27 - 30 wrz 2018

Mistrzostwa Polski cz. 2

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt MP_AZS Mł.M Mł.K
1 POL POL 11 Agnieszka Skrzypulec
Jolanta Ogar
SEJK "Pogoń" Szczecin
UKŻ "Wiking" Toruń
1 1 1 2* 1 1 1 1 1 18 26.00
2 POL POL 32 Maciej Sapiejka
Dominik Janowczyk
SEJK "Pogoń" Szczecin
WCSS
4 2 2 3 3 3 5* 5 5 2 29.00 1 1
3 POL POL 5 Michał Wysocki
Paweł Wysocki
LKŻ Sława
KS AZS AWFiS Gdańsk
2 3 3 1 2 4 10* 7 4 6 32.00 2
4 POL POL 513 Marcin Urbański
Maciej Krusiec
OKŻ Olsztyn 3 4 5 7* 4 6 4 4 2 10 42.00 3 2
5 POL POL 450 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
OKŻ Olsztyn 6 5 6 5 6 2 3 2 7* 16 51.00 3
6 POL POL 80 Antonina Marciniak
Hanna Dzik
KS "Baza" Mrągowo
YKP Gdynia
7 6 4 6 5 7 2 3 8* 12 52.00 1
7 POL POL 13 Seweryn Wysokiński
Jan Krasodomski
SEJK "Pogoń" Szczecin 5 7 7 4 11* 5 11 11 3 4 57.00 4
8 POL POL 10 Ewa Romaniuk
Weronika Janc
AZS Poznań
UKS Pogoria
8 12* 10 8 7 11 7 6 6 8 71.00 4 2
9 POL POL 8 Mateusz Krasowski
Filip Zalewski
MKS "Dwójka" Warszawa 10 9 8 10 9 9 12* 8 10 14 87.00
10 POL POL 34 Wiktoria Wróblewska
Zuzanna Perkowska
OKŻ Olsztyn
MKS "Dwójka" Warszawa
9 8 9 9 8 10* 8 9 9 20 89.00 5 3
11 BLR BLR 5 Palina Raukova
SDUSHOR MINSK DNF* 11 11 DNC 10 8 6 10 12 11 99.00
12 POL POL 85 Michalina Wróblewska
Oliwia Korszun
OKŻ Olsztyn
KS "Baza" Mrągowo
DNC* 10 12 11 RET DNC 9 12 11 DNC 125.00 6 4
13 POL POL 50 Roch Osiński
Mateusz Ropelski
UKS GAŻ Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 13 13 13 12 151.00 5
14 POL POL 53 Marcel Undziłło
Bartosz Piosik
UKS GAŻ Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 14 14 15 13 156.00 6
15 POL POL 3 Anna Zwara
Paulina Romaniecka
UKS GAŻ Gdynia UFD* DNC DNC DNC DNC DNC 15 15 14 17 161.00 5
16 POL POL 4 Igor Kamiński
Maksymilian Herbasz
UKS GAŻ Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 16 DNC DNC 14 170.00 7
17 POL POL 134 Kaja Hanys
Cynthia Delimat
UKŻ "Wiking" Toruń DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNF DNC DNC 15 175.00 6
18 POL POL 1 Maciej Bukowski
Piotr Gradecki
UKS GAŻ Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 16 176.00 8
19 POL POL 343 Natalia Palikowska
Wiktoria Walter
UKŻ "Wiking" Toruń DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 16 DNC DNC 176.00 7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt Mł.
1 POL POL 4 Łukasz Przybytek
Paweł Kolodzinki
KS AZS AWFiS Gdańsk 1 1 1 2* 1 1 2 2 1 10.00
2 POL POL 174 Dominik Buksak
Szymon Wierzbicki
KS AZS AWFiS Gdańsk
AZS Poznań
2 4* 2 3 2 2 3 1 2 17.00
3 POL POL 42 Mikołaj Staniul
Jakub Sztorch
YKP Gdynia 4* 3 3 1 3 4 1 4 3 22.00 1
4 POL POL 196 Jan Marciniak
Krzysztof Białaś
KS"Aqua"Włocławek
MOS SSW Iława
3 2 4 DNF* 4 3 4 3 4 27.00 2
5 POL POL 52 Paweł Nowicki
Piotr Leymanczyk
TKŻ Toruń
OKŻ Olsztyn
5 DNF* DNC DNF DNF DNF 5 5 5 44.00 3
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt Mł.
