28 - 30 sie 2020

Mistrzostwa Polski

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Klub R1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Pkt Mł.
1 POL POL 17 Piotr Kula 1987 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 3 1 8 2 1 2 6 3 2 20.00
2 EST EST 1 Taavi Valter Taveter 1997 ESTONIA 6 3 7 8 2 1 8 14 1 36.00 1
3 POL POL 52 Krzysztof Stromski 1996 Yacht Club Rewa 12 6 17 9 4 3 11 1 6 52.00
4 POL POL 8 Łukasz Lesiński 1984 Yacht Klub Stal Gdynia DSQ* 2 11 10 3 5 9 7 14 61.00
5 POL POL 1 Milosz Wojewski 1991 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 8 9 12 7 5 4 10 8 SCP* 63.00
6 POL POL 73 Andrzej Romanowski 1965 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 10 4 13 11 14 6 12 10 5 71.00
7 POL POL 111 Kacper Mazurek 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING UFD* 11 24 14 9 9 14 12 4 97.00 2
8 POL POL 18 Bartosz Ptak 1997 WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15 7 19 16 8 12 15 13 11 97.00 3
9 POL POL 6 Bartosz Szydłowski 1985 SAILING LEGIA SP. Z O.O. 11 19 18 17 6 10 18 16 8 104.00
10 POL POL 16 Kacper Ludwiński 2000 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 14 16 26 18 7 18 13 11 9 106.00 4
11 POL POL 26 Bogusław Nowakowski 1957 LOK KLUB WODNY GARLAND 17 8 20 19 17 13 17 18 3 112.00
12 POL POL 70 Artur Siwik 1972 Yacht Club Rewa 16 10 25 23 11 16 26 9 7 117.00
13 POL POL 38 Juliusz Reichelt 1956 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 21 22 22 22 10 11 16 26 10 134.00
14 POL POL 81 Borys Michniewicz 2001 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 13 17 21 30 15 DNC* 22 19 12 149.00 5
15 POL POL 25 Marek Kubat 1975 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 19 18 27 21 22 15 28 15 15 152.00
16 POL POL 11 Sebastian Kalafarski 1996 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 9 5 14 12 13 8 DNC* DNC DNC 161.00
17 POL POL 31 Piotr Rosiński 1963 Polskie Stowarzyszenie Regatowe Klasy Finn 22 14 23 28 16 21 27 23 17 163.00
18 POL POL 83 Blazej Wyszkowski 1949 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 20 24 31 20 18 DNC* 19 21 16 169.00
19 SWE SWE 33 Max Salminen 1988 Sweden 1 DNC* 9 1 DNC DNC 5 6 DNC 172.00
20 POL POL 15 Jakub Micewski 2005 WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 26 15 35 29 21 19 23 22 21 176.00 6
21 POL POL 115 Lucjan Bladowski 1978 Yacht Club Rewa 30 13 30 27 23 23 21 24 18 179.00
22 LTU LTU 27 Rytis Bagdžinas 1970 LITHUANIA 23 21 33 25 24 20 24 25 20 182.00
23 POL POL 12 Oskar Adamiak 2000 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 18 12 16 15 20 7 DNC* DNC DNC 188.00 7
24 POL POL 85 Wojciech Nadolski 1951 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 27 25 34 24 27 DNC* 20 20 19 196.00
25 POL POL 43 Beniamin Kobierski 1975 LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI 25 26 37 31 26 22 30 27 22 209.00
26 GBR GBR 71 Henry Wetherell 1996 GREAT BRITAIN DNC* DNC 4 6 DNC DNC 3 4 DNC 217.00
27 GER GER 25 Max Kohlhoff 1993 GERMANY 4 DNC* 3 DNC DNC DNC 7 5 DNC 219.00
28 POL POL 33 Krzysztof Żółtowski 1957 24 23 29 32 DNC* DNC DSQ 17 13 238.00
29 POL POL 127 Jan Krasodomski 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING UFD* 27 28 13 19 17 DNC DNC DNC 254.00 8
30 POL POL 13 Kajetan Gliniecki 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 28 28 DNC* DNC 25 14 31 29 DNC 255.00 9
31 GBR GBR 41 Giles Scott 1987 GREAT BRITAIN DNC* DNC 1 3 DNC DNC 4 DNC DNC 258.00
32 POL POL 3 Jan Okulicz 1943 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 29 20 36 DNC* DNC DNC 25 28 24 262.00
33 TUR TUR 21 Alican Kaynar 1988 TURKEY 2 DNC* 10 4 DNC DNC DNC DNC DNC 266.00
34 POL POL 5 Pawel Rzepecki 1985 DNC* DNC DNC DNC 28 24 29 DNC 25 306.00
35 CZE CZE 5 Ondřej Teplý 1995 Czech Republic DNC* DNC 5 DNC DNC DNC DNC 2 DNC 307.00
36 IRL IRL 9 Oisin Mcclelland 1993 IRELAND 7 DNC* DNC 5 DNC DNC DNC DNC DNC 312.00
37 RUS RUS 18 Evgeny Dzhura 1973 Russia DNC* DNC DNC 26 12 DNC DNC DNC DNC 338.00
38 ESP ESP 26 Joan Cardona Méndez 1998 SPAIN DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 1 DNC DNC 351.00 10
39 ESP ESP 7 Alejandro Muscat 1985 SPAIN DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 2 DNC DNC 352.00
40 HUN HUN - Zsombor Berecz 1986 DNC* DNC 2 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 352.00
41 UKR UKR 573 Georgii Paches 1995 Ukraine 5 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 355.00
42 RUS RUS 6 Arkadiy Kistanov 1994 Russia DNC* DNC 6 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 356.00
43 HUN HUN 80 Domonkos Németh 2002 HUNGARY DNC* DNC 15 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 365.00 11
44 POL POL 131 Jan Ohde-Świętosławski 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR DNC* DNC 32 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 382.00 12
45 CRO CRO 10 Nenad Bugarin 1993 CROATIA DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00
45 ARG ARG 48 Facundo Olezza 1994 ARGENTINA DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00
45 ARG ARG 1 Facundo Olezza Bazan 1994 ARGENTINA DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00
45 VEN VEN 17 Andres Lage 1991 VENEZUELA DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00
45 ESP ESP 17 Pablo Guitián Sarria 1987 SPAIN DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00
M Nr Załoga Ur Klub F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Pkt Mł. J-ka Mł. J-ka
1 POL POL 217368 Magdalena Kwaśna 1998 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 3 3 1 2 3 1 10* 1 3 17.00
2 DEN DEN 213991 Anna Munch 1998 DENMARK 6 4 2 1 1 2 2 DNC* 15 33.00
3 POL POL 187117 Anna Weinzieher 1990 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING 1 5 4 8 2 12 7 3 24* 42.00
4 POL POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG 10 14* 5 7 6 13 1 8 1 51.00 1 1
5 POL POL 214228 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa 5 13* 8 5 4 7 5 9 10 53.00 2 1
6 POL POL 197117 Wiktoria Gołębiowska 2000 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 2 1 3 4 15 DNC* 3 2 31 61.00 3
7 POL POL 209468 Anna Brzozowska 1993 Centrum Żeglarskie 4 11 14 12 19* 4 6 5 19 75.00
8 POL POL 207007 Marcelina Korszon 2002 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 12 7 9 3 5 14 21 6 36* 77.00 4 2
9 POL POL 1 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 14 6 15 9 14 6 18 4 23* 86.00 5 2
10 POL POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 13 19* 10 10 13 5 11 13 13 88.00 6 3
11 DEN DEN 3 Michala Hoeg Norsell 1999 DENMARK 7 16 7 22* 11 3 13 17 16 90.00
12 POL POL 211313 Katarzyna Harc 2000 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 8 10 12 11 12 9 16 18* 12 90.00 7
13 POL POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 11 31* 16 6 8 11 20 19 18 109.00 8 3
14 POL POL 213144 Laura Szulc 2004 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 19 2 13 16 DNC* 8 9 7 38 112.00 9 4
15 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 17 24 6 34* 20 10 24 10 4 115.00 10 5
16 POL POL 186220 Paulina Placzke 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 9 20 20 13 16 20 17 29* 11 126.00 11 4
17 POL POL 207291 Alicja Spruch 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 27 37* 24 29 7 24 4 11 2 128.00 12
18 POL POL 207099 Magdalena Placzke 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 16 15 11 27 9 18 15 26 35* 137.00 13
19 POL POL 197725 Weronika Folmer 1999 KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 31* 12 23 17 27 23 8 23 5 138.00
20 POL POL 195782 Hanna Koczar 2003 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 22 28 18 25 17 19 29* 20 8 157.00 14 5
21 POL POL 214218 Natalia Burczyńska 2005 Giżycka Grupa Regatowa 28 21 34* 18 23 25 12 15 28 170.00 15 6
22 POL POL 214225 Amelia Dzišba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 24 17 31* 30 18 28 14 14 25 170.00 16 6
23 POL POL 186236 Aleksandra Borucka 2006 25 35* 28 19 26 29 26 12 6 171.00 17 7
24 POL POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 18 9 19 24 22 27 27 35* 29 175.00 18 7
25 POL POL 212589 Amelia Buska 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 21 18 22 28 30 31 32* 25 7 182.00 19 8
26 POL POL 212205 Janka Dmochowska 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA DNC* 22 26 23 25 22 23 22 20 183.00 20 8
27 POL POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG 29* 29 27 26 21 21 22 16 22 184.00 21 9
28 POL POL 185782 Julia Szymczak 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 26 8 21 20 31 DNC* 19 24 37 186.00 22 9
