Mistrzostwa Młodzków w klasie Cadet, Puchar Ministra Marka Gróbarczyka Sekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury w Żeglarskiej Klasie Cadet Młodzik .

1 - 2 paź 2022

Mikołajki, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL 10068 Franciszek Massalski
Olga Lasota
2008
2010
Mężczyzna
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 2* 1 1 2 1 5.00
2 POL 9487 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 1 3 3 7* 4 11.00
3 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 10 5 4 1 RET* 20.00
4 POL 9461 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 4 4 9 10* 6 23.00
5 POL 9972 Filip Nowak
Olek Konkel
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 9 10* 7 5 3 24.00
6 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
2009
2014
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 11 9 2 3 14* 25.00
7 POL 10034 Jowita Kuliś
Nina Gulajew
2010
2013
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda
MKŻ Mikołajki
6 2 12* 6 12 26.00
8 POL 9847 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
2008
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 3 12* 5 12 7 27.00
9 POL 9999 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
2008
2011
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 5 13 15* 11 2 31.00
10 POL 9956 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 12 6 17* 9 8 35.00
11 POL 9433 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 7 14 13 17* 5 39.00
12 POL 9903 Julia Czapiewska
Wiktoria Krauza
2008
2011
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 18* 18 6 8 10 42.00
13 POL 10085 Marcelina Konert
Joanna Kłok
2008
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 8 16* 8 15 13 44.00
14 POL 10082 Lena Nesterowicz
Gabryiela Bednarska
2009
2009
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 15 11 16 4 DNF* 46.00
15 POL 9646 Miłosz Lachowski
Filip Szyperek
2009
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki 14 8 10 16* 16 48.00
16 POL 9603 Ireneusz Szumowski
Jakub Dabrowski
2009
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
PMOS Pisz 16* 15 11 13 15 54.00
17 POL 9735 Szymon Gryczan
Franciszek Fiertek
2009
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
PMOS Pisz 13 17 14 14 RET* 58.00
18 POL 9970 Jekaterina Bianki
Kalina Sienkiewicz
2009
2012
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz OCS* 7 DNC 19 9 59.00
19 POL 9901 Jan Cimiengo
Igor Chabowski
2009
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 17 19* 18 18 11 64.00
20 POL 9354 Izabela Ośkiewicz
Stanisław Massalski
2010
2011
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 21* 20 20 20 17 77.00
21 POL 9252 Zofia Szaryńska
Tomasz Ruban
2010
2010
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 20 23* 22 21 18 81.00
22 POL 9488 Alicja Łabanowska
Katarzyna Matanowska
2010
2012
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 19 22 21 23* 19 81.00
23 POL 9602 Maciej Dowbusz
Syriusz Baranowski
2009
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy DNF* 21 19 22 DNF 86.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.