1 POL POL 888 Aleksandra Melzacka
Kinga Łoboda
YKP Gdynia
KS AZS AWFiS Gdańsk
1 1 1 1 1 1 OCS* 1 1 8.00 1
2 POL POL 34 Sandra Jankowiak
Emilia Zygarłowska
AZS Poznań
JKW Poznań
3 3 3 DNF* DNF DNF 1 2 2 22.00 2
3 POL POL 155 Madeleine Zielińska
Nadia Zielińska
AZS UWM Olsztyn 2 2 2 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 26.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt Mł. MP_AZS
1 POL POL 17 Piotr Kula GKŻ Gdańsk 1 1 1 3 1 1 4* 1 1 2 12.00
2 POL POL 16 Mikołaj Lahn UKŻ "Wiking" Toruń 2 2 2 1 2 2 7* 2 2 6 21.00
3 POL POL 8 Łukasz Lesiński Yacht Klub Stal Gdynia 3 3 3 2 3 4* 3 3 3 4 27.00
4 POL POL 7 Sebastian Kalafarski UKŻ "Wiking" Toruń 5* 5 5 5 4 5 1 5 4 10 44.00 1
5 POL POL 52 Krzysztof Stromski YC Rewa 4 4 4 4 UFD* 3 2 14 5 12 52.00 2
6 POL POL 73 Andrzej Romanowski AZS Poznań 6 6 6 7* 6 6 5 7 7 14 63.00
7 POL POL 14 Piotr Mazur KS Spójnia Warszawa 7 7 9 6 8 7 10* 6 8 18 76.00
8 POL POL 12 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 13* 8 7 8 5 10 8 4 6 20 76.00 3
9 POL POL 6 Bartosz Szydlowski KS Spójnia Warszawa 10 10 DNC* 9 7 8 6 11 10 8 79.00
10 POL POL 50 Szymon Winiarski WKŻ Wolsztyn 9 9 8 10 10 9 9 8 11* 16 88.00 4 1
11 POL POL 26 Bogusław Nowakowski KW LOK "Garland" Gliwice 11 12 DNC* 12 DNC DNC 11 10 9 11 118.00
12 POL POL 25 Marek Kubat SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* DNC DNC 11 9 11 16 15 12 12 128.00
13 POL POL 81 Borys Michniewicz UKŻ "Wiking" Toruń 12 DNC* DNC DNC DNC DNC 12 9 13 DNC 151.00 5
14 POL POL 18 Bartosz Ptak WKŻ Wolsztyn 8 11 10 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 155.00 6 2
15 POL POL 60 Roman Jabczanik Bractwo Żeglarskie Czaplinek DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 13 12 14 13 157.00
16 POL POL 161 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 15 13 15 DNC 169.00 7
17 POL POL 15 Lucjan Bladowski YC Rewa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNE 16 16 14 172.00
18 POL POL 116 Adrian Raczkowski UKŻ "Wiking" Toruń 14 DNC* DNC 13 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 174.00 8
19 DEN DEN 46 Martin Mikkelsen EGAA SEJLKLUB DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 14 DNC DNC DNC 182.00
20 POL POL 9 Mikołaj Przybyła WKŻ Wolsztyn DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 189.00 9
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M9 Pkt Mł. MP_AZS
1 POL POL 214117 Jakub Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 1 3 6 4 4 18* 3 10 4 35.00 1
2 POL POL 212955 Filip Ciszkiewicz MKŻ Arka Gdynia 4 1 1 2 1 10* 6 2 OCS 39.00
3 POL POL 208552 Kacper Ziemiński SEJK "Pogoń" Szczecin 3 2 3 1 3 1 5 6* OCS 40.00
4 POL POL 214222 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 9 4 8 8 8 2 9 14* 2 50.00
5 POL POL 182583 Tadeusz Kubiak SEJK "Pogoń" Szczecin 2 7* 2 6 7 7 2 4 OCS 52.00
6 POL POL 212506 Dawid Kania ŻLKS Poznań 8* 5 5 5 2 6 1 7 OCS 53.00 2
7 POL POL 215007 Maciej Grabowski MKŻ Arka Gdynia 6 8 RET* 3 6 4 4 1 OCS 54.00
8 BLR BLR 141171 Pavel Babych RCOP Minsk 7 6 7 7 5 3 8 9* OCS 65.00
9 POL POL 212638 Aleksander Arian SAILING Team Rzeszów 5 9 4 9 9 8 13* 5 OCS 71.00
10 POL POL 212632 Jakub Marciniak JKW Poznań 10 10 9 11 13 25* 16 15 OCS 106.00 3
11 POL POL 194948 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 11 11 10 12 10 32* 19 13 13 99.00 4 1
