Mistrzostwa Mazowsza

21 - 22 maj 2022

Plażowa, Białobrzegi, Polska

Wyniki regat
ILCA 4 (Laser 4.7)
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL 215003 Filip Brzostowski KLUB UCZELNIANY AZS UW 1
(1.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
5*
(5.00)
2
(2.00)
5.00
2 POL 206290 Mikołaj Madejak KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 2
(2.00)
2
(2.00)
3*
(3.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
8.00
3 POL 213229 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 4*
(4.00)
4
(4.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
10.00
4 POL 206820 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 3
(3.00)
3
(3.00)
5*
(5.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
14.00
5 POL 191831 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 5*
(5.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
2
(2.00)
5
(5.00)
16.00
6 POL 207281 Alexander Nowak Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 6
(6.00)
6
(6.00)
DNF*
(8.00)
6
(6.00)
DNF
(8.00)
26.00
7 POL 213549 Filip Sroczyński Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 7
(7.00)
DNF*
(8.00)
6
(6.00)
DNF
(8.00)
DNF
(8.00)
29.00
ILCA 6 (Laser Radial)
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 CZE 185102 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1
(1.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
DNF*
(8.00)
4.00
2 POL 214118 Paweł Brzozowski UKS Sindbad Legionowo DNF*
(8.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
7.00
3 POL 173379 Karol Majda KS Spójnia Warszawa 2
(2.00)
3
(3.00)
4*
(4.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
12.00
4 POL 206825 Michał Dębkowski Uczniowski Klub Sportowy Sindbad DNF*
(8.00)
DNF
(8.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
16.00
5 POL 188818 Grzegorz Lesiuk Regatowy Klub Sportowy Lasery Zegrze DNF*
(8.00)
DNF
(8.00)
DNF
(8.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
25.00
6 POL 191859 Mateusz Pisarek Regatowy Klub Sportowy Lasery Zegrze 3
(3.00)
DNF*
(8.00)
DNF
(8.00)
DNF
(8.00)
DNF
(8.00)
27.00
7 POL 1888 Arkadiusz Kowalczuk Regatowy Klub Sportowy Lasery Zegrze DNF*
(8.00)
DNF
(8.00)
DNF
(8.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
27.00
OPP A
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt Dziewczyny Chłopcy
1 POL 3479 Zofia Brdulak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 1
(1.00)
2*
(2.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
4.00 1 -
2 POL 1999 Ian Kurtysh Sailing Legia Warszawa 7*
(7.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
4.00 - 1
3 POL 951 Henryk Komenda SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 2
(2.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
6*
(6.00)
8.00 - 2
4 POL 3464 Paweł Włodarczyk SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 3
(3.00)
4
(4.00)
5
(5.00)
16*
(16.00)
12.00 - 3
5 POL 1791 Emilia Brdulak Sailing Legia Warszawa 9
(9.00)
11*
(11.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
16.00 2 -
6 POL 1906 Antonii Brzozowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 6
(6.00)
5
(5.00)
9*
(9.00)
5
(5.00)
16.00 - 4
7 POL 3511 Piotr Szklarski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 12*
(12.00)
7
(7.00)
6
(6.00)
7
(7.00)
20.00 - 5
8 POL 2100 Aleksandra Matz K.S Spójnia - Warszawa 4
(4.00)
9
(9.00)
13*
(13.00)
9
(9.00)
22.00 3 -
9 POL 3404 TOMASZ BIEDRZYCKI MKS "Dwójka" Warszawa 8
(8.00)
DNF*
(28.00)
7
(7.00)
8
(8.00)
23.00 - 6
10 POL 1674 Wiktor Mariański Sailing Legia Warszawa 11
(11.00)
8
(8.00)
8
(8.00)
15*
(15.00)
27.00 - 7
11 POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia Warszawa 16
(16.00)
DNF*
(28.00)
10
(10.00)
4
(4.00)
30.00 - 8
12 POL 1765 Marianna Dryja K.S Spójnia - Warszawa 5
(5.00)
DNF*
(28.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
33.00 4 -
13 POL 3589 Ewelina Michulec K.S Spójnia - Warszawa 15*
(15.00)
10
(10.00)
12
(12.00)
11
(11.00)
33.00 5 -
14 POL 2029 Wojciech Wołczyk Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 10
(10.00)
12
(12.00)
11
(11.00)
DNF*
(28.00)
33.00 - 9
15 POL 3636 Igor Kanik UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 19*
(19.00)
6
(6.00)
14
(14.00)
14
(14.00)
34.00 - 10
16 POL 1334 Antoni Marcinkiewicz K.S Spójnia - Warszawa 13
(13.00)
DNF*
(28.00)
15
(15.00)
10
(10.00)
38.00 - 11
17 POL 1988 DAWID BRZESKI MKS "Dwójka" Warszawa 17
(17.00)
DNF*
(28.00)
17
(17.00)
13
(13.00)
47.00 - 12
18 POL 2026 Jakub Parchimowicz UKS Sindbad Legionowo 14
(14.00)
DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
20
(20.00)
62.00 - 13
19 POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 18
(18.00)
DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
17
(17.00)
63.00 - 14
20 POL 2048 Zofia Szotyńska KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
18
(18.00)
18
(18.00)
64.00 6 -
21 POL 1628 Gabriel Kowalik KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
19
(19.00)
19
(19.00)
66.00 - 15
22 POL 1950 Marcelina Drescher UKS Sindbad Legionowo DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
84.00 7 -
22 POL 3488 BARTOSZ JANUSEK MKS "Dwójka" Warszawa DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
84.00 - 16
22 POL 3777 Tomasz Ignaczewski K.S Spójnia - Warszawa DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
84.00 - 17
22 POL 2191 Eryk Kąkolewski K.S Spójnia - Warszawa DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
84.00 - 18
22 POL 3467 Tomasz Rysz K.S Spójnia - Warszawa DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
84.00 - 19
22 POL 1452 Juliusz Bartczak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA DNF*
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
DNF
(28.00)
84.00 - 20
OPP B
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt Dziewczyny Chłopcy Dziewczyny do lat 9 Chłopcy do lat 9
1 POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 1
(1.00)
4
(4.00)
1
(1.00)
6.00 - 1 - -
2 POL 959 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa 3
(3.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
10.00 - 2 - -
3 POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 4
(4.00)
1
(1.00)
6
(6.00)
11.00 - 3 - -
4 POL 2202 Magda Kaczyńska UKS FIR Warszawa 6
(6.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
12.00 1 - - -
5 POL 2025 Ewa Bańbura Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 7
(7.00)
2
(2.00)
5
(5.00)
14.00 2 - - -
6 POL 1922 Michał Małagocki KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 5
(5.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
15.00 - 4 - -
7 POL 3438 Marcel Stolarski MKS "Dwójka" Warszawa 2
(2.00)
15
(21.00)
7
(7.00)
30.00 - 5 - -
8 POL 3439 Marta Kowalczyk MKS "Dwójka" Warszawa 8
(8.00)
13
(13.00)
9
(9.00)
30.00 3 - - -
9 POL 1909 Michał Guszcza Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 10
(10.00)
10
(10.00)
11
(11.00)
31.00 - 6 - -
10 POL 1999 Helena Kisiel KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 14
(14.00)
8
(8.00)
10
(10.00)
32.00 4 - - -
11 POL 777 Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa 15
(15.00)
11
(11.00)
8
(8.00)
34.00 - 7 - -
12 POL 1756 Jan Szyksznia Sailing Legia Warszawa 12
(12.00)
9
(9.00)
14
(14.00)
35.00 - 8 - -
13 POL 3582 Eryk Kazimierczyk Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 11
(11.00)
20
(20.00)
13
(13.00)
44.00 - 9 - -
14 POL 2102 Leon Mostowski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 29
(29.00)
7
(7.00)
15
(15.00)
51.00 - 10 - -
15 POL 2157 Jan Pietuszko KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16
(16.00)
18
(18.00)
20
(20.00)
54.00 - 11 - 1
16 POL 1836 Patrycja Zarzecka UKŻ Michałowo 17
(17.00)
17
(17.00)
22
(22.00)
56.00 5 - - -
17 POL 971 Jakub Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 22
(22.00)
14
(14.00)
21
(21.00)
57.00 - 12 - -
18 POL 1776 Stanisław Jachymczyk KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 21
(21.00)
19
(19.00)
17
(17.00)
57.00 - 13 - -
19 POL 1505 Zuzanna Ostaszewska UKŻ Michałowo 23
(23.00)
16
(16.00)
19
(19.00)
58.00 6 - - -
20 POL 1929 Christian Fredrich Sailing Legia Warszawa 13
(13.00)
DNF
(58.00)
12
(12.00)
83.00 - 14 - -
