2
1
10*
6
2
OCS
39.00
3
POL 208552
Kacper Ziemiński
SEJK "Pogoń" Szczecin
3
2
3
1
3
1
5
6*
OCS
40.00
4
POL 214222
Stanisław Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
9
4
8
8
8
2
9
14*
2
50.00
5
POL 182583
Tadeusz Kubiak
SEJK "Pogoń" Szczecin
2
7*
2
6
7
7
2
4
OCS
52.00
6
POL 212506
Dawid Kania
ŻLKS Poznań
8*
5
5
5
2
6
1
7
OCS
53.00
2
7
POL 215007
Maciej Grabowski
MKŻ Arka Gdynia
6
8
RET*
3
6
4
4
1
OCS
54.00
8
BLR 141171
Pavel Babych
RCOP Minsk
7
6
7
7
5
3
8
9*
OCS
65.00
9
POL 212638
Aleksander Arian
SAILING Team Rzeszów
5
9
4
9
9
8
13*
5
OCS
71.00
10
POL 212632
Jakub Marciniak
JKW Poznań
10
10
9
11
13
25*
16
15
OCS
106.00
3
11
POL 194948
Piotr Ostrowski
AZS UW Warszawa
11
11
10
12
10
32*
19
13
13
99.00
4
1
12
POL 212588
Kacper Mazurek
AZS UW Warszawa
14
13
11
15
DNC*
12
12
11
19
107.00
5
13
POL 202449
Kacper Błaszczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
17
14
19
13
15
5
17
24*
11
111.00
6
14
BLR 210891
Maksim Dziahel
RCOP Minsk
18
16
12
19
14
14
7
17
23*
117.00
7
15
POL 195782
Łukasz Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
12
12
14
RET*
DNC
17
11
3
14
127.00
8
16
POL 207570
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
20
17
17
16
21
9
18
23*
12
130.00
9
17
BLR 210892
Maxim Baglay
RCOP Minsk
19
18
15
18
19
19
15
20
21*
143.00
10
18
POL 192583
Damian Kosmalski
CHKŻ Chojnice
16
15
20
17
16
23*
23
18
18
143.00
11
19
POL 211314
Wojciech Lipke
SEJK "Pogoń" Szczecin
15
19
23
14
12
21
22
25
DNC*
151.00
12
20
POL 213500
Kacper Stanisławski
YKP Gdynia
13
DNC*
DNC
10
11
13
RET
8
16
159.00
13
21
POL 210785
Karol Rosner
SEJK "Pogoń" Szczecin
31*
27
22
21
17
16
25
22
15
165.00
22
POL 214221
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
23
21
13
22
18
30
38*
29
22
178.00
14
23
POL 311111
Michał Maciaszczyk
KS CŻ Szczecin
21
26
24
30*
26
24
27
16
20
184.00
15
24
POL 207586
Piotr Masztalerz
TKŻ Toruń
25
20
16
DNC*
DNC
26
14
26
17
188.00
16
25
POL 189549
Jakub Kaniszewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
35*
28
32
23
23
15
26
19
24
190.00
26
BLR 211131
Dzmitry Kutsko
RCOP Minsk
27
25
21
24
22
20
36*
32
27
198.00
17
27
POL 204343
Hubert Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
33*
33
26
31
30
28
20
12
29
209.00
18
28
POL 203776
Michał Wadek
KW LOK "Garland" Gliwice
26
24
29
26
28
33
29
UFD*
25
220.00
19
29
POL 191832
Wojciech Kotowski
ŻMKS-Poznań
34*
30
33
25
25
31
32
21
28
225.00
20
30
POL 210944
Jędrzej Bering
KS CŻ Szczecin
28
23
27
27
24
37*
35
33
33
230.00
21
31
POL 207855
Sebastian Mazurek
AZS UW Warszawa
24
22
18
DNC*
DNC
29
30
DNC
26
237.00
22
32
POL 207579
Aleksander Unruh
AZS Poznań
38*
29
25
28
27
35
34
34
31
243.00
23
2
33
POL 166705
Marcin Kozubowicz
TS "Kuźnia" Rybnik
37
36
28
29
29
38*
31
31
30
251.00
24
3
34
POL 208654
Tomasz Lobert
JKW Poznań
22
31
DNC*
DNC
DNC
22
21
30
DNC
258.00
25
35
POL 209552
Jerzy Bajko
SEJK "Pogoń" Szczecin
30
35
DNC*
20
DNC
DNC
28
27
DNC
272.00
26
36
POL 174480
Piotr Jóźwiak
ŻMKS-Poznań
36
32
30
32
DNC*
39
37
35
32
273.00
27
37
POL 198203
Przemysław Pietruszewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
29
34
31
DNC*
20
34
DNC
DNC
DNC
280.00
28
38
POL 194939
Tomasz Misiak
JKW Poznań
32
37
DNC*
RET
DNC
27
24
28
DNC
280.00
29
39
POL 211115
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
11
10
DNC
DNC
285.00
30
40
POL 193512
Jakub Szymanowicz
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
40
DNC*
34
34
31
DNF
39
37
35
294.00
31
41
POL 189351
Wojciech Wilski
KS AZS AWFiS Gdańsk
39
38
35
33
32
40
DNC*
DNC
34
295.00
32
42
POL 210088
Radosław Jankowski
Nauticus YC Olsztyn
41
DNC*
DNC
DNC
DNC
36
33
36
DNC
322.00
33
43
POL 811111
Marcel Głuchowski
UKS FIR Warszawa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
352.00
34