12 POL POL 212588 Kacper Mazurek AZS UW Warszawa 14 13 11 15 DNC* 12 12 11 19 107.00 5
13 POL POL 202449 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 17 14 19 13 15 5 17 24* 11 111.00 6
14 BLR BLR 210891 Maksim Dziahel RCOP Minsk 18 16 12 19 14 14 7 17 23* 117.00 7
15 POL POL 195782 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 12 12 14 RET* DNC 17 11 3 14 127.00 8
16 POL POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 20 17 17 16 21 9 18 23* 12 130.00 9
17 BLR BLR 210892 Maxim Baglay RCOP Minsk 19 18 15 18 19 19 15 20 21* 143.00 10
18 POL POL 192583 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 16 15 20 17 16 23* 23 18 18 143.00 11
19 POL POL 211314 Wojciech Lipke SEJK "Pogoń" Szczecin 15 19 23 14 12 21 22 25 DNC* 151.00 12
20 POL POL 213500 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 13 DNC* DNC 10 11 13 RET 8 16 159.00 13
21 POL POL 210785 Karol Rosner SEJK "Pogoń" Szczecin 31* 27 22 21 17 16 25 22 15 165.00
22 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23 21 13 22 18 30 38* 29 22 178.00 14
23 POL POL 311111 Michał Maciaszczyk KS CŻ Szczecin 21 26 24 30* 26 24 27 16 20 184.00 15
24 POL POL 207586 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 25 20 16 DNC* DNC 26 14 26 17 188.00 16
25 POL POL 189549 Jakub Kaniszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 35* 28 32 23 23 15 26 19 24 190.00
26 BLR BLR 211131 Dzmitry Kutsko RCOP Minsk 27 25 21 24 22 20 36* 32 27 198.00 17
27 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 33* 33 26 31 30 28 20 12 29 209.00 18
28 POL POL 203776 Michał Wadek KW LOK "Garland" Gliwice 26 24 29 26 28 33 29 UFD* 25 220.00 19
29 POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻMKS-Poznań 34* 30 33 25 25 31 32 21 28 225.00 20
30 POL POL 210944 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 28 23 27 27 24 37* 35 33 33 230.00 21
31 POL POL 207855 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 24 22 18 DNC* DNC 29 30 DNC 26 237.00 22
32 POL POL 207579 Aleksander Unruh AZS Poznań 38* 29 25 28 27 35 34 34 31 243.00 23 2
33 POL POL 166705 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 37 36 28 29 29 38* 31 31 30 251.00 24 3
34 POL POL 208654 Tomasz Lobert JKW Poznań 22 31 DNC* DNC DNC 22 21 30 DNC 258.00 25
35 POL POL 209552 Jerzy Bajko SEJK "Pogoń" Szczecin 30 35 DNC* 20 DNC DNC 28 27 DNC 272.00 26
36 POL POL 174480 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 36 32 30 32 DNC* 39 37 35 32 273.00 27
37 POL POL 198203 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 29 34 31 DNC* 20 34 DNC DNC DNC 280.00 28
38 POL POL 194939 Tomasz Misiak JKW Poznań 32 37 DNC* RET DNC 27 24 28 DNC 280.00 29
39 POL POL 211115 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC DNC DNC 11 10 DNC DNC 285.00 30
40 POL POL 193512 Jakub Szymanowicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 40 DNC* 34 34 31 DNF 39 37 35 294.00 31
41 POL POL 189351 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 39 38 35 33 32 40 DNC* DNC 34 295.00 32
42 POL POL 210088 Radosław Jankowski Nauticus YC Olsztyn 41 DNC* DNC DNC DNC 36 33 36 DNC 322.00 33
43 POL POL 811111 Marcel Głuchowski UKS FIR Warszawa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 352.00 34
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt MP_AZS Mł.
