Mistrzostwa Mazowsza

22 - 23 maj 2021

Białobrzegi, Polska

Wyniki regat
Laser 4.7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt Kobiety Mężczyźni
1 POL 183127 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 1
(1.00)
2*
(2.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
6.00 1 -
2 POL 214732 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
4
(4.00)
6*
(6.00)
11.00 - 1
3 POL 195310 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 3*
(3.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
13.00 - 2
4 POL 2141 Krzysztof Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 4
(4.00)
6*
(6.00)
4
(4.00)
5
(5.00)
2
(2.00)
5
(5.00)
20.00 - 3
5 POL 216605 Filip Szczepankowski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / MIĘDZYS 11*
(11.00)
5
(5.00)
7
(7.00)
4
(4.00)
7
(7.00)
3
(3.00)
26.00 - 4
6 POL 213209 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa 10
(10.00)
11
(11.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
14*
(14.00)
4
(4.00)
37.00 - 5
7 POL 54406 Jakub Kosowski UKS Sindbad Legionowo 9
(9.00)
8
(8.00)
8
(8.00)
14*
(14.00)
6
(6.00)
8
(8.00)
39.00 - 6
8 POL 195807 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 6
(6.00)
9
(9.00)
10
(10.00)
11*
(11.00)
8
(8.00)
7
(7.00)
40.00 2 -
9 POL 186831 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 13*
(13.00)
4
(4.00)
9
(9.00)
7
(7.00)
12
(12.00)
9
(9.00)
41.00 - 7
10 POL 198207 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 7
(7.00)
7
(7.00)
5
(5.00)
15
(15.00)
UFD*
(19.00)
14
(14.00)
48.00 - 8
11 POL 206290 Mikołaj Madejak KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 5
(5.00)
10
(10.00)
12
(12.00)
DNS*
(19.00)
9
(9.00)
12
(12.00)
48.00 - 9
12 POL 171348 Maria Kmin UKS Sindbad Legionowo 16*
(16.00)
13
(13.00)
15
(15.00)
8
(8.00)
5
(5.00)
10
(10.00)
51.00 3 -
13 POL 11 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 12*
(12.00)
12
(12.00)
11
(11.00)
10
(10.00)
11
(11.00)
11
(11.00)
55.00 - 10
14 POL 194841 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 14
(14.00)
17*
(17.00)
13
(13.00)
9
(9.00)
10
(10.00)
16
(16.00)
62.00 - 11
15 POL 203177 Wojciech Sikorski KLUB UCZELNIANY AZS UW 8
(8.00)
14
(14.00)
16
(16.00)
16
(16.00)
UFD*
(19.00)
DNS
(19.00)
73.00 - 12
16 POL 191841 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa DNS*
(19.00)
DNS
(19.00)
DNS
(19.00)
12
(12.00)
13
(13.00)
13
(13.00)
76.00 - 13
17 POL 205003 Filip Brzostowski KLUB UCZELNIANY AZS UW DNS*
(19.00)
16
(16.00)
17
(17.00)
13
(13.00)
15
(15.00)
15
(15.00)
76.00 - 14
18 POL 7 Jan Schwendimann AZS UW Warszawa 15
(15.00)
15
(15.00)
14
(14.00)
DNS*
(19.00)
DNS
(19.00)
DNS
(19.00)
82.00 - 15
Laser Radial
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt Kobiety Mężczyźni
1 POL 210244 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 4
(4.00)
11
(11.00)
BFD*
(23.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
20.00 - 1
2 POL 218947 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 3
(3.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
3
(3.00)
8*
(8.00)
4
(4.00)
22.00 1 -
3 CZE 185102 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 8*
(8.00)
4
(4.00)
7
(7.00)
2
(2.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
24.00 - 2
4 POL 204763 Przemysław Okoński KS Spójnia Warszawa 13*
(13.00)
8
(8.00)
5
(5.00)
7
