14 - 17 wrz 2017

Mistrzostwa Polski

Gdańsk, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M9 Pkt
1 POL POL 11 Agnieszka Skrzypulec
Irmina Mrózek-Gliszczynska
SEJK "Pogoń" Szczecin
CHKŻ Chojnice
1 1 2* 1 1 1 1 2 12 20.00
2 POL POL 5 Michał Wysocki
Paweł Wysocki
LKŻ Sława
KS AZS AWFiS Gdańsk
BFD* 2 6 3 3 2 4 3 2 25.00
3 POL POL 32 Maciej Sapiejka
Adam Krefft
SEJK "Pogoń" Szczecin
WCSS
2 3 1 4 4 4 5* 1 6 25.00
4 POL POL 85 Marcin Urbański
Maciej Krusiec
OKŻ Olsztyn
MKS "Dwójka" Warszawa
3 4 3 6* 2 5 6 4 4 31.00
5 POL POL 1 Ewa Romaniuk
Jolanta Ogar
AZS Poznań BFD* 6 5 5 5 3 3 7 10 44.00
6 POL POL 50 Kamil Cesarski
Dominik Janowczyk
KS "Baza" Mrągowo
SEJK "Pogoń" Szczecin
4 8 7 2 6 9* 7 5 16 55.00
7 POL POL 80 Antonina Marciniak
Julia Oleksiuk
KS "Baza" Mrągowo
AZS UW Warszawa
DNC* 5 4 8 7 8 2 UFD 14 62.00
8 POL POL 9 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
OKŻ Olsztyn BFD* 9 8 9 9 7 8 8 8 66.00
9 POL POL 56 Cezary Sternicki
Maciej Lipiński
KS "Baza" Mrągowo 5 7 10 10 DNC* DNC 9 9 18 82.00
10 POL POL 34 Wiktoria Wróblewska
Zuzanna Perkowska
OKŻ Olsztyn
MKS "Dwójka" Warszawa
BFD* 10 9 7 8 6 BFD 10 20 84.00
11 POL POL 8 Michalina Wróblewska
Oliwia Korszun
OKŻ Olsztyn
KS "Baza" Mrągowo
RET* DNC DNC 11 10 10 BFD 6 DNC 93.00
12 POL POL 507 Magda Szymaszek
Weronika Janc
UKS Pogoria DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 10 11 DNC 105.00
13 POL POL 4 Tymon Cichocki
Bartek Piosik
UKS GAŻ Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 112.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt
1 POL POL 42 Lukasz Przybytek
Paweł Kołodziński
KS AZS AWFiS Gdańsk 2* 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 12.00
2 POL POL 52 Przemysław Filipowicz
Jacek Nowak
KS AZS AWFiS Gdańsk
AZS UWM Olsztyn
1 2 3 1 2 2 2 2 3 OCS* 3 21.00
3 POL POL 174 Dominik Buksak
Szymon Wierzbicki
KS AZS AWFiS Gdańsk
AZS Poznań
3* 3 1 3 3 3 3 3 2 2 2 25.00
4 POL POL 991 Jan Marciniak
Karol Roman
KS"Aqua"Włocławek DNC* DNC DNF DNF DNF DNF 4 4 4 3 4 49.00
5 POL POL 17 Michał Gabrysiak
Łukasz Wilk
KS"Aqua"Włocławek DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 5 5 5 4 5 54.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 888 Aleksandra Melzacka
Kinga Łoboda
YKP Gdynia
KS AZS AWFiS Gdańsk
1 2 3* 1 1 3 1 9.00
2 POL POL 258 Madeleine Zielińska
Nadia Zielińska
AZS UWM Olsztyn 2 3 1 3 2 1 4* 12.00
3 POL POL 34 Sara Piasecka
Sandra Jankowiak
OKŻ Olsztyn
AZS Poznań
3* 1 2 2 3 2 2 12.00
4 POL POL 119 Maja Micinska
Emilia Zygarłowska
YKP Gdynia DNC* DNC DNC DNC 4 4 3 26.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 53 Jan Pic ŻLKS Poznań 3 1 1 2 3 2 1 1 1 DNC* 15.00
2 POL POL 6 Łukasz Włoch KŻ "Mewa" Poznań 2 2 2 1 6 4 2 DNC* 5 2 26.00
3 POL POL 96 Igor Derwich AZS WAT Warszawa 5 10 8 3 2 3 7 OCS* 4 4 46.00
4 POL POL 76 Katarzyna Pic ŻLKS Poznań 4 3 4 8 10 7 3 5 12 DSQ* 56.00
5 CZE CZE 200 Jiri Zacek Czech Republic DNC* 5 3 7 7 10 8 2 8 7 57.00
6 POL POL 61 Szymon Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 1 4 11 15 4 5 13 OCS* 3 3 59.00
7 POL POL 7 Wojciech Kamiński JKW Poznań DNC* 7 9 6 9 9 14 12 13 6 85.00
8 POL POL 98 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań DNC* 6 6 4 5 8 16 17 17 8 87.00
9 POL POL 31 Piotr Jóźwiak ŻLKS Poznań 6 8 7 12 12 13 11 20* 11 10 90.00
10 POL POL 119 Lena Winiarska YKP Kraków 9 12 13 20* 16 15 12 10 6 9 102.00
