Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

5 - 6 paź 2019 Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Klub
1
POL 1879
Igor Grzelak
WTW Warszawa
2
POL 1518
Klara Piotrowska
WTW Warszawa
3
POL 2107
Marta Piotrowska
WTW Warszawa
4
POL 2078
Stanisław Ługowski
WTW Warszawa
5
POL 2201
Stanisław Wróblewski
WTW Warszawa
6
POL 1714
Antoni Malicki
WTW Warszawa
7
POL 2126
Alexandre Vidal
WTW Warszawa
8
POL 2197
Nathan Vidal
WTW Warszawa
9
POL 1525
Józef Krasowski
KS Spójnia Warszawa
10
POL 1244
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
11
POL 1766
Jan Muszyński
KS Spójnia Warszawa
12
POL 1245
Aleksandra Matz
KS Spójnia Warszawa
13
POL 1910
Pola Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
14
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
KS Spójnia Warszawa
15
POL 1570
Antoni Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
16
POL 910
Bruno Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
17
POL 25
Igor Mirowski
AZS UW Warszawa
18
POL 255
Nina Mirowska
AZS UW Warszawa
19
POL 1799
Iwo Barański
AZS UW Warszawa
20
POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
AZS UW Warszawa
21
POL 1862
Saturnin Smółka
AZS UW Warszawa
22
POL 2041
Lena Wonka
AZS UW Warszawa
23
POL 2786
MACIEJ KARPIŃSKI
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
24
POL 2787
ZUZANNA KAMIŃSKA
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
25
POL 1529
Alexander Nowak
UKS FIR Warszawa
26
POL 1075
Ignacy Moritz
UKS FIR Warszawa
27
POL 1075
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
28
POL 1076
Bartosz Nurowski
UKS FIR Warszawa
29
POL 1470
Maksymilian Kajdy
UKS FIR Warszawa
30
POL 142
Ewa Bańbura
UKS FIR Warszawa
31
POL 42
Aleksandra Bańbura
UKS FIR Warszawa
32
POL 1880
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
33
POL 2202
Magda Traczyńska
UKS FIR Warszawa
34
POL 859
Tadeusz Kozłowski
UKS FIR Warszawa
35
POL 1074
Piotr Kowalewski
UKS KLIWER
36
POL KLI06
Tomasz Rysz
UKS KLIWER
37
POL KLI04
Kamil Czajkowski
UKS KLIWER
38
POL KLI03
Juliusz Bartczak
UKS KLIWER
39
POL KLI06
Michał Małagocki
UKS KLIWER
40
POL 126
Wojciech Wołczyk
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
41
POL 1436
Krzysztof Jasny
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
42
POL 133
Jakub Pisarek
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
43
POL 1787
Karim Kopański
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
44
POL 860
Róża Hochman
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
45
POL 1275
Karol Grabowski
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
46
POL 1020
Amelia Dahms
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
47
POL 1991
August Sobczak
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
48
POL 777
Ignacy Sobczak
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
49
POL 2552
Filip Sroczyński
WTW Warszawa
50
POL 1909
Michał Guszcza
WTW Warszawa
51
POL 321
Wojciech Konopiński
WTW Warszawa
52
POL 1201
Szymon Stański
Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
53
POL 1137
ADAM MARGASIŃSKI
MKS "Dwójka" Warszawa
54
POL 825
JAN WIŚNIEWSKI
MKS "Dwójka" Warszawa
55
POL 2005
MICHAŁ KUCZMARSKI
MKS "Dwójka" Warszawa
56
POL 1246
HANNA GĘBICKA
MKS "Dwójka" Warszawa
57
POL 1813
ROZALIA ROZUM
MKS "Dwójka" Warszawa
58
POL 925
NINA ZYGO
MKS "Dwójka" Warszawa
59
POL 1773
RYSZARD RUBAN
MKS "Dwójka" Warszawa
60
POL 2816
TOMASZ RUBAN
MKS "Dwójka" Warszawa
61
POL 1788
WIKTOR RASZKA
MKS "Dwójka" Warszawa
62
POL 1768
WIKTOR WRÓBEL
MKS "Dwójka" Warszawa
63
POL 1106
BARTOSZ JANUSEK
MKS "Dwójka" Warszawa
64
POL 1139
ALICJA KURPIEWSKA
MKS "Dwójka" Warszawa
65
POL 1136
MARCEL WILANOWSKI
MKS "Dwójka" Warszawa
66
POL 71
JAN CHYRALECKI
MKS "Dwójka" Warszawa
67
POL 31
DAWID BRZESKI
MKS "Dwójka" Warszawa
68
POL 139
STANISŁAW TRACZ
MKS "Dwójka" Warszawa
69
POL UKS31
Maja Szotyńska
AZS UW Warszawa
70
POL 1111
Jakub Kuczyński
AZS UW Warszawa
71
POL 1
Sebastian Drąg
AZS UW Warszawa
72
POL 7
Jan Schwendimann
AZS UW Warszawa
73
POL 111
Marek Sokołowski
AZS UW Warszawa
74
POL 39
Igor Prekiel
AZS UW Warszawa
75
POL 2
Wojciech Sikorski
AZS UW Warszawa
76
POL 12036
Lidia Łukasik
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
77
POL 1834
Mikołaj Łukasik
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
78
POL 1601
Marcel Cichosz
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
79
POL 1603
Tomasz Zadora
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
80
POL 1867
Aleksandra Błońska
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
81
POL 1265
Lucjan Czerwiński-Wierzchowski
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
82
POL 1939
Mikołaj Cieślak
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
83
POL 1655
Tymon Szkołut
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
84
POL 3420
Maciej Aljabali
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
85
POL 907
Iga Sobieszuk
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
86
POL 1328
Adam Aljabali
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
87
POL 1114
Maciej Słowiński
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
88
POL 984
Brunon Kożuchowski
UKS Żegluj Lublin
89
POL 1700
Aleksander Kożuchowski
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
90
POL 1749
Bartek Nogalski
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
91
POL 1801
Bartek Miszczuk
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
92
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
K.S Spójnia - Warszawa
93
POL 2157
Gabriela Fajdasz
K.S. Spojnia - Warszawa
94
POL 1892
Aleksander Główka
K.S. Spojnia - Warszawa
95
POL 2158
Weronika Przeździecka
K.S. Spojnia - Warszawa
96
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
K.S. Spojnia - Warszawa
97
POL 1334
Ewa Główka
K.S. Spojnia - Warszawa
98
POL 2100
Hubert Matz
K.S. Spojnia - Warszawa
99
POL 2027
Wiktor Przeździecki
K.S. Spojnia - Warszawa
100
POL 1791
Zofia Brdulak
K.S Spójnia - Warszawa