12 - 13 wrz 2020

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Nieporęt, Polska
Wyniki Wyślij zgłoszenie
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt do lat 9
1 POL POL 1830 Tymon Szkołut 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 3 5 2 12* 8 1 19.00
2 POL POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 7 2 8 5 2 9* 24.00
3 POL POL 2029 Alexander Nowak 2009 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 8 24* 3 8 14 2 35.00
4 POL POL 3419 Krzysztof Junczyk 2008 UKS Sindbad Legionowo 5 17* 7 9 7 7 35.00
5 POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 15 6 16* 1 4 12 38.00
6 POL POL 1570 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 6 25 1 10 1 27* 43.00
7 POL POL 1674 Wiktor Mariański 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 16 3 9 20* 9 6 43.00
8 POL POL 1988 WIKTOR RASZKA 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 4 9 11 3 23* 18 45.00
9 POL POL 2201 Stanislaw Wróblewski 2010 AZS Uniwersytet Warszawski 10 8 15 6 17* 8 47.00
10 POL POL 2027 Wiktor Przeździecki 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 1 29* 4 13 16 17 51.00
11 POL POL 71 Juliusz Bartczak 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 17* 13 6 14 6 13 52.00
12 POL POL 1939 Maciej Cioczek 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 11 10 13 18* 13 10 57.00
13 POL POL 1999 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 24 1 24 11 5 SCP*
(4)
65.00
14 POL POL 2 Mikołaj Cieślak 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 13 22 25 27* 3 3 66.00
15 POL POL 3465 Piotr Kowalewski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 22 37* 5 16 12 16 71.00
16 POL POL 1246 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 30* 7 18 15 10 22 72.00
17 POL POL 1834 Mikołaj Łukasik 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 9 16 23 31* 11 14 73.00
18 POL POL 777 Ignacy Sobczak 2012 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 35* 18 10 2 21 23 74.00 1
19 POL POL 3463 Krzysztof Szklarski 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 19 12 32* 30 25 11 97.00
20 POL POL 1892 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 25 36* 17 19 15 24 100.00
21 POL POL 1888 TOMASZ RUBAN 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 36 20 12 37* 28 5 101.00
22 POL POL 907 Hieronim Pazur 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 12 30 20 23 18 54* 103.00
23 POL POL 959 Marcel Stolarski 2010 UKS FIR Warszawa 18 11 42* 36 20 21 106.00
24 POL POL 1451 Filip Sroczyński 2008 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 28 19 27 39* 27 19 120.00
25 POL POL 1422 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 26 21 29 24 26 30* 126.00
26 POL POL 1787 Jakub Pisarek 2011 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 14 23 22 29 43 45* 131.00 2
27 POL POL 3450 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 21 27 37 17 44* 34 136.00
28 POL POL 3466 Kamil Czajkowski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 20 28 33 28 31 37* 140.00
29 POL POL 1436 Wojciech Wołczyk 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 37 DSQ* 36 4 36 29 142.00
30 POL POL 11939 Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin 44 4 30 32 45* 42 152.00 3
31 POL POL 1626 Saturnin Smółka 2007 AZS Uniwersytet Warszawski 51* 33 35 41 29 15 153.00
32 POL POL 1578 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 29 40 40 7 39 41* 155.00 4
33 POL POL 1714 Antoni Malicki 2009 AZS Uniwersytet Warszawski 49* 41 21 33 30 31 156.00
34 POL POL 1788 JAN CHYLARECKI 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 31 39* 34 34 34 25 158.00
35 POL POL 156 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS Uniwersytet Warszawski 23 53* 31 48 19 38 159.00 5
36 POL POL 2025 Borys Łabędzki 2008 UKS Sindbad Legionowo 34 34 28 43* 32 33 161.00
37 POL POL 2157 Hubert Matz 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 2 14 14 DNF* DNF DNF 164.00
38 POL POL 1700 Franciszek Goleń 2008 UKS Żegluj Lublin 52* 46 50 26 22 20 164.00
39 POL POL 448 Marcin Lewków 2008 MKS "DWÓJKA" 33 26 43 40 DNF* 26 168.00
40 POL POL 1909 Michał Guszcza 2011 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 47* 31 38 45 35 28 177.00 6
41 POL POL 1908 DAWID BRZESKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 55* 48 19 22 37 52 178.00
42 POL POL 923 Michał Małagocki 2011 Yacht Klub Polski Warszawa 40 38 39 44* 33 35 185.00 7
43 POL POL 3446 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 45 SCP*
(45)
47 38 24 36 190.00
44 POL POL 1801 Bartek Miszczuk 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 32 15 46 53 UFD* 51 197.00
45 POL POL 2135 Wojciech Sikorski 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 54* 43 41 42 40 32 198.00
46 POL POL 1139 STANISŁAW TRACZ 2012 MKS "Dwójka" Warszawa 48 47 52* 21 41 43 200.00 8
47 POL POL 308 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 50 DNF* 54 25 38 39 206.00
48 POL POL 1424 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 27 32 26 DNF* DNF DNF 219.00
49 POL POL 1020 Maksymilian Pilśnik 2008 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 38 42 44 52* 49 48 221.00
50 POL POL 18301 Hubert Głowala 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 39 57* 55 35 51 50 230.00
51 POL POL 11867 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 42 56* 53 46 42 49 232.00
52 POL POL 11926 Filip Kowal 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 43 49 56* 54 50 40 236.00
53 POL POL 1201 Szymon Stański 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 46 51* 51 51 46 44 238.00
54 POL POL 1903 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS Uniwersytet Warszawski 53* 50 45 49 52 47 243.00
55 POL POL 1853 Jan Żuchowski 2011 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 41 54 58* 47 48 55 245.00 9
56 POL POL 11 Igor Prekiel 2007 AZS Uniwersytet Warszawski 57* 55 57 50 53 46 261.00
57 POL POL 3999 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 56 35 49 DNF* DNF DNF 274.00 10
58 POL POL 1800 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 58 44 48 DNF* DNF DNF 284.00 11
59 POL POL 18 Wojciech Konopiński 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 60 DNF* DNF DNF 47 53 294.00
60 POL POL 1819 Filip Brzostowski 2007 AZS Uniwersytet Warszawski 59 52 DNF* DNF DNF DNF 312.00
61 POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
61 POL POL 1769 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
61 POL POL 470 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
61 POL POL 1076 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00 12
61 POL POL 958 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00 13
61 POL POL 1773 TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt do lat 9
1 POL POL 3404 HANNA GĘBICKA 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 5 4 1 1 11* 1 12.00
2 POL POL 1791 Zofia Brdulak 2009 K.S Spójnia - Warszawa 1 2 4 5 1 8* 13.00
3 POL POL 1628 Iga Dębecka - Strzyżewska 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 2 1 2 7* 4 7 16.00
4 POL POL 1851 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 3 11* 3 2 5 5 18.00
5 POL POL 1114 Anna Ścisłowska 2008 UKS Żegluj Lublin 7* 6 5 6 7 2 26.00
6 POL POL 1244 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 4 3 7 9 17* 6 29.00 1
7 POL POL 1813 ROZALIA ROZUM 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 6 9 11* 3 9 4 31.00
8 POL POL 925 NINA ZYGO 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 10 13* 6 8 2 9 35.00
9 POL POL 1560 Aleksandra Błońska 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 9 7 8 11* 8 3 35.00
10 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 K.S Spójnia - Warszawa 8 16* 10 4 3 11 36.00
11 POL POL 2041 Zofia Szotyńska 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 14* 5 9 12 6 10 42.00
12 POL POL 3451 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 12 8 12 13* 10 13 55.00
13 POL POL 2202 Magda Traczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 15 12 13 17* 12 14 66.00
14 POL POL 7 Marta Kowalczyk 2010 MKS "DWÓJKA" 20* 10 15 18 14 12 69.00
15 POL POL 1470 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 11 14 14 14 16 20* 69.00
16 POL POL 2071 Amelia Dahms 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 13 21* 16 15 13 17 74.00
17 POL POL 1265 Jagoda Klisowska 2009 UKS Żegluj Lublin 18* 17 18 10 15 16 76.00
18 POL POL 1601 Zofia Ksieżniak UKS Żegluj Lublin 17 15 17 19* 19 18 86.00
19 POL POL 11139 Monika Firek 2010 MKS "DWÓJKA" DNS* 18 22 20 20 15 95.00
20 POL POL 2036 Michalina Krociel 2011 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 16 22 21 16 UFD* 21 96.00 2
21 POL POL 1143 Nina Starzyńska 2009 UKS Żegluj Lublin 21* 20 20 21 18 19 98.00
22 POL POL 59 Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa 19 19 19 DNF* DNF DNF 111.00 3
23 POL POL 1245 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 135.00
23 POL POL 1478 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 135.00 4
23 POL POL 126 Hanna Gruziel 2010 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 135.00
23 POL POL 2222 Zuzanna Żuchowska 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 135.00
OPP B Chłopcy Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
OPP B Dziewczęta Wyniki oficjalne po 6 wyścigach