Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WLKP-ZPM-LBU

3 - 4 sie 2021 Nad Jeziorem 120, Poznań, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
1
POL 4
Maja Harasimowicz-Krysztofiak
KSW BALTIC
1
1
2*
2
4.00
2
POL 991
Marta Gajdzińska
OŚ AZS POZNAŃ
3*
3
1
1
5.00
3
POL 1497
Łucja Borkowska
OŚ AZS POZNAŃ
2
4
6
10*
12.00
4
POL 919
Klaudia Lipińska
JKW Poznań
4
8*
4
4
12.00
5
POL 1428
Lena Roszak
OŚ AZS POZNAŃ
9*
2
3
8
13.00
6
POL 162
Maria Nycz
JKW Poznań
7*
5
5
7
17.00
7
POL 1965
Laura Urbańska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
6
9
12*
3
18.00
8
POL 1507
Maja Wojciechowska
Centrum Żeglarskie Szczecin
5
6
7
13*
18.00
9
POL 1882
Karolina Gajda
UKS Barnim Goleniów
11
7
8
14*
26.00
10
POL 1804
Amelia Ferenc
KSW BALTIC
8
13
24*
11
32.00
11
POL 20411
Antonina Majchrzak
SEJK Pogoń Szczecin
21*
10
13
9
32.00
12
POL 1627
LENA TOMIKOWSKA
ŻLKS Poznań
14
12
9
22*
35.00
13
POL 2270
Antonina Chomont
KSW BALTIC
10
15
16*
12
37.00
14
POL 1584
Zofia Nowak
PKM LOK Poznań
15
11
14
19*
40.00
15
POL 400
Aleksandra Stefaniak
PKM LOK Poznań
18
17
31*
6
41.00
16
POL 739
Pola Zelich
ŻMKS Poznań
23
27*
10
15
48.00
17
POL 2142
Lena Kasperczyk
PKM LOK Poznań
19
14
15
23*
48.00
18
POL 999
Maria Olejniczak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
16
16
17
21*
49.00
19
POL 220
Jagoda Sawicka
JKW Poznań
12
31*
27
16
55.00
20
POL 196
Oliwia Piotrowska
Centrum Żeglarskie Szczecin
26
28*
25
5
56.00
21
POL 1805
Maja Ferenc
KSW BALTIC
20
24*
19
17
56.00
22
POL 1460
Mia Wüster
ŻMKS Poznań
27
20
11
39*
58.00
23
POL 1014
Martyna Latusek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
17
22
30*
24
63.00
24
POL 2156
Matylda Kowalik
UKS SZKWAŁ Złocieniec
24
19
22
28*
65.00
25
POL 1793
Iga Kowalik
UKS SZKWAŁ Złocieniec
29
32*
20
18
67.00
26
POL 1198
Kalina Czajkowska
ŻMKS Poznań
22
25*
21
25
68.00
27
POL 1514
Jagoda Wiśniewska
Centrum Żeglarskie Szczecin
13
36*
26
30
69.00
28
POL 460
Lena Stronka
ŻMKS Poznań
40*
21
23
27
71.00
29
POL 574
Ida Siekierczak
OŚ AZS POZNAŃ
31
18
35*
26
75.00
30
POL 139
Natalia Grotkiewicz
OŚ AZS POZNAŃ
28
23
29
32*
80.00
31
POL 405
Oliwia Szulczyńska
UKS YACHT CLUB SŁAWA
33*
26
28
29
83.00
32
POL 1903
Zofia Kuczyńska
PKM LOK Poznań
35
34
18
38*
87.00
33
POL 1925
Gabriela Dziamska
KKŻ Kościan
25
29
40*
37
91.00
34
POL 1728
Barbara Łukomska
PKM LOK Poznań
37*
35
37
20
92.00
35
POL 39
Maja Czajkowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
32
30
32
33*
94.00
36
POL 880
MAJA KMETKO
ŻLKS Poznań
30
37
38*
34
101.00
37
POL 2071
MAŁGORZATA JERZMANOWSKA
ŻLKS Poznań
34
38
39*
31
103.00
38
POL 497
Lila Klewenhagen
OŚ AZS POZNAŃ
39
33
33
41*
105.00
39
POL 140
Matylda Szafranek
OŚ AZS POZNAŃ
36
39
34
40*
109.00
40
POL 188
Jagoda Maliszewska
UKS Barnim Goleniów
DNF*
DNF
36
35
114.00
41
POL 3471
Maja Miernik
UKS SZKWAŁ Złocieniec
38
40
41*
36
114.00
42
POL 1539
Aleksandra Zachciał
PKM LOK Poznań
41
DNF*
DNF
DNF
129.00