12 - 13 wrz 2020

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Nieporęt, Polska
Wyniki Wyślij zgłoszenie
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 1451 Filip Sroczyński 2008 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 28.08.2020, 07:52
2 POL POL 1909 Michał Guszcza 2011 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 28.08.2020, 07:52
3 POL POL 2029 Alexander Nowak 2009 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 28.08.2020, 07:52
4 POL POL 2025 Borys Łabędzki 2008 UKS Sindbad Legionowo 28.08.2020, 07:52
5 POL POL 3419 Krzysztof Junczyk 2008 UKS Sindbad Legionowo 28.08.2020, 07:52
6 POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 30.08.2020, 21:35
7 POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 30.08.2020, 21:35
8 POL POL 1570 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 30.08.2020, 21:35
9 POL POL 1999 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 30.08.2020, 21:35
10 POL POL 1245 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 30.08.2020, 21:35
11 POL POL 2201 Stanislaw Wróblewski 2010 AZS Uniwersytet Warszawski 30.08.2020, 21:58
12 POL POL 448 Marcin Lewków 2008 MKS "DWÓJKA" 01.09.2020, 21:52
13 POL POL 11139 Monika Firek 2010 MKS "DWÓJKA" 01.09.2020, 21:52
14 POL POL 7 Marta Kowalczyk 2010 MKS "DWÓJKA" 02.09.2020, 20:24
15 POL POL 1769 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 04.09.2020, 12:02
16 POL POL 1578 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 04.09.2020, 12:02
17 POL POL 2202 Magda Traczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
18 POL POL 1800 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
19 POL POL 958 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
20 POL POL 1076 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
21 POL POL 1424 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
22 POL POL 959 Marcel Stolarski 2010 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
23 POL POL 3450 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
24 POL POL 1470 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
25 POL POL 1422 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
26 POL POL 470 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
27 POL POL 3451 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
28 POL POL 3446 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
29 POL POL 1478 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 07.09.2020, 14:52
30 POL POL 1888 TOMASZ RUBAN 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
31 POL POL 1851 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
32 POL POL 1139 STANISŁAW TRACZ 2012 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
33 POL POL 1908 DAWID BRZESKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
34 POL POL 1788 JAN CHYLARECKI 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
35 POL POL 925 NINA ZYGO 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
36 POL POL 1246 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
37 POL POL 1988 WIKTOR RASZKA 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
38 POL POL 1813 ROZALIA ROZUM 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
39 POL POL 3404 HANNA GĘBICKA 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
40 POL POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
41 POL POL 1773 TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 07.09.2020, 17:42
42 POL POL 156 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS Uniwersytet Warszawski 07.09.2020, 21:14
43 POL POL 1819 Filip Brzostowski 2007 AZS Uniwersytet Warszawski 07.09.2020, 21:14
44 POL POL 1903 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS Uniwersytet Warszawski 07.09.2020, 21:14
45 POL POL 2041 Zofia Szotyńska 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 07.09.2020, 21:14
46 POL POL 11 Igor Prekiel 2007 AZS Uniwersytet Warszawski 07.09.2020, 21:14
47 POL POL 1626 Saturnin Smółka 2007 AZS Uniwersytet Warszawski 07.09.2020, 21:14
48 POL POL 1628 Iga Dębecka - Strzyżewska 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 07.09.2020, 21:14
49 POL POL 2135 Wojciech Sikorski 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 07.09.2020, 21:14
50 POL POL 1674 Wiktor Mariański 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 08.09.2020, 13:41
51 POL POL 3466 Kamil Czajkowski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 08.09.2020, 16:27
52 POL POL 3465 Piotr Kowalewski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 08.09.2020, 17:08
53 POL POL 71 Juliusz Bartczak 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 08.09.2020, 18:45
54 POL POL 1020 Maksymilian Pilśnik 2008 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 09.09.2020, 15:55
55 POL POL 126 Hanna Gruziel 2010 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 09.09.2020, 15:55
56 POL POL 1436 Wojciech Wołczyk 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 09.09.2020, 15:55
57 POL POL 777 Ignacy Sobczak 2012 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 09.09.2020, 15:55
58 POL POL 2071 Amelia Dahms 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 09.09.2020, 15:55
59 POL POL 1787 Jakub Pisarek 2011 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 09.09.2020, 15:55
60 POL POL 3999 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 09.09.2020, 17:16
61 POL POL 1244 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 09.09.2020, 17:16
62 POL POL 1892 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 09.09.2020, 17:16
63 POL POL 2157 Hubert Matz 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 09.09.2020, 17:16
64 POL POL 1791 Zofia Brdulak 2009 K.S Spójnia - Warszawa 09.09.2020, 17:16
65 POL POL 2027 Wiktor Przeździecki 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 09.09.2020, 17:16
66 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 K.S Spójnia - Warszawa 09.09.2020, 17:16
67 POL POL 1114 Anna Ścisłowska 2008 UKS Żegluj Lublin 09.09.2020, 23:57
68 POL POL 1853 Jan Żuchowski 2011 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
69 POL POL 2222 Zuzanna Żuchowska 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
70 POL POL 11926 Filip Kowal 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
71 POL POL 18301 Hubert Głowala 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
72 POL POL 2036 Michalina Krociel 2011 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
73 POL POL 1143 Nina Starzyńska 2009 UKS Żegluj Lublin 09.09.2020, 23:57
74 POL POL 1700 Franciszek Goleń 2008 UKS Żegluj Lublin 09.09.2020, 23:57
75 POL POL 1700 Pola Pacewicz 2009 UKS Żegluj Lublin 09.09.2020, 23:57
76 POL POL 1265 Jagoda Klisowska 2009 UKS Żegluj Lublin 09.09.2020, 23:57
77 POL POL 1560 Aleksandra Błońska 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
78 POL POL 11939 Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin 09.09.2020, 23:57
79 POL POL 308 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
80 POL POL 1834 Mikołaj Łukasik 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
81 POL POL 11867 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 09.09.2020, 23:57
82 POL POL 1830 Tymon Szkołut 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
83 POL POL 2 Mikołaj Cieślak 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
84 POL POL 1939 Maciej Cioczek 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
85 POL POL 3420 Adam Aljabali 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
86 POL POL 907 Hieronim Pazur 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
87 POL POL 1801 Bartek Miszczuk 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 09.09.2020, 23:57
88 POL POL 18 Wojciech Konopiński 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 10.09.2020, 11:09
89 POL POL 3463 Krzysztof Szklarski 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 10.09.2020, 12:30
90 POL POL 1201 Szymon Stański 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 10.09.2020, 16:43
91 POL POL 923 Michał Małagocki 2011 Yacht Klub Polski Warszawa 10.09.2020, 18:25
92 POL POL 1714 Antoni Malicki 2009 AZS Uniwersytet Warszawski 11.09.2020, 22:07
93 POL POL 59 Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa 12.09.2020, 10:19
94 POL POL 1601 Zofia Ksieżniak UKS Żegluj Lublin 12.09.2020, 10:25