22 - 23 wrz 2018

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Zalew Siemianówka, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Optimist POL POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 M MOS SSW Iława 1 1 3* 1 1 1 5.00
2 Optimist POL POL 1867 Jan Klinicki 2007 M MOS SSW Iława 4* 3 1 2 3 3 12.00
3 Optimist POL POL 12971 Maciej Szawkowski 2008 M Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 3 2 10 30* 6 2 23.00
4 Optimist POL POL 2151 Jan Rohde 2008 M MOS SSW Iława 5 7 6 5 5 13* 28.00
5 Optimist POL POL 1364 Jan Fuk 2006 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 UFD* 4 4 2 17 33.00
6 Optimist POL POL 11943 Filip Rostek 2006 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 17* 13 2 11 4 5 35.00
7 Optimist POL POL 941 Maciej Dudek 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 7 6 UFD* 3 8 12 36.00
8 Optimist POL POL 2077 Bolesław Nesterowicz 2006 M POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 12* 8 7 8 7 6 36.00
9 Optimist POL POL 2120 Michał Karnacewicz 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 9 5 7 12* 9 40.00
10 Optimist POL POL 1880 Mikołaj Bujalski 2006 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 9 4 14 15* 10 10 47.00
11 Optimist POL POL 932 Jakub Rusiniak 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 16 16 8 17 11 28* 68.00
12 Optimist POL POL 1887 Mikołaj Strupiński 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 13 5 UFD* 22 22 7 69.00
13 Optimist POL POL 1836 Patryk Gobiec 2005 M UKŻ Michałowo 25 15 17 9 28* 4 70.00
14 Optimist POL POL 1891 Kacper Warywoda 2005 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 11 UFD* 13 14 11 72.00
15 Optimist POL POL 1227 Mikołaj Głąb 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 20 UFD* 27 13 8 76.00
16 Optimist POL POL 1674 Tomasz Pakulski 2008 M Olsztyński Klub Żeglarski 2 14 UFD* 23 25 18 82.00
17 Optimist POL POL 1833 Szymon Małachowski 2006 M UKŻ 7 Białystok 20 19 20 14 16 26* 89.00
18 Optimist POL POL 441 Maksymilian Rybicki 2006 M Olsztyński Klub Żeglarski 31* 22 12 20 9 27 90.00
19 Optimist POL POL 1001 Wit Dmuchowski 2009 M MOS SSW Iława 29* 12 15 26 21 23 97.00
20 Optimist POL POL 13 Adam Ciołek 2006 M KS "Baza" Mrągowo 11 35* 19 18 24 32 104.00
21 Optimist POL POL 1482 Roch Dmuchowski 2006 M MOS SSW Iława 14 UFD* UFD 6 20 20 105.00
22 Optimist POL POL 1284 Kacper Wojczulanis 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15 10 UFD* 36 31 14 106.00
23 Optimist POL POL 2104 Maksymilian Luto 2008 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 17 UFD* 12 32 21 106.00
24 Optimist POL POL 1522 Mateusz Kozłowski 2008 M Olsztyński Klub Żeglarski 18 30 13 35* 30 15 106.00
25 Optimist POL POL 1570 Michał Ciechanowicz 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30 21 21 31* 23 16 111.00
26 Optimist POL POL 344 Jędrzej Gref 2005 M UKŻ Grot OSiR Suwałki 35* 28 9 28 17 30 112.00
27 Optimist POL POL 71 Daniel Łachacz 2008 M KS "Baza" Mrągowo 34* 33 11 19 27 29 119.00
28 Optimist POL POL 440 Michał Kluchciński 2006 M Olsztyński Klub Żeglarski 33* 24 28 33 18 22 125.00
29 Optimist POL POL 52 Jakub Borkowski 2007 M UKS MOS EŁK 26 32 25 38* 19 24 126.00
30 Optimist POL POL 1456 Igor Góralczuk 2007 M UKŻ 7 Białystok 22 26 16 32 33 UFD* 129.00
31 Optimist POL POL 1253 Paweł Brezgieł 2006 M UKŻ Grot OSiR Suwałki 37* 31 18 34 15 34 132.00
32 Optimist POL POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 M UKS MOS EŁK 28 27 UFD* 24 29 25 133.00
33 Optimist POL POL 1597 Adrian Nowak 2006 M POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 38 18 26 16 38 UFD* 136.00
34 Optimist POL POL 2092 Wolfgang Gebauer 2008 M Olsztyński Klub Żeglarski 19 23 29 37* 36 31 138.00
35 Optimist POL POL 980 Marcin Krawczyk 2007 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 32 25 22 29 35 36* 143.00