11 NOR NOR 434 Marcin Kozieł JK KOSZALIN 7 9 18* 9 13 11 17 14 10 12 102.00
12 POL POL 24 Borys Boratyński JK KOSZALIN 10 11 10 10 14 12 19* 18 7 11 103.00
13 POL POL 36 Joanna Małyszka KŻ "Mewa" Poznań DNC* DNC 5 5 8 6 4 16 19 14 116.00
14 POL POL 83 Marek Kaczmarek JKW Poznań DNC* DNC DNC DNC 1 1 5 4 2 1 131.00
15 SWE SWE 44 Sylwester Bączek UKŻ PMOS PISZ 11 13 14 11 15 DNC* 20 15 27 15 141.00
16 POL POL 5 Jarosław Rapicki WKŻ Wolsztyn 8 15 15 13 18 DNC* 24 30 15 17 155.00
17 POL POL 127 Alicja Pyda JK KOSZALIN 13 14 12 18 19 17 21 24 20 UFD* 158.00
18 POL POL 153 Rafał Szubert ŻLKS Poznań 12 16 17 19 21 DNC* 18 9 30 23 165.00
19 POL POL 183 Aleksander Wiszniowski JKW Poznań DNC* 18 16 14 20 18 31 27 24 21 189.00
20 POL POL 136 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań DNC* DNC DNC 21 24 16 15 7 16 19 196.00
21 POL POL 125 Lech Sztyk KW LOK "Garland" Gliwice DNC* DNC DNC 17 11 DNC 25 11 14 13 208.00
22 POL POL 831 Emilia Zygarłowska JKW Poznań DNC* 17 DNC DNF 23 19 10 22 18 22 209.00
23 POL POL 120 Jarosław Płaszczyca YKP Kraków DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 6 3 9 5 218.00
24 POL POL 58 Pic Emilia ŻLKS Poznań DNC* DNC DNC 16 17 14 DNC 13 26 16 219.00
25 POL POL 10 Jakub Reslerowski WKŻ Wolsztyn DNC* DNC DNC 22 DNC DNC 9 6 21 20 234.00
26 POL POL - David Goetz AZS Poznań DNC* DNC DNC DNF 22 20 26 29 22 24 260.00
27 POL POL 131 Jacek Baryła JK Kamień Pomorski DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 22 26 23 18 284.00
28 POL POL 117 Jan Sikorski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN DNC* DNC DNC DNC DNC 21 30 28 29 27 291.00
29 POL POL 116 Marta Kozieł JK KOSZALIN DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 27 8 33 29 292.00
30 POL POL 361 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 29 19 28 26 297.00
31 POL POL 41 Zosia Derwich WKŻ Wolsztyn DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 28 25 25 28 301.00
32 POL POL 94 Beata Cela YKP Kraków DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 32 21 32 25 305.00
33 SWE SWE 3524 Leon Dura WKŻ Wolsztyn DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 23 23 35 34 310.00
34 POL POL 3128 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 33 31 36 32 327.00
35 POL POL 140 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa DNC* DNC DNC DNF DNF DNC DNC 34 31 30 329.00
36 POL POL 1653 Maciej Wilski YKP Kraków DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 35 32 34 33 329.00
37 POL POL 17 Jakub Micewski WKŻ Wolsztyn DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 34 33 37 31 330.00
38 POL POL 85 Ewa Pawlaczyk JKW Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 351.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M9 Pkt
1 POL POL 17 Piotr Kula GKŻ Gdańsk 1 2 3 UFD* 2 1 3 1 2 15.00
2 POL POL 16 Mikołaj Lahn UKŻ "Wiking" Toruń 3* 1 1 1 1 3 1 3 8 19.00
3 POL POL 8 Lukasz Lesinski Yacht Klub Stal Gdynia 2 3 2 2 3 2 4* 2 4 20.00
4 POL POL 116 Sebastian Kalafarski UKŻ "Wiking" Toruń 4 4 4 3 5 5 2 6* 6 33.00
5 POL POL 73 Andrzej Romanowski YC Rewa 6 5 6 6 6 6 9 12* 10 54.00
6 POL POL 52 Krzysztof Stromski YC Rewa 5 7 5 UFD* 4 4 11 11 12 59.00
7 POL POL 18 Bartosz Ptak WKŻ Wolsztyn 7 10 8 7 7 11* 8 4 16 67.00
8 POL POL 50 Szymon Winiarski WKŻ Wolsztyn 11* 8 10 8 10 7 6 7 14 70.00
9 POL POL 87 Marcin Mrówczyński KS CŻ Szczecin 8 6 7 5 8 13* 7 10 20 71.00
