30 sie - 1 wrz 2018

Mistrzostwa Polski cz. 1

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 2352 Mikołaj Chłopek
Mateusz Kruczyński
YKP Gdynia 1 1 1 1 6* 1 1 1 1 3 11.00
2 POL POL 2795 Wiktoria Lehmann
Maja Micińska
YKP Gdynia 4 3 4 5* 3 2 3 2 3 2 26.00
3 POL POL 2426 Magdalena Chyła
Natalia Zdanowicz
Nauticus YC Olsztyn 2 2 5* 4 2 5 5 4 2 1 27.00
4 POL POL 2357 Mateusz Ksobich
Aleksander Wiszniowski
AZS Poznań
JKW Poznań
3 4 2 3 1 4 2 3 7* 6 28.00
5 POL POL 2358 Marceli Mierzwicki
Franciszek Borys
YKP Gdynia 7* 5 3 2 4 7 4 5 4 4 38.00
6 POL POL 2425 Aleksandra Wirzinkiewicz
Zuzanna Mróz
Nauticus YC Olsztyn 5 7* 7 6 5 3 6 6 6 7 51.00
7 POL POL 2351 Karolina Żurek
Agata Wilczewska
YKP Gdynia 6 6 6 7 7 6 7 7 8* 5 57.00
8 POL POL 1234 Kamil Ubysz
Kamil Polak
KS"Aqua"Włocławek DNC* DNC DNC 8 8 8 8 8 9 8 77.00
9 POL POL 1756 Ada Grześ
Agata Gabrysiak
KS"Aqua"Włocławek DNC* DNC DNC DNC 9 DNC DNC DNC 5 UFD 84.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt Jr J-ka
1 POL POL 56369 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
2 1 6* 3 3 2 1 3 15.00 1
2 POL POL 56370 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
OKŻ Olsztyn 3 4 1 2 2 1 3 5* 16.00 2
3 POL POL 56008 Jakub Gołębiowski
Filip Szmit
MOS SSW Iława
MBK
1 3 4* 1 1 4 4 4 18.00 3
4 POL POL 55654 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MKS "Dwójka" Warszawa 7 2 2 4 6 7 10* 6 34.00 1
5 POL POL 5614 Seweryn Wysokinski
Maciej Krusiec
SEJK "Pogoń" Szczecin
OKŻ Olsztyn
4 5 12* 8 11 3 8 1 40.00
6 POL POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
KS Spójnia Warszawa 12* 9 3 5 7 5 11 12 52.00 2
7 POL POL 54956 Amelia Linowska
Julia Chmiel
KS "Baza" Mrągowo 14 6 7 9 4 8 7 16* 55.00 3
8 POL POL 5600 Pola Dzik
Hanna Dzik
YKP Gdynia 6 12 5 13 DNC* 6 5 9 56.00 4
9 POL POL 55651 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
MKS "Dwójka" Warszawa 5 8 9 6 9 12 13* 10 59.00 4
10 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Adrian Dubowski
KS Spójnia Warszawa 9 10 8 11 5 11 6 14* 60.00 5
11 POL POL 55653 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
MKS "Dwójka" Warszawa 8 14 DSQ* 10 8 9 12 7 68.00 5
12 POL POL 56147 Aleksandra Roszkowska
Hanna Jarząbek
KS Spójnia Warszawa UFD* 11 10 12 17 16 2 2 70.00 6
13 POL POL 6146 Zofia Burska
Anna Targos
SEJK "Pogoń" Szczecin 10 7 11 14 16* 13 9 8 72.00 7
14 POL POL 55565 Antoni Sapijaszko
Jacek Muszyński
KS Spójnia Warszawa 11 17 14 15 12 10 15 19* 94.00 6
15 POL POL 56142 Jan Turczynowicz
Dominik Ignaczewski
KS Spójnia Warszawa 19 20* 16 7 10 14 16 15 97.00 7
16 POL POL 53619 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
KS "Baza" Mrągowo 20* 16 15 17 14 15 14 20 111.00 8
17 POL POL 55806 Alicja Spruch
Marianna Kula
MKS "Dwójka" Warszawa 18 15 19* 16 18 17 18 18 120.00 8
18 POL POL 54407 Weronika Jaroszek
Sara Florczyńska
MKS "Dwójka" Warszawa 13 13 13 21 13 21 DNC* DNC 123.00 9
19 POL POL 54949 Jakub Mazurek
Piotr Błoński
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 15 18 17 19 15 23* 17 23 124.00 9
20 POL POL 56623 Jan Gierzynski
Bartosz Ligeza
MBK
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
16 19 23* 18 19 19 19 22 132.00 10
21 POL POL 53564 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 21 21 18 22* 20 20 21 21 142.00 10