(7.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
25.00 - 3
5 POL 207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 6
(6.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
9*
(9.00)
9
(9.00)
9
(9.00)
27.00 2 -
6 POL 195305 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 1
(1.00)
7
(7.00)
3
(3.00)
DNS*
(24.00)
11
(11.00)
10
(10.00)
32.00 - 4
7 POL 211313 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 5
(5.00)
10
(10.00)
8
(8.00)
6
(6.00)
4
(4.00)
11*
(11.00)
33.00 - 5
8 POL 214348 Mariusz Kowalewski KS Spójnia Warszawa 7
(7.00)
9
(9.00)
DNS*
(24.00)
10
(10.00)
12
(12.00)
1
(1.00)
39.00 - 6
9 POL 213309 Michał Paciorek K.S Spójnia - Warszawa 16
(16.00)
5
(5.00)
BFD*
(23.00)
8
(8.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
40.00 - 7
10 POL 216556 Franciszek Kotlarek K.S Spójnia - Warszawa 10
(10.00)
12
(12.00)
13*
(13.00)
4
(4.00)
7
(7.00)
8
(8.00)
41.00 - 8
11 POL 166302 Iwo Barański KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 11
(11.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
14*
(14.00)
14
(14.00)
14
(14.00)
43.00 - 9
12 POL 160406 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 17*
(17.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
5
(5.00)
10
(10.00)
7
(7.00)
50.00 - 10
13 POL 180729 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 9
(9.00)
2
(2.00)
BFD
(23.00)
DSQ*
(24.00)
2
(2.00)
UFD
(24.00)
60.00 - 11
14 POL 214118 Paweł Brzozowski UKS Sindbad Legionowo 12
(12.00)
14
(14.00)
9
(9.00)
13
(13.00)
15*
(15.00)
13
(13.00)
61.00 - 12
15 POL 208169 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 2
(2.00)
15
(15.00)
4
(4.00)
DNS*
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
69.00 - 13
16 POL 198206 Róża Stolarska MKS Dwójka Warszawa 14
(14.00)
13
(13.00)
11
(11.00)
DNS*
(24.00)
18
(18.00)
15
(15.00)
71.00 3 -
17 POL 213355 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 19
(19.00)
20*
(20.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
75.00 - 14
18 POL 194842 Karol Majda RKS Lasery Zegrze 20
(20.00)
18
(18.00)
14
(14.00)
11
(11.00)
13
(13.00)
DNS*
(24.00)
76.00 - 15
19 POL 212721 Hanna Słyk MKS "Dwójka" Warszawa 18
(18.00)
UFD
(23.00)
10
(10.00)
15
(15.00)
17
(17.00)
DNS*
(24.00)
83.00 4 -
20 POL 171348 Oskar Kapala RKS "Lasery" Zegrze 21
(21.00)
DNF*
(23.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
19
(19.00)
16
(16.00)
89.00 - 16
21 POL 20757 Mikołaj Kmin KS Spójnia Warszawa 15
(15.00)
17
(17.00)
15
(15.00)
DNS*
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
95.00 - 17
22 POL 191859 Mateusz Pisarek RKS Lasery Zegrze 22
(22.00)
19
(19.00)
18
(18.00)
DNS*
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
107.00 - 18
23 POL 173838 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze DNS*
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
DNS
(24.00)
120.00 - -
OPP A
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt Chłopcy Dziewczynki
1 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 5*
(5.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
7.00 1 -
2 POL 2078 Stanisław Ługowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 1
(1.00)
1
(1.00)
1
(1.00)
UFD*
(22.00)
8
(8.00)
11.00 2 -
3 POL 1991 August Sobczak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 2
(2.00)
3
(3.00)
5*
(5.00)
2
(2.00)
4
(4.00)
11.00 3 -
