Mistrzostwa Mazowsza

22 - 23 maj 2021 Białobrzegi, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
Kobiety
Mężczyźni
1
POL 210244
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
4
(4.00)
11
(11.00)
BFD*
(23.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
20.00
1
2
POL 218947
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
3
(3.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
3
(3.00)
8*
(8.00)
4
(4.00)
22.00
1
3
CZE 185102
Konrad Berezowski
RKS Lasery Zegrze
8*
(8.00)
4
(4.00)
7
(7.00)
2
(2.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
24.00
2
4
POL 204763
Przemysław Okoński
KS Spójnia Warszawa
13*
(13.00)
8
(8.00)
5
(5.00)
7
(7.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
25.00
3
5
POL 207291
Alicja Spruch
MKS "Dwójka" Warszawa
6
(6.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
9*
(9.00)
9
(9.00)
9
(9.00)
27.00
2
6
POL 195305
Igor Mirowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
1
(1.00)
7
(7.00)
3
(3.00)
DNS*
(24.00)
11
(11.00)
10
(10.00)
32.00
4
7
POL 211313
Kacper Dybiec
K.S. Spojnia - Warszawa
5
(5.00)
10
(10.00)
8
(8.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
11*
(11.00)
33.00
5
8
POL 214348
Mariusz Kowalewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
7
(7.00)
9
(9.00)
DNS*
(24.00)
10
(10.00)
12
(12.00)
1
(1.00)
39.00
6
9
POL 213309
Michał Paciorek
K.S Spójnia - Warszawa
16
(16.00)
5
(5.00)
BFD*
(23.00)
8
(8.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
40.00
7
10
POL 216556
Franciszek Kotlarek
K.S Spójnia - Warszawa
10
(10.00)
12
(12.00)
13*
(13.00)
4
(4.00)
7
(7.00)
8
(8.00)
41.00
8
11
POL 166302
Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
11
(11.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
14*
(14.00)
14
(14.00)
14
(14.00)
43.00
9
12
POL 160406
Krzysztof Dobrowolski
UKS FIR Warszawa
17*
(17.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
5
(5.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
50.00
10
13
POL 180729
Jakub Rzeszotek
MKS "Dwójka" Warszawa
9
(9.00)
2
(2.00)
BFD
(23.00)
DSQ*
(24.00)
2
(2.00)
UFD
(24.00)
60.00
11
14
POL 214118
Paweł Brzozowski
UKS Sindbad Legionowo
12
(12.00)
14
(14.00)
9
(9.00)
13
(13.00)
15*
(15.00)
13
(13.00)
61.00
12
15
POL 208169
Marcin Pietrzak
MKS "Dwójka" Warszawa
2
(2.00)
15
(15.00)
4
(4.00)
DNS*
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
69.00
13
16
POL 198206
Róża Stolarska
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
14
(14.00)
13
(13.00)
11
(11.00)
DNS*
(24.00)
18
(18.00)
15
(15.00)
71.00
3
17
POL 213355
Kacper Radzikowski
MKS "Dwójka" Warszawa
19
(19.00)
20*
(20.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
75.00
14
18
POL 194842
Karol Majda
RKS Lasery Zegrze
20
(20.00)
18
(18.00)
14
(14.00)
11
(11.00)
13
(13.00)
DNS*
(24.00)
76.00
15
19
POL 212721
Hanna Słyk
MKS "Dwójka" Warszawa
18
(18.00)
UFD
(23.00)
10
(10.00)
15
(15.00)
17
(17.00)
DNS*
(24.00)
83.00
4
20
POL 171348
Oskar Kapala
RKS "Lasery" Zegrze
21
(21.00)
DNF*
(23.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
19
(19.00)
16
(16.00)
89.00
16
21
POL 20757
Mikołaj Kmin
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
15
(15.00)
17
(17.00)
15
(15.00)
DNS*
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
95.00
17
22
POL 191859
Mateusz Pisarek
RKS Lasery Zegrze
22
(22.00)
19
(19.00)
18
(18.00)
DNS*
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
107.00
18
23
POL 173838
Stanisław Elmer
RKS Lasery Zegrze
DNS*
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
120.00