22 POL POL 53600 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowniak
CHKŻ Chojnice
YKP Gdynia
17 24 21 24 25* 25 22 11 144.00 11
23 POL POL 56624 Joanna Fabisiak
Maria Konarzewska
MBK
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
22 22 24 23 DNC* 24 20 17 152.00 12
24 POL POL 56628
Jakub Kamiński
YKP Gdynia
MBK
UFD* 27 DNC 20 23 18 23 13 153.00 11
25 POL POL 53374 Mateusz Białek
Jakub Michałowski
KS "Baza" Mrągowo 23 23 20 25 22 22 26* 24 159.00 12
26 POL POL 53621 Waldemar Boczkowski
Alicja Piątak
CSW "Opty" Ustka 24 26* 22 26 21 26 25 25 169.00 13
27 POL POL 56146 Filip Sikorski
Artur Radomski
CSW "Opty" Ustka DNF* 25 25 27 24 27 24 26 178.00 14
28 POL POL 54973 Jan Szulski
Wiktor Grudniewski
JKMW Kotwica w Gdyni 25 DNF* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 199.00 15
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt Jr J-ka
1 POL POL 53 Jan Pic ŻMKS-Poznań 1 2 1 3* 3 1 1 9.00
2 POL POL 6 Łukasz Włoch KŻ "Mewa" Poznań 4* 1 2 1 1 2 2 9.00
3 SWE SWE 3603 Jeremi Zimny WKŻ Wolsztyn 9 15* 5 2 2 3 4 25.00
4 POL POL 61 Szymon Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 13 3 4 6 4 23* 8 38.00
5 POL POL 31 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 7 6 7 5 13 6 19* 44.00 1
6 POL POL 85 Ewa Pawlaczyk JKW Poznań 6 5 12 12 8 UFD* 3 46.00
7 POL POL 98 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań 18* 4 14 7 5 4 13 47.00
8 POL POL 128 Bartosz Miziewicz SKŻ Sława 15 7 16* 4 6 8 7 47.00 2
9 POL POL 87 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 10 12 8 14* 11 5 9 55.00 3
10 POL POL 36 Joanna Małyszka KŻ "Mewa" Poznań 11 9 10 13* 9 9 10 58.00
11 POL POL 148 Marcin Kozieł JK KOSZALIN 8 11 3 17 18* 12 11 62.00 4
12 POL POL 58 Emilia Pic ŻMKS-Poznań 14 10 13 11 7 14 16* 69.00 1
13 POL POL 89 Agnieszka Konys KS Dobra Marina 17 17 20* 9 10 10 15 78.00
14 POL POL 119 Lena Winiarska YKP Kraków 5 20 9 16 14 16 21* 80.00
15 POL POL 120 Jarosław Płaszczyca YKP Kraków 25 13 6 8 12 18 DNC* 82.00
16 POL POL 24 Borys Boratyński JK KOSZALIN 3 14 22 15 16 15 30* 85.00
17 POL POL 10 Zofia Derwich WKŻ Wolsztyn 22 8 18 20 23* 13 5 86.00 2
18 POL POL 115 Agnieszka Kiełczewska JKW Poznań 20 22* 17 18 15 11 12 93.00
19 POL POL 11 Maksymilian Markow YKP Kraków 12 16 11 21 21 17 23* 98.00 5
20 NED NED 755 Sylwester Bączek UKŻ PMOS PISZ 2 19 24 19 20 19 28* 103.00
21 POL POL 129 Jan Sikorski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 19 21 19 24* 22 7 17 105.00 6
22 POL POL 127 Alicja Pyda JK KOSZALIN 16 23 21 10 17 21 25* 108.00 3
23 POL POL 63 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 23 24 26 22 19 25 DNC* 139.00 4
24 POL POL 108 Jacek Woźny UKŻ ŚRODA 21 29* 27 23 24 20 27 142.00 7
25 POL POL 52 Kasia Derwich WKŻ Wolsztyn 26 26 15 26 29* 26 26 145.00 5
26 POL POL 114 Jan Zabłocki WKŻ Wolsztyn 29 25 25 25 25 22 31* 151.00 8
27 SWE SWE 3524 Leon Dura WKŻ Wolsztyn 28 27 28 32* 28 24 24 159.00 9
28 POL POL 131 Hanna Gronek JK KOSZALIN 27 30 29 29 32* 30 22 167.00 6
29 POL POL 1785 Gabriela Cielecka YKP Kraków 33 35* 34 33 30 27 14 171.00 7
30 POL POL 116 Marta Kozieł JK KOSZALIN 31 33 32 28 31 DNC* 18 173.00 8
31 POL POL 149 Marcin Staniewicz JK KOSZALIN 30 28 31 DNC* DNC DNC 6 175.00 10