4 POL 1570 Antonii Brzozowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 3
(3.00)
4
(4.00)
9*
(9.00)
9
(9.00)
1
(1.00)
17.00 4 -
5 POL 3479 Zofia Brdulak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 7
(7.00)
8*
(8.00)
3
(3.00)
3
(3.00)
6
(6.00)
19.00 - 1
6 POL 951 Henryk Komenda SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 4
(4.00)
5
(5.00)
8
(8.00)
4
(4.00)
13*
(13.00)
21.00 5 -
7 POL 1768 WIKTOR WRÓBEL MKS "Dwójka" Warszawa 6
(6.00)
6
(6.00)
10*
(10.00)
5
(5.00)
5
(5.00)
22.00 6 -
8 POL 2157 Hubert Matz SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 10
(10.00)
7
(7.00)
4
(4.00)
UFD*
(22.00)
9
(9.00)
30.00 7 -
9 POL 2025 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 8
(8.00)
11
(11.00)
6
(6.00)
6
(6.00)
14*
(14.00)
31.00 8 -
10 POL 2107 ALICJA KURPIEWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 12
(12.00)
15*
(15.00)
11
(11.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
37.00 - 2
11 POL 1452 Juliusz Bartczak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 15*
(15.00)
13
(13.00)
14
(14.00)
11
(11.00)
3
(3.00)
41.00 9 -
12 POL 3488 HANNA GĘBICKA MKS "Dwójka" Warszawa 11
(11.00)
16*
(16.00)
7
(7.00)
8
(8.00)
15
(15.00)
41.00 - 3
13 POL 3419 Krzysztof Junczyk UKS Sindbad Legionowo 13*
(13.00)
10
(10.00)
12
(12.00)
10
(10.00)
10
(10.00)
42.00 10 -
14 POL 3464 Paweł Włodarczyk SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 9
(9.00)
9
(9.00)
13
(13.00)
DNF*
(22.00)
17
(17.00)
48.00 11 -
15 POL 2206 BARTOSZ JANUSEK MKS "Dwójka" Warszawa 14
(14.00)
12
(12.00)
15*
(15.00)
14
(14.00)
12
(12.00)
52.00 12 -
16 POL 2028 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 16*
(16.00)
14
(14.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
11
(11.00)
53.00 13 -
17 POL 2041 MAJA SZOTYŃSKA KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNS*
(22.00)
17
(17.00)
18
(18.00)
15
(15.00)
18
(18.00)
68.00 - 4
18 POL 1451 Filip Sroczyński Uczniowski Klub Sportowy Sindbad DNS*
(22.00)
DNS
(22.00)
19
(19.00)
13
(13.00)
16
(16.00)
70.00 14 -
19 POL 2193 IGOR PREKIEL KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 17
(17.00)
18
(18.00)
17
(17.00)
DNS*
(22.00)
DNS
(22.00)
52.00 15 -
20 POL 3438 MARCIN LEWKÓW MKS "DWÓJKA" DNS*
(22.00)
DNS
(22.00)
DNS
(22.00)
DNS
(22.00)
DNS
(22.00)
66.00 16 -
20 POL 1766 Jan Muszyński SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA DNS*
(22.00)
DNS
(22.00)
DNS
(22.00)
DNS
(22.00)
DNS
(22.00)
66.00 17 -
OPP B
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt Chłopcy Dziewczynki Chłopcy do 9 lat Dziewczynki do 9 lat
1 POL 1674 Wiktor Mariański WTW Warszawa 11*
(11.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
2
(2.00)
7.00 1 - - -
2 POL 2029 Alexander Nowak Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 5
(5.00)
2
(2.00)
1
(1.00)
6*
(6.00)
8.00 2 - - -
3 POL 1988 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 8*
(8.00)
4
(4.00)
3
(3.00)
1
(1.00)
8.00 3 - - -
4 POL 2201 Stanisław Wróblewski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 2
(2.00)
5*
(5.00)
2
(2.00)
4
(4.00)
8.00 4 - - -
5 POL 1422 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 4
(4.00)
15*
(15.00)
5
(5.00)
3
(3.00)
12.00 5 - - -
6 POL 3465 Piotr Kowalewski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 3
(3.00)
9*
(9.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
14.00 6 - - -
