Mistrzostwa Mazowsza

22 - 23 maj 2021

Białobrzegi, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa 20.05.2021, 16:53
2 Laser 4.7 Maria Kmin 2008 Sindbad Sailing 17.05.2021, 07:56
3 Laser 4.7 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 12:38
4 Laser 4.7 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 16:49
5 Laser 4.7 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 17:40
6 Laser 4.7 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 19:31
7 Laser 4.7 Filip Szczepankowski 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA / MIĘDZYS 20.05.2021, 11:02
8 Laser 4.7 Jan Schwendimann 2006 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:47
9 Laser 4.7 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:54
10 Laser 4.7 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 12:45
11 Laser 4.7 Jakub Kosowski 2007 Sindbad Sailing 17.05.2021, 07:56
12 Laser 4.7 Jakub Krysiński 2007 KS Spójnia Warszawa 16.05.2021, 01:28
13 Laser 4.7 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 22:14
14 Laser 4.7 Mikołaj Madejak 2008 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 22:51
15 Laser 4.7 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 23:09
16 Laser 4.7 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 22.05.2021, 09:00
17 Laser 4.7 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 22.05.2021, 09:00
18 Laser 4.7 Antoni Michalik 2007 UKS FIR Warszawa 22.05.2021, 09:00
Laser Radial
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 20.05.2021, 12:37
2 Laser Radial Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 20.05.2021, 12:50
3 Laser Radial Mikołaj Kmin 2005 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 17:00
4 Laser Radial Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 20.05.2021, 20:56
5 Laser Radial Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 08:34
6 Laser Radial Mateusz Pisarek 1984 RKS Lasery Zegrze 21.05.2021, 09:12
7 Laser Radial Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 20.05.2021, 16:06
8 Laser Radial Oskar Kapala 1982 RKS Lasery Zegrze 19.05.2021, 09:29
9 Laser Radial Franciszek Kotlarek 2005 KS Spójnia Warszawa 18.05.2021, 15:24
10 Laser Radial Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 22.05.2021, 20:54
11 Laser Radial Hanna Słyk 2005 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 12:48
12 Laser Radial Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 13:19
13 Laser Radial Przemysław Okoński 2003 KS Spójnia Warszawa 22.05.2021, 09:00
14 Laser Radial Paweł Brzozowski 1979 Sindbad Sailing 07.05.2021, 08:40
15 Laser Radial Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 16.05.2021, 21:00
16 Laser Radial Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 20:18
17 Laser Radial Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 21.05.2021, 18:04
18 Laser Radial Karol Majda 1981 RKS Lasery Zegrze 17.05.2021, 13:00
19 Laser Radial Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 13:57
20 Laser Radial Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 16:16
21 Laser Radial Róża Stolarska 2005 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 17:22
22 Laser Radial Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 15:08
23 Laser Radial Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 14:20
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP A Juliusz Bartczak 2008 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
2 OPP A August Sobczak 2008 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
3 OPP A Antonii Brzozowski 2009 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
4 OPP A Paweł Włodarczyk 2008 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
5 OPP A Zofia Brdulak 2009 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
6 OPP A Krzysztof Maksymowicz 2007 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
7 OPP A Stanisław Ługowski 2008 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
8 OPP A Hubert Matz 2008 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
9 OPP A MAJA SZOTYŃSKA 2008 AZS UW Warszawa 20.05.2021, 20:28
10 OPP A IGOR PREKIEL 2007 AZS UW Warszawa 20.05.2021, 20:28
11 OPP A Jan Muszyński 2007 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
12 OPP A Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 04.05.2021, 17:19
13 OPP A Henryk Komenda 2008 Sailing Legia 21.05.2021, 08:30
14 OPP A MARCIN LEWKÓW 2008 MKS Dwójka Warszawa 17.05.2021, 14:53
15 OPP A Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 04.05.2021, 17:19
16 OPP A Krzysztof Junczyk 2008 Sindbad Sailing 04.05.2021, 17:19
17 OPP A Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 04.05.2021, 17:19
