Mistrzostwa Polski cz. 2

27 - 30 wrz 2018

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Wyniki regat
470
49er
49erFX
Finn
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt Mł. MP_AZS
1 POL 17 Piotr Kula KŻ Gdańsk 1 1 1 3 1 1 4* 1 1 2 12.00 - -
2 POL 16 Mikołaj Lahn UKŻ Wiking Toruń 2 2 2 1 2 2 7* 2 2 6 21.00 - -
3 POL 8 Łukasz Lesiński Yacht Klub Stal Gdynia 3 3 3 2 3 4* 3 3 3 4 27.00 - -
4 POL 7 Sebastian Kalafarski UKŻ Wiking Toruń 5* 5 5 5 4 5 1 5 4 10 44.00 1 -
5 POL 52 Krzysztof Stromski Yacht Club Rewa 4 4 4 4 UFD* 3 2 14 5 12 52.00 2 -
6 POL 73 Andrzej Romanowski OŚ AZS Poznań 6 6 6 7* 6 6 5 7 7 14 63.00 - -
7 POL 14 Piotr Mazur KS Spójnia Warszawa 7 7 9 6 8 7 10* 6 8 18 76.00 - -
8 POL 12 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 13* 8 7 8 5 10 8 4 6 20 76.00 3 -
9 POL 6 Bartosz Szydlowski KS Spójnia Warszawa 10 10 DNC* 9 7 8 6 11 10 8 79.00 - -
10 POL 50 Szymon Winiarski WKŻ Wolsztyn 9 9 8 10 10 9 9 8 11* 16 88.00 4 1
11 POL 26 Bogusław Nowakowski LOK Garland Gliwice 11 12 DNC* 12 DNC DNC 11 10 9 11 118.00 - -
12 POL 25 Marek Kubat SKŻ Sopot DNC* DNC DNC 11 9 11 16 15 12 12 128.00 - -
13 POL 81 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń 12 DNC* DNC DNC DNC DNC 12 9 13 DNC 151.00 5 -
14 POL 18 Bartosz Ptak WKŻ Wolsztyn 8 11 10 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 155.00 6 2
15 POL 60 Roman Jabczanik Czaplineckie BŻ DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 13 12 14 13 157.00 - -
16 POL 161 Piotr Śledziński UKŻ Wiking Toruń DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 15 13 15 DNC 169.00 7 -
17 POL 15 Lucjan Bladowski Yacht Club Rewa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNE 16 16 14 172.00 - -
18 POL 116 Adrian Raczkowski UKŻ Wiking Toruń 14 DNC* DNC 13 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 174.00 8 -
19 DEN 46 Martin Mikkelsen EGAA SEJLKLUB DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 14 DNC DNC DNC 182.00 - -
20 POL 9 Mikołaj Przybyła WKŻ Wolsztyn DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 189.00 9 -
Laser
Laser Radial
RS:X - Kobiety
RS:X - Mężczyźni
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.