32 POL POL 103 Ida Stachura KŻ "Horn" Kraków 24 18 23 30 RET* DNC DNC 175.00 9
33 POL POL 1653 Maria Sitko YKP Kraków 32 31 35* 31 26 28 29 177.00 10
34 POL POL 1 Michał Sitko YKP Kraków 35* 34 30 27 27 31 33 182.00 11
35 POL POL 117 Aleksandra Sikorska UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 38 37 38 34 DNC* 29 20 196.00 11
36 POL POL 261 Szymon Łata YKP Kraków 34 32 36 DNC* DNC DNC 34 216.00 12
37 POL POL 118 Norbert Dudzik YKP Kraków 36 36 33 DNC* DNF DNC 32 217.00 13
38 POL POL 26 Karolina Dudzik YKP Kraków 37 38 37 DNC* DNC DNC DNC 232.00 12
39 POL POL 44 Jakub Micewski WKŻ Wolsztyn DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 240.00 14
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 165 Maja Niemira
Oskar Niemira
UKS"Navigo"Sopot 1 1 2* 1 2 1 1 2 1 1 11.00
2 POL POL 164 Tymoteusz Cierzan
Katarzyna Piernicka
UKS"Navigo"Sopot 2 2 1 2 1 2 2 1 3* 2 15.00
3 POL POL 117040 Zuzanna Szadziul
Szymon Cierzan
UKS"Navigo"Sopot 3 4 4 3 5* 3 3 3 5 3 31.00
4 POL POL 115092 Aleksandra Soczyńska
Stanisław Wierczyński
UKS"Navigo"Sopot 4 3 3 UFD* 4 5 6 4 2 4 35.00
5 POL POL 117039 Filip Kokot
Robert Kochanowski
UKS"Navigo"Sopot 5 5 5 4 3 4 4 7* 4 5 39.00
6 POL POL 117038 Mateusz Wasilewski
Piotr Zalewski
UKS"Navigo"Sopot 6 7 8 6 6 9* 5 5 7 8 58.00
7 POL POL 107206 Wiktoria Ossowska
Alex Wysocki
UKS"Navigo"Sopot 7 6 7 8 8 6 8 9* 6 6 62.00
8 POL POL 106554 Kaja Sobczak
Zuzanna Tomaszewska
UKS"Navigo"Sopot 9 8 6 5 7 8 9 8 DNC* 7 67.00
9 POL POL 109070 Pola Szadziul
Iwo Czarnecki
UKS"Navigo"Sopot 8 9 UFD* 7 9 7 7 6 DNF 9 72.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt J-ka
1 POL POL 215005 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 1 1 1 3 1 1 5* 8.00 1
2 POL POL 206825 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 2 8* 4 3 2 1 17.00 2
3 POL POL 213849 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 2 3 2 1 4 5 8* 17.00 3
4 POL POL 207099 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 3 5 3 9 2 7 10* 29.00 4
5 POL POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 6 4 10* 8 6 3 4 31.00 5
6 POL POL 200522 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 8 6 6 5 5 9* 6 36.00 6
7 POL POL 196348 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 9 7 9 2 10 14* 7 44.00 7
8 POL POL 200985 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 4 13 7 14 16* 4 3 45.00 8
9 POL POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 7 10 11 6 8 12* 11 53.00 9
10 POL POL 205646 Julia Tomaszewska AZS Poznań 11 9 12 12 7 8 26* 59.00 10
11 POL POL 198206 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 17* 16 4 7 13 13 12 65.00 11
12 POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 14 8 5 11 14 23* 14 66.00 12
13 POL POL 194937 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 10 12 13 UFD* 20 11 9 75.00 13
14 POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 15 17 14 UFD* 9 6 17 78.00
15 POL POL 212589 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 13 11 15 UFD* 11 19 19 88.00 14
16 POL POL 195786 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 22* 22 18 13 12 18 13 96.00 15
17 POL POL 194967 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 16 15 17 19 21* 15 20 102.00 16