21 POL 1865 Aleksandra Bańbura Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 19
(19.00)
DNF
(58.00)
16
(16.00)
93.00 7 - - -
22 POL 1839 Miłosz Dworakowski UKŻ Michałowo 18
(18.00)
DNF
(58.00)
18
(18.00)
94.00 - 15 - -
23 POL 1424 Adam Brzozowski UKS FIR Warszawa 26
(26.00)
12
(12.00)
DNF
(58.00)
96.00 - 16 - -
24 POL 1645 Wiktoria Poskrobko UKŻ Michałowo 20
(20.00)
DNF
(58.00)
24
(24.00)
102.00 8 - - -
25 POL 893 Klara Krzywicka KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 25
(25.00)
DNF
(58.00)
25
(25.00)
108.00 9 - - -
26 POL 1910 Milan Puskar KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 24
(24.00)
DNF
(58.00)
27
(27.00)
109.00 - 17 - -
27 POL 220 Franciszek Brzostowski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 30
(30.00)
DNF
(58.00)
26
(26.00)
114.00 - 18 - 2
28 POL 1838 Dagmara Gobiec UKŻ Michałowo 28
(28.00)
DNF
(58.00)
28
(28.00)
114.00 10 - - -
29 POL 2107 Monika Firek MKS "Dwójka" Warszawa 9
(9.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
125.00 11 - - -
30 POL 102 Maja Wojdasiewicz UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
23
(23.00)
139.00 12 - - -
31 POL 1791 Jan Brdulak Sailing Legia Warszawa 27
(27.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
143.00 - 19 - 3
32 POL 1436 Maksymilian Jackowski UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 31
(31.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
147.00 - 20 - -
33 POL 1445 Jerzy Parchimowicz UKS Sindbad Legionowo 32
(32.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
148.00 - 21 - -
34 POL 1246 Franciszek Iwanicki MKS „Dwójka” Warszawa DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 29 - -
34 POL 3547 Antoni Kugacz KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 34 - -
34 POL 2135 Karol Sikorski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 33 - -
34 POL 1963 Anna Olchowik KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 22 - - -
34 POL 1766 Maria Pater Sailing Legia Warszawa DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 21 - 4 -
34 POL 2008 Jagoda Klepacka Sailing Legia Warszawa DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 20 - - -
34 POL 3446 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 32 - -
34 POL 960 Liliana Syta UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 19 - 3 -
34 POL 10201 Adam Syta UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 31 - -
34 POL 1020 Jan Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 30 - 5
34 POL 126 Hania Szyplińska UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 18 - 2 -
34 POL 1448 Stanisław Grzonkowski MKS „Dwójka” Warszawa DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 27 - -
34 POL 925 Stanisław Krawczyk MKS „Dwójka” Warszawa DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 28 - -
34 POL 2206 Katarzyna Biały MKS „Dwójka” Warszawa DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 17 - - -
34 POL 1986 Jakub Brzeski MKS "Dwójka" Warszawa DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 26 - 4
34 POL 1892 Patrycja Pietuszko KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 16 - 1 -
34 POL 879 Kajetan Cieślak WTW Warszawa DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 25 - -
34 POL 9 Katarzyna Biernacka Uczniowski Klub Sportowy Sindbad DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 15 - - -
34 POL 1133 Zuzanna Ostaszewska UKŻ Michałowo DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 14 - - -
34 POL 1837 Łukasz Sakowicz UKŻ Michałowo DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 24 - -
34 POL 1840 Natasza Poskrobko UKŻ Michałowo DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 13 - - -
34 POL 2028 Mateusz Kazimierczyk Uczniowski Klub Sportowy Sindbad DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 23 - -
34 POL 1586 Ignacy Koterski Uczniowski Klub Sportowy Sindbad DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 22 - -
34 POL 2787 Franciszek Grygorczuk UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
DNF
(58.00)
174.00 - 35 - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.