7 POL 1436 Wojciech Wołczyk UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 14*
(14.00)
6
(6.00)
7
(7.00)
7
(7.00)
20.00 7 - - -
8 POL 1991 Ignacy Sobczak SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 6
(6.00)
10
(10.00)
18*
(18.00)
9
(9.00)
25.00 8 - 1 -
9 POL 3511 Piotr Szklarski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 7
(7.00)
11
(11.00)
16*
(16.00)
12
(12.00)
30.00 9 - - -
10 POL 1470 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 9
(9.00)
22*
(22.00)
12
(12.00)
10
(10.00)
31.00 - 1 - -
11 POL 3466 Kamil Czajkowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 15
(15.00)
8
(8.00)
11
(11.00)
17*
(17.00)
34.00 10 - - -
12 POL 1714 Antoni Malicki KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 18
(18.00)
28*
(28.00)
10
(10.00)
8
(8.00)
36.00 11 - - -
13 POL 1076 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa 12
(12.00)
14
(14.00)
13
(13.00)
15*
(15.00)
39.00 12 - 2 -
14 POL 1909 Michał Guszcza Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 31*
(31.00)
12
(12.00)
17
(17.00)
13
(13.00)
42.00 13 - - -
15 POL 1448 Tomasz Biedrzycki MKS "Dwójka" Warszawa 24*
(24.00)
20
(20.00)
8
(8.00)
16
(16.00)
44.00 14 - - -
16 POL 3446 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 27*
(27.00)
19
(19.00)
15
(15.00)
11
(11.00)
45.00 15 - - -
17 POL 1908 Dawid Brzeski MKS "Dwójka" Warszawa 19
(19.00)
26*
(26.00)
9
(9.00)
18
(18.00)
46.00 16 - - -
18 POL 1424 Tadeusz Kozłowski UKS FIR Warszawa 16
(16.00)
16
(16.00)
14
(14.00)
21*
(21.00)
46.00 17 - - -
19 POL 2071 Amelia Dahms UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 22*
(22.00)
13
(13.00)
20
(20.00)
19
(19.00)
52.00 - 2 - -
20 POL 2202 Magda Kaczyńska UKS FIR Warszawa 20
(20.00)
25*
(25.00)
19
(19.00)
14
(14.00)
53.00 - 3 - -
21 POL 971 Jakub Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 10
(10.00)
18
(18.00)
26*
(26.00)
26
(26.00)
54.00 18 - - -
22 POL 1999 Helena Kisiel KS Spójnia Warszawa 26
(26.00)
7
(7.00)
27
(27.00)
29*
(29.00)
60.00 - 4 - -
23 POL 1106 Marcel Stolarski MKS "Dwójka" Warszawa 1
(1.00)
3
(3.00)
DNS*
(57.00)
RET
(57.00)
61.00 19 - - -
24 POL 156 Eryk Kazimierczyk KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 23
(23.00)
17
(17.00)
25
(25.00)
27*
(27.00)
65.00 20 - 3 -
25 POL 1950 Marcelina Drescher KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 28*
(28.00)
21
(21.00)
24
(24.00)
20
(20.00)
65.00 - 5 - -
26 POL 157 Ewelina Michulec KS Spójnia Warszawa 21
(21.00)
23
(23.00)
22
(22.00)
28*
(28.00)
66.00 - 6 - -
27 POL 958 Piotr Placzke UKS FIR Warszawa 13
(13.00)
24
(24.00)
DNF*
(57.00)
30
(30.00)
67.00 21 - 4 -
28 POL 1111 Natasza Głusik KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 25
(25.00)
30*
(30.00)
21
(21.00)
22
(22.00)
68.00 - 7 - -
29 POL 1139 Stanisław Tracz MKS "Dwójka" Warszawa 17
(17.00)
29
(29.00)
29
(29.00)
31*
(31.00)
75.00 22 - 5 -
30 POL 1776 Dominik Kmin UKS FIR Warszawa 32
(32.00)
27
(27.00)
DNF*
(57.00)
24
(24.00)
83.00 23 - 6 -
31 POL 2825 Jakub Parchimowicz UKS Sindbad Legionowo 34
(34.00)
42*
(42.00)
30
(30.00)
25
(25.00)
89.00 24 - - -
32 POL 1570 Jan Pietuszko KS Spójnia Warszawa 30
(30.00)
32
(32.00)
DNS*
(57.00)
32
(32.00)
94.00 25 - 7 -
33 POL 2026 Jerzy Parchimowicz UKS Sindbad Legionowo 35
(35.00)
43*
(43.00)
31
(31.00)
33
(33.00)
99.00 26 - - -
