19 - 20 cze 2019

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

Gdynia, Polska
Wyniki Podział na grupy
M Nr Załoga Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 2244 Igor Kawałko M UKŻ Opti CWM Gdynia 25* 1 2 6 9.00
2 POL POL 1254 Franek Thomas M Yacht Klub Stal Gdynia 2 3 6 10* 11.00
3 POL POL 1802 Piotr Trella M MKŻ Arka Gdynia 1 12* 7 5 13.00
4 POL POL 2035 Piotr Muchlado M UKŻ Opti CWM Gdynia 3 9 3 44* 15.00
5 POL POL 1551 Maciej Streubel M YKP Gdynia 4 14* 10 2 16.00
6 POL POL 2022 Iwo Dudek M YKP Gdynia 14* 11 5 1 17.00
7 POL POL 2270 Piotr Kosowski M YKP Gdynia 10 10 15* 3 23.00
8 POL POL 1403 Kacper Kibiersza M Yacht Klub Stal Gdynia 21* 5 4 18 27.00
9 POL POL 1780 Szymon Kolka M YKP Gdynia 9 16* 14 4 27.00
10 POL POL 1586 Maksymilian Malec M UKŻ Opti CWM Gdynia 8 6 13* 13 27.00
11 POL POL 2135 Tymon Kosobucki M YKP Gdynia 12 7 9 OCS* 28.00
12 POL POL 2037 Paweł Łoboda M UKŻ Opti CWM Gdynia 13 8 12 27* 33.00
13 POL POL 2118 Maciej Maćkowiak M YKP Gdynia 34* 17 1 17 35.00
14 POL POL 1943 Wiktor Łasak M UKŻ Opti CWM Gdynia 23 2 11 25* 36.00
15 POL POL 1665 Mateusz Kluczka M YKP Gdynia 5 25* 17 16 38.00
16 POL POL 1940 Filip Bil M Yacht Klub Stal Gdynia 7 15 29* 20 42.00
17 POL POL 936 Maurycy Kosmowski M Stowarzyszenie Port Mechelinki 17 19* 16 12 45.00
18 POL POL 167 Gustaw Zalewski M TKŻ Toruń 19 4 28* 23 46.00
19 POL POL 1185 VSEVOLOD Nazarov M UKS NAVIGO Sopot 6 24 20 34* 50.00
20 POL POL 1897 Michał Trafalski M Yacht Klub Stal Gdynia 31* 21 18 11 50.00
21 POL POL 1307 Bartosz Peczka M MKŻ Żnin 24* 23 8 21 52.00
22 POL POL 1548 Andrzej Thomas M Yacht Klub Stal Gdynia 11 22 22 43* 55.00
23 POL POL 2220 Bartosz Żmudziński M MKŻ Żnin 18 13 25 30* 56.00
24 POL POL 1775 Wiktor Mois M UKS NAVIGO Sopot 26 27* 24 9 59.00
25 POL POL 2137 Piotr Toczek M YKP Gdynia 35* 18 30 22 70.00
26 POL POL 2089 Norbert Herba M Yacht Klub Stal Gdynia 15 37 40* 19 71.00
27 POL POL 1159 Rafał Ołowiak M YKP Gdynia 16 28 34 46* 78.00
28 POL POL 1596 Szymon Mocarski M Stowarzyszenie Port Mechelinki 33 26 21 54* 80.00
29 POL POL 2133 Aleksander Mucharski M YKP Gdynia 28 39 46* 15 82.00
30 POL POL 12 Aleksander Paczos M MKŻ Arka Gdynia 32 32 19 52* 83.00
31 POL POL 1541 Jakub Porębski M UKŻ Opti CWM Gdynia 38 20 26 47* 84.00
32 POL POL 1225 Jan Lemański M TKŻ Toruń 39* 31 23 31 85.00
33 POL POL 2136 Kajetan Matwiejczyk M YKP Gdynia 46* 42 31 14 87.00
34 POL POL 10 Sebastian Wawrzyniak M Stowarzyszenie Port Mechelinki 20 30 37 56* 87.00
35 POL POL 21 Max Stańko M Stowarzyszenie Port Mechelinki 27 35 39* 26 88.00
36 POL POL 1657 Stanisław Chmielewski M KS Zjednoczeni Bydgoszcz 47* 33 32 28 93.00
37 POL POL 3403 Hieronim Hendler M TKŻ Toruń 43* 38 33 24 95.00
38 POL POL 2090 Juliusz Reszka M MKŻ Arka Gdynia 49* 46 43 8 97.00
39 POL POL 265 Igor Saj M Stowarzyszenie Port Mechelinki 29 43* 27 41 97.00
40 POL POL 17 Szymon Łysik M MKŻ Arka Gdynia 30 34 38 53* 102.00
41 POL POL 3407 Jan Konkol M YKP Gdynia 53* 40 36 37 113.00
42 POL POL 1735 Bartosz Dynia M MKŻ Żnin 42 48* 42 33 117.00
43 POL POL 2134 Jakub Matwiejczyk M YKP Gdynia 22 29 UFD* DNC 120.00
44 POL POL 1704 Franciszek Wołyniec M UKS NAVIGO Sopot 41 47* 47 32 120.00
45 POL POL 1647 Marcel Ponczek M KS Zjednoczeni Bydgoszcz 51 41 57* 29 121.00
46 POL POL 1446 Gustaw Trybek M YKP Gdynia 37 36 49 DNC* 122.00
47 POL POL 2117 Piotr Tutkowski M Yacht Klub Stal Gdynia 36 53 35 DNC* 124.00
48 POL POL 2139 Jan Muchowski M YKP Gdynia 40 44 45* 42 126.00
49 POL POL 2150 Makary Gałka M UKS NAVIGO Sopot 52* 49 50 36 135.00
50 POL POL 15 Krzysztof Łucyk M MKŻ Arka Gdynia 50 52* 41 50 141.00
51 POL POL 1672 Oliwier Kozłowski M UKS NAVIGO Sopot 44 50 54* 48 142.00
52 POL POL 1702 Igor Rózga M MKŻ Arka Gdynia 54* 54 44 45 143.00
53 POL POL 1007 Wiktor Pawelczyk M Stowarzyszenie Port Mechelinki DSQ* DNF DNF 7 145.00
54 POL POL 1016 Wawrzyniec Żelazny M MKŻ Żnin 45 45 56* 55 145.00
55 POL POL 2001 Oskar Sylka M YKP Gdynia 48 51* 48 49 145.00
56 POL POL 1970 Timothy Melentyer M YKP Gdynia 55* 55 53 38 146.00
57 POL POL 007 Mateusz Bogdziewicz M Stowarzyszenie Port Mechelinki 58 59* 51 39 148.00
58 POL POL 1985 Hubert Kunl M Stowarzyszenie Port Mechelinki 59* 58 58 35 151.00
59 POL POL 1812 Franciszek Miłosz M YKP Gdynia 57* 56 55 40 151.00
60 POL POL 9369 Olaf Krupa M Stowarzyszenie Port Mechelinki 56 57* 52 51 159.00
61 POL POL 704 Adam Łucyk M MKŻ Arka Gdynia 60* 60 59 57 176.00
62 POL POL 102 Mikołaj Korek M MKŻ Arka Gdynia 61 DNF* DNF DNC 199.00
63 POL POL 105 Fabian Wong M MKŻ Arka Gdynia DNF DNF* DNF DNC 200.00
64 POL POL 1619 Mateusz Gąsiorowski M YKP Gdynia DNF* DNF DNF DNC 207.00
64 POL POL 2002 Bartosz Osowski M YKP Gdynia DNF* DNF DNF DNC 207.00
64 POL POL 1602 Miłosz Szmagliński M YKP Gdynia DNF* DNF DNF DNC 207.00
64 POL POL 100 Marcel Styba M Stowarzyszenie Port Mechelinki DNF* DNF DNF DNC 207.00
64 POL POL 2110 Konrad Kunc M Yacht Klub Stal Gdynia DNF* DNF DNF DNC 207.00
M Nr Załoga Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 2124 Agata Koropecka K Yacht Klub Stal Gdynia 2 6* 1 2 5.00
2 POL POL 1611 Matylda Brelińska K MKŻ Żnin 3 4 3 13* 10.00
3 POL POL 3333 Maja Komorowska K UKŻ Opti CWM Gdynia 1 13* 8 3 12.00
4 POL POL 1523 Olga Witek M Yacht Klub Stal Gdynia 7 1 4 DNC* 12.00
5 POL POL 1945 Zuzanna Zielińska K MKŻ Żnin 8 3 2 14* 13.00
6 POL POL 3406 Małgorzata Wyrębska K Yacht Klub Stal Gdynia 9 2 12* 5 16.00
7 POL POL 2634 Angelina Zubel K MKŻ Żnin 11* 5 5 11 21.00
8 POL POL 88 Hanna Duda K Stowarzyszenie Port Mechelinki 6 7 9* 8 21.00
9 POL POL 1221 Julia Padzik K UKŻ Opti CWM Gdynia 5 10 11* 7 22.00
10 POL POL 2081 Zofia Glaza K UKŻ Opti CWM Gdynia 4 11* 10 9 23.00
11 POL POL 2140 Maja Jóskowicz M YKP Gdynia 20* 14 6 10 30.00
12 POL POL 2116 Alicja Saj K Yacht Klub Stal Gdynia 15 17* 17 1 33.00
13 POL POL 1925 Alicja Wróblewska K YKP Gdynia 10 8 DNF* 15 33.00
14 POL POL 3402 Hanna Rogowska K TKŻ Toruń 12 9 14* 12 33.00
15 POL POL 2211 Antonina Puchowska K Yacht Klub Stal Gdynia 14 19* 16 4 34.00
16 POL POL 2169 Natasza Micewicz K YKP Gdynia 19* 15 13 6 34.00
17 POL POL 1584 Zuzanna Bukowska K MKŻ Arka Gdynia 18* 12 7 16 35.00
18 POL POL 130 Laura Kwiatkowska K MKŻ Arka Gdynia 13 16 15 20* 44.00
19 POL POL 1818 Nadia Burghard K YKP Gdynia 22* 20 18 18 56.00
20 POL POL 49 Maja Molik K Stowarzyszenie Port Mechelinki 23 25* 19 17 59.00
21 POL POL 9 Aleksandra Zastawna K YKP Gdynia 17 21 21 22* 59.00
22 POL POL 1926 Julia Czerwiak K YKP Gdynia 25* 18 24 24 66.00
23 POL POL 2141 Magda Ziółkowska K YKP Gdynia 24 23 25* 19 66.00
24 POL POL 1559 Martyna Muller K MKŻ Arka Gdynia 21 28* 20 25 66.00
25 POL POL 1158 Tosia Pierzchalska K Stowarzyszenie Port Mechelinki 28* 22 22 23 67.00
26 POL POL 1701 Marika Tassians K YKP Gdynia 27* 24 23 21 68.00
27 POL POL 2082 Natalia Nawrocka K MKŻ Arka Gdynia 16 27* 27 26 69.00
28 POL POL 121 Mila Faust K MKŻ Arka Gdynia 26 26 26 DNC* 78.00
29 POL POL 106 Magdalena Łysik K MKŻ Arka Gdynia 29 DNF DNF DNC* 87.00
30 POL POL 107 Aleksandra Redlak K MKŻ Arka Gdynia 30 DNF DNF DNC* 88.00
31 POL POL 103 Kornelia Górzny K MKŻ Arka Gdynia 31 DNF* DNF DNF 97.00
32 POL POL 104 Małgorzata Szomburg K MKŻ Arka Gdynia 32 DNF* DNF DNF 98.00
M Nr Załoga Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 9476 Zuzanna Rodzeń K MKŻ Arka Gdynia 1 1 2 4* 3 7.00
2 POL POL 10269 Maria Suchocka K MKŻ Arka Gdynia 2 4 7* 1 2 9.00
3 POL POL 7376 Janina Dmochowska K MKŻ Arka Gdynia 5 6* 1 3 1 10.00
4 POL POL 9809 Igor Rudek M MKŻ Arka Gdynia 4 3 4 2 5* 13.00
5 POL POL 10672 Natasza Tarnawska K MKŻ Arka Gdynia 6 7* 3 5 7 21.00
6 POL POL 7845 Jan Suchocki M MKŻ Arka Gdynia 7* 5 6 6 6 23.00
7 POL POL 10067 Jakub Rozwadowski M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 2 8 DNC* DNC 31.00
8 POL POL 9425 Patryk Staluszka M MKŻ Arka Gdynia 11* 10 9 8 4 31.00
9 POL POL 10287 MAX Betlejewski M MKŻ Arka Gdynia 8 9 5 9 11* 31.00
10 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak K MKŻ Arka Gdynia 9 DNF* 14 7 8 38.00
11 POL POL 7547 Julianna Ponto K MKŻ Arka Gdynia 10 12* 11 10 10 41.00
12 POL POL 9932 Maja Reszka K MKŻ Arka Gdynia 14* 13 12 11 9 45.00
13 POL POL 10092 Maksym Kowalewski M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12 8 10 DNC* DNC 48.00
14 POL POL 10366 Kacper Płozaj M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 13 11 13 DNC* DNC 55.00
15 POL POL 2 Wiktor Welenc M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 15 14 15 DNC* DNC 62.00
16 POL POL 10307 Mikołaj Ankiewicz M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 16 15 DNF* DNC DNC 67.00
17 POL POL 3 Eryk Rózga M MKŻ Arka Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC 72.00
OPP B chłopców Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP B dziewcząt Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
Open Bic Wyniki oficjalne po 5 wyścigach