Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

7 - 8 wrz 2019

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP B
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 2007 Jakub Darkowski 2008 SSW MOS Iława 02.09.2019, 20:21
2 POL 1763 Zuzanna Liedtke 2008 SSW MOS Iława 02.09.2019, 20:21
3 POL 2151 Jan Rohde 2008 SSW MOS Iława 02.09.2019, 20:21
4 POL 1614 Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława 02.09.2019, 20:21
5 POL 1969 Hubert Szulczewski 2008 SSW MOS Iława 02.09.2019, 20:21
6 POL 3409 Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława 02.09.2019, 20:21
7 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
8 POL 2605 Miłosz Wyszyński 2006 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
9 POL 2171 Michał Ciechanowicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
10 POL 11608 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
11 POL 1981 Ewa Fabisiak 2007 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
12 POL 2176 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
13 POL 1608 Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
14 POL 1712 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
15 POL 1887 Karol Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
16 POL 2167 Piotr Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
17 POL 280 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
18 POL 167 Aleksander Zajączkowski 2009 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
19 POL 570 Maja Horoszkewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
20 POL 1167 Weronika Piotrowicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
21 POL 1363 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
22 POL 1924 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 08:53
23 POL 987 Szymon Budzisz 2010 Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 16:40
24 POL 1880 Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 16:40
25 POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 16:40
26 POL 1941 Marcin Krawczyk 2007 Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 16:40
27 POL 1942 Alicja Żuber 2006 Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 16:40
28 POL 1989 Mikołaj Głąb 2008 Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 16:40
29 POL 2104 Szymon Kroczek 2007 Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 16:40
30 POL 2120 Maksymilian Luto 2008 Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 16:40
31 POL 3443 Aleksander Kolman 2008 Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 16:40
32 POL 1937 Maciej Szawkowski 2008 KS BAZA Mrągowo 03.09.2019, 22:19
33 POL 1297 Daniel Łachacz 2008 KS BAZA Mrągowo 03.09.2019, 22:19
34 POL 1296 Eryk Majewski 2008 KS BAZA Mrągowo 03.09.2019, 22:19
35 POL 20 Oliwia Kaczyńska 2008 KS BAZA Mrągowo 03.09.2019, 22:19
36 POL 12971 Julia Płocharczyk 2009 KS BAZA Mrągowo 03.09.2019, 22:19
37 POL 23 Igor Murach 2009 KS BAZA Mrągowo 03.09.2019, 22:19
38 POL 21 Jakub Jabłoński 2008 KS BAZA Mrągowo 03.09.2019, 22:19
39 POL 447 Amelia Wydra 2006 OKŻ Olsztyn 04.09.2019, 20:41
40 POL 443 Dominika Godlewsks 2007 OKŻ Olsztyn 04.09.2019, 20:41
41 POL 446 Aleksandra Wrońska 2007 OKŻ Olsztyn 04.09.2019, 20:41
42 POL 3422 Mateusz Kozłowski 2008 OKŻ Olsztyn 04.09.2019, 20:41
43 POL 442 Tomasz Pakulski 2008 OKŻ Olsztyn 04.09.2019, 20:41
44 POL 2099 Daria Pedowska 2009 OKŻ Olsztyn 04.09.2019, 20:41
45 POL 1674 Adam Pakulski 2010 OKŻ Olsztyn 04.09.2019, 20:41
46 POL 440 Mateusz Walczak 2009 OKŻ Olsztyn 04.09.2019, 20:41
47 POL 1891 Adam Warno 2009 Nauticus YC Olsztyn 04.09.2019, 22:08
48 POL 1207 Wojtek Markwart 2008 Nauticus YC Olsztyn 04.09.2019, 22:08
49 POL 1505 Antoni Muszyński 2006 Nauticus YC Olsztyn 04.09.2019, 22:08
50 POL 1703 Jakub Ćwikła 2009 Nauticus YC Olsztyn 04.09.2019, 22:08
51 POL 3006 Jakub Dębiński 2009 Nauticus YC Olsztyn 04.09.2019, 22:08
52 POL 1455 Michalina Poskrobko 2007 UKŻ Siódemka Białystok 05.09.2019, 13:27
53 POL 1831 Igor Góralczuk 2007 UKŻ Siódemka Białystok 05.09.2019, 13:27
54 POL 1270 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ Siódemka Białystok 05.09.2019, 13:27
55 POL 393 Kalina Święcicka 2009 UKŻ Siódemka Białystok 05.09.2019, 13:27
56 POL 1165 Michał Krasowski 2010 UKŻ Siódemka Białystok 05.09.2019, 13:27
57 POL 1278 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 05.09.2019, 13:27
58 POL 029 Kornelia Urzędowska 2010 UKŻ Siódemka Białystok 05.09.2019, 13:27
59 POL 52 Jakub Borkowski 2007 UKS MOS Ełk 05.09.2019, 21:43
60 POL 1590 Hubert Brozio 2008 UKS MOS Ełk 05.09.2019, 21:43
61 POL 1255 Szymon Warecha 2009 UKS MOS Ełk 05.09.2019, 21:43
62 POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 UKS MOS Ełk 05.09.2019, 21:43
63 POL 1258 Jakub Kleban 2006 UKS MOS Ełk 05.09.2019, 21:43
64 POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 UKS MOS Ełk 05.09.2019, 21:43
65 POL 1447 Krzysztof Szkudlarek 2010 Giżycka Grupa Regatowa 07.09.2019, 09:15
66 POL 270 Milena Górna 2008 UKŻ Siódemka Białystok 07.09.2019, 10:19
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.