19 - 20 cze 2019

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

Gdynia, Polska
Wyniki Podział na grupy
# Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub
1 OPP B chłopców POL POL 2022 Iwo Dudek 2009 YKP Gdynia
2 OPP B chłopców POL POL 1665 Mateusz Kluczka 2006 YKP Gdynia
3 OPP B chłopców POL POL 1619 Mateusz Gąsiorowski 2007 YKP Gdynia
4 OPP B chłopców POL POL 1780 Szymon Kolka 2008 YKP Gdynia
5 OPP B chłopców POL POL 3407 Jan Konkol 2008 YKP Gdynia
6 OPP B chłopców POL POL 2135 Tymon Kosobucki 2007 YKP Gdynia
7 OPP B chłopców POL POL 2270 Piotr Kosowski 2008 YKP Gdynia
8 OPP B chłopców POL POL 2118 Maciej Maćkowiak 2007 YKP Gdynia
9 OPP B chłopców POL POL 2134 Jakub Matwiejczyk 2007 YKP Gdynia
10 OPP B chłopców POL POL 2136 Kajetan Matwiejczyk 2007 YKP Gdynia
11 OPP B chłopców POL POL 1970 Timothy Melentyer 2007 YKP Gdynia
12 OPP B chłopców POL POL 1812 Franciszek Miłosz 2009 YKP Gdynia
13 OPP B chłopców POL POL 2139 Jan Muchowski 2009 YKP Gdynia
14 OPP B chłopców POL POL 2133 Aleksander Mucharski 2006 YKP Gdynia
15 OPP B chłopców POL POL 1159 Rafał Ołowiak 2007 YKP Gdynia
16 OPP B chłopców POL POL 2002 Bartosz Osowski 2006 YKP Gdynia
17 OPP B chłopców POL POL 1551 Maciej Streubel 2008 YKP Gdynia
18 OPP B chłopców POL POL 2001 Oskar Sylka 2008 YKP Gdynia
19 OPP B chłopców POL POL 2137 Piotr Toczek YKP Gdynia
20 OPP B chłopców POL POL 1446 Gustaw Trybek 2008 YKP Gdynia
21 OPP B chłopców POL POL 1602 Miłosz Szmagliński 2009 YKP Gdynia
22 OPP B chłopców POL POL 167 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń
23 OPP B chłopców POL POL 1225 Jan Lemański 2008 TKŻ Toruń
24 OPP B chłopców POL POL 3403 Hieronim Hendler 2008 TKŻ Toruń
25 OPP B chłopców POL POL 21 Max Stańko 2009 Stowarzyszenie Port Mechelinki
26 OPP B chłopców POL POL 1596 Szymon Mocarski 2010 Stowarzyszenie Port Mechelinki
27 OPP B chłopców POL POL 9369 Olaf Krupa 2009 Stowarzyszenie Port Mechelinki
28 OPP B chłopców POL POL 265 Igor Saj 2009 Stowarzyszenie Port Mechelinki
29 OPP B chłopców POL POL 936 Maurycy Kosmowski 2009 Stowarzyszenie Port Mechelinki
30 OPP B chłopców POL POL 100 Marcel Styba 2008 Stowarzyszenie Port Mechelinki
31 OPP B chłopców POL POL 007 Mateusz Bogdziewicz 2009 Stowarzyszenie Port Mechelinki
32 OPP B chłopców POL POL 1985 Hubert Kunl 2010 Stowarzyszenie Port Mechelinki
33 OPP B chłopców POL POL 10 Sebastian Wawrzyniak 2010 Stowarzyszenie Port Mechelinki
34 OPP B chłopców POL POL 1007 Wiktor Pawelczyk 2007 Stowarzyszenie Port Mechelinki
35 OPP B chłopców POL POL 1657 Stanisław Chmielewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz
36 OPP B chłopców POL POL 1647 Marcel Ponczek KS Zjednoczeni Bydgoszcz
37 OPP B chłopców POL POL 15 Krzysztof Łucyk 2007 MKŻ Arka Gdynia
38 OPP B chłopców POL POL 704 Adam Łucyk 2009 MKŻ Arka Gdynia
39 OPP B chłopców POL POL 17 Szymon Łysik 2008 MKŻ Arka Gdynia
