Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
5 - 6 października 2019
Nieporęt, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Nr
Załoga
Klub
Data zgłoszenia
1
🇵🇱 POL 1879
Igor Grzelak
WTW Warszawa
12.09.2019, 20:25
2
🇵🇱 POL 1518
Klara Piotrowska
WTW Warszawa
12.09.2019, 20:25
3
🇵🇱 POL 2107
Marta Piotrowska
WTW Warszawa
12.09.2019, 20:25
4
🇵🇱 POL 2078
Stanisław Ługowski
WTW Warszawa
12.09.2019, 20:25
5
🇵🇱 POL 2201
Stanisław Wróblewski
WTW Warszawa
12.09.2019, 20:25
6
🇵🇱 POL 1714
Antoni Malicki
WTW Warszawa
12.09.2019, 20:25
7
🇵🇱 POL 2126
Alexandre Vidal
WTW Warszawa
12.09.2019, 20:25
8
🇵🇱 POL 2197
Nathan Vidal
WTW Warszawa
12.09.2019, 20:25
9
🇵🇱 POL 1525
Józef Krasowski
KS Spójnia Warszawa
17.09.2019, 16:12
10
🇵🇱 POL 1244
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
17.09.2019, 16:12
11
🇵🇱 POL 1766
Jan Muszyński
KS Spójnia Warszawa
17.09.2019, 16:12
12
🇵🇱 POL 1245
Aleksandra Matz
KS Spójnia Warszawa
17.09.2019, 16:12
13
🇵🇱 POL 1910
Pola Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
17.09.2019, 16:12
14
🇵🇱 POL 951
Wojciech Henryk Komenda
KS Spójnia Warszawa
17.09.2019, 16:12
15
🇵🇱 POL 1570
Antoni Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
17.09.2019, 16:12
16
🇵🇱 POL 910
Bruno Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
17.09.2019, 16:12
17
🇵🇱 POL 25
Igor Mirowski
AZS Uniwersytet Warszawski
19.09.2019, 19:32
18
🇵🇱 POL 255
Nina Mirowska
AZS Uniwersytet Warszawski
19.09.2019, 19:32
19
🇵🇱 POL 1799
Iwo Barański
AZS Uniwersytet Warszawski
19.09.2019, 19:32
20
🇵🇱 POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
AZS Uniwersytet Warszawski
19.09.2019, 19:32
21
🇵🇱 POL 1862
Saturnin Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
19.09.2019, 19:32
22
🇵🇱 POL 2041
Lena Wonka
AZS Uniwersytet Warszawski
19.09.2019, 19:32
23
🇵🇱 POL 2786
MACIEJ KARPIŃSKI
UKS Nad Jeziorkiem
27.09.2019, 18:47
24
🇵🇱 POL 2787
ZUZANNA KAMIŃSKA
UKS Nad Jeziorkiem
27.09.2019, 18:57
25
🇵🇱 POL 1529
Alexander Nowak
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
26
🇵🇱 POL 1075
Ignacy Moritz
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
27
🇵🇱 POL 1075
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
28
🇵🇱 POL 1076
Bartosz Nurowski
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
29
🇵🇱 POL 1470
Maksymilian Kajdy
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
30
🇵🇱 POL 142
Ewa Bańbura
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
31
🇵🇱 POL 42
Aleksandra Bańbura
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
32
🇵🇱 POL 1880
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
33
🇵🇱 POL 2202
Magda Traczyńska
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
34
🇵🇱 POL 859
Tadeusz Kozłowski
UKS FIR Warszawa
30.09.2019, 11:07
35
🇵🇱 POL 1074
Piotr Kowalewski
UKS Kliwer
01.10.2019, 10:35
36
🇵🇱 POL KLI06
Tomasz Rysz
UKS Kliwer
01.10.2019, 10:35
37
🇵🇱 POL KLI04
Kamil Czajkowski
UKS Kliwer
01.10.2019, 10:35
38
🇵🇱 POL KLI03
Juliusz Bartczak
UKS Kliwer
01.10.2019, 10:35
39
🇵🇱 POL KLI06
Michał Małagocki
UKS Kliwer
01.10.2019, 10:35
40
🇵🇱 POL 126
Wojciech Wołczyk
UKS Szkwał Legionowo
02.10.2019, 10:46
41
🇵🇱 POL 1436
Krzysztof Jasny
UKS Szkwał Legionowo
02.10.2019, 10:46
42
🇵🇱 POL 133
Jakub Pisarek
UKS Szkwał Legionowo
02.10.2019, 10:46
43
🇵🇱 POL 1787
Karim Kopański
UKS Szkwał Legionowo
02.10.2019, 10:46
44
🇵🇱 POL 860
Róża Hochman
UKS Szkwał Legionowo
02.10.2019, 10:46
45
🇵🇱 POL 1275
Karol Grabowski
UKS Szkwał Legionowo
02.10.2019, 10:46
46
🇵🇱 POL 1020
Amelia Dahms
UKS Szkwał Legionowo
02.10.2019, 10:46
47
🇵🇱 POL 1991
August Sobczak
UKS Szkwał Legionowo
02.10.2019, 10:46
48
🇵🇱 POL 777
Ignacy Sobczak
UKS Szkwał Legionowo
02.10.2019, 10:46
49
🇵🇱 POL 2552
Filip Sroczyński
WTW Warszawa
02.10.2019, 12:39
50
🇵🇱 POL 1909
Michał Guszcza
WTW Warszawa
02.10.2019, 12:39
51
🇵🇱 POL 321
Wojciech Konopiński
WTW Warszawa
02.10.2019, 12:39
52
🇵🇱 POL 1201
Szymon Stański
WTW Warszawa
02.10.2019, 12:39
53
