21 - 23 wrz 2018

Mistrzostwa Mastersów

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt M GGM L GM
1 Finn POL POL 73 Andrzej Romanowski AZS Poznań 1* 1 1 1 1 1 1 1 7.00 1
2 Finn POL POL 26 BOGUSŁAW NOWAKOWSKI KW Garland LOK Gliwice 4* 2 2 3 4 3 2 2 18.00 1
3 Finn POL POL 100 Marek Jarocki AZS Poznań 5* 3 3 2 3 2 3 3 19.00
4 Finn POL POL 38 Juliusz Reichelt ŻLKS Poznań 2 5 5 4 2 4 6* 4 26.00
5 Finn POL POL 25 MAREK KUBAT SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6 4 4 5 5 OCS* 5 5 34.00 1
6 Finn POL POL 60 Roman Jabczanik Bractwo Żeglarskie Czaplinek 3 7 7 6 7 7 8* 6 43.00 2
7 Finn POL POL 31 Maciej Rozkrut MKS "Dwójka" Warszawa 8 6 6 DNF* DNF DNF 4 7 55.00 2
8 Finn POL POL 127 Jan Kominek MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 7 6 5 7 9 58.00 3
9 Finn POL POL 15 Lucjan Bladowski YC Rewa 9 8 9 8 8 6 10* 10 58.00 2
10 Finn POL POL 3 Jan Okulicz-Kozaryn UKS FIR Warszawa 7 9 8 DNF* DNF DNF 9 8 65.00 1
11 Finn POL POL 24 Wojciech Jankowski Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 10 10 10 DNF* DNF DNF DNF DNF 78.00 2
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Laser POL POL 212647 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 2 1 2 2 3* 3 3 1 14.00
2 Laser POL POL 144752 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 8* 5 3 1 4 1 1 3 18.00
3 Laser POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1 6* 5 6 1 4 2 2 21.00
4 Laser POL POL 197004 MACIEJ WILK RKS Lasery Zegrze 3 2 1 5 2 2 6 8* 21.00
5 Laser POL POL 164398 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 6 7* 4 3 5 7 4 6 35.00
6 Laser POL POL 189550 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze 9* 3 6 4 6 6 8 7 40.00
7 Laser POL POL 214118 Paweł Brzozowski 5 4 7 7 DNF* DNF 5 4 42.00
8 Laser POL POL 199296 krystian nawrat 4 9* 8 8 7 5 7 5 44.00
9 Laser POL POL 207576 Adam Żuber AZS UWM Olsztyn 7 8 OCS* DNF DNF DNF DNF DNF 65.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Laser Radial POL POL 173836 Stanisław Elmer OCS* 1 1 1 1 1 2 1 8.00
2 Laser Radial POL POL 192880 Piotr Kimszal RKS Lasery Zegrze 1 3 2 DNF* DNF DNF 1 2 17.00
3 Laser Radial POL POL 190829 Michał Grędziak RKS Lasery Zegrze 2 2 3 DNF* DNF DNF 3 3 21.00
Finn Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 8 wyścigach