7 - 8 wrz 2019

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Giżycko, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Pkt U9
1 POL POL 1937 Maciej Szawkowski 2008 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2 2 1 17* 5.00
2 POL POL 2151 Jan Rohde 2008 M MOS SSW Iława 3* 1 2 3 6.00
3 POL POL 1989 Mikołaj Głąb 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 3 25* 5 9.00
4 POL POL 1614 Wit Dmuchowski 2009 M MOS SSW Iława 4 7 3 12* 14.00
5 POL POL 1880 Mikołaj Bujalski 2006 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 7 8* 5 7 19.00
6 POL POL 1296 Eryk Majewski 2008 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 11* 6 7 6 19.00
7 POL POL 442 Tomasz Pakulski 2008 M OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 20* 4 16 1 21.00
8 POL POL 2007 Jakub Darkowski 2008 M MOS SSW Iława 6 12 4 16* 22.00
9 POL POL 2120 Maksymilian Luto 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 21* 8 4 22.00
10 POL POL 3422 Mateusz Kozłowski 2008 M OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 18* 14 14 2 30.00
11 POL POL 2104 Szymon Kroczek 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 17 19* 8 30.00
12 POL POL 3443 Aleksander Kolman 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 9 13 27* 11 33.00
13 POL POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 16 5 DNF* 13 34.00
14 POL POL 2167 Piotr Kostrzewa 2008 M Giżycka Grupa Regatowa 12 16* 13 10 35.00
15 POL POL 1969 Hubert Szulczewski 2008 M MOS SSW Iława 13 15 9 25* 37.00
16 POL POL 987 Szymon Budzisz 2010 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 26* 6 22 42.00 1
17 POL POL 1270 Konstanty Kosiński 2009 M UKŻ 7 Białystok BFD* 18 15 9 42.00
18 POL POL 1297 Daniel Łachacz 2008 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 22 9 33* 14 45.00
19 POL POL 3409 Bartosz Bilicki 2007 M MOS SSW Iława BFD* 10 20 15 45.00
20 POL POL 2605 Miłosz Wyszyński 2006 M Giżycka Grupa Regatowa 15 25* 10 20 45.00
21 POL POL 2171 Michał Ciechanowicz 2008 M Giżycka Grupa Regatowa 8 22 17 24* 47.00
22 POL POL 2168 Miłosz Ciechanowicz 2010 M Giżycka Grupa Regatowa 19 11 32* 19 49.00 2
23 POL POL 1831 Igor Góralczuk 2007 M UKŻ 7 Białystok 17 24 12 33* 53.00
24 POL POL 1941 Marcin Krawczyk 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 41* 11 28 62.00
25 POL POL 1674 Adam Pakulski 2010 M OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 28 27 29* 18 73.00 3
26 POL POL 52 Jakub Borkowski 2007 M UKS MOS EŁK 34 19 21 36* 74.00
27 POL POL 1258 Jakub Kleban 2006 M UKS MOS EŁK 21 36 18 38* 75.00
28 POL POL 1887 Karol Kostrzewa 2008 M Giżycka Grupa Regatowa 29 20 31* 27 76.00
29 POL POL 1505 Antoni Muszyński 2006 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 30 31* 24 23 77.00
30 POL POL 440 Mateusz Walczak 2009 M OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 25 33* 23 32 80.00
31 POL POL 1255 Szymon Warecha 2009 M UKS MOS EŁK 31* 23 28 30 81.00
32 POL POL 1891 Adam Warno 2009 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 39 43* 22 21 82.00
33 POL POL 1924 Adam Szalewicz 2008 M Giżycka Grupa Regatowa 24 34 DNF* 26 84.00
34 POL POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 M UKS MOS EŁK 33 28 26 40* 87.00
35 POL POL 21 Jakub Jabłoński 2008 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 26 35 36* 29 90.00
36 POL POL 1207 Wojtek Markwart 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 32 29 30 34* 91.00
37 POL POL 23 Igor Murach 2009 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 27 32 DNF* 35 94.00
38 POL POL 3006 Jakub Dębiński 2009 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 37 30 34 41* 101.00
39 POL POL 167 Aleksander Zajączkowski 2009 M Giżycka Grupa Regatowa 36 38 DNF* 31 105.00
40 POL POL 1590 Hubert Brozio 2008 M UKS MOS EŁK 38 39 35 42* 112.00
41 POL POL 280 Nikodem Górski 2006 M Giżycka Grupa Regatowa 35 42 DNF* 37 114.00
42 POL POL 1165 Michał Krasowski 2010 M UKŻ 7 Białystok 41 37 DNF* 39 117.00 4
43 POL POL 1703 Jakub Ćwikła 2009 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 40 40 DNF* 43 123.00
44 POL POL 1278 Jakub Podziewski 2009 M UKŻ 7 Białystok 42 44 DNF* 44 130.00
45 POL POL 1447 Krzysztof Szkudlarek 2010 M Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF DNF 45 137.00 5
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 Pkt U9
1 POL POL 1608 Weronika Grala 2010 K Giżycka Grupa Regatowa UFD* 1 1 1 3.00 1
2 POL POL 1942 Alicja Żuber 2006 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 8* 3 2 9.00
3 POL POL 443 Dominika Godlewsks 2007 K OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2 5 6* 4 11.00
4 POL POL 1981 Ewa Fabisiak 2007 K Giżycka Grupa Regatowa UFD* 4 2 6 12.00
5 POL POL 2099 Daria Pedowska 2009 K OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 5 7* 4 3 12.00
6 POL POL 447 Amelia Wydra 2006 K OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI UFD* 2 5 9 16.00
7 POL POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 K UKS MOS EŁK 7 10* 7 5 19.00
8 POL POL 446 Aleksandra Wrońska 2007 K OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI UFD* 6 8 8 22.00
9 POL POL 1763 Zuzanna Liedtke 2008 K MOS SSW Iława UFD* 3 10 11 24.00
10 POL POL 1363 Antonina Dziekańska 2011 K Giżycka Grupa Regatowa 3 13* 12 10 25.00 2
11 POL POL 2176 Hanna Borkowska 2008 K Giżycka Grupa Regatowa 8 9 9 17* 26.00
12 POL POL 1712 Zofia Kuszewska 2010 K Giżycka Grupa Regatowa 1 18* 11 15 27.00 3
13 POL POL 1455 Michalina Poskrobko 2007 K UKŻ 7 Białystok 6 16 DNF* 12 34.00
14 POL POL 20 Oliwia Kaczyńska 2008 K Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 11 12 BFD* 13 36.00
15 POL POL 11608 Maja Szwejk 2007 K Giżycka Grupa Regatowa 10 BFD* BFD 7 39.00
16 POL POL 12971 Julia Płocharczyk 2009 K Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” DNS* 11 15 14 40.00
17 POL POL 570 Maja Horoszkewicz 2008 K Giżycka Grupa Regatowa UFD* 14 13 16 43.00
18 POL POL 029 Kornelia Urzędowska 2010 K UKŻ 7 Białystok 9 17 DNF* 18 44.00 4
19 POL POL 270 Milena Górna 2008 K UKŻ 7 Białystok 12 19 14 20* 45.00
20 POL POL 1167 Weronika Piotrowicz 2008 K Giżycka Grupa Regatowa 14 15 DNF* 19 48.00
21 POL POL 393 Kalina Święcicka 2009 K UKŻ 7 Białystok 13 DNF* DNF 21 56.00
OPP B chłopcy Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP B dziewczynki Wyniki oficjalne po 4 wyścigach