🇵🇱 POL 1137
ADAM MARGASIŃSKI
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
54
🇵🇱 POL 825
JAN WIŚNIEWSKI
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
55
🇵🇱 POL 2005
MICHAŁ KUCZMARSKI
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
56
🇵🇱 POL 1246
HANNA GĘBICKA
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
57
🇵🇱 POL 1813
ROZALIA ROZUM
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
58
🇵🇱 POL 925
NINA ZYGO
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
59
🇵🇱 POL 1773
RYSZARD RUBAN
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
60
🇵🇱 POL 2816
TOMASZ RUBAN
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
61
🇵🇱 POL 1788
WIKTOR RASZKA
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
62
🇵🇱 POL 1768
WIKTOR WRÓBEL
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
63
🇵🇱 POL 1106
BARTOSZ JANUSEK
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
64
🇵🇱 POL 1139
ALICJA KURPIEWSKA
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
65
🇵🇱 POL 1136
MARCEL WILANOWSKI
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
66
🇵🇱 POL 71
JAN CHYRALECKI
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
67
🇵🇱 POL 31
DAWID BRZESKI
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
68
🇵🇱 POL 139
STANISŁAW TRACZ
MKS Dwójka Warszawa
02.10.2019, 13:40
69
🇵🇱 POL UKS31
Maja Szotyńska
AZS Uniwersytet Warszawski
02.10.2019, 21:39
70
🇵🇱 POL 1111
Jakub Kuczyński
AZS Uniwersytet Warszawski
02.10.2019, 21:39
71
🇵🇱 POL 1
Sebastian Drąg
AZS Uniwersytet Warszawski
02.10.2019, 21:39
72
🇵🇱 POL 7
Jan Schwendimann
AZS Uniwersytet Warszawski
02.10.2019, 21:39
73
🇵🇱 POL 111
Marek Sokołowski
AZS Uniwersytet Warszawski
02.10.2019, 21:39
74
🇵🇱 POL 39
Igor Prekiel
AZS Uniwersytet Warszawski
02.10.2019, 21:39
75
🇵🇱 POL 2
Wojciech Sikorski
AZS Uniwersytet Warszawski
02.10.2019, 21:39
76
🇵🇱 POL 12036
Lidia Łukasik
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
77
🇵🇱 POL 1834
Mikołaj Łukasik
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
78
🇵🇱 POL 1601
Marcel Cichosz
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
79
🇵🇱 POL 1603
Tomasz Zadora
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
80
🇵🇱 POL 1867
Aleksandra Błońska
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
81
🇵🇱 POL 1265
Lucjan Czerwiński-Wierzchowski
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
82
🇵🇱 POL 1939
Mikołaj Cieślak
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
83
🇵🇱 POL 1655
Tymon Szkołut
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
84
🇵🇱 POL 3420
Maciej Aljabali
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
85
🇵🇱 POL 907
Iga Sobieszuk
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
86
🇵🇱 POL 1328
Adam Aljabali
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
87
🇵🇱 POL 1114
Maciej Słowiński
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
88
🇵🇱 POL 984
Brunon Kożuchowski
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
89
🇵🇱 POL 1700
Aleksander Kożuchowski
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
90
🇵🇱 POL 1749
Bartek Nogalski
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
91
🇵🇱 POL 1801
Bartek Miszczuk
UKS Żegluj Lublin
03.10.2019, 16:30
92
🇵🇱 POL 1929
Sonia Dobrzyńska
KS Spójnia Warszawa
03.10.2019, 23:47
93
🇵🇱 POL 2157
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia Warszawa
03.10.2019, 23:47
94
🇵🇱 POL 1892
Aleksander Główka
KS Spójnia Warszawa
03.10.2019, 23:47
95
🇵🇱 POL 2158
Weronika Przeździecka
KS Spójnia Warszawa
03.10.2019, 23:47
96
🇵🇱 POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
KS Spójnia Warszawa
03.10.2019, 23:47
97
🇵🇱 POL 1334
Ewa Główka
KS Spójnia Warszawa
03.10.2019, 23:47
98
🇵🇱 POL 2100
Hubert Matz
KS Spójnia Warszawa
03.10.2019, 23:47
99
🇵🇱 POL 2027
Wiktor Przeździecki
KS Spójnia Warszawa
03.10.2019, 23:47
100
🇵🇱 POL 1791
Zofia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
03.10.2019, 23:47