18 POL POL 210947 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 21 14 19 15 19 21 24* 109.00 17
19 POL POL 1 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 24 24 26* 21 26 16 2 113.00 18
20 POL POL 206817 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 19 27* 24 10 15 24 22 114.00 19
21 POL POL 184592 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 27* 19 20 18 22 22 18 119.00 20
22 POL POL 170199 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 18 23 16 23 23 17 25* 120.00 21
23 POL POL 160735 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 20 21 22 24 27 10 DNC* 124.00 22
24 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 23 18 23 17 18 27* 27 126.00 23
25 POL POL 207585 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 12 20 28 22 DNC* DNC 21 133.00 24
26 POL POL 3 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 26* 26 25 25 24 20 15 135.00 25
27 POL POL 195309 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 29* 28 21 20 25 25 16 135.00 26
28 POL POL 201561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 25 25 27 16 17 26 DNC* 136.00 27
29 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 28 29 29 26 28 DNC* 23 163.00 28
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 Pkt Jr
1 POL POL 209035 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 1 1 3 4 2 1 29* 1 13.00 1
2 POL POL BN Tadeusz Kubiak SEJK "Pogoń" Szczecin 5* 1 1 1 1 3 5 2 14.00
3 POL POL 209432 Jakub Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 3 3 2 3 2 1 1 7* 15.00
4 POL POL 195310 Marcin Rudawski MKS "Dwójka" Warszawa 4 2 3 2 3 2 10* 6 22.00
5 POL POL 212638 Aleksander Arian SAILING Team Rzeszów 5 2 4 9 1 4 9 21* 34.00
6 POL POL 212212 Mateusz Hanke KS AZS AWFiS Gdańsk 2 7 6 5 8 2 12* 10 40.00
7 POL POL 212632 Jakub Marciniak JKW Poznań 9 4 11 5 4 4 DNC* 9 46.00 2
8 POL POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 8 4 6 14 6 5 4 22* 47.00 3
9 POL POL 182208 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 8 8 5 1 4 11 22* 12 49.00 4
10 POL POL 211258 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 20* 14 1 2 3 6 13 18 57.00 5
11 POL POL 191842 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 3 2 7 DNC* 5 27 16 61.00
12 POL POL 189549 Jakub Kaniszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2 11 32* 15 14 8 3 13 66.00
13 POL POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 19 5 7 3 5 7 39* 31 77.00 6
14 POL POL 207586 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 28* 11 15 14 10 15 17 3 85.00 7
15 POL POL 210947 Przemyslaw Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 4 17 9 6 16 9 24 UFD* 85.00 8
16 POL POL 189349 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 29 6 20 10 5 7 8 UFD* 85.00 9
17 POL POL 204341 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 6 9 8 9 14 25 16 UFD* 87.00 10
18 POL POL 212721 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 24* 20 12 11 7 15 7 17 89.00 11
19 POL POL 20709 Kacper Stanislawski YKP Gdynia 10 5 7 4 UFD* 6 15 DNC 92.00 12
20 POL POL 151121 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 13 29 8 6 7 DNC* 2 28 93.00 13
