Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (PDL-W-M)

26 - 27 wrz 2020

Zalew Siemianówka, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Stanisław Kot 2008 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2020, 12:17
2 Mikołaj Zmitrowicz 2008 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2020, 12:17
3 Marcel Masiewicz 2008 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2020, 12:17
4 Lidia Jastrzębska 2009 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2020, 12:17
5 Aleksandra Skura 2009 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2020, 12:17
6 Lena Rybicka 2010 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2020, 12:17
7 Jakub Nakonieczny 2009 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2020, 12:17
8 Robert Martyn 2010 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 18.09.2020, 12:17
9 Piotr Małachowski 2008 UKŻ Siódemka Białystok 21.09.2020, 15:03
10 Dominik Łuczak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 21.09.2020, 15:03
11 Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 21.09.2020, 15:03
12 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 21.09.2020, 15:03
13 Kornelia Urzędowska 2009 UKŻ Siódemka Białystok 21.09.2020, 15:03
14 Milena Górna 2008 UKŻ Siódemka Białystok 21.09.2020, 15:03
15 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ Siódemka Białystok 21.09.2020, 15:03
16 Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
17 Mateusz Walczak 2009 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
18 Marcin Krawczyk 2007 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
19 Wojciech Markwart 2008 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
20 Gabriela Kiewisz 2010 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
21 Szymon Kroczek 2007 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
22 Adam Pakulski 2010 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
23 Michał Musielak 2009 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
24 Julia Stawicka 2010 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
25 Tomasz Pakulski 2008 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
26 Aleksander Kolman 2008 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 17:46
27 Łukasz Zaleski 2008 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 20:21
28 Ryszard Krawczyk 2011 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 20:21
29 Julian Zabielski 2011 Nauticus YC Olsztyn 21.09.2020, 20:21
30 Lena Dawidowicz 2009 UKS MOS Ełk 22.09.2020, 18:35
31 Jekaterina Bianki 2009 UKS MOS Ełk 22.09.2020, 18:35
32 Szymon Warecha 2009 UKS MOS Ełk 22.09.2020, 18:35
33 Maja Niedźwiecka 2009 UKS MOS Ełk 22.09.2020, 18:35
34 Maciej Szawkowski 2008 KS BAZA Mrągowo 24.09.2020, 18:25
35 Daniel Łachacz 2008 KS BAZA Mrągowo 24.09.2020, 18:25
36 Eryk Majewski 2008 KS BAZA Mrągowo 24.09.2020, 18:25
37 Oliwia Kaczyńska 2008 KS BAZA Mrągowo 24.09.2020, 18:25
38 Julia Płocharczyk 2009 KS BAZA Mrągowo 24.09.2020, 18:25
39 Matylda Rodziewicz 2009 KS BAZA Mrągowo 24.09.2020, 18:25
40 Tomasz Terlecki 2008 KS BAZA Mrągowo 24.09.2020, 18:25
41 Zofia Dembowska 2009 KS BAZA Mrągowo 24.09.2020, 18:34
42 Natan Dziedziak 2010 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
43 Katarzyna Liedtke 2012 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
44 Aleksander Nadolski 2011 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
45 Adrianna Komosińska 2009 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
46 Konrad Nawrot 2008 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
47 Julia Agnieszczak 2010 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
48 Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
49 Stanisław Nadolski 2009 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
50 Hubert Szulczewski 2008 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
51 Jan Wilk 2010 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
52 Zuzanna Liedtke 2008 SSW MOS Iława 24.09.2020, 20:04
53 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 25.09.2020, 19:49
54 Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa 25.09.2020, 19:49
55 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 25.09.2020, 19:49
56 Karol Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 25.09.2020, 19:49
57 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 25.09.2020, 19:49
58 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 25.09.2020, 19:49
59 Aleksander Zajączkowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa 25.09.2020, 19:52
60 Maja Horoszkewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 25.09.2020, 19:52
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.