Mistrzostwa Polski cz. 1

30 sie - 1 wrz 2018 Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
Jr
J-ka
1
POL 56369
Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
2
1
6*
3
3
2
1
3
15.00
1
2
POL 56370
Kacper Paszek
Bartosz Reiter
OKŻ Olsztyn
3
4
1
2
2
1
3
5*
16.00
2
3
POL 56008
Jakub Gołębiowski
Filip Szmit
MOS SSW Iława
MBK
1
3
4*
1
1
4
4
4
18.00
3
4
POL 55654
Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MKS "Dwójka" Warszawa
7
2
2
4
6
7
10*
6
34.00
1
5
POL 5614
Seweryn Wysokinski
Maciej Krusiec
SEJK "Pogoń" Szczecin
OKŻ Olsztyn
4
5
12*
8
11
3
8
1
40.00
6
POL 55652
Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
KS Spójnia Warszawa
12*
9
3
5
7
5
11
12
52.00
2
7
POL 54956
Amelia Linowska
Julia Chmiel
KS "Baza" Mrągowo
14
6
7
9
4
8
7
16*
55.00
3
8
POL 5600
Pola Dzik
Hanna Dzik
YKP Gdynia
6
12
5
13
DNC*
6
5
9
56.00
4
9
POL 55651
Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
MKS "Dwójka" Warszawa
5
8
9
6
9
12
13*
10
59.00
4
10
POL 56141
Mateusz Szweda
Adrian Dubowski
KS Spójnia Warszawa
9
10
8
11
5
11
6
14*
60.00
5
11
POL 55653
Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
MKS "Dwójka" Warszawa
8
14
DSQ*
10
8
9
12
7
68.00
5
12
POL 56147
Aleksandra Roszkowska
Hanna Jarząbek
KS Spójnia Warszawa
UFD*
11
10
12
17
16
2
2
70.00
6
13
POL 6146
Zofia Burska
Anna Targos
SEJK "Pogoń" Szczecin
10
7
11
14
16*
13
9
8
72.00
7
14
POL 55565
Antoni Sapijaszko
Jacek Muszyński
KS Spójnia Warszawa
11
17
14
15
12
10
15
19*
94.00
6
15
POL 56142
Jan Turczynowicz
Dominik Ignaczewski
KS Spójnia Warszawa
19
20*
16
7
10
14
16
15
97.00
7
16
POL 53619
Mateusz Buło
Kamil Jankowski
KS "Baza" Mrągowo
20*
16
15
17
14
15
14
20
111.00
8
17
POL 55806
Alicja Spruch
Marianna Kula
MKS "Dwójka" Warszawa
18
15
19*
16
18
17
18
18
120.00
8
18
POL 54407
Weronika Jaroszek
Sara Florczyńska
MKS "Dwójka" Warszawa
13
13
13
21
13
21
DNC*
DNC
123.00
9
19
POL 54949
Jakub Mazurek
Piotr Błoński
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
15
18
17
19
15
23*
17
23
124.00
9
20
POL 56623
Jan Gierzynski
Bartosz Ligeza
MBK
Giżycka Grupa Regatowa
16
19
23*
18
19
19
19
22
132.00
10
21
POL 53564
Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
21
21
18
22*
20
20
21
21
142.00
10
22
POL 53600
Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowniak
CHKŻ Chojnice
YKP Gdynia
17
24
21
24
25*
25
22
11
144.00
11
23
POL 56624
Joanna Fabisiak
Maria Konarzewska
MBK
Giżycka Grupa Regatowa
22
22
24
23
DNC*
24
20
17
152.00
12
24
POL 56628

Jakub Kamiński
YKP Gdynia
MBK
UFD*
27
DNC
20
23
18
23
13
153.00
11
25
POL 53374
Mateusz Białek
Jakub Michałowski
KS "Baza" Mrągowo
23
23
20
25
22
22
26*
24
159.00
12
26
POL 53621
Waldemar Boczkowski
Alicja Piątak
CSW "Opty" Ustka
24
26*
22
26
21
26
25
25
169.00
13
27
POL 56146
Filip Sikorski
Artur Radomski
CSW "Opty" Ustka
DNF*
25
25
27
24
27
24
26
178.00
14
28
POL 54973
Jan Szulski
Wiktor Grudniewski
JKMW Kotwica w Gdyni
25
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
199.00
15