10 POL POL 13 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 12 11 11 4 14* 8 5 9 18 78.00
11 POL POL 25 Marek Kubat SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 14* 9 9 12 11 10 14 13 1 79.00
12 POL POL 14 Piotr Mazur KS Spójnia Warszawa 10 13 12 9 9 9 10 8 DNC* 80.00
13 POL POL 26 Bogusław Nowakowski KW LOK "Garland" Gliwice 13 14 14 11 12 DNC* 12 5 2 83.00
14 POL POL 6 Adrian Raczkowski UKŻ "Wiking" Toruń 9 12 13 10 13 12 13 DNC* DNC 103.00
15 POL POL 21 Jacek Bińkowski KS Spójnia Warszawa UFD* DNC 15 13 DNC DNC 15 14 4 124.00
16 POL POL 59 Bartłomiej Iwaniak YKP Lublin DNC* 15 17 15 DNC DNC 18 16 5 128.00
17 POL POL 11 Mikołaj Przybyła WKŻ Wolsztyn 15 16 16 14 15 DNC* 19 17 DNC 133.00
18 POL POL 1 Borys Michniewicz UKŻ "Wiking" Toruń DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 15 3 144.00
19 POL POL 85 Wojciech Nadolski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 17 18 DNC 161.00
20 POL POL 7 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 16 DNC DNC 163.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M9 Pkt
1 POL POL 211108 Agata Barwińska MOS SSW Iława 1 1 1 1 2 1 4* 3 8 18.00
2 POL POL 211313 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 4* 2 2 3 1 2 1 1 12 24.00
3 POL POL 209432 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 2 3 3 2 3 UFD* 3 5 6 27.00
4 POL POL 209469 Anna Brzozowska KS CŻ Szczecin 6 6 5 7* 6 3 2 4 2 34.00
5 POL POL 207855 Natalia Stawiarska AZS UW Warszawa 3 5 9 6 5 4 14* 11 4 47.00
6 POL POL 204311 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 9* 7 4 4 8 6 5 9 10 53.00
7 POL POL 205300 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 5 4 8 5 4 5 12* 7 16 54.00
8 CZE CZE 208363 Martina Bezdekova Czech Republic 8 9 6 9 7 7 6 10* 14 66.00
9 POL POL 205301 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 10 8 7 10 12 8 20 25* 20 95.00
10 POL POL 198206 Monika Klopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 11 DNC* 12 14 11 10 7 18 18 101.00
11 POL POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 14 11 13 12 15 16 18* 6 1 88.00
12 POL POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 12 17 14 19 13 13 11 23* 3 102.00
13 POL POL 207349 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17 20 10 16 10 9 9 14 UFD* 105.00
14 POL POL 192638 Izabela Satrjan UKŻ "Lamelka" Kartuzy 13 15 15 17 14 14 17 20* 4 109.00
15 POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 20 DNC* 18 13 17 12 15 13 5 113.00
16 POL POL 194967 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 18 18 19 21 DNC* 15 10 8 10 119.00
17 POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 7 13 17 8 9 11 27 28 UFD* 120.00
18 POL POL 206817 Dominika Keska UKŻ "Wiking" Toruń DNC* 12 16 18 16 17 16 12 UFD 139.00
19 POL POL 206499 Julia Stefaniak AZS UW Warszawa UFD* 21 DNC 11 DNC DNC 8 2 2 140.00
20 POL POL 204763 Julia Okońska UKS FIR Warszawa 15 16 20 15 18 DNC* 23 16 UFD 155.00
21 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 19 14 22 22 20 18 25 26 DNC* 166.00
22 POL POL 191831 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa DNC* 19 21 26 19 DNC 29 19 6 171.00
23 POL POL 183128 Karina Jasiewicz AZS UWM Olsztyn DNC* DNC DNC 27 21 DNC 13 21 7 185.00
24 POL POL 191836 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNC* DNC DNC 25 DNC DNC 19 15 8 195.00