36 Optimist POL POL 1133 Bartosz Dworakowski 2007 M UKŻ Michałowo 36 38 24 10 39* 38 146.00
37 Optimist POL POL 1255 Szymon Warecha 2009 M UKS MOS EŁK 27 37 27 21 41* 37 149.00
38 Optimist POL POL 1598 Maksymilian Pastuszka 2007 M POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU DNF* 29 UFD 25 34 19 152.00
39 Optimist POL POL 1706 Michał Sudnik 2009 M UKS Nord Augustow 21 34 UFD* DNF 26 35 161.00
40 Optimist POL POL 1041 Adam Warno 2010 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 39 36 23 DNF* 42 40 180.00
41 Optimist POL POL 125 Hubert Brozio 2008 M UKS MOS EŁK 40* 39 30 40 40 39 188.00
42 Optimist POL POL 1028 Konstanty Kosiński 2009 M UKŻ 7 Białystok 41 40 31 41 43* 41 194.00
43 Optimist POL POL 1122 Maciej Sudnik 2006 M UKS Nord Augustow UFD* UFD UFD 39 37 33 199.00
44 Optimist POL POL 1165 Michał Krasowski 2010 M UKŻ 7 Białystok 42 DNF* 32 42 44 42 202.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Optimist POL POL 2007 Alicja Michalewska 2007 K MOS SSW Iława UFD* 1 1 4 2 1 9.00
2 Optimist POL POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 K MOS SSW Iława 1 2 4 3 UFD* 4 14.00
3 Optimist POL POL 921 Marta Chomik 2005 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 3 5 6 UFD* 3 21.00
4 Optimist POL POL 2096 Liwia Liszkiewicz 2007 K Olsztyński Klub Żeglarski 15* 6 7 1 3 5 22.00
5 Optimist POL POL 1941 Eliza Kołtak 2005 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 9 3 8 UFD* 8 30.00
6 Optimist POL POL 2177 Weronika Grala 2010 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12* 10 2 11 1 12 36.00
7 Optimist POL POL 444 Aleksandra Zybert 2007 K Olsztyński Klub Żeglarski 5 7 UFD* 9 7 9 37.00
8 Optimist POL POL 443 Dominika Godlewska 2007 K Olsztyński Klub Żeglarski 17* 5 10 2 11 10 38.00
9 Optimist POL POL 1270 Weronika Maciejczuk 2006 K UKŻ 7 Białystok 8 20* 6 14 5 7 40.00
10 Optimist POL POL 446 Aleksandra Wrońska 2007 K Olsztyński Klub Żeglarski 9 13 8 5 12 14* 47.00
11 Optimist POL POL 447 Amelia Wydra 2006 K Olsztyński Klub Żeglarski 3 22* 12 17 10 6 48.00
12 Optimist POL POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 K UKS MOS EŁK 13 8 15 10 6 19* 52.00
13 Optimist POL POL 1853 Kinga Furmanek 2007 K MOS SSW Iława 6 15 UFD* 13 9 13 56.00
14 Optimist POL POL 1524 Daria Kukiełko 2006 K UKS MOS EŁK 14 21* 14 7 4 20 59.00
15 Optimist POL POL 1363 Hanna Borkowska 2008 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 11 14 11 15 8 16* 59.00
16 Optimist POL POL 1599 Anastazja Pastuszka 2006 K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 7 17 16 12 UFD* 11 63.00
17 Optimist POL POL 2099 Daria Pedowska 2009 K Olsztyński Klub Żeglarski 10 16* 13 16 13 15 67.00
18 Optimist POL POL 3006 Oliwia Węgrzynowska 2007 K Nauticus YC Olsztyn 18 18 9 UFD* 16 23 84.00
19 Optimist POL POL 1167 Maja Szwejk 2007 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 11 UFD* UFD 14 18 86.00
20 Optimist POL POL 966 Lena Cituk 2007 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* 4 UFD UFD UFD 2 87.00
21 Optimist POL POL 1903 Marta Juńczyk 2007 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 19 12 UFD* UFD 15 17 90.00
22 Optimist POL POL 1831 Michalina Poskrobko 2007 K UKŻ 7 Białystok 22 23* 17 19 17 22 97.00
23 Optimist POL POL 1607 Nadia Onichimowska 2007 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 20 19 UFD* 18 UFD 21 105.00
24 Optimist POL POL 1601 Paulina Jasińska 2008 K Nauticus YC Olsztyn 23 24 18 DNF* 18 25 108.00
25 Optimist POL POL 1505 Weronika Borodulin 2007 K Nauticus Yacht Club Olsztyn 21 25 19 DNF* 19 24 108.00
26 Optimist POL POL 102 Kalina Święcicka 2008 K UKŻ 7 Białystok DNF* DNF DNS DNS DNF DNF 135.00
Optimist Ch Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Optimist Dz Wyniki oficjalne po 6 wyścigach