29 POL POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 15 36 17 32 10 15 33 34 39* 192.00 23
30 POL POL 203267 Maria Suchocka 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 32 25 30 14 33 35* 34 33 9 210.00 24 10
31 POL POL 195317 Natalia Malinowska 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 33 33 32 15 35* 33 30 21 14 211.00 25 11
32 POL POL 212638 Iga Marcisz 2004 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 23 27 25 33 32 30 39* 31 17 218.00 26 12
33 POL POL 217484 Anna Trędowska 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 34 23 29 38* 24 17 31 36 30 224.00 27 10
34 POL POL 205658 Aleksandra Mac 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG 30 34 36 35 39* 32 25 28 26 246.00 28 13
35 POL POL 212532 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 36 40* 33 39 28 38 28 27 21 250.00 29 14
36 POL POL 200985 Agnieszka Klingiert 2000 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 40* 26 38 21 38 37 35 32 33 260.00 30
37 POL POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 35 41* 35 36 36 16 36 38 40 272.00 31 15
38 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 39 38 37 37 34 26 41* 30 32 273.00 32 16
39 POL POL 207585 Oliwia Dróżyńska 2004 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 38 39* 39 31 29 36 38 37 27 275.00 33 17
40 POL POL 192860 Aleksandra Mańkowska 2005 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 37 30 40 40 37 34 40 39 41* 297.00 34 18
41 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 20 32 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 310.00 35 19
42 POL POL 160735 Natalia Krysta 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING 41 42 41 41 40 DNC* 37 40 34 316.00 36 20
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Pkt Mł. Jr
1 POL POL 215951 Tadeusz Kubiak 1994 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 1 6 18 6 4 1 2 5 19* 43.00
2 POL POL 191157 Piotr Malinowski 2001 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 8 5 RET* 11 5 13 8 7 2 59.00 1
3 POL POL 215007 Maciej Grabowski 1978 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 3 16 DNC* 1 3 9 13 3 13 61.00
4 LTU LTU 213078 Martis Pajarskas 1993 LITHUANIA 6 2 3 14 8 15 3 12 26* 63.00
5 POL POL 214219 Filip Ciszkiewicz 1995 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7 10 2 3 DSQ* 18 11 9 5 65.00
6 POL POL 217555 Jakub Rodziewicz 1998 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ BFD* 4 7 4 2 6 31 4 14 72.00
7 POL POL 214117 Filip Miłoszewski 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 4 9 1 9 12 11 28* 22 17 85.00 2 1
8 POL POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 2 12 15 12 17* 12 12 17 10 92.00
9 POL POL 88 Łukasz Machowski 2001 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 18 8 8 17 23* 20 4 10 8 93.00 3
10 POL POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 Yacht Klub Polski Gdynia 5 7 10 20 24* 8 23 14 18 105.00 4
11 POL POL 7 Mikołaj Silny 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 12 23 6 2 11 26 5 DSQ* 24 109.00 5 2
12 POL POL 100 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 9 3 4 DSQ* 6 10 24 34 20 110.00 6 3
13 POL POL 21411 Przemysław Machowski 2003 21 21 19 16 13 37* 17 8 3 118.00 7 4
14 POL POL 216937 Kacper Błaszczyk 2000 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 11 25* 16 18 14 24 7 16 21 127.00 8
15 POL POL 214220 Konstanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 15 39* 5 26 19 16 22 18 7 128.00 9 5
16 POL POL 5 Filip Rajchert 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 19 1 14 21 16 14 25 29* 25 135.00 10 6
17 CRO CRO 1 Tonci Stipanovic 1986 CROATIA DNC* DNC DNC 5 1 4 6 2 9 145.00
18 POL POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 26 15 24 19 15 31 10 32* 6 146.00 11
19 POL POL 21078 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa 17 11 35 10 43* 40 9 23 15 160.00 12 7
20 LTU LTU 210163 Karolis Janulionis 1992 LITHUANIA BFD* 22 BFD 7 7 3 15 21 36 170.00
21 LTU LTU 210169 Radvilas Janulionis 2000 LITHUANIA BFD* 13 20 22 35 25 14 15 29 173.00 13
22 POL POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 Klub Żeglarski MEWA 16 28 BFD* 37 36 7 19 26 11 180.00 14
