Mistrzostwa Polski

28 - 30 sie 2020

Gdynia, Polska

Wyniki regat
Finn - Mężczyźni
M Nr Załoga Ur Klub R1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Pkt Mł.
1 POL 17 Piotr Kula 1987 KŻ Gdańsk 3 1 8 2 1 2 6 3 2 20.00 -
2 EST 1 Taavi Valter Taveter 1997 ESTONIA 6 3 7 8 2 1 8 14 1 36.00 1
3 POL 52 Krzysztof Stromski 1996 Yacht Club Rewa 12 6 17 9 4 3 11 1 6 52.00 -
4 POL 8 Łukasz Lesiński 1984 Yacht Klub Stal Gdynia DSQ* 2 11 10 3 5 9 7 14 61.00 -
5 POL 1 Milosz Wojewski 1991 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 8 9 12 7 5 4 10 8 SCP* 63.00 -
6 POL 73 Andrzej Romanowski 1965 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 10 4 13 11 14 6 12 10 5 71.00 -
7 POL 111 Kacper Mazurek 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING UFD* 11 24 14 9 9 14 12 4 97.00 2
8 POL 18 Bartosz Ptak 1997 WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15 7 19 16 8 12 15 13 11 97.00 3
9 POL 6 Bartosz Szydłowski 1985 SAILING LEGIA SP. Z O.O. 11 19 18 17 6 10 18 16 8 104.00 -
10 POL 16 Kacper Ludwiński 2000 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 14 16 26 18 7 18 13 11 9 106.00 4
11 POL 26 Bogusław Nowakowski 1957 LOK KLUB WODNY GARLAND 17 8 20 19 17 13 17 18 3 112.00 -
12 POL 70 Artur Siwik 1972 Yacht Club Rewa 16 10 25 23 11 16 26 9 7 117.00 -
13 POL 38 Juliusz Reichelt 1956 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 21 22 22 22 10 11 16 26 10 134.00 -
14 POL 81 Borys Michniewicz 2001 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 13 17 21 30 15 DNC* 22 19 12 149.00 5
15 POL 25 Marek Kubat 1975 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 19 18 27 21 22 15 28 15 15 152.00 -
16 POL 11 Sebastian Kalafarski 1996 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 9 5 14 12 13 8 DNC* DNC DNC 161.00 -
17 POL 31 Piotr Rosiński 1963 Polskie Stowarzyszenie Regatowe Klasy Finn 22 14 23 28 16 21 27 23 17 163.00 -
18 POL 83 Blazej Wyszkowski 1949 KŻ Gdańsk 20 24 31 20 18 DNC* 19 21 16 169.00 -
19 SWE 33 Max Salminen 1988 Sweden 1 DNC* 9 1 DNC DNC 5 6 DNC 172.00 -
20 POL 15 Jakub Micewski 2005 WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 26 15 35 29 21 19 23 22 21 176.00 6
21 POL 115 Lucjan Bladowski 1978 Yacht Club Rewa 30 13 30 27 23 23 21 24 18 179.00 -
22 LTU 27 Rytis Bagdžinas 1970 LITHUANIA 23 21 33 25 24 20 24 25 20 182.00 -
23 POL 12 Oskar Adamiak 2000 CHKŻ Chojnice 18 12 16 15 20 7 DNC* DNC DNC 188.00 7
24 POL 85 Wojciech Nadolski 1951 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 27 25 34 24 27 DNC* 20 20 19 196.00 -
25 POL 43 Beniamin Kobierski 1975 LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI 25 26 37 31 26 22 30 27 22 209.00 -
26 GBR 71 Henry Wetherell 1996 GREAT BRITAIN DNC* DNC 4 6 DNC DNC 3 4 DNC 217.00 -
27 GER 25 Max Kohlhoff 1993 GERMANY 4 DNC* 3 DNC DNC DNC 7 5 DNC 219.00 -
28 POL 33 Krzysztof Żółtowski 1957 24 23 29 32 DNC* DNC DSQ 17 13 238.00 -
29 POL 127 Jan Krasodomski 1999 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING UFD* 27 28 13 19 17 DNC DNC DNC 254.00 8
30 POL 13 Kajetan Gliniecki 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 28 28 DNC* DNC 25 14 31 29 DNC 255.00 9
31 GBR 41 Giles Scott 1987 GREAT BRITAIN DNC* DNC 1 3 DNC DNC 4 DNC DNC 258.00 -
32 POL 3 Jan Okulicz 1943 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 29 20 36 DNC* DNC DNC 25 28 24 262.00 -
33 TUR 21 Alican Kaynar 1988 TURKEY 2 DNC* 10 4 DNC DNC DNC DNC DNC 266.00 -
34 POL 5 Pawel Rzepecki 1985 DNC* DNC DNC DNC 28 24 29 DNC 25 306.00 -
35 CZE 5 Ondřej Teplý 1995 Czech Republic DNC* DNC 5 DNC DNC DNC DNC 2 DNC 307.00 -
36 IRL 9 Oisin Mcclelland 1993 IRELAND 7 DNC* DNC 5 DNC DNC DNC DNC DNC 312.00 -
37 RUS 18 Evgeny Dzhura 1973 Russia DNC* DNC DNC 26 12 DNC DNC DNC DNC 338.00 -
38 ESP 26 Joan Cardona Méndez 1998 SPAIN DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 1 DNC DNC 351.00 10
39 ESP 7 Alejandro Muscat 1985 SPAIN DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 2 DNC DNC 352.00 -
40 HUN Zsombor Berecz 1986 DNC* DNC 2 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 352.00 -
41 UKR 573 Georgii Paches 1995 Ukraine 5 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 355.00 -
42 RUS 6 Arkadiy Kistanov 1994 Russia DNC* DNC 6 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 356.00 -
43 HUN 80 Domonkos Németh 2002 HUNGARY DNC* DNC 15 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 365.00 11
44 POL 131 Jan Ohde-Świętosławski 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR DNC* DNC 32 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 382.00 12
45 CRO 10 Nenad Bugarin 1993 CROATIA DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00 -
45 ARG 48 Facundo Olezza 1994 ARGENTINA DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00 -
45 ARG 1 Facundo Olezza Bazan 1994 ARGENTINA DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00 -
45 VEN 17 Andres Lage 1991 VENEZUELA DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00 -
45 ESP 17 Pablo Guitián Sarria 1987 SPAIN DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 400.00 -
Laser Radial - Kobiety
Laser Standard - Mężczyźni
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.