Mistrzostwa Polski

28 - 30 sie 2020 Gdynia, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
F3
F4
F5
F6
F7
F8
F9
Pkt
Mł.
Jr
1
POL 215951
Tadeusz Kubiak
1994
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
1
6
18
6
4
1
2
5
19*
43.00
2
POL 191157
Piotr Malinowski
2001
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
8
5
RET*
11
5
13
8
7
2
59.00
1
3
POL 215007
Maciej Grabowski
1978
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
3
16
DNC*
1
3
9
13
3
13
61.00
4
LTU 213078
Martis Pajarskas
1993
LITHUANIA
6
2
3
14
8
15
3
12
26*
63.00
5
POL 214219
Filip Ciszkiewicz
1995
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
7
10
2
3
DSQ*
18
11
9
5
65.00
6
POL 217555
Jakub Rodziewicz
1998
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
BFD*
4
7
4
2
6
31
4
14
72.00
7
POL 214117
Filip Miłoszewski
2003
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
4
9
1
9
12
11
28*
22
17
85.00
2
1
8
POL 214223
Stanisław Klimaszewski
1992
Giżycka Grupa Regatowa
2
12
15
12
17*
12
12
17
10
92.00
9
POL 88
Łukasz Machowski
2001
MKS Dwójka Warszawa
18
8
8
17
23*
20
4
10
8
93.00
3
10
POL 213500
Kacper Stanisławski
2000
Yacht Klub Polski Gdynia
5
7
10
20
24*
8
23
14
18
105.00
4
11
POL 7
Mikołaj Silny
2002
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
12
23
6
2
11
26
5
DSQ*
24
109.00
5
2
12
POL 100
Michał Krasodomski
2003
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
9
3
4
DSQ*
6
10
24
34
20
110.00
6
3
13
POL 21411
Przemysław Machowski
2003
21
21
19
16
13
37*
17
8
3
118.00
7
4
14
POL 216937
Kacper Błaszczyk
2000
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
11
25*
16
18
14
24
7
16
21
127.00
8
15
POL 214220
Konstanty Sawicki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
15
39*
5
26
19
16
22
18
7
128.00
9
5
16
POL 5
Filip Rajchert
2003
MKS Dwójka Warszawa
19
1
14
21
16
14
25
29*
25
135.00
10
6
17
CRO 1
Tonci Stipanovic
1986
CROATIA
DNC*
DNC
DNC
5
1
4
6
2
9
145.00
18
POL 215784
Tomasz Misiak
2001
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
26
15
24
19
15
31
10
32*
6
146.00
11
19
POL 21078
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
17
11
35
10
43*
40
9
23
15
160.00
12
7
20
LTU 210163
Karolis Janulionis
1992
LITHUANIA
BFD*
22
BFD
7
7
3
15
21
36
170.00
21
LTU 210169
Radvilas Janulionis
2000
LITHUANIA
BFD*
13
20
22
35
25
14
15
29
173.00
13
22
POL 204343
Hubert Polaczyk
2001
Klub Żeglarski MEWA
16
28
BFD*
37
36
7
19
26
11
180.00
14
23
LTU 206115
Vejas Strelčiunas
2002
LITHUANIA
14
20
27
15
18
17
16
DNC*
DNC
186.00
15
8
24
POL 208552
Jakub Wiedeheft
2003
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
27
BFD*
13
8
27
22
36
20
37
190.00
16
9
25
CRO 9
Filip Jurišić
1992
CROATIA
DNC*
DNC
DNC
DNC
9
2
1
1
1
191.00
26
POL 211916
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
13
36
22
29
44*
34
27
11
23
195.00
17
10
27
POL 192583
Maksymilian Burdziej
2003
Centrum Żeglarskie
20
18
17
23
25
29
41*
37
30
199.00
18
11
28
DEN 212567
Andreas Krabbe-Christensen
1999
DENMARK
10
17
9
DNC*
26
BFD
30
BFD
4
214.00
29
POL 212957
Jakub Dumara
1986
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
30
14
11
25
28
27
47
36
50*
218.00
30
POL 212510
Hubert Lipiński
2002
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