25 POL POL 20530 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 16 10 11 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 197.00
26 GBR GBR 206943 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj DNC* DNC DNC 23 DNC DNC 21 17 11 200.00
27 POL POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów DNC* DNC DNC 24 DNC DNC 24 24 9 209.00
28 POL POL 195307 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 22 27 12 221.00
29 POL POL 200987 Katarzyna Król KS CŻ Szczecin DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 28 22 13 223.00
30 POL POL 201561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków DNC* DNC DNC 20 DNC DNC 26 29 UFD 235.00
31 POL POL 166479 Jagoda Kania KŻ "Horn" Kraków DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 256.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 206822 Aleksander Arian SAILING Team Rzeszów 1 3 6* 3 3 3 4 1 3 21.00
2 POL POL 208733 Dawid Kania ŻLKS Poznań 3 4 5 1 1 2 7 BFD* 1 24.00
3 POL POL 195310 Marcin Rudawski MKS "Dwójka" Warszawa 4 2 1 2 4 5 9 3 BFD* 30.00
4 POL POL 167671 Kuba Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 5 1 4 6 2 1 10 26* 2 31.00
5 POL POL 209035 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 5 3 5 5 6 17 5 BFD* 48.00
6 POL POL 173475 Mateusz Hanke KS AZS AWFiS Gdańsk 12 9 2 8 8 4 5 6 14* 54.00
7 POL POL - Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 10 8 25* 10 9 9 16 4 13 79.00
8 POL POL 212632 Jakub Marciniak JKW Poznań 9 7 9 9 13 12 DNC* 20 4 83.00
9 POL POL 191842 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 6 7 4 12 8 37 DSQ* 8 88.00
10 POL POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 8 11 10 7 26 7 2 BFD* 20 91.00
11 POL POL 19283 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 19 24* 8 11 6 18 23 7 6 98.00
12 POL POL 207099 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 16 21* 16 12 15 14 3 17 10 103.00
13 POL POL 200985 Kacper Stanisławski MKŻ Arka Gdynia 7 10 26 14 18 DNC* 11 12 7 105.00
14 POL POL 198208 Karol Wojda MKS "Dwójka" Warszawa 15 14 11 18 28* 20 8 11 12 109.00
15 POL POL 190826 Artur Keller UKŻ Michałowo 18 15 12 22* 19 22 12 10 5 113.00
16 POL POL 8 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 11 28 15 13 7 11 30* 13 15 113.00
17 POL POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 12 13 16 14 17 31* 16 16 118.00
18 POL POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 22 18 23 23 20 16 6 14 BFD* 142.00
19 POL POL 210943 Michał Maciaszczyk KS CŻ Szczecin 17 13 18 19 17 10 DSQ* 37 17 148.00
20 POL POL 8 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 30 20 17 21 27 27 14 9 BFD* 165.00
21 POL POL 210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 23 16 14 17 10 13 71 BFD* 9 173.00
22 POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS Spójnia Warszawa 24 23 41* 15 16 24 24 35 18 179.00
23 POL POL 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 20 17 22 24 23 29 58 62* 22 215.00
24 POL POL 211258 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 27 33 31 37 30 28 18 58* 19 223.00
25 POL POL 111 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 21 19 20 30 22 19 46 46 BFD* 223.00
26 POL POL 180728 Krzysztof Racz RKS "Lasery" Zegrze 28 22 28 36 31 DNC* 25 33 23 226.00
27 POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻLKS Poznań 31 DNF* 34 31 41 25 27 47 27 263.00