18 OPP A BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 17.05.2021, 14:53
19 OPP A HANNA GĘBICKA 2008 MKS Dwójka Warszawa 17.05.2021, 14:53
20 OPP A WIKTOR WRÓBEL 2007 MKS Dwójka Warszawa 17.05.2021, 14:53
21 OPP A ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS Dwójka Warszawa 17.05.2021, 14:53
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Maciej Ziembicki 2013 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
2 OPP B Natasza Głusik 2010 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:49
3 OPP B Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
4 OPP B Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
5 OPP B Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
6 OPP B Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
7 OPP B Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
8 OPP B Wojciech Wołczyk 2009 UKS Szkwał Legionowo 17.05.2021, 10:39
9 OPP B Jakub Parchimowicz 2009 Sindbad Sailing 17.05.2021, 07:58
10 OPP B Marcelina Drescher 2009 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:49
11 OPP B Ania Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:49
12 OPP B Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:49
13 OPP B Stanisław Wróblewski 2010 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:49
14 OPP B Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:49
15 OPP B Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
16 OPP B Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:49
17 OPP B Antoni Malicki 2009 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 21:49
18 OPP B Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing 17.05.2021, 07:58
19 OPP B IGOR KANIK 2009 UKS Nad Jeziorkiem 15.05.2021, 21:30
20 OPP B Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa 05.05.2021, 18:34
21 OPP B Ryszard Junczyk 2012 Sindbad Sailing 04.05.2021, 17:19
22 OPP B Karol Sikorski 2011 AZS UW Warszawa 21.05.2021, 23:19
23 OPP B Ewelina Michulec 2009 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
24 OPP B Szymon Stański 2009 WTW Warszawa 20.05.2021, 22:43
25 OPP B Antoni Marcinkiewicz 2010 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
26 OPP B Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 04.05.2021, 17:19
27 OPP B Magda Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
28 OPP B Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
29 OPP B Jan Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
30 OPP B Stanisław Tracz 2012 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2021, 08:53
31 OPP B Milan Puskar 2012 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
32 OPP B Tymon Kapała 2011 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
33 OPP B Adam Brzozowski 2012 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
34 OPP B Maksymilian Jackowski 2011 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2021, 10:40
35 OPP B Hania Szyplińska 2014 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2021, 10:40
36 OPP B Grzegorz Karpiński 2008 UKS Nad Jeziorkiem 21.05.2021, 10:08
37 OPP B Franciszek Grygorczuk 2010 UKS Nad Jeziorkiem 21.05.2021, 10:10
38 OPP B Franek Junko 2013 WTW Warszawa 21.05.2021, 10:26
39 OPP B Jan Pisarek 2013 UKS Szkwał Legionowo 19.05.2021, 10:40
40 OPP B Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2021, 08:53
41 OPP B Tomasz Biedrzycki 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2021, 08:53
42 OPP B Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 21.05.2021, 13:34
43 OPP B Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
44 OPP B Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 21.05.2021, 13:34
45 OPP B Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia 21.05.2021, 13:34
46 OPP B Wiktor Raszka 2009 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2021, 08:53
47 OPP B Dawid Brzeski 2010 MKS Dwójka Warszawa 18.05.2021, 08:53
48 OPP B Ignacy Koterski 2012 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
49 OPP B Patrycja Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
50 OPP B Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 04.05.2021, 17:19
51 OPP B Helena Kisiel 2011 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
52 OPP B Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 14:01
53 OPP B Amelia Dahms 2009 UKS Szkwał Legionowo 17.05.2021, 10:39
54 OPP B Jakub Pisarek 2011 UKS Szkwał Legionowo 17.05.2021, 10:39
55 OPP B Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 21.05.2021, 19:45
56 OPP B Kajetan Cieślak 2010 WTW Warszawa 20.05.2021, 20:15
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.