5 - 6 paź 2019

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt do 9
1 POL POL 1991 August Sobczak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 1 1 2 1 BFD* 5.00
2 POL POL 2126 Alexandre Vidal WTW Warszawa 2 17* 1 3 2 8.00
3 POL POL 1879 Igor Grzelak WTW Warszawa 4 14* 3 2 1 10.00
4 POL POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 5 3 5 16* 3 16.00
5 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz K.S. Spojnia - Warszawa 13* 7 4 7 7 25.00
6 POL POL 2100 Hubert Matz K.S. Spojnia - Warszawa 7 11* 6 4 9 26.00
7 POL POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 6 5 10 13* 5 26.00
8 POL POL 25 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 12 4 8 20* 4 28.00
9 POL POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 18* 2 7 12 11 32.00
10 POL POL 825 JAN WIŚNIEWSKI MKS "Dwójka" Warszawa 3 23* 14 5 10 32.00
11 POL POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI MKS "Dwójka" Warszawa 10 12* 12 8 6 36.00
12 POL POL 1799 Iwo Barański AZS UW Warszawa 9 10 23* 15 8 42.00
13 POL POL 1603 Tomasz Zadora UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 11 13 19* 14 15 53.00
14 POL POL 1939 Mikołaj Cieślak UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 32* 6 22 10 16 54.00
15 POL POL 2197 Nathan Vidal WTW Warszawa 17 20 11 26* 14 62.00
16 POL POL 2027 Wiktor Przeździecki K.S. Spojnia - Warszawa 30* 9 18 17 21 65.00
17 POL POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 16 19 28* 22 12 69.00
18 POL POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 8 28 9 35* 27 72.00
19 POL POL 2816 TOMASZ RUBAN MKS "Dwójka" Warszawa 24 8 36* 19 22 73.00 1
20 POL POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 26 16 24 9 45* 75.00 2
21 POL POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI MKS "Dwójka" Warszawa 15 31 44* 6 25 77.00
22 POL POL 1655 Tymon Szkołut UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 25 21 13 31* 20 79.00
23 POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 36* 18 21 23 19 81.00
24 POL POL 1892 Aleksander Główka K.S. Spojnia - Warszawa 31 25 16 32* 13 85.00
25 POL POL 2786 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 14 36* 17 27 29 87.00
26 POL POL 1601 Marcel Cichosz UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 35* 29 15 28 17 89.00
27 POL POL 1862 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 21 33* 29 11 30 91.00
28 POL POL 1470 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 34 15 31 45* 18 98.00 3
29 POL POL 1788 WIKTOR RASZKA MKS "Dwójka" Warszawa 33* 27 32 18 26 103.00
30 POL POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 20 24 27 36* 34 105.00
31 POL POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 29 26 20 44* 31 106.00 4
32 POL POL 1768 WIKTOR WRÓBEL MKS "Dwójka" Warszawa 42* 32 34 24 23 113.00
33 POL POL 1114 Maciej Słowiński UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 38 22 40* 21 36 117.00
34 POL POL 1787 Karim Kopański UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 23 34 30 42* 39 126.00
35 POL POL 3420 Maciej Aljabali UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 39 43* 25 33 33 130.00
36 POL POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 27 56* 26 53 28 134.00
37 POL POL 126 Wojciech Wołczyk UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 37 44* 35 29 35 136.00
38 POL POL 1773 RYSZARD RUBAN MKS "Dwójka" Warszawa 40 38 33 30 DNF* 141.00
39 POL POL 859 Tadeusz Kozłowski UKS FIR Warszawa 22 41 52* 43 38 144.00 5
40 POL POL 71 JAN CHYRALECKI MKS "Dwójka" Warszawa 45* 30 38 39 42 149.00
41 POL POL 31 DAWID BRZESKI MKS "Dwójka" Warszawa 43* 37 37 38 37 149.00 6
42 POL POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 19 35 56 41 DNF* 151.00
43 POL POL 1328 Adam Aljabali UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 47* 45 42 25 40 152.00 7
44 POL POL 1749 Bartek Nogalski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 46 48* 41 34 32 153.00
45 POL POL 2552 Filip Sroczyński WTW Warszawa 28 47 43 49* 48 166.00
46 POL POL 777 Ignacy Sobczak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 41 40 47* 47 41 169.00 8
47 POL POL 1074 Piotr Kowalewski UKS KLIWER 56* 51 39 37 44 171.00 9
48 POL POL 1106 BARTOSZ JANUSEK MKS "Dwójka" Warszawa 48 39 45 UFD* 51 183.00