28 POL POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 Białystok 25 27 29 45 32 30 72* 42 38 268.00
29 POL POL 160406 Patryk Żeberski PKM LOK Poznań 46 DNF* 32 33 34 26 29 52 25 277.00
30 POL POL 201122 Jakub Cymerman UKS Barnim Goleniów DNC* DNF 21 32 33 23 41 15 28 278.00
31 POL POL 186235 Aleksander Unruh AZS Poznań 45 32 27 26 29 DNC* 40 48 31 278.00
32 POL POL 192682 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 41 DNF* 38 38 25 36 34 27 40 279.00
33 POL POL 1 Mieszko Niewiarowski CHKŻ Chojnice 29 31 DNC* 29 24 31 51 22 BFD 302.00
34 POL POL 210946 Mateusz Szymczak KS CŻ Szczecin 34 DNF* 24 41 36 33 19 BFD 32 304.00
35 POL POL 186834 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 37 29 30 25 39 BFD* 62 43 50 315.00
36 POL POL 202449 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 38 DNF* 42 27 44 41 15 25 BFD 317.00
37 POL POL 192638 Szymon Rodziewicz-Borowski AZS UW Warszawa 39 DNF* 33 47 42 35 26 57 41 320.00
38 POL POL 2 Kacper Fabian SEJK "Pogoń" Szczecin 40 DNF* 44 42 49 43 49 8 46 321.00
39 POL POL 194937 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin DNC* DNC DNC 34 21 BFD 1 2 11 324.00
40 POL POL 195304 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 47 DNF* 40 46 43 38 55 19 36 324.00
41 POL POL 194842 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze 49 DNF* 39 49 46 34 57 40 33 347.00
42 POL POL 209834 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków DNC* DNF 45 58 53 37 28 28 21 355.00
43 POL POL 186233 Jan Krasodomski SEJK "Pogoń" Szczecin 13 DNC* DNC 20 11 15 48 BFD BFD 362.00
44 POL POL 170891 Daniel Halicki UKŻ 7 Białystok 33 26 36 39 48 BFD* 77 54 56 369.00
45 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań DNC* DNF 54 48 45 39 32 41 30 374.00
46 POL POL 191837 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42 DNF* 35 35 51 40 42 50 BFD 380.00
47 POL POL 17 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 35 30 46 28 47 32 DNC* DNC DNC 388.00
48 POL POL 212511 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 36 DNF* 43 DNC 40 BFD 50 24 42 405.00
49 RUS RUS 209107 Daniil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNC* DNC DNC 54 35 21 60 45 24 409.00
50 POL POL 178115 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów DNC* DNF 52 57 58 45 54 21 44 416.00
51 POL POL 201940 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 50 DNF* 37 44 38 44 52 BFD DNC 435.00
52 POL POL 212649 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów DNC* DNC 55 DNF DNC 49 33 18 51 461.00
53 POL POL 204342 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik DNF* DNF 47 40 DNC DNC 59 34 29 464.00
54 POL POL 195317 Tomasz Misiak JKW Poznań DNC* DNC DNC 59 50 46 64 60 34 483.00
55 POL POL 19484 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 32 DNC* DNC 65 DNC DNC 47 36 53 488.00
56 POL POL 193512 Aleksander Pikuła KS CŻ Szczecin 44 DNF* DNC 43 37 BFD 67 44 BFD 490.00
57 POL POL 212510 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 26 25 19 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 495.00
58 POL POL 88571 Michał Krawczyk AZS UWM Olsztyn DNF* DNF 49 DNF 54 BFD 65 51 26 500.00
59 POL POL 197815 Maciej Jedliński YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNF* DNC DNC 51 55 DNC 21 39 DNC 506.00
60 POL POL 1667 Daniel Smoliński KS CŻ Szczecin 51 DNF* 48 56 57 DNC DNC DNC 49 516.00