23 LTU LTU 206115 Vejas Strelčiunas 2002 LITHUANIA 14 20 27 15 18 17 16 DNC* DNC 186.00 15 8
24 POL POL 208552 Jakub Wiedeheft 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 27 BFD* 13 8 27 22 36 20 37 190.00 16 9
25 CRO CRO 9 Filip Jurišić 1992 CROATIA DNC* DNC DNC DNC 9 2 1 1 1 191.00
26 POL POL 211916 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa 13 36 22 29 44* 34 27 11 23 195.00 17 10
27 POL POL 192583 Maksymilian Burdziej 2003 Centrum Żeglarskie 20 18 17 23 25 29 41* 37 30 199.00 18 11
28 DEN DEN 212567 Andreas Krabbe-Christensen 1999 DENMARK 10 17 9 DNC* 26 BFD 30 BFD 4 214.00
29 POL POL 212957 Jakub Dumara 1986 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 30 14 11 25 28 27 47 36 50* 218.00
30 POL POL 212510 Hubert Lipiński 2002 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 23 29 23 32 33 43* 39 13 28 220.00 19 12
31 RUS RUS - Sergei Komissarov 1987 Russia DNC* DNC DNC 13 10 5 DNC 6 16 227.00
32 POL POL 216119 Bartłomiej Mierzwa 2003 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA BFD* 24 32 30 38 23 26 24 34 231.00 20 13
33 POL POL 210943 Michał Maciaszczyk 1997 Centrum Żeglarskie 31 19 12 44* 32 30 44 38 38 244.00
34 POL POL 9 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 34 38 21 39 31 32 20 48* 33 248.00 21 14
35 POL POL 210788 Maksymilian Cymerman 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 33 37 30 31 37 33 42* 42 12 255.00 22 15
36 POL POL 191127 Wiktor Robaczewski 2003 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 36 35 28 38 22 BFD* 33 31 32 255.00 23 16
37 POL POL 1 Dominik Śliwiński 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 39 32 29 28 39 21 32 43* 43 263.00 24 17
38 POL POL 21500 Wojciech Antoniak 2002 Centrum Żeglarskie 35 33 26 35 45 35 29 30 47* 268.00 25 18
39 POL POL 11 Filip Kapała 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22 26 41 40 42 46* 21 33 46 271.00 26 19
40 POL POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 25 BFD* 34 27 46 39 18 25 DNC 273.00 27
41 LTU LTU 213079 Rukas Strelčiunas 2003 LITHUANIA 37 34 42 36 20 DNC* 45 41 22 277.00 28 20
42 POL POL 210945 Jędrzej Bering 2001 Centrum Żeglarskie 41 27 31 42 40 19 54* 35 44 279.00 29
43 POL POL 205645 Kacper Żywiczka 2003 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 32 42 44* 33 41 38 35 28 31 280.00 30 21
44 POL POL 189550 Krzysztof Dobrowolski 1970 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 29 44 25 34 49* 47 34 47 27 287.00
45 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 42 41 40 47* 21 36 43 27 45 295.00 31 22
46 POL POL 207579 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 24 45 BFD* 43 34 41 49 45 40 321.00 32 23
47 POL POL 211271 Karol Eriksson 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 28 31 38 51 52* 28 50 44 52 322.00 33 24
48 CRO CRO 216245 Božidar Golubić 2001 CROATIA DNC* DNC DNC 24 29 BFD 38 19 41 328.00 34
49 POL POL 8 Przemysław Okoński 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 40 30 37 41 47 DNC* 52 46 42 335.00 35 25
50 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA BFD* 40 36 48 30 42 40 51 53 340.00 36 26
51 POL POL 190544 Alan Kocięda 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 43 46 46 46 51* 45 37 49 35 347.00 37 27
52 POL POL 210946 Gabriel Małecki 2004 Centrum Żeglarskie 45 43 33 55* 50 44 53 40 54 362.00 38 28
53 POL POL 214213 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 38 47 39 50 55* 48 51 53 49 375.00 39 29
54 POL POL 195307 Franek Kotlarek 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 44 BFD* 43 49 53 52 DNC 39 39 378.00 40 30
55 POL POL 212632 Piotr Vogel 2005 47 50 49 45 48 50 48 52* 48 385.00 41 31
56 POL POL 70889 Mikołaj Kmin 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR BFD* BFD 47 53 54 49 46 50 51 409.00 42 32
57 POL POL 209038 Bartosz Dąbrowski 2004 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 46 48 48 54 56 51 DNC* DNC DNC 421.00 43 33
58 POL POL 209431 Maciej Małachowski 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 48 49 45 52 57 DNC* DNC DNC DNC 428.00 44 34
Finn - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial - Kobiety Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Standard - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 9 wyścigach