21 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 13 12 17 12 17 11 37* 14 96.00 14
22 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 15 16 26 26 29* 6 5 97.00 15
23 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 23 12 11 23 11 13 32* 4 97.00 16
24 POL POL 195317 Tomasz Misiak JKW Poznań 9 7 9 12 9 22 31* 29 97.00 17
25 RUS RUS 209107 Daniil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 11 13 14 13 10 18 18 20* 97.00 18
26 POL POL 212649 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 15 19 25* 21 22 3 14 8 102.00 19
27 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 15 28* 14 17 8 8 19 24 105.00 20
28 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 9 18 11 17 17 25 UFD* 113.00 21
29 POL POL 166705 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 21 16 10 13 15 12 26 UFD* 113.00
30 POL POL 2 Maciej Sapiejka SEJK "Pogoń" Szczecin 14 24* 4 18 20 24 23 11 114.00
31 POL POL 205152 Wojciech Kamiński JKW Poznań 16 10 13 18 DSQ* 14 20 30 121.00
32 POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻMKS-Poznań 18 23* 19 19 18 20 11 23 128.00
33 POL POL 21094 Michał Maciaszczyk KS CŻ Szczecin BFD* 22 10 10 12 16 35 26 131.00
34 POL POL 201122 Jakub Cymerman UKS Barnim Goleniów 22 16 19 16 21 16 21 UFD* 131.00 22
35 POL POL 204763 Przemyslaw Okoński UKS FIR Warszawa 11 20 25 28 19 17 40* 19 139.00 23
36 POL POL 178115 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 6 28 23 RDG 23 19 38* 15 141.00 24
37 EST EST 206437 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 7 27 DSQ* 8 28 19 28 25 142.00 25
38 POL POL 210946 Mateusz Szymczak KS CŻ Szczecin 10 22 31 16 21 18 36* 27 145.00 26
39 POL POL 211313 Dominik Buksak KS AZS AWFiS Gdańsk UFD* 10 21 8 6 13 DNC DNC 148.00
40 POL POL 173475 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 29 23 16 21 13 12 34* 34 148.00 27
41 POL POL 186235 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 21 13 21 15 31 21 30 33* 152.00 28
42 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 22 17 22 17 19 24 33* 32 153.00 29
43 POL POL 1160406 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 18 37 28 25 12 10 41* 35 165.00
44 POL POL 211107 Mikolaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 7 6 12 7 DNC* DNC DNC DNC 167.00 30
45 POL POL 169707 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 26 18 15 23 29* 21 5 0 108.00 31
46 POL POL 194897 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 17 14 13 DSQ* 23 UFD 1 0 113.00 32
47 POL POL 204342 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 19 29* 23 20 15 20 16 0 113.00 33
48 POL POL 95786 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia UFD* 26 17 22 27 27 2 0 121.00 34
49 POL POL 180729 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 14 30 33* 32 24 22 7 0 129.00 35
50 POL POL 167681 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 35* 21 24 25 13 28 20 0 131.00 36
51 POL POL 7 Kacper Fabian MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 23 15 18 22 32 23 DNC* 0 133.00 37
52 POL POL 210943 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 25 35* 29 24 18 27 11 0 134.00 38
53 POL POL 11 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 33 25 28 30 9 14 36* 0 139.00 39