61 POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice DNC* DNC DNC 55 52 42 63 63 DNC 530.00
62 POL POL 198209 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 43 DNC* DNC 50 DNC DNC 22 BFD DNC 540.00
63 POL POL 7 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC 67 DNC DNC 38 49 47 541.00
64 POL POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 48 DNC* DNC UFD DNC DNC 39 32 DNC 544.00
65 POL POL 200843 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań DNF* DNF 51 DNC DNC DNC 45 55 55 546.00
66 POL POL 180729 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia DNF* DNC 50 52 DNF DNC 56 53 BFD 551.00
67 POL POL 201105 Mierzwa Bartłomiej TS "Kuźnia" Rybnik DNF* DNF DNC DNC DNC DNC 61 30 39 555.00
68 POL POL 189534 Maciej Dziewit KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC 60 56 48 74 64 DNC 557.00
69 POL POL 198203 Jakub Stremlau TKŻ Toruń DNC* DNC DNC 62 DNC DNC 53 23 DNC 563.00
70 POL POL 212961 Bartłomiej Krajewski MKŻ Arka Gdynia DNC* DNC 53 DNF DNC DNC 66 59 48 566.00
71 POL POL 29 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* DNC DNC 53 DNF BFD 70 56 52 571.00
72 POL POL 36 Klaudiusz Wieczorkowski KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC 66 DNC DNC 20 61 DNC 572.00
73 POL POL 186222 Maksymilian Drobniewski YKP Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 76 38 35 574.00
74 POL POL 186228 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 44 29 DNC 583.00
75 POL POL 192834 Kacper Jaskuła ŻLKS Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNS 36 BFD 37 583.00
76 POL POL 166279 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 43 31 DNC 584.00
77 POL POL 19184 Bartek Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNC* DNC DNC 63 DNC DNC 73 65 45 586.00
78 POL POL 182211 Bartosz Miziewicz SKŻ Sława DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 35 BFD 43 588.00
79 POL POL 192980 Jakub Szymanowicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo DNC* DNC DNC DNC DNC 50 68 DNC 54 597.00
80 POL POL 174566 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków DNC* DNC DNC 64 DNF 47 69 BFD DNC 605.00
81 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNF* DNC DNC DNC DNC DNC 13 BFD DNC 608.00
82 POL POL 167681 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice DNF* DNF DNC 61 DNF DNC DNC DNC DNC 656.00
83 POL POL 186219 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 75 DNC DNC 670.00
84 POL POL 206817 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 680.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 1 Tomasz Gaj SZK OK-Dinghy 1 1 1 3 2 2 5 7* 15.00
2 POL POL 19 Grzegorz Salamon KŻ "Horn" Kraków DNS* 2 2 2 4 3 7 1 21.00
3 POL POL 10 Jarosław Radzki KKS "Warmia" Olsztyn DNC* 4 4 4 3 4 1 6 26.00
4 POL POL 14 Paweł Pawlaczyk JKW Poznań DNC* DNC DNC 1 1 1 3 5 29.00
5 POL POL 11 Michał Gaj SZK OK-Dinghy 2 3 3 DNC* DNC DNC 2 3 31.00
6 POL POL 44 Przemysław Droździk KŻ LOK"Dryf"Kęty DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 6 2 53.00
7 POL POL 7 Marek Bernat KKS "Warmia" Olsztyn DNF* DNC DNC DNC DNC DNC 4 4 53.00
8 POL POL 40 Robert Święcki MOS 2 Warszawa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 63.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 313 Lidia Sulikowska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 1 2 3* 1 2 1 2 3 1 1 14.00
2 POL POL 17 Aga Szpak SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 1 1 2 3 3 5 6* 2 3 23.00
3 POL POL 134 Weronika. Marciniak SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 2 3 4* 3 4 4 1 2 3 2 24.00
4 POL POL 230 Maja Kuchta SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 5* 2 5 1 2 4 4 5 5 32.00
5 POL POL 1556 Marta Poplonyk AZS Poznań 5 6 7* 6 6 5 3 1 4 6 42.00
6 POL POL 114 Magdalena Majewska KS "Baza" Mrągowo 7 4 5 DNF* DNF DNF 6 5 6 4 53.00
7 POL POL 108 Julia Dawidowicz YKP Warszawa 6 7 6 4 5 6 7 7 7 OCS* 55.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 893 Aleksander Przychodzeń SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5* 1 1 1 2 3 2 1 2 1 14.00
2 POL POL 175 Przemyslaw Szybkowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 1 2 2 2 3 1 7 4 3 13* 25.00
3 POL POL 185 Mikołaj Michalski GKŻ Gdańsk 4 4 5 4 1 2 3 3 7* 2 28.00
4 POL POL 93 Jakub Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 5 3 3 4 4 5 14 16* 8 49.00
5 POL POL 45 Kamil Ugniewski GKŻ Gdańsk 11 13 11 11 DNF* 8 1 2 1 3 61.00
6 POL POL 500 Maciej Zalewski KS "Baza" Mrągowo 2 3 6 5 5 5 19* 7 11 17 61.00
7 POL POL 407 Mikołaj Terman SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 9 7 8 8 6 6 8 11 19* 6 69.00
8 POL POL 850 Kajetan Pawłowski AZS Poznań 8 6 7 10 DNF* 7 4 16 8 4 70.00
9 POL POL 191 Jędrzej Cituk KS "Baza" Mrągowo DNF* 9 10 6 7 10 10 12 15 12 91.00
10 POL POL 76 Michał Walenczewski GKŻ Gdańsk 7 DSQ* 4 7 11 DNF 13 10 6 10 92.00
11 POL POL 116 Michał Warzocha KS "Baza" Mrągowo 6 8 9 9 8 9 20* 17 13 14 93.00
12 POL POL 15 Igor Eliasz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 10 10 DNF* DNF 12 DNF 6 8 10 5 109.00
13 POL POL 186 Andrzej Komor GKŻ Gdańsk DNF* DNF 14 14 10 12 9 5 14 19 121.00
14 POL POL 42 Michał Polak GKŻ Gdańsk DNF* DNF 12 13 9 11 14 13 9 16 121.00
15 POL POL 502 Dawid Litwinek KS "Baza" Mrągowo 12 12 13 DNF* DNF 13 16 9 OCS 9 132.00
16 POL POL 144 Kajetan Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNF* DNF 15 DNF DNF DNF 11 6 5 7 140.00
17 POL POL 636 Dominik Lewinski GKŻ Gdańsk DNF* 14 DNF DNF DNF DNF 12 21 4 11 158.00
18 POL POL 104 Jakub Szwebów AZS Poznań DNF* 11 DNF 12 DNF DNF 17 15 17 15 159.00
19 POL POL 7 Bartłomiej Witt AZS Poznań DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 21 18 12 18 189.00
20 POL POL 109 Grzegorz Bujnowski YKP Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 15 19 18 22 194.00
21 POL POL 9 Marcin Tyrcz AZS Poznań DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 18 20 21 21 200.00
22 POL POL 101 Ludwik Filipski YKP Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 22 DNF 20 20 206.00
23 POL POL 503 Kuba Pyrek KS "Baza" Mrągowo DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNC DNC DNC 216.00
470 Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
49er Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
49erFX Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Europa Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Finn Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial - Kobiety Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
OK-Dinghy Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
RS:X - Kobiety Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
RS:X - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 10 wyścigach