34 POL 2025 Ryszard Junczyk UKS Sindbad Legionowo 33
(33.00)
46*
(46.00)
32
(32.00)
34
(34.00)
99.00 27 - 8 -
35 POL 1478 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
23
(23.00)
23
(23.00)
103.00 - 8 - 1
36 POL 2785 IGOR KANIK UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 29
(29.00)
31
(31.00)
DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
117.00 28 - - -
37 POL 1244 Adam Brzozowski KS Spójnia Warszawa 34
(34.00)
33
(33.00)
DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
124.00 29 - 9 -
38 POL 1892 Patrycja Pietuszko KS Spójnia Warszawa 35
(35.00)
34
(34.00)
DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
126.00 - 9 - 2
39 POL 1245 Tymon Kapała KS Spójnia Warszawa 36
(36.00)
44
(44.00)
DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
137.00 30 - - -
40 POL 1903 Mateusz Kazimierczyk KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
28
(28.00)
DNS
(57.00)
142.00 31 - - -
41 POL 1766 Stanisław Jachymczyk KS Spójnia Warszawa DNS*
(57.00)
35
(35.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
149.00 32 - 10 -
42 POL 133 Maksymilian Jackowski UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNS*
(57.00)
36
(36.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
150.00 33 - - -
43 POL 1020 Jan Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNS*
(57.00)
37
(37.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
151.00 34 - 11 -
43 POL 1332 Milan Puskar KS Spójnia Warszawa 37
(37.00)
RET*
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
151.00 35 - 12 -
45 POL 126 Hania Szyplińska UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNS*
(57.00)
38
(38.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
152.00 - 10 - 3
45 POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 38
(38.00)
DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
DSQ
(57.00)
152.00 36 - - -
47 POL 1201 Szymon Stański Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie DNS*
(57.00)
39
(39.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
153.00 37 - - -
48 POL 2787 Franciszek Grygorczuk UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA DNS*
(57.00)
40
(40.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
154.00 38 - - -
49 POL 859 Katarzyna Biernacka UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR DNS*
(57.00)
41
(41.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
155.00 - 11 - -
50 POL 8 Kajetan Cieślak WTW Warszawa DNS*
(57.00)
45
(45.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
159.00 39 - - -
51 POL 1765 Maciej Ziembicki KS Spójnia Warszawa DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
171.00 40 - 13 -
51 POL 1378 Ignacy Koterski KS Spójnia Warszawa DNS*
(57.00)
RET
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
171.00 41 - 14 -
51 POL 1334 Antoni Marcinkiewicz KS Spójnia Warszawa DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
171.00 42 - - -
51 POL 207 Franek Junko WTW Warszawa DNS*
(57.00)
RET
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
171.00 43 - 15 -
51 POL 1963 Ania Olchowik KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
171.00 - 12 - 4
51 POL 2135 Karol Sikorski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNS*
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
DNS
(57.00)
171.00 44 - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.