54 POL POL 215004 Antoni Borkowski AZS Poznań 17 31 29 31 35* 33 4 0 145.00 40
55 POL POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 Białystok 31 32* 32 20 16 23 27 0 149.00 41
56 POL POL 200987 Szymon Pawlik KS CŻ Szczecin 27 21 27 UFD* 20 10 DNC 0 150.00
57 POL POL 20 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań 24 36* 31 31 36 9 21 0 152.00 42
58 POL POL 194842 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze 33* 19 30 29 24 25 30 0 157.00
59 POL POL 165720 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok 12 30 38 32 31 UFD* 15 0 158.00 43
60 CAN CAN 212631 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 36* 31 26 28 34 26 13 0 158.00 44
61 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań UFD* 8 5 UFD 11 DNC DNC 0 159.00 45
62 POL POL 19771 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 20 37* 24 30 32 31 24 0 161.00 46
63 POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 32 39* 35 27 29 26 14 0 163.00
64 POL POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 27 27 27 42* 41 39 3 0 164.00 47
65 POL POL 183119 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 32 33 40* 26 25 33 18 0 167.00 48
66 POL POL 20681 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 30 26 37* 29 33 31 19 0 168.00 49
67 POL POL 2043431 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 12 25 22 UFD* 35 30 DNC 0 169.00 50
68 POL POL 8 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa DNC* 18 20 19 22 DSQ DNC 0 169.00
69 POL POL 172347 Michał Szymaszek UKS Pogoria 37 38 33 UFD* 26 34 8 0 176.00
70 POL POL 184591 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 34 32 30 40* 34 32 17 0 179.00 51
71 POL POL 160406 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 36 24 39* 34 27 36 23 0 180.00 52
72 POL POL 203114 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 31 39 34 37 39 RET* 10 0 190.00 53
73 POL POL 15503 Łukasz Czerwiec UKS "Żeglarz" Wrocław 26 40 38 36 38 DNC* 12 0 190.00 54
74 POL POL 200522 Michal Paciorek KS Spójnia Warszawa 28 36 41 39 41 DNC* 6 0 191.00 55
75 POL POL 186233 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 40* 38 34 33 25 30 31 0 191.00 56
76 POL POL 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 38 33 26 33 33 32 DSQ* 0 195.00 57
77 POL POL 192682 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 42* 41 41 24 40 29 26 0 201.00 58
78 POL POL 201940 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 39* 34 35 DNE 30 28 29 0 201.00 59
79 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 25 34 40 37 RET* 39 28 0 203.00 60
80 POL POL 212202 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 39* 35 36 35 28 35 34 0 203.00 61
81 POL POL 19494 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 38 41 42* 35 37 34 22 0 207.00 62
82 POL POL 195304 Stefan Marciniak AZS Poznań 37 44 43 39 DNC* 38 9 0 210.00 63
83 POL POL 211312 Filip Handerek UKS Pogoria 35 40* 39 38 36 35 32 0 215.00 64
84 POL POL 176641 Jakub Szymanowicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 30 42* 37 40 37 36 37 0 217.00 65
85 POL POL 174566 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 41 42* 42 36 30 37 33 0 219.00 66
86 POL POL 19 Maciej Dziewit KS AZS AWFiS Gdańsk RET* 43 36 34 38 38 35 0 224.00 67
