Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików STREFA F – MŁP – ŚWI - PKR

18 - 20 sie 2021

Cedzyna, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP B
# Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Jan Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 14.08.2021, 21:19
2 Natalia Olszewska UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 15.08.2021, 15:59
3 Filip Olszewski UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 15.08.2021, 16:02
4 Olivia Karpowicz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 15.08.2021, 19:18
5 Piotr Piątek UKS Zalew Kielce 15.08.2021, 19:42
6 Remigiusz Niedbała UKS Zalew Kielce 15.08.2021, 22:14
7 Paulina Katra UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 15.08.2021, 22:49
8 Natalia Katra UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 15.08.2021, 22:52
9 ALEKSANDER SZCZEPARA UKS AKŻ LESZCZ 16.08.2021, 09:54
10 Lena Houda UKS AKŻ LESZCZ 16.08.2021, 10:12
11 Tymon Kozłowski UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 16.08.2021, 10:39
12 Zofia Szczypka UKS AKŻ LESZCZ 16.08.2021, 15:04
13 Helena Wróbel UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 16.08.2021, 16:09
14 Dawid Kowalik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 16.08.2021, 16:57
15 Marianna Jasińska UKS AKŻ LESZCZ 16.08.2021, 18:11
16 Iga Nogacka UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 16.08.2021, 18:59
17 Hanna Błędzińska UKS Zalew Kielce 16.08.2021, 19:37
18 Bartosz Jaros UKS Zalew Kielce 16.08.2021, 19:43
19 Mateusz Skowroński UKS Zalew Kielce 16.08.2021, 20:12
20 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 16.08.2021, 20:16
21 Natalia Kuc UKS Zalew Kielce 16.08.2021, 21:26
22 Gabriela Kłys UKS Zalew Kielce 16.08.2021, 21:27
23 Bruno Pręciuk- Bałuszek KS "Omega" Kraków 16.08.2021, 22:50
24 Salwador Saluta YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 16.08.2021, 22:50
25 KAROL POPKO YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 16.08.2021, 22:50
26 Adam Pabian YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 16.08.2021, 22:50
27 TALARCZYK JAKUB YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 16.08.2021, 22:55
28 Benon Pręciuk- Bałuszek KS "Omega" Kraków 16.08.2021, 22:55
29 Stella Boś UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 17.08.2021, 00:21
30 Ignacy Kusy KN Lider Kraków 17.08.2021, 00:44
31 Paweł Sitko KN Lider Kraków 17.08.2021, 00:44
32 Julian Żabiński KN Lider Kraków 17.08.2021, 00:44
33 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 17.08.2021, 00:44
34 Krzysztof Możejko KN Lider Kraków 17.08.2021, 00:44
35 Siwek Jolanta KN Lider Kraków 17.08.2021, 00:44
36 Jan Zahuta KN Lider Kraków 17.08.2021, 00:44
37 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 17.08.2021, 00:44
38 Karolina Mendyk KN Lider Kraków 17.08.2021, 00:44
39 Julia Świercz Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
40 Jan Waśkiewicz Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
41 Gabriela Morawiec-Lanckorońska Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
42 Martyna Szczepa Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
43 Mikołaj Głowa Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
44 Olga Przybycień Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
45 Helena Radziwon Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
46 Maja Kieć-Wilk Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
47 Jakub Burnus Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
48 Paulina Szczepa Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
49 Franciszek Sowa Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
50 Matylda Niedziela Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
51 Zofia Manecka Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
52 Franciszek Całek Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
53 Kacper Musialski Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
54 Natalia Maciąg Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
55 Marcel Całek Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
56 Stanisław Manecki Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
57 Nina Zajdel Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
58 Ambroży Mars Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
59 Stanisław Mars Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
60 Lena Musialska Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:33
61 Michał Kulawiec Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:55
62 Natasza Solarz Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:55
63 Weronika Piąty Klub Żeglarski Horn Kraków 17.08.2021, 11:55
64 Mikołaj Dydo KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 17.08.2021, 11:55
65 Józef Kapuściński UKS Zalew Kielce 17.08.2021, 14:06
66 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 17.08.2021, 19:50
67 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko 17.08.2021, 19:50
68 Jan Dąbrowski Jacht Klub Nisko 17.08.2021, 19:50
69 Grzegorz Stachera UKS Zalew Kielce 17.08.2021, 19:57
70 Krzysztof Stachera UKS Zalew Kielce 17.08.2021, 20:01
71 Marianna Bednarz JK Kotwica Tarnobrzeg 18.08.2021, 19:10
72 Maja Szklarz JK Kotwica Tarnobrzeg 18.08.2021, 19:11
73 Julia Szczepanek JK Kotwica Tarnobrzeg 18.08.2021, 19:12
74 Alicja Czerpak JK Kotwica Tarnobrzeg 18.08.2021, 19:13
75 Martyna Szczepa Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:14
76 Maja Chodorowska Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:16
77 Laura Kowalska Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:17
78 Olena Warusza Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:17
79 Jędrzej Bednarz JK Kotwica Tarnobrzeg 18.08.2021, 19:20
80 Miłosz Ślączka JK Kotwica Tarnobrzeg 18.08.2021, 19:21
81 Jan Guzik KN Lider Kraków 18.08.2021, 19:22
82 Jan Rokosz Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:32
83 Radosław Bargieł Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:33
84 Leon Herok Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:33
85 Karol Niziński Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:34
86 Ostap Tsap Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:34
87 Jan Zdechlik Klub Żeglarski Horn Kraków 18.08.2021, 19:35
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.