40 OPP B chłopców POL POL 12 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia
41 OPP B chłopców POL POL 1802 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia
42 OPP B chłopców POL POL 1702 Igor Rózga 2009 MKŻ Arka Gdynia
43 OPP B chłopców POL POL 2090 Juliusz Reszka 2009 MKŻ Arka Gdynia
44 OPP B chłopców POL POL 105 Fabian Wong 2010 MKŻ Arka Gdynia
45 OPP B chłopców POL POL 102 Mikołaj Korek 2011 MKŻ Arka Gdynia
46 OPP B chłopców POL POL 1943 Wiktor Łasak 2006 UKŻ Opti CWM Gdynia
47 OPP B chłopców POL POL 2244 Igor Kawałko 2007 UKŻ Opti CWM Gdynia
48 OPP B chłopców POL POL 1541 Jakub Porębski 2009 UKŻ Opti CWM Gdynia
49 OPP B chłopców POL POL 2037 Paweł Łoboda 2008 UKŻ Opti CWM Gdynia
50 OPP B chłopców POL POL 2035 Piotr Muchlado 2008 UKŻ Opti CWM Gdynia
51 OPP B chłopców POL POL 1586 Maksymilian Malec 2008 UKŻ Opti CWM Gdynia
52 OPP B chłopców POL POL 1940 Filip Bil 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
53 OPP B chłopców POL POL 1403 Kacper Kibiersza 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
54 OPP B chłopców POL POL 2110 Konrad Kunc 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
55 OPP B chłopców POL POL 1548 Andrzej Thomas 2006 Yacht Klub Stal Gdynia
56 OPP B chłopców POL POL 1254 Franek Thomas 2006 Yacht Klub Stal Gdynia
57 OPP B chłopców POL POL 1897 Michał Trafalski 2007 Yacht Klub Stal Gdynia
58 OPP B chłopców POL POL 2117 Piotr Tutkowski 2011 Yacht Klub Stal Gdynia
59 OPP B chłopców POL POL 1775 Wiktor Mois 2006 UKS NAVIGO Sopot
60 OPP B chłopców POL POL 1185 VSEVOLOD Nazarov 2008 UKS NAVIGO Sopot
61 OPP B chłopców POL POL 1704 Franciszek Wołyniec 2006 UKS NAVIGO Sopot
62 OPP B chłopców POL POL 2150 Makary Gałka 2008 UKS NAVIGO Sopot
63 OPP B chłopców POL POL 1672 Oliwier Kozłowski 2009 UKS NAVIGO Sopot
64 OPP B chłopców POL POL 1016 Wawrzyniec Żelazny 2009 MKŻ Żnin
65 OPP B chłopców POL POL 1307 Bartosz Peczka 2007 MKŻ Żnin
66 OPP B chłopców POL POL 1735 Bartosz Dynia 2009 MKŻ Żnin
67 OPP B chłopców POL POL 2220 Bartosz Żmudziński 2008 MKŻ Żnin
68 OPP B chłopców POL POL 2089 Norbert Herba 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
# Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub
1 OPP B dziewcząt POL POL 1818 Nadia Burghard 2006 YKP Gdynia
2 OPP B dziewcząt POL POL 1926 Julia Czerwiak 2008 YKP Gdynia
3 OPP B dziewcząt POL POL 2140 Maja Jóskowicz 2006 YKP Gdynia
4 OPP B dziewcząt POL POL 2169 Natasza Micewicz 2009 YKP Gdynia
5 OPP B dziewcząt POL POL 1701 Marika Tassians 2007 YKP Gdynia
6 OPP B dziewcząt POL POL 1925 Alicja Wróblewska 2007 YKP Gdynia
7 OPP B dziewcząt POL POL 9 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia
8 OPP B dziewcząt POL POL 2141 Magda Ziółkowska 2010 YKP Gdynia
9 OPP B dziewcząt POL POL 3402 Hanna Rogowska 2008 TKŻ Toruń
10 OPP B dziewcząt POL POL 49 Maja Molik 2008 Stowarzyszenie Port Mechelinki
11 OPP B dziewcząt POL POL 88 Hanna Duda 2008 Stowarzyszenie Port Mechelinki
12 OPP B dziewcząt POL POL 1158 Tosia Pierzchalska 2009 Stowarzyszenie Port Mechelinki
13 OPP B dziewcząt POL POL 1584 Zuzanna Bukowska 2008 MKŻ Arka Gdynia
14 OPP B dziewcząt POL POL 1559 Martyna Muller 2009 MKŻ Arka Gdynia
15 OPP B dziewcząt POL POL 130 Laura Kwiatkowska 2009 MKŻ Arka Gdynia
16 OPP B dziewcząt POL POL 121 Mila Faust 2011 MKŻ Arka Gdynia
17 OPP B dziewcząt POL POL 2082 Natalia Nawrocka 2009 MKŻ Arka Gdynia
18 OPP B dziewcząt POL POL 107 Aleksandra Redlak 2010 MKŻ Arka Gdynia
19 OPP B dziewcząt POL POL 106 Magdalena Łysik 2011 MKŻ Arka Gdynia
20 OPP B dziewcząt POL POL 3333 Maja Komorowska 2009 UKŻ Opti CWM Gdynia
21 OPP B dziewcząt POL POL 1221 Julia Padzik 2009 UKŻ Opti CWM Gdynia
22 OPP B dziewcząt POL POL 2081 Zofia Glaza 2008 UKŻ Opti CWM Gdynia
23 OPP B dziewcząt POL POL 2124 Agata Koropecka 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
24 OPP B dziewcząt POL POL 2211 Antonina Puchowska 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
25 OPP B dziewcząt POL POL 2116 Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
26 OPP B dziewcząt POL POL 1523 Olga Witek 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
27 OPP B dziewcząt POL POL 3406 Małgorzata Wyrębska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
28 OPP B dziewcząt POL POL 1611 Matylda Brelińska 2006 MKŻ Żnin
29 OPP B dziewcząt POL POL 2634 Angelina Zubel 2006 MKŻ Żnin
30 OPP B dziewcząt POL POL 1945 Zuzanna Zielińska 2006 MKŻ Żnin
31 OPP B dziewcząt POL POL 103 Kornelia Górzny 2011 MKŻ Arka Gdynia
32 OPP B dziewcząt POL POL 104 Małgorzata Szomburg 2012 MKŻ Arka Gdynia
# Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub
1 Open Bic POL POL 7376 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia
2 Open Bic POL POL 10269 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia
3 Open Bic POL POL 9476 Zuzanna Rodzeń MKŻ Arka Gdynia
4 Open Bic POL POL 10672 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia
5 Open Bic POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia
6 Open Bic POL POL 7547 Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia
7 Open Bic POL POL 9932 Maja Reszka MKŻ Arka Gdynia
8 Open Bic POL POL 7845 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia
9 Open Bic POL POL 9809 Igor Rudek MKŻ Arka Gdynia
10 Open Bic POL POL 9425 Patryk Staluszka MKŻ Arka Gdynia
11 Open Bic POL POL 10287 MAX Betlejewski MKŻ Arka Gdynia
12 Open Bic POL POL 3 Eryk Rózga MKŻ Arka Gdynia
13 Open Bic POL POL 10092 Maksym Kowalewski 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
14 Open Bic POL POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
15 Open Bic POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
16 Open Bic POL POL 10366 Kacper Płozaj 2007 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
17 Open Bic POL POL 10307 Mikołaj Ankiewicz 2009 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot