MINUTOR Energia Otwarte Mistrzostwa Polski klasy 505 MINUTOR Energia 505 Open Polish Nationals

2 - 4 wrz 2022

Dziwnów, Polska

Wyniki regat
Generalna
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 GER 9241 Agnieszka Skrzypulec
Holger Jess
SEJK Pogoń Szczecin 1* 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9.00
2 POL 9145 Jakub Pawluk
Marcin Józefowski
Sailing Legia 2 3 3 3 3 3 3 DNF* 5 3 28.00
3 GER 9182 Alexander Holzapfel
Finn Boeger
Post-Sportverein Koblenz 3 6* 4 2 5 2 4 2 4 6 32.00
4 POL 9170 Karol Milewski
Bartosz Milewski
Yacht Klub Stal Gdynia 7 7 11* 8 2 6 5 3 6 5 49.00
5 POL 8736 Jan Sibilski
Andrzej Borowiak
ŻLKS Poznań
ŻMKS Poznań
5 2 5 5 10 5 14* 5 3 10 50.00
6 POL 9149 Michał Strusiński
Mateusz Byrski
Port Mechelinki 11* 5 SCP
(2)
6 4 7 10 9 2 2 54.00
7 POL 9119 Mateusz Jura
Bartek Chroł
PSK505 8 8 9* 4 8 8 2 7 7 4 56.00
8 GER 9113 Joseph Schütte
Karsten Stümpel
KYC 9 4 6 9 6 4 8 6 OCS* 7 59.00
9 POL 8875 Dariusz Konopczak
Paweł Henszke
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 10 14* 7 10 12 11 13 4 8 8 83.00
10 POL 9233 Tomek Brzozowski
Paweł Choroba
KŻ Horn Kraków 6 11 10 7 7 12 19* 10 11 9 83.00
11 POL 8802 Dominik Ostrowski
Maciej Goździk
SWOS Warszawa 12 9 13 12 9 17 9 12 OCS* 11 104.00
12 GER 9224 Konrad Otto
Martin Lietz
SG Seeburg
Hong Kong Sailing Federation
4 10 8 11 11 15 12 15 DNC* DNC 110.00
13 POL 8665 Marcin Panek
Jakub Grabowski
PSK505
JK Krynica Morska
13 13 15 15 19 9 7 8 RET* 13 112.00
14 POL 8812 Sławomir Plichta
Kacper Ciechorski
Yacht Klub Stal Gdynia 15 15 14 14 13 14 6 16* 14 12 117.00
15 POL 8747 Anna Jabłońska
Andrzej Zdrojek
PSK505 14 12 12 13 14 16* 15 14 10 14 118.00
16 POL 8483 Mariusz Michalski
Piotr Duma
Yacht Klub Stal Gdynia
PSK505
16 19* 16 16 17 13 16 11 9 17 131.00
17 POL 7237 Paweł Kluczyński
Teofil Nowak
OŚ AZS Poznań 17 18 20* 20 16 18 11 13 13 16 142.00
18 POL 8463 jacek ludwiczak
grzegorz szreder
Yacht Klub Stal Gdynia 19 17 17 17 15 22 17 DNC* 12 18 154.00
19 POL 8909 Michał Kępski
Maksymilian Zaniewski
RKS Lasery Zegrze 20 20 19 19 20 10 18 DNC* OCS 15 165.00
20 POL 8130 Anna Zabłocka
Jędrzej Bering
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 18 21* 18 18 18 21 20 17 15 20 165.00
21 POL 8634 Kacper Kaczmarek
Michał Prończuk
OŚ AZS Poznań 21 16 21 RET* 21 20 DNF DNC OCS DNF 195.00
22 POL 8770 Jakub Gąsiorowski
Karolina Gąsiorowska
Yacht Klub Stal Gdynia DNC* DNC DNC DNC 22 19 DNF DNC 16 19 196.00
23 POL 9132 Przemysław Zagórski
Michał Olko
Yacht Klub Stal Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 216.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.