23
29
23
32
33
43*
39
13
28
220.00
19
12
31
RUS -
Sergei Komissarov
1987
Russia
DNC*
DNC
DNC
13
10
5
DNC
6
16
227.00
32
POL 216119
Bartłomiej Mierzwa
2003
TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA
BFD*
24
32
30
38
23
26
24
34
231.00
20
13
33
POL 210943
Michał Maciaszczyk
1997
Centrum Żeglarskie
31
19
12
44*
32
30
44
38
38
244.00
34
POL 9
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
34
38
21
39
31
32
20
48*
33
248.00
21
14
35
POL 210788
Maksymilian Cymerman
2002
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
33
37
30
31
37
33
42*
42
12
255.00
22
15
36
POL 191127
Wiktor Robaczewski
2003
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
36
35
28
38
22
BFD*
33
31
32
255.00
23
16
37
POL 1
Dominik Śliwiński
2003
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
39
32
29
28
39
21
32
43*
43
263.00
24
17
38
POL 21500
Wojciech Antoniak
2002
Centrum Żeglarskie
35
33
26
35
45
35
29
30
47*
268.00
25
18
39
POL 11
Filip Kapała
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
22
26
41
40
42
46*
21
33
46
271.00
26
19
40
POL 194948
Piotr Ostrowski
2000
AZS UW Warszawa
25
BFD*
34
27
46
39
18
25
DNC
273.00
27
41
LTU 213079
Rukas Strelčiunas
2003
LITHUANIA
37
34
42
36
20
DNC*
45
41
22
277.00
28
20
42
POL 210945
Jędrzej Bering
2001
Centrum Żeglarskie
41
27
31
42
40
19
54*
35
44
279.00
29
43
POL 205645
Kacper Żywiczka
2003
Chojnicki Klub Żeglarski
32
42
44*
33
41
38
35
28
31
280.00
30
21
44
POL 189550
Krzysztof Dobrowolski
1970
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
29
44
25
34
49*
47
34
47
27
287.00
45
POL 214221
Mateusz Siedlecki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
42
41
40
47*
21
36
43
27
45
295.00
31
22
46
POL 207579
Antoni Borkowski
2003
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
24
45
BFD*
43
34
41
49
45
40
321.00
32
23
47
POL 211271
Karol Eriksson
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
28
31
38
51
52*
28
50
44
52
322.00
33
24
48
CRO 216245
Božidar Golubić
2001
CROATIA
DNC*
DNC
DNC
24
29
BFD
38
19
41
328.00
34
49
POL 8
Przemysław Okoński
2003
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
40
30
37
41
47
DNC*
52
46
42
335.00
35
25
50
POL 213075
Tymoteusz Walicki
2003
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
BFD*
40
36
48
30
42
40
51
53
340.00
36
26
51
POL 190544
Alan Kocięda
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
43
46
46
46
51*
45
37
49
35
347.00
37
27
52
POL 210946
Gabriel Małecki
2004
Centrum Żeglarskie
45
43
33
55*
50
44
53
40
54
362.00
38
28
53
POL 214213
Jan Melzer
2005
Giżycka Grupa Regatowa
38
47
39
50
55*
48
51
53
49
375.00
39
29
54
POL 195307
Franek Kotlarek
2005
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
44
BFD*
43
49
53
52
DNC
39
39
378.00
40
30
55
POL 212632
Piotr Vogel
2005
47
50
49
45
48
50
48
52*
48
385.00
41
31
56
POL 70889
Mikołaj Kmin
2005
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
BFD*
BFD
47
53
54
49
46
50
51
409.00
42
32
57
POL 209038
Bartosz Dąbrowski
2004
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
46
48
48
54
56
51
DNC*
DNC
DNC
421.00
43
33
58
POL 209431
Maciej Małachowski
2003
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
48
49
45
52
57
DNC*
DNC
DNC
DNC
428.00
44
34