Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

22 - 23 wrz 2018 Zalew Siemianówka, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 1456
Igor Góralczuk
2007
UKŻ 7 Białystok
2
POL 1833
Szymon Małachowski
2006
UKŻ 7 Białystok
3
POL 1028
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ 7 Białystok
4
POL 1165
Michał Krasowski
2010
UKŻ 7 Białystok
5
POL 1122
Maciej Sudnik
2006
UKS Nord Augustow
6
POL 1706
Michał Sudnik
2009
UKS Nord Augustow
7
POL 1270
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
8
POL 1831
Michalina Poskrobko
2007
UKŻ 7 Białystok
9
POL 1270
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
10
POL 1801
Oskar Wielczyk
2007
MOS SSW Iława
11
POL 1669
Natalia Chojnowska
2007
MOS SSW Iława
12
POL 1853
Kinga Furmanek
2007
MOS SSW Iława
13
POL 2007
Alicja Michalewska
2007
MOS SSW Iława
14
POL 2151
Jan Rohde
2008
MOS SSW Iława
15
POL 1001
Wit Dmuchowski
2009
MOS SSW Iława
16
POL 1867
Jan Klinicki
2007
MOS SSW Iława
17
POL 1482
Roch Dmuchowski
2006
MOS SSW Iława
18
POL 12971
Maciej Szawkowski
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
19
POL 71
Daniel Łachacz
2008
KS "Baza" Mrągowo
20
POL 243
Zofia Gołębiowska
2006
KS "Baza" Mrągowo
21
POL 13
Adam Ciołek
2006
KS "Baza" Mrągowo
22
POL 1607
Nadia Onichimowska
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
23
POL 1903
Marta Juńczyk
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24
POL 1505
Weronika Borodulin
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
25
POL 980
Marcin Krawczyk
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
26
POL 1041
Adam Warno
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
27
POL 1880
Mikołaj Bujalski
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn
28
POL 932
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29
POL 941
Maciej Dudek
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
30
POL 1891
Kacper Warywoda
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
31
POL 2104
Maksymilian Luto
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
32
POL 1227
Mikołaj Głąb
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
33
POL 1941
Eliza Kołtak
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
34
POL 921
Marta Chomik
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
35
POL 2120
Michał Karnacewicz
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
36
POL 11943
Filip Rostek
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn
37
POL 1599
Anastazja Pastuszka
2006
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
38
POL 2077
Bolesław Nesterowicz
2006
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
39
POL 1598
Maksymilian Pastuszka
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
40
POL 1597
Adrian Nowak
2006
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
41
POL 1836
Patryk Gobiec
2005
UKŻ Michałowo
42
POL 1838
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
43
POL 1133
Bartosz Dworakowski
2007
UKŻ Michałowo
44
POL 966
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
45
POL 1364
Jan Fuk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
46
POL 1284
Kacper Wojczulanis
2008
Giżycka Grupa Regatowa
47
POL 1363
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
48
POL 1887
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
49
POL 1570
Michał Ciechanowicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
50
POL 1167
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
51
POL 2177
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
52
POL 444
Aleksandra Zybert
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
53
POL 2096
Liwia Liszkiewicz
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
54
POL 441
Maksymilian Rybicki
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
55
POL 443
Dominika Godlewska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
56
POL 447
Amelia Wydra
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
57
POL 440
Michał Kluchciński
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
58
POL 446
Aleksandra Wrońska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
59
POL 1522
Mateusz Kozłowski
2008
Olsztyński Klub Żeglarski
60
POL 1674
Tomasz Pakulski
2008
Olsztyński Klub Żeglarski
61
POL 2092
Wolfgang Gebauer
2008
Olsztyński Klub Żeglarski
62
POL 2099
Daria Pedowska
2009
Olsztyński Klub Żeglarski
63
POL 344
Jędrzej Gref
2005
UKŻ Grot OSiR Suwałki
64
POL 1253
Paweł Brezgieł
2006
UKŻ Grot OSiR Suwałki
65
POL 1255
Szymon Warecha
2009
UKS MOS EŁK
66
POL 125
Hubert Brozio
2008
UKS MOS EŁK
67
POL 449
Mateusz Niebrzydowski
2006
UKS MOS EŁK
68
POL 1449
Łucja Gorzoch
2007
UKS MOS EŁK
69
POL 1524
Daria Kukiełko
2006
UKS MOS EŁK
70
POL 52
Jakub Borkowski
2007
UKS MOS EŁK
71
POL 3006
Oliwia Węgrzynowska
2007
Nauticus YC Olsztyn
72
POL 1601
Paulina Jasińska
2008
Nauticus YC Olsztyn
73
POL 102
Kalina Święcicka
2008
UKŻ 7 Białystok