87 POL POL 19484 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk RET* 44 43 41 40 37 25 0 230.00 68
88 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 34 43 44 38 39 DNC* DNE 0 243.00 69
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 1 Tomasz Gaj SZK OK-Dinghy 1* 1 1 1 1 1 1 6.00
2 POL POL 14 Pawel Pawlaczyk JKW Poznań 2 2 4* 2 2 2 2 12.00
3 POL POL 7 Marek Bernat KKS "Warmia" Olsztyn 3 3 2 4 5 6* 4 21.00
4 POL POL 44 Przemysław Droździk KŻ LOK"Dryf"Kęty 4 5* 5 3 3 4 3 22.00
5 POL POL 71 Jarosław Radzki KKS "Warmia" Olsztyn 5 6 3 5 7* 5 6 30.00
6 POL POL 4 Radosław Droździk KŻ LOK"Dryf"Kęty 6 7* 6 6 4 7 5 34.00
7 POL POL 19 Grzegorz Salamon KŻ "Horn" Kraków 7 4 UFD* 7 6 3 8 35.00
8 POL POL 40 Robert Święcki MKS "Dwójka" Warszawa 8 9 7 9 8 8 DNC* 49.00
9 POL POL 8 Waldemar Czyż KŻ "Horn" Kraków 9 8 RET* 8 9 9 7 50.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 185 Mikołaj Michalski GKŻ Gdańsk 1 RDG 0 5* 2 1 1 2 12.30
2 POL POL 175 Przemysław Szybkowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 1 1 1 3 4* 2 3 14.00
3 POL POL 636 Dominik Lewinski GKŻ Gdańsk 7 3 3 7 4 2 12 14* 38.00
4 POL POL 45 Kamil Ugniewski GKŻ Gdańsk 10 11 17* 9 1 3 4 1 39.00
5 POL POL 4 Dawid Litwinek KS "Baza" Mrągowo 2 8 5 8 10* 7 5 4 39.00
6 POL POL 66 Adam Zarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 10 7 3 6 8 6 11* 44.00
7 POL POL 850 Kajetan Pawłowski AZS Poznań 5 6 4 6 UFD* 5 10 10 46.00
8 POL POL 27 Igor Eliasz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 9 5 8 12* 5 9 7 7 50.00
9 POL POL 97 Jakub Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12 2 13 4 UFD* 12 3 6 52.00
10 POL POL 134 Weronika Marciniak SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 4 6 14 12 13 11 16* 68.00
11 POL POL 893 Aleksander Przychodzeń SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6 DSQ* 2 2 7 6 DSQ DSQ 69.00
12 POL POL 64 Alexander Biene SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 13 9 15 16* 13 10 16 5 81.00
13 POL POL 230 Maja Kuchta SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 11 13 14 11 11 14 15* 15 89.00
14 POL POL 15 Jedrzej Cituk KS "Baza" Mrągowo 14 15 9 13 16 15 9 UFD* 91.00
15 POL POL 194 Agata Banach AZS Poznań 16 12 DNF* 19 9 11 19 8 94.00
16 POL POL 120 Grzegorz Bujnowski YKP Warszawa 15 16 12 20* 14 19 14 13 103.00
17 POL POL 250 Jan Szkolnicki GKŻ Gdańsk 19 19 DNF* 10 UFD 16 8 12 107.00
18 POL POL 6 Jakub Pyrek KS "Baza" Mrągowo 18 17 16 17 18 22* 13 9 108.00
19 POL POL 108 Julia Dawidowicz YKP Warszawa 17 14 11 21* 15 17 17 18 109.00
20 POL POL 1556 Marta Poplonyk AZS Poznań 20 18 10 15 DNC* 21 18 DNF 125.00
21 POL POL 42 Michal Polak GKŻ Gdańsk DNC* DNC DNC 18 8 18 21 17 128.00
22 POL POL 18 Jan Pasiuk KS "Baza" Mrągowo 21 20 DNC* DNF 17 20 20 UFD 144.00
29er Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
420 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Europa Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
HC-16 Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser Radial - Kobiety Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
OK-Dinghy Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
RS:X Wyniki oficjalne po 8 wyścigach