Mistrzostwa Mazowsza

21 - 22 maj 2022

Plażowa, Białobrzegi, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
2 ILCA 4 (Laser 4.7) Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
3 ILCA 4 (Laser 4.7) Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
4 ILCA 4 (Laser 4.7) Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
5 ILCA 4 (Laser 4.7) Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa 16.05.2022, 21:18
6 ILCA 4 (Laser 4.7) Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 18.05.2022, 19:03
7 ILCA 4 (Laser 4.7) Mikołaj Madejak 2008 AZS UW Warszawa 20.05.2022, 08:00
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) Michał Dębkowski 2003 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
2 ILCA 6 (Laser Radial) Paweł Brzozowski 1979 Sindbad Sailing 12.05.2022, 17:04
3 ILCA 6 (Laser Radial) Karol Majda 1981 KS Spójnia Warszawa 16.05.2022, 10:27
4 ILCA 6 (Laser Radial) Arkadiusz Kowalczuk 1977 RKS Lasery Zegrze 18.05.2022, 17:04
5 ILCA 6 (Laser Radial) Mateusz Pisarek 1984 RKS Lasery Zegrze 20.05.2022, 12:53
6 ILCA 6 (Laser Radial) Grzegorz Lesiuk 1968 RKS Lasery Zegrze 20.05.2022, 19:07
7 ILCA 6 (Laser Radial) Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 21.05.2022, 21:38
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP A Wojciech Wołczyk 2009 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
2 OPP A Marcelina Drescher 2009 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
3 OPP A Jakub Parchimowicz 2009 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
4 OPP A BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 07:33
5 OPP A TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 07:33
6 OPP A DAWID BRZESKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 07:33
7 OPP A Antoni Marcinkiewicz 2010 KS Spójnia Warszawa 19.05.2022, 12:30
8 OPP A Marianna Dryja 2010 KS Spójnia Warszawa 19.05.2022, 12:30
9 OPP A Ewelina Michulec 2009 KS Spójnia Warszawa 19.05.2022, 12:30
10 OPP A Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 19.05.2022, 12:30
11 OPP A Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 19.05.2022, 12:30
12 OPP A Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 19.05.2022, 12:30
13 OPP A Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 19.05.2022, 12:30
14 OPP A Wiktor Mariański 2009 Sailing Legia 19.05.2022, 19:24
15 OPP A Ian Kurtysh 2007 Sailing Legia 19.05.2022, 19:24
16 OPP A Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia 19.05.2022, 19:24
17 OPP A Emilia Brdulak 2011 Sailing Legia 19.05.2022, 19:24
18 OPP A Zofia Brdulak 2009 Sailing Legia 19.05.2022, 19:24
19 OPP A Paweł Włodarczyk 2008 Sailing Legia 19.05.2022, 19:24
20 OPP A Juliusz Bartczak 2008 Sailing Legia 19.05.2022, 19:24
21 OPP A Antonii Brzozowski 2009 Sailing Legia 19.05.2022, 19:24
22 OPP A Henryk Komenda 2008 Sailing Legia 19.05.2022, 19:24
23 OPP A Grzegorz Karpiński 2008 UKS Nad Jeziorkiem 20.05.2022, 15:09
24 OPP A Gabriel Kowalik 2009 AZS UW Warszawa 20.05.2022, 15:09
25 OPP A Zofia Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 20.05.2022, 15:09
26 OPP A Igor Kanik 2009 UKS Nad Jeziorkiem 20.05.2022, 15:09
27 OPP A Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 20.05.2022, 15:09
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Mateusz Kazimierczyk 2010 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
2 OPP B Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
3 OPP B Aleksandra Bańbura 2012 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
4 OPP B Ewa Bańbura 2010 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
5 OPP B Eryk Kazimierczyk 2012 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
6 OPP B Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
7 OPP B Ignacy Koterski 2012 Sindbad Sailing 05.05.2022, 10:06
8 OPP B Łukasz Sakowicz 2012 UKŻ Michałowo 13.05.2022, 12:58
9 OPP B Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 13.05.2022, 12:58
10 OPP B Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 13.05.2022, 12:58
11 OPP B Miłosz Dworakowski 2011 UKŻ Michałowo 13.05.2022, 12:58
12 OPP B Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 13.05.2022, 12:58
13 OPP B Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 13.05.2022, 12:58
14 OPP B Patrycja Zarzecka 2011 UKŻ Michałowo 13.05.2022, 12:58
15 OPP B Dagmara Gobiec 2010 UKŻ Michałowo 13.05.2022, 12:58
16 OPP B Katarzyna Biernacka 2011 Sindbad Sailing 17.05.2022, 08:42
17 OPP B Kajetan Cieślak 2010 WTW Warszawa 17.05.2022, 08:55
18 OPP B Milan Puskar 2012 KS Spójnia Warszawa 17.05.2022, 09:32
19 OPP B Jan Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 17.05.2022, 09:32
20 OPP B Patrycja Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 17.05.2022, 09:32
21 OPP B Helena Kisiel 2011 KS Spójnia Warszawa 17.05.2022, 09:32
22 OPP B Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 17.05.2022, 09:32
23 OPP B Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 17.05.2022, 09:32
24 OPP B Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 17.05.2022, 09:32
25 OPP B Stanisław Grzonkowski 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 14:41
26 OPP B Franciszek Iwanicki 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 14:41
27 OPP B Stanisław Krawczyk 2012 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 14:41
28 OPP B Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 14:41
29 OPP B Katarzyna Biały 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 14:41
30 OPP B Jakub Brzeski 2013 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 14:41
31 OPP B Marta Kowalczyk 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 14:41
32 OPP B Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2022, 14:41
33 OPP B Maja Wojdasiewicz 2011 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2022, 14:52
34 OPP B Hania Szyplińska 2014 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2022, 14:52
35 OPP B Maksymilian Jackowski 2011 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2022, 14:52
36 OPP B Jan Pisarek 2013 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2022, 14:52
37 OPP B Adam Syta 2011 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2022, 14:52
38 OPP B Liliana Syta 2013 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2022, 14:52
39 OPP B Jakub Pisarek 2011 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2022, 14:52
40 OPP B Christian Fredrich 2010 Sailing Legia 19.05.2022, 20:45
41 OPP B Maria Pater 2013 Sailing Legia 19.05.2022, 20:45
42 OPP B Jagoda Klepacka 2012 Sailing Legia 19.05.2022, 20:45
43 OPP B Jan Szyksznia 2010 Sailing Legia 19.05.2022, 20:45
44 OPP B Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 19.05.2022, 20:45
45 OPP B Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 19.05.2022, 20:45
46 OPP B Jan Brdulak 2015 Sailing Legia 19.05.2022, 21:44
47 OPP B Franciszek Grygorczuk 2010 UKS Nad Jeziorkiem 20.05.2022, 15:09
48 OPP B Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 20.05.2022, 15:09
49 OPP B Franciszek Brzostowski 2013 AZS UW Warszawa 20.05.2022, 15:09
50 OPP B Karol Sikorski 2011 AZS UW Warszawa 20.05.2022, 15:09
51 OPP B Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 20.05.2022, 15:09
52 OPP B Anna Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 20.05.2022, 15:09
53 OPP B Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 20.05.2022, 20:37
54 OPP B Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 20.05.2022, 20:37
55 OPP B Magda Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 20.05.2022, 20:37
56 OPP B Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 20.05.2022, 20:37
57 OPP B Adam Brzozowski 2012 UKS FIR Warszawa 20.05.2022, 20:37
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.