1 POL POL 210786 Agata Barwińska MOS SSW Iława 1 3 3 4 1 3 5 7* 1 4 25.00
2 POL POL 213850 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 2 1 2 2 3 1 12 13* 2 2 27.00 1 1
3 BLR BLR 209555 Tatiana Drozdovskaya RCOP Minsk 3* 2 1 1 2 2 2 1 3 14 28.00
4 POL POL 215005 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 5 7 4 6 9* 9 8 2 6 8 55.00 2
5 POL POL 209469 Anna Brzozowska KS CŻ Szczecin 9* 4 6 8 4 5 3 5 5 16 56.00
6 EST EST 206437 Anna Pohlak Tallinn Yacht Club 4 8* 5 5 7 4 4 3 4 20 56.00
7 BLR BLR 213703 Ekaterina Sanko SDUSHOR MINSK 12* 6 11 9 6 7 1 6 7 6 59.00 3
8 POL POL 213849 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 7 5 9 7 8 8 9 8 10* 18 79.00 4
9 POL POL 207655 Anna Weinzieher AZS UW Warszawa 14 UFD* 7 3 10 6 11 11 12 12 86.00 2
10 POL POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 10 18* 17 11 11 10 6 4 9 10 88.00 5
11 POL POL 207855 Julia Oleksiuk AZS UW Warszawa 6 10 13 10 5 12 15 10 16 DNC* 97.00 3 6
12 POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 17* 14 10 12 12 14 16 14 14 11 117.00 7
13 POL POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 15 16 16 13 DNC* DNC 10 9 8 13 122.00 8
14 POL POL 205646 Julia Tomaszewska AZS Poznań 16 13 15 14 13 11 14 17* 15 12 123.00 9
15 POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 19* 19 18 16 15 16 7 12 11 14 128.00 10
16 POL POL 192638 Izabela Satrjan YKP Gdynia 18* 17 14 15 14 15 13 15 17 15 135.00 4 11
17 POL POL 198206 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 20* 15 19 17 16 13 17 16 13 16 142.00 12
18 POL POL 206825 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 11 11 8 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 162.00 13
19 POL POL 200522 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 13 9 12 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 166.00 14
20 POL POL 207099 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 8 12 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 174.00 15
21 POL POL 206817 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 198.00 16
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt MP_AZS Mł.
1 POL POL 8 Zofia Noceti-Klepacka Legia Warszawa 1 1 1 1 2 2 1 1 1 DNC* 11.00
2 POL POL 7 Maja Dziarnowska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 3 2 3 1 1 4 5* 4 3 24.00
3 POL POL 104 Kamila Smektała YKP Warszawa 4* 2 4 2 4 3 3 2 2 2 24.00 1
4 POL POL 303 Karolina Lipińska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 2 4 3 4 3 4 5 3 3 6* 31.00
5 POL POL 21 Małgorzata Białecka SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7* 6 6 5 5 5 2 4 5 1 39.00
6 POL POL 287 Zuzanna Czurylo AZS Poznań 6* 5 5 6 6 6 6 6 6 4 50.00 2
7 POL POL 134 Weronika Marciniak. SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8* 7 8 8 8 7 7 7 8 5 65.00 1
8 POL POL 230 Maja Kuchta SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5 8 7 7 7 8 8 9* 9 7 66.00 2
9 POL POL 108 Julia Dawidowicz YKP Warszawa 9* 9 9 9 9 9 9 8 7 8 77.00 3
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt Mł. MP_AZS
1 POL POL 28 Radoslaw Furmanski DKŻ Dobrzyń 1 1 1 2 2 1 2 1 3* 2 13.00
2 BLR BLR 766 Javadav Artem RCOP Minsk DNC* 2 2 1 1 2 1 4 4 4 21.00 1
3 BLR BLR 714 Tsirkun Mikita RCOP Minsk DNC* 4 3 3 3 3 4 3 6 8 37.00 2
4 POL POL 3 Maciej Kluszczyński DKŻ Dobrzyń 2 7 8 6 9* 9 3 2 1 18 56.00
5 POL POL 893 Aleksander Przychodzeń SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 3 5 5 7 5 11 7 12* 14 60.00 3
6 POL POL 185 Mikołaj Michalski GKŻ Gdańsk 5 11* 4 11 11 8 5 9 2 12 67.00 4
7 NOR NOR 57 Arthur Ulrichsen KNS DNC* 8 10 8 5 4 6 6 5 16 68.00
8 POL POL 175 Przemysław Szybkowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 5 7 7 6 6 14* 11 9 0 77.00 5
9 POL POL 1 Kajetan Pawłowski AZS Poznań 8 9 11 10 13* 10 8 5 7 10 78.00 6 1
10 POL POL 2 Dominik Lewinski GKŻ Gdańsk 6 12 6 12 15 DNC* 9 10 8 6 84.00 7
11 NOR NOR 215 Arne Askvig KNS DNC* 10 9 9 8 7 10 14 11 DNC 94.00 8
12 NOR NOR 252 Endre Funnemark KNS DNC* 6 12 4 4 DNC 13 13 13 DNC 97.00 9
13 POL POL 128 Adam Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7 DNF* DNF 13 12 12 7 8 10 12 97.00 10
14 POL POL 163 Tomasz Romanowski AZS Poznań 9 13 13 14 10 11 15* 15 15 11 111.00 11
15 POL POL 45 Kamil Ugniewski GKŻ Gdańsk DNC* DNF DNF 15 14 13 12 12 14 DNC 128.00 12
470 Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
49er Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
49erFX Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Finn Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
RS:X - Kobiety Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
RS:X - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 10 wyścigach