49 POL POL 7 Jan Schwendimann AZS UW Warszawa 49 54* 50 40 47 186.00
50 POL POL 1136 MARCEL WILANOWSKI MKS "Dwójka" Warszawa 61* 49 46 50 46 191.00
51 POL POL 139 STANISŁAW TRACZ MKS "Dwójka" Warszawa 44 42 55* 51 55 192.00 10
52 POL POL 1111 Jakub Kuczyński AZS UW Warszawa 57* 50 53 46 50 199.00
53 POL POL KLI03 Juliusz Bartczak UKS KLIWER 55 46 48 59 DNF* 208.00
54 POL POL 1909 Michał Guszcza WTW Warszawa 50 52 58* 54 53 209.00 11
55 POL POL 133 Jakub Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 51 53 51 56 58* 211.00 12
56 POL POL KLI06 Tomasz Rysz UKS KLIWER 53 DNF* 49 UFD 43 215.00 13
57 POL POL 111 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 66* 59 57 48 54 218.00
58 POL POL 1201 Szymon Stański Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 58 57 DNF* 55 52 222.00
59 POL POL 1 Sebastian Drąg AZS UW Warszawa 59* 55 54 58 57 224.00
60 POL POL 1700 Aleksander Kożuchowski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 63* 58 59 60 49 226.00 14
61 POL POL 321 Wojciech Konopiński WTW Warszawa 64 60 DNF* 52 56 232.00
62 POL POL 2 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 24 234.00
63 POL POL 1801 Bartek Miszczuk UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 54 DNF* DNF 61 RET 255.00
64 POL POL 984 Brunon Kożuchowski UKS Żegluj Lublin 60 DNF* DNF 57 DNF 257.00
65 POL POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 52 BFD* DNF UFD BFD 262.00 15
66 POL POL 39 Igor Prekiel AZS UW Warszawa 65 61 DNF* DNF DNF 266.00
67 POL POL KLI06 Michał Małagocki UKS KLIWER 62 DNF* DNF DNF DNF 272.00 16
68 POL POL 910 Bruno Wdowiak KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 280.00
68 POL POL KLI04 Kamil Czajkowski UKS KLIWER UFD* DNF DNF UFD DNF 280.00 17
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt do 9
1 POL POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 1 2 5 10* 2 10.00
2 POL POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 4 3 8* 6 1 14.00
3 POL POL 12036 Lidia Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 9* 1 2 5 7 15.00
4 POL POL 2158 Weronika Przeździecka K.S. Spojnia - Warszawa 3 14* 3 7 3 16.00
5 POL POL 1791 Zofia Brdulak K.S Spójnia - Warszawa 6 8 1 14* 6 21.00
6 POL POL 925 NINA ZYGO MKS "Dwójka" Warszawa 7 4 6 9* 4 21.00
7 POL POL 255 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 11 17* 7 2 5 25.00
8 POL POL 2157 Gabriela Fajdasz K.S. Spojnia - Warszawa 8 5 16* 3 9 25.00
9 POL POL 1867 Aleksandra Błońska UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 10 9 15* 1 12 32.00
10 POL POL 907 Iga Sobieszuk UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 5 6 13 8 14* 32.00
11 POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 15* 7 9 12 8 36.00
12 POL POL 1910 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 20* 12 12 4 10 38.00
13 POL POL 1334 Ewa Główka K.S. Spojnia - Warszawa 2 10 18 20* 17 47.00
14 POL POL 1244 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 12 16 4 UFD* 16 48.00 1
15 POL POL 1246 HANNA GĘBICKA MKS "Dwójka" Warszawa 14 13 10 17* 13 50.00
16 POL POL 1813 ROZALIA ROZUM MKS "Dwójka" Warszawa 18* 11 14 16 18 59.00
17 POL POL 1139 ALICJA KURPIEWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 16 18 11 15 19* 60.00
18 POL POL 2041 Lena Wonka AZS UW Warszawa 21* 19 17 13 15 64.00
19 POL POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 26 UFD* 19 11 11 67.00 2
20 POL POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 13 15 20* 19 20 67.00
21 POL POL 860 Róża Hochman UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 22 23* 22 18 22 84.00
22 POL POL 142 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 19 21 23 24* 21 84.00 3
23 POL POL 2787 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 24* 22 21 22 23 88.00
24 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S Spójnia - Warszawa 17 20 25 DNF* DNF 91.00
25 POL POL 1020 Amelia Dahms UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 25* 25 24 21 24 94.00
26 POL POL 2202 Magda Traczyńska UKS FIR Warszawa 23 24 26 DNF* DNF 102.00 4
27 POL POL 42 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa 27* 26 27 23 26 102.00 5
28 POL POL UKS31 Maja Szotyńska AZS UW Warszawa DNF* 27 DNF DNF 25 110.00