Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
19 - 20 czerwca 2019
Gdynia, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B chłopców
Szukaj
#
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2022
Iwo Dudek
2009
YKP Gdynia
18.06.2019, 19:44
2
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1665
Mateusz Kluczka
2006
YKP Gdynia
18.06.2019, 19:49
3
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1619
Mateusz Gąsiorowski
2007
YKP Gdynia
18.06.2019, 19:51
4
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1780
Szymon Kolka
2008
YKP Gdynia
18.06.2019, 19:55
5
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 3407
Jan Konkol
2008
YKP Gdynia
18.06.2019, 19:56
6
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2135
Tymon Kosobucki
2007
YKP Gdynia
18.06.2019, 19:59
7
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2270
Piotr Kosowski
2008
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:00
8
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2118
Maciej Maćkowiak
2007
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:01
9
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2134
Jakub Matwiejczyk
2007
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:02
10
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2136
Kajetan Matwiejczyk
2007
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:03
11
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1970
Timothy Melentyer
2007
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:04
12
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1812
Franciszek Miłosz
2009
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:06
13
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2139
Jan Muchowski
2009
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:08
14
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2133
Aleksander Mucharski
2006
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:09
15
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1159
Rafał Ołowiak
2007
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:10
16
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2002
Bartosz Osowski
2006
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:11
17
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1551
Maciej Streubel
2008
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:11
18
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2001
Oskar Sylka
2008
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:12
19
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2137
Piotr Toczek
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:14
20
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1446
Gustaw Trybek
2008
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:15
21
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1602
Miłosz Szmagliński
2009
YKP Gdynia
18.06.2019, 20:19
22
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 167
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
18.06.2019, 20:20
23
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1225
Jan Lemański
2008
TKŻ Toruń
18.06.2019, 20:21
24
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 3403
Hieronim Hendler
2008
TKŻ Toruń
18.06.2019, 20:25
25
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 21
Max Stańko
2009
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:28
26
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1596
Szymon Mocarski
2010
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:29
27
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 9369
Olaf Krupa
2009
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:30
28
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 265
Igor Saj
2009
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:33
29
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 936
Maurycy Kosmowski
2009
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:36
30
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 100
Marcel Styba
2008
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:37
31
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 007
Mateusz Bogdziewicz
2009
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:38
32
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1985
Hubert Kunl
2010
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:40
33
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 10
Sebastian Wawrzyniak
2010
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:42
34
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1007
Wiktor Pawelczyk
2007
Port Mechelinki
18.06.2019, 20:43
35
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1657
Stanisław Chmielewski
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
18.06.2019, 20:46
36
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1647
Marcel Ponczek
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
18.06.2019, 20:47
37
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 15
Krzysztof Łucyk
2007
MKŻ Arka Gdynia
18.06.2019, 20:49
38
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 704
Adam Łucyk
2009
MKŻ Arka Gdynia
18.06.2019, 21:41
39
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 17
Szymon Łysik
2008
MKŻ Arka Gdynia
18.06.2019, 21:45
40
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 12
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
18.06.2019, 21:46
41
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1802
Piotr Trella
2008
MKŻ Arka Gdynia
18.06.2019, 21:47
42
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1702
Igor Rózga
2009
MKŻ Arka Gdynia
18.06.2019, 21:48
43
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2090
Juliusz Reszka
2009
MKŻ Arka Gdynia
18.06.2019, 21:49
44
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 105
Fabian Wong
2010
MKŻ Arka Gdynia
18.06.2019, 21:53
45
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 102
Mikołaj Korek
2011
MKŻ Arka Gdynia
18.06.2019, 21:55
46
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1943
Wiktor Łasak
2006
UKŻ Opti CWM Gdynia
18.06.2019, 22:17
47
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2244
Igor Kawałko
2007
UKŻ Opti CWM Gdynia
18.06.2019, 22:21
48
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1541
Jakub Porębski
2009
UKŻ Opti CWM Gdynia
18.06.2019, 22:22
49
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2037
Paweł Łoboda
2008
UKŻ Opti CWM Gdynia
18.06.2019, 22:36
50
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2035
Piotr Muchlado
2008
UKŻ Opti CWM Gdynia
18.06.2019, 22:38
51
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1586
Maksymilian Malec
2008
UKŻ Opti CWM Gdynia
18.06.2019, 22:41
52
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1940
Filip Bil
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
18.06.2019, 22:42
53
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1403
Kacper Kibiersza
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
18.06.2019, 22:46
54
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2110
Konrad Kunc
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
18.06.2019, 22:51
55
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1548
Andrzej Thomas
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
18.06.2019, 22:55
56
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1254
Franek Thomas
2006
Yacht Klub Stal Gdynia
18.06.2019, 22:56
57
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1897
Michał Trafalski
2007
Yacht Klub Stal Gdynia
18.06.2019, 22:57
58
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2117
Piotr Tutkowski
2011
Yacht Klub Stal Gdynia
18.06.2019, 23:02
59
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1775
Wiktor Mois
2006
UKS Navigo Sopot
19.06.2019, 11:35
60
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1185
VSEVOLOD Nazarov
2008
UKS Navigo Sopot
19.06.2019, 11:36
61
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1704
Franciszek Wołyniec
2006
UKS Navigo Sopot
19.06.2019, 11:36
62
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2150
Makary Gałka
2008
UKS Navigo Sopot
19.06.2019, 11:37
63
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1672
Oliwier Kozłowski
2009
UKS Navigo Sopot
19.06.2019, 11:38
64
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1016
Wawrzyniec Żelazny
2009
MKŻ Żnin
19.06.2019, 11:42
65
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1307
Bartosz Peczka
2007
MKŻ Żnin
19.06.2019, 11:43
66
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 1735
Bartosz Dynia
2009
MKŻ Żnin
19.06.2019, 11:44
67
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2220
Bartosz Żmudziński
2008
MKŻ Żnin
19.06.2019, 11:45
68
OPP B chłopców
🇵🇱 POL 2089
Norbert